آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/12
|
تعداد نظر : 0نظر

همان گونه که می دانید برنامه اینستاگرام دارای قابلیت ها و کارکرد های متنوع و جذاب برای شما است، لازم به ذکر است که اینستاگرام دارای طرفداران زیادی در سرتاسر جهات است و در بین افراد دارای محبوبیت خاصی است. چرا که این برنامه علاوه بر آن که باعث سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت شما می شود، باعث درآمد زدایی و ارتباط با دیگران نیز و مواردی از این قبیل نیز می شود. یکی از قابلیت های این برنامه، اشتراک گذاری عکس و فیلم های خود به همراه متن و مطالب دلخواه خود با دیگران است. شما می توانید به چندین صورت فایل های مد نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، هم به صورت پست و یا هم به صورت استوری. برای آن که بتوانید فایل های خود را چه به صورت استوری چه پست در این شبکه اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید باید در اولین مرحله شما دارای یک حساب کاربری باشید. در ادامه به آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

استوری گذاشتن در اینستاگرام یکی از کارهای بسیار محبوب در بین افراد است، چرا که استوری های اینستاگرام قابلیت های ویژه ای دارد که برخی از آن ها عبارتند از انتشار آسان و راحت عکس و فیلم روزمرگی خود، پاک شدن خودکار استوری شما پس از گذشت بیست و چهار ساعت و اشتراک گذاری هم زمان عکس، فیلم و متن. به همین دلیل افرادی که در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند از کار های روزمره خود هم چنین مطالب و یا عکس و فیلم های دلخواه خود در این شبکه اجتماعی استوری می گذارند. اما شما می توانید آن ها را به راحتی و پشت سر هم در استوری خود با دیگران به اشتراک بگذارید. حال موضوع قابل توجه این است که برخی از افراد روش استوری گذاشتن در اینستاگرام را نمی دانند و به دنبال آموزش آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام هستند.

 

بارگزاری استوری در حساب کاربری اینستاگرام خود

برای آن که بتوانید در اینستاگرام استوری بگذارید ابتدا باید وارد بخش استوری این شبکه اجتماعی شوید. این بخش دارای قابلیت ها و امکانات فراوانی برا شما است، شما در این بخش می توانید از انواع افکت ها و یا شکلک ها بر روی عکس یا ویدئو خود استفاده کنید. هم چنین در بخش استوری های اینستاگرام می توانید سوالات چهار گزینه ای بگذارید، نظر سنجی کنید و با استفاده از چالش های مختلف و با استفاده از این امکانات جذابیت خود را در دید افرادی که حساب کاربری شما را در این شبکه اجتماعی دنبال می کنند افزایش دهید. برای رفتن به بخش استوری اینستاگرام به طور کلی سه راه وجود دارد که ما در اینجا به شرح این سه را می پردازیم، چرا که تا شما به این قسمت از اینستاگرام نروید نمی توانید هیچ استوری را آپلود کنید. در اولین روش زمانی که شما وارد برنامه اینستاگرام می شوید و در صفحه اصلی یا همان Home می شوید، با گذاشتن انگشت خود بر روی این صفحه و کشیدن آن به سمت راست وارد بخش استوری ها می شوید.

 

آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام

 

روش دومی که با استفاده از آن وارد قسمت استوری های اینستاگرام می شوید آسان ترین و راحت ترین روش به شمار می رود. زمانی که شما برنامه اینستاگرام خود را باز کرده و وارد صفحه اصلی یا همان صفحه Home می شوید، در بالای صفحه شما شاهد عکس پروفایل خود در یک دایره کوچک هستید که در کناره این دایره یک علامت به اضافه وجود دارد. شما با کلیک بر روی آن وارد صفحه و یا قسمت استوری های اینستاگرام می شوید. یکی از راه های دیگر برای استوری گذاشتن در اینستاگرام و ورود به صفحه آن وجود دارد این است که بعد از ورود به برنامه اینستاگرام، با کلیک بر آیکون نمایه خود که در پایین صفحه اصلی یا Home قرار دارد وارد صفحه نمایه یا پروفایل خود بشوید. در این صفحه با کلیک بر روی سه نقطه ای که در بالای این صفحه قرار دارد چندین گزینه برای شما بالا می آید که یکی از این گزینه ها استوری است. با کلیک بر روی آن می توانید به صفحه استوری وارد شده و در آخر عکس یا فیلم مد نظر خود را یافته و بر روی آن کلیک کنید و آن را برای استوری خود تایید کنید.

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام برای چندین نفر خاص

گاهی اوقات ممکن است شما تمایل به گذاشتن عکس، فیلم یا متن در استوری اینستاگرام خود را داشته باشید اما قصد داشته باشید فقط تعداد محدودی از افراد این استوری را مشاهده کنند و دیگر فالور های شما نتوانند این استوری را ببینند. برای این کار شما باید آن تعداد خاصی را که مد نظرتان است را به دوستان صمیمی خود در اینستاگرام اضافه نمایید.

برای گذاشتن این استوری اینستاگرام باید پس از رفتن به بخش استوری های اینستاگرام خود و انتخاب عکس و فیلم مورد نظر یا نوشتن متن مورد نظر خود در قالب یک استوری، بر روی گزینه ارسالی که در پایین آن صفحه قرار دارد ضربه بزنید. زمانی که شما این کار را می کنید دو گزینه برای شما بالا می آید یکی ارسال به داستان شما و گزینه دیگری ارسال به دوستان صمیمی شما است که با رنگ. سبز نیز نشان داده می شود. شما باید بر روی گزینه دوستان صمیمی خود ضربه بزنید و از آن جا افرادی که مد نظرتان است را برای دیدن استوری اینستاگرام خود انتخاب کنید.

جمع بندی

اینستاگرام دارای قابلیت های گوناگون است که یکی از آن ها استوری گذاشتن در این شبکه مجازی است. بخش استوری اینستاگرام دارای امکانات جالبی است و استفاده از این بخش دارای فواید بسیاری است. ما در اینجا برای شما به شرح کامل آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام و فواید و امکانات آن پرداخته ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *