آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/06
|
تعداد نظر : 0نظر
آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

ارائه آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام با استفاده از دو روش امکان پذیر می باشد. همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که با استفاده از آن می توان تصاویر و ویدئوهای مورد دلخواه خود را به اشتراک گذاشت. این رسانه دارای بیش از 50 میلیون کاربر می باشد که همین موضوع باعث شده است تا به عنوان پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی به حساب آید. در بعضی از مواقع به دلایل مختلف مجبور هستیم برای تغییر دادن شماره تلفن خود در اینستاگرام اقدام کنیم. خوشبختانه اینستاگرام از طریق طی نمودن یک سری مراحل برای کاربران شرایطی را فراهم کرده تا به راحتی بتوانند شماره تلفن خود را تغییر دهند. در آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام سعی داریم کلیه مراحل را به صورت دقیق و جامع ارائه دهیم.

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

مراحل ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

اینستاگرام نه تنها بستری را برای سرگرمی به وجود آورده است بلکه به کاربران این امکان را داده تا از طریق آن بتوانند درآمدزایی نیز کنند. خوب است بدانید که برخلاف تصور طی کردن مراحل آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام را می توان به راحتی و آسانی طی کرد. در این بخش قصد داریم این مراحل را به صورت روان ذکر کنیم.
ورود به قسمت پروفایل
کلیک کردن بر روی گزینه تغییر پروفایل
کلیک کردن بر روی گزینه تنظیمات اطلاعات شخصی
کلیک کردن بر روی قسمت شماره تلفن
وارد کردن شماره تلفن مورد نظر با پیش شماره ایران در بخش مشخص شده و ضربه زدن بر روی گزینه بعدی
وارد کردن کد شش رقمی موجود در پیامک ارسالی از سوی اینستگرام برای احراز هویت در قسمت مشخص شده
فشار دادن گزینه بعدی برای پایان ثبت و غییر شماره تلفن در اینستاگرام

نحوه ثبت شماره در اینستاگرام از طریق مرورگر چگونه است؟

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام را با استفاده از دو روش می توان ارائه داد. کاربران هم از طریق مرورگر و هم از طریق اپلیکیشن می توانند ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام خود را انجام دهند. چگونگی ثبت و تغییر شماره تلفن با استفاده از اپلیکیشن را در بخشی قبلی توضیح دادیم. اکنون مراحل مربوط به انجام این کار از طریق مرورگر را توضیح خواهیم داد.
وارد شدن به بخش پروفایل صفحه اینستاگرام خود
کلیک کردن بر روی گزینه Edit profile برای وارد شدن به صفحه تغییر پروفایل خود
ثبت و یا تغییر دادن شماره تلفن خود در بخش مشخص شده
کلیک کردن بر روی گزینه Submit
مورد استفاده قرار دادن دکمه های آبی رنگ به منظور احرز هویت در مرحله آخر

نکاتی که در هنگام تغییر شماره تلفن در اینستاگرام باید توجه کرد

کاربران قبل از طی کردن مراحل آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام باید یک سری نکات را مورد توجه قرار دهند. یکی از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید اطمینان حاصل کردن از دسترسی داشتن به شماره تلفن می باشد. اگر هنگام ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام شماره ای را وارد کنید که به آن دسترسی ندارید هنگام بازیابی اکانت خود با مشکل مواجه خواهید شد. در واقع باید گفته شود که احتمال بازیابی اکانت شما به صفر می رسد. در نتیجه اینستاگرام به دلیل عدم دسترسی شما به اکانت آن را غیر فعال خواهد کرد. لازم به ذکر است که در چنین شرایطی کلیه عکس ها، پست ها، ویدئوها، کامنت ها، لایک ها و غیره فورا برای همیشه حذف می گردند.

نکات مهم در زمان ثبت و تغییر شماره در اینستاگرام

دلیل ایجاد نشدن تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های بسیار محبوب می باشد که در میان کاربران طرفداران بیشماری دارد. به طوری که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود. ثبت کردن شماره تلفن در اینستاگرام برای بازیابی اکانت خود در صورت بروز هر گونه مشکل ضروری است. در صورتی که مراحل آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام را برای بازیابی خود انجام دادید اما رمز عبور ارسالی را دریافت نکردید نگران نشوید. بار دیگر باید برای انجام کلیه مراحل مذکور در آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام را انجام دهید. کدهایی که اینستاگرام برای ریست کردن رمز عبور به شماره تلفن کاربران ارسال می کند از نظر زمانی دارای محدودیت می باشد. به همین جهت احتمال اینکه در فرآیند ریست کردن رمز عبور از طریق شماره تلفن مشکلاتی بروز کند بسیار زیاد است. در نتیجه شما با تاخیر کد ارسالی را دریافت خواهید کرد.

جمع بندی
در این مطلب سعی کردم کلیه مراحل مربوط به آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام را به طور دقیق و واضح ارائه دهیم. برای جلوگیری کردن از بروز هر گونه مشکل هنگام ورد شدن به اکانت اینستاگرام خود بهترین راه به روز نگه داشتن شماره تلفن می باشد. انجام این کار باعث می شود تا در صورت فراموش کردن رمز عبور خود قادر باشید برای بازگردانی اکانت خود اقدام نمایید. همچنین باید این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر نمی توانید به شماره تلفن خود دسترسی پیدا کنید حتما باید تغییر دادن شماره تلفن در اینستاگرام را انجام دهید. در غیر این صورت اگر کاربران به طور ناخواسته و بنا به هر دلیلی از اکانت خود خارج شدند نمی توانند بار دیگر وارد اکانت خود شوند. همچنین باید ذکر کنیم که طی نمودن مراحل ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام از طریق مرورگر و یا نسخه وب نیز امکان پذیر می باشد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *