آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/21
|
تعداد نظر : 0نظر
آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام را می توان یکی از روش هایی در نظر گرفت که کاربران اینستاگرام ممکن است با آن سرو کار داشته باشند. اینستاگرام به عنوان یکی از پلتفرم های بسیار محبوب و البته با کیفیت قابل قبول ترین به‌روزرسانی‌های را برای شما به انجام می رسانند. اما شما برای حساب اینستاگرام خود به شماره تلفن و ایمیل برای ثبت نیاز دارید و چنانچه بعد از ثبت به هر دلیلی آن را تغییر دهید، باید از طریق اپلیکیشن اقدام نمایید که البته سایت اینستاگرام نیز می تواند این کار را برای شما به نحو احسن انجام دهد. آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام با توجه به مراحلی که وجود دارد به هیچ وجه پروسه سخنی ندارد و ما به شما سعی می کنیم در این مقاله آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام را به صورت آسان و بدون هیچ گونه سختی ارائه دهیم پس اطلاعات کاربردی بیشتر را در این مقاله از ما بخواهید.

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

شما ضمن آشنایی با آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید. در ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و در بخش پروفایل خود گزینه Edit Your Profile را انتخاب می کنید سپس می توانید ایمیل خود نظر خود را در قسمت پرایوت وارد کنید. بعد از وارد کردن تغییرات را اعمال کنید. شما با نسخه تحت وب اینستاگرام نیز می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.
برای تغییر ایمیل و شماره تلفن از طریق سایت شما باید به سایت اینستاگرام مراجعه و اکانت خود را بر روی کلیک روی پروفایل شروع کنید و دوباره گزینه Edit Profile را انتخاب کنید. در قسمتی که گزینه ایمیل است آدرس ایمیل خود را وارد می کنید و در قسمت Phone Number شماره تلفن خود را به ثبت می رسانید و سپس بر روی گزینه Submit کلیک می کنید که تغییر دادن شماره تلفن و ایمیل اینستاگرام به واسه سایت اینستاگرام نیز به همین سادگی انجام می پذیرد.

 

آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

اهمیت آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

شما ضمن آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام باید به این نکته آگاه شوید که در صورت خارج شدن از پیچ بتوانید اکانت خود را دوباره بازیابی کنید و یا وارد حساب خود شوید و به همین دلیل اطلاعات شما کاملا محفوظ می ماند و از هرگونه خطر هک شدن پیج شما را دور می کند. با توجه به آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام بهتر است بدانید که نکات خاصی نیز برای این تغییر وجود دارد، شما در زمان تغییر ایمیل باید پسورد ایمیل خود را کاملا به یاد داشته باشید و نسبت با آن مطمئن باشید و برای اطمینان و امنیت بیشتر ایمیل جدید خود را به صورت درست وارد کرده و از آن پشتیبانی کنید. در زمان تغییر شماره تلفن نیز از شماره تلفنی استفاده کنید که به آن دسترسی دارید؛ چرا که کد شش رقمی تنها به شماره تلفن جدید شما ارسال می شود و در غیر این صورت نمی توانید اکانت جدید را برای خود به ثبت برسانید. تغییر ایمیل و شماره تلفن امنیت صفحه اینستاگرام را شما تامین می کند.

ساخت جیمیل برای اینستاگرام

اگر تا به حال برای اکانت اینستاگرام خود آدرس خاصی را وارد نکرده اید بهتر است ساخت ایمیل برای اینستاگرام را از صفر تا صد آموزش ببینید تا آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام را به راحتی فرا بگیرید.
ساخت ایمیل برای اینستاگرام زمانی که شما به ایمیل نیاز دارید را باید به صورت کاربردی در نظر بگیرید؛ چرا که یکی از روش های ساختن اکانت استفاده از ایمیل است و برای ساختن ایمیل شما می توانید با گوشی یا کامپیوتر این کار را انجام دهید و از اپلیکیشن جیمیل در گوشی خود استفاده کنید.
وارد اپلیکیشن می شوید و با گزینه Add an email address در این مرحله سپس گزینه Mail انتخاب می کنید و بروی Googleکلیک کنید.
در صفحه مورد نظر Create accountرا فعال کرده و سپس For myself را انتخاب می کنید که در این مرحله شما باید نام و نام خانوادگی خود را وارد و سپس در این قسمت تاریخ تولد خود را وارد می کنید. و وارد مرحله بعد آدرس ایمیل می شوید و آدرس ایمیل که همان یوزر شما است را می توانید از پیشنهادات گوگل نیز استفاده کنید. مراحل بعدی را به صورت ساده دنبال می کنید و مرحله به مرحله رو به جلو حرکت می کنید.

مزایای ساخت اکانت اینستاگرام

از جمله مزایای ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل زمانی که شما قصد دارید از آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام استفاده کنید به این دلیل است که دریافت کد تایید اینستاگرام را بدون هیچ مشکلی می توانید دریافت کنید و همچنین می توانید در نظر بگیرید که نسبت به شماره تلفن بسیار امن تر است. حتی اگر روزی پیج شما دیسیبل میشود با استفاده از ایمیل می توان عملیات بازگردانی را انجام داد و با تغییر آدرس ایمیل در صورت هک شدن شما می توانید دوباره به اکانت خود وصل شوید و برای بازگردانی پیج موقت هک شده نیز استفاده از ایمیل بسیار کاربردی است، اما برای ایجاد اکانت اینستاگرام استفاده از ایمیل اجباری نیست و تنها شما برای ملاحظات بیشتر می توانید از ایمیل برای اکانت خود استفاده کنید.

جمع بندی
در این مقاله شما با آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام آشنا شدید؛ چراکه اینستاگرام به واسطه کاربرد وسیع خود می تواند مزایای ویژه ای داشته باشد تا شما بتوانید مرحله به مرحله برای تغییر ایمیل اقدام کنید. هر چیزی که در مورد تغییر شماره تلفن و ایمیل لازم بود را در این مقاله برای شما شرح دادیم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *