آموزش صفر تا صد اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
آموزش صفر تا صد اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است و محتواهایی که برای این نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن تولید می شوند معمولا عکس یا فیلم هستند. این محتواهایی که گفتیم را می توانید در قسمت پست های هر فرد یا استوری Story هر فرد مشاهده کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که یا باید فرد را دنبال کرده باشید یا اینکه صفحه ای عمومی باشد. علاوه بر پست و استوری در اینستاگرام قسمت های مختلف دیگری هم وجود دارد که با تک تک آنها آشنا می شوید. در ادامه ما به آموزش صفر تا صد اینستاگرام می پرادزیم پس با ما همراه باشید.

اصطلاحات اینستاگرام

قبل از این که در مورد اینستاگرام و آموزش صفر تا صد اینستاگرام و چگونگی پست گذاری و … بپردازیم و شما اطلاعات لازم را کسب کنید بهتر است که در مورد اصطلاحات اینستاگرام اطلاعات کسب کنید.
• page هر کاربر در اینستاگرام یک صفحه در یا پیج برای خود می سازد که محتواهای خود را درون آن قرار می دهد. دانستن این موارد یکی از لازمه های آموزش صفر تا صد اینستاگرام می باشد.
• follow فالو کردن را شاید زیاد شنیده باشید یا به فارسی دنبال کردن. در بالای هر پیجی که بروید می توانید یک دکمه آبی رنگی به این نام مشاهده کنید و با لمس آن شما فرد یا سازمان یا غیره را فالو کرده اید.
• following به تعداد پیج هایی که شما دنبال می کنید فالووینگ های شما گفته می شود و در هر پیجی که بروید در قسمت فالوینگ های فرد نشان می دهد که چه صفحاتی را دنبال می کند.
• follower این قسمت یا این نام یعنی چه اشخاصی شما را دنبال می کنند. در هر صفحه ای که بروید با رفتن به این قسمت متوجه می شوید که چه افرادی آن صفحه یا پیج را دنبال می کنند.
• unfollow این اصطلاح زمانی به کار می رود که شما می خواهید یک صفحه یا پیج را از قسمت دنبال کننده های خود حذف کنید پس باید گزینه unfollow آن فالو را بزنید .
• like یا قلب قرمز یا دو بار کلیک کردن روی هر عکس یعنی این که شما آن عکس را پسندیده اید و پست را لایک کرده اید.

 

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

• comment کامنت یا دیدگاه یکی از اصطلاحات رایج اینستاگرام محسوب می شود زمانی که فرد زیر یک عکس دیدگاه می گذارد یعنی این که برای آن عکس کامنت گذاشته است.
• # هشتگ ، این اصطلاحی است که شما با دیدن # زیر بعضی از پست ها می بینید.. کلمه های که هشتگ شده اند با رنگ آبی نشان داده می شود و وقتی بروی این هشتگ ها ضربه بزنید به تمامی پست هایی که با این هشتگ را درون متن خود قرار داده اند و صفحه آنها عمومی یا باز است می روید و به صورت لیست وار مشاهده می کنید.
• block یا بلاک در صورتی اتفاق می افتد که شما احساس می کنید یک صفحه اینستاگرام باعث مزاحمت شما شده است می توانید با بلاک کردن پیج او کاری کنید که فرد دیگر نتواند شما را در اینستاگرام مشاهده کند. با بلاک کردن یک فرد او پست ها و استوری های شما را نمی بیند و بر عکس. همچنین به تازگی با قانون جدید اینستاگرام در صورتی که فرد را بلاک کردید حتی اگر پیج دیگری نیز بسازد در صورتی که آی پی گوشی فرد با پیج قبلی یکی باشد باز هم بلاک می شود. در صورتی که آموزش صفر تا صد اینستاگرام را بخوانید با تمامی اطلاعات در مورد instagarm آشنا می شوید.

• report ریپورت یک امکان اینستاگرام است که گزینه های متفاوتی دارد و از این طریق شما می توانید به اینستاگرام اعلام که به چه علت می خواهید پیج فردی یا سازمانی بسته شود ممکن است سواستفاده از عکس های شخصی فرد دیگری باشد یا محتوای نامناسب منتشر کرده باشد و غیره در این صورت شما برای اینستاگرام یک ریپورت ارسال می کنید و مورد بررسی از طرف اینستاگرام قرار می گیرد.
• Direct دایرکت به ارسال مسیج به فردی دیگر می باشد که می تواند جز فالور یا فالویینگ های شما باشد یا اینکه جزء هیچ کدام نباشد. دایرکت دادن به شخصی یا پیجی یعنی اینکه به فردی در اینستاگرام مسیج بدهید.
• Save یکی از گزینه های زیر هر پست سیو save می باشد که در اینستاگرام فارسی سمت چپ و در اینستاگرام انگلیسی سمت راست قرار دارد. با زدن این گزینه یعنی این که شما پستی را که مشاهده کرده را دوست داشته یا اینکه می خواهید آن پست را در اینستاگرام قسمت save در گزینه های تنظیمات اینستاگرام خود ذخیره کنید. فقط در صورتی که آن پیچ آن پست را حذف کند از قسمت سیو شما نیز حذف می شود. سیو یکی از نکات مهم در آموزش صفر تا صد اینستاگرام می باشد.

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

• گزینه share یا اشتراک گذاری یکی دیگر از گزینه های هر پست می باشد که شما با زدن این گزینه زیر هر پست اینستاگرام می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر آن صفحه اینستاگرام یک صفحه خصوصی یا Private باشد این امکان برای شما در صورت امکان پذیر است که دوستان مشترک داشته باشید و بخواهید برای آنها ارسال کنید در غیر این صورت فقط باید صفحه اینستاگرام فرد یا سازمان یا … حتما باز باشد. Share کردن عکس یا فیلم به این صورت است که برای عکس یا فیلک را برای فردی در دایرکت ارسال می کنید یا اینکه در استوری خود به نمایش می گذارید.
این ها اصطلاحات عامیانه در مورد اینستاگرام هستند که هر شخصی با اینستاگرام کار می کند باید بلد باشد در مقاله آموزش صفر تا صد اینستاگرام تمامی اطلاعات لازم در مورد تمامی اصطلاحات کسب می کنید.

معرفی بخش خانه اینستاگرام

در این قسمت از آموزش صفر تا صد اینستاگرام به معرفی بخش خانه اینستاگرام می پردازیم. زمانی که اینستاگرام ثبت نام کنید و یک اکانت یا پیج اینستاگرام داشته باشید هر زمانی که وارد اینستاگرام بشید در صفحه هوم یا خانه home که به صورت یک آیکن خانه نیز نمایش داده می شود می رود. در این قسمت شما می توانید پست ها و استوری های مرتبط با فالووینگ following های خود را مشاهده کنید. در این قسمت شما به جدیدترین عکس های منتشر شده توسط فالووینگ های خود را مشاهده می کنید.

معرفی اکسپلور اینستاگرام

در این قسمت از آموزش صفر تا صد اینستاگرام به معرفی اکسپلور اینستاگرام میپردازیم. علامت ذره بین یا explorer معمولا در کنار گزینه خانه است. با رفتن به این قسمت پست های برتر یا پربازید که در اینستاگرام مشاهده شده است دیده می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که رفتن به اکسپلور مقداری سخت است و اصول پست گذاری را باید رعایت کرده باشید تا بتوانید وارد اکسپلور بشوید.
نکته ی دیگری که برای اکسپلور باید در نظر بگیرید این است که در صورتی پست های فردی را به شما نشان می دهد که یا شما حداقل یکی از پست های فرد را مشاهده کرده و لایک زده باشید یا اینکه مورد پسند فالووینگ های شما بوده است به همین علت برای شما نمایش داده می شود.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

در این قسمت از آموزش صفر تا صد اینستاگرام به شما آموزش نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام ارائه می شود. برای اینکه بتوانید درون اینستاگرام خود یک پست بگذارید باید دکمه + پایین اپلیکیشن را کلیک کنید. خب باید به اینستاگرام حتما اجازه کامل دسترسی به گالری عکس های خود را بدهید. با انتخاب یک عکس یا بیشتر که حداکثر 10 عکس می باشد می تواند یک پست برای صفحه خود قرار بدهید.

آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام

خب برای اینکه بتوانیم در آموزش صفر تا صد اینستاگرام قسمت استوری را نیز توضیح دهیم باید بگوییم که استوری به شما این امکان را می دهد که یک فیلم 15 ثانیه را در لحظه بگیرید و استوری کنید یا اینکه این امکان را می دهد که شما یک فیلم را گالی عکس های خود درون استوری منتشر کنید. استوری در کجا نمایش داده می شود؟ در قسمت بالای صفحه هوم هر اینستاگرام و شما می توانید با زدن بر روی عکس خود که به صورت دایره و یک + کنار عکستان است استوری بگذارید.

تغییر عکس پروفایل اینستاگرام

در این قسمت از آموزش صفر تا صد اینستاگرام به شما نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام را آموزش می دهیم. برای اینکه بتوانید عکس پروفایل خود را عوض کنید باید به صفحه اصلی پیج خود بروید. در بالای صفحه و زیر قسمت تعداد فالوورها و فالویینگ ها گزینه ای است به نام Edit Profile که با زدن بروی این گزینه شما به تنظیمات اولیه صفحات مراجعه میکنید. در بالای صفحه در قسمت change profile photo شما می توانید هم در لحظه عکس بگیرید و هم اینکه از گالری خود عکس انتخاب کنید و در نهایت گزینه Done را بزنید.

معرفی دایرکت اینستاگرام

در بالا در قسمت آموزش صفر تا صد اینستاگرام که اصطلاحات را توضیح دادیم در مورد دایرکت توضیحات لازم را ارائه کرده ایم اما یکبار دیگر نیز توضییح میدهیم. دایرکت به ارسال مسیج به فردی دیگر می باشد که می تواند جز فالور یا فالویینگ های شما باشد یا اینکه جزء هیچ کدام نباشد. دایرکت دادن به شخصی یا پیجی یعنی اینکه به فردی در اینستاگرام مسیج بدهید.

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

معرفی اعلانات اینستاگرام

در این قسمت از آموزش صفر تا صد اینستاگرام شما در مورد معرفی اعلانات اینستاگرام که می تواند اعلام بر روی صفحه گوشی شما چه چیز هایی و چه پیغام هایی باشد را مشاهده می کنید. می توانید با تنظیم کردن اعلام کنید که دایرکت ها را در به شما اعلام کند یا اینکه نوتیفیکیشن درخواست های فالو را برروی گوشی شما نشان ندهد.

معرفی تنظیمات اینستاگرام

خب اگر بخواهید آموزش صفر تا صد اینستاگرام ببینید باید حتما تمامی تنظیمات اینستاگرام خود را بلد باشید. در این قسمت میخواهیم به معرفی تنظیمات اینستاگرام بپردازیم. تنظیماتی از قبیل اعلانات یا نوتیفیکیشن ، امنیت، شخصی سازی، درباره ما ، کمک وجود دارد. مثلا در قسمت اعلانات به شما می گوید می خواهید هر شخصی که پست یا استوری گذاشت به شما اطلاع بدهد یا برای شما بر روی گوشی چه اعلان های فعال باشد. در قسمت Privacy صفحه شما یک صفحه شخصی است یک صفحه عمومی یا چه کسانی می توانند استوری های شما را مشاهده کنند. در قسمت Security می توانید رمز خود را عوض کنید یا اینکه مشاهده کنید چه گوشی هایی به اینستاگرام شما وصل هستند.

اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است و تعداد کاربران آن از مرز یک میلیارد نفر نیز گذشتند. همین آمار نشان دهنده دسترسی و استفاده راحت و ساده از اینستاگرام است. اگر شما هم دوست دارید از همان روز اول نحوه کار با اینستاگرام را به طور کامل یاد بگیرید می توانید با ما همراه شوید. در ادامه این مطلب آموزش ساده اینستاگرام را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد و شما بعد از خواندن آن می توانید به راحتی با تمام گزینه های ایسنتاگرام آشنایی پیدا کرده و با آن کار کنید.

آموزش گام به گام اینستاگرام

برای کار با ایسنتاگرام ابتدا باید نرم افزار آن را مطابق با سیستم عامل گوشی خود دانلود کنید. البته اینستاگرام را می توان از طریق کامپیوتر و موتورهای جستجوگر نیز می توان استفاده کرد. شما می توانید اینستاگرام را برای گوشی های اندروید از گوگل پلی استور و یا مارکت بازار و برای گوشی های IOS، نرم افزار را از اپ استور دانلود کنیم. بعد از نصب برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا باید در آن عضو شوید. جهت ساختن اکانت در ایسنتاگرام و ثبت نام در آن ابتدا باید گزینه Sign up در صفحه اول را زده و مراحل ثبت نام را انجام دهید. برای ثبت نام شماره موبایل و یا ایمیل خود را وارد می کنید تا در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید بتوانید از طریق این مشخصات آن را بازیابی کنید. در نسخه های جدید اینستاگرام شما می توانید 5 اکانت را همزمان باهم در ایسنتاگرام داشته باشید و هر فرد می تواند بیش از یک صفحه برای خود داشته باشد

آشنایی با بخش های مختلف اینستاگرام

زمانی که ثبت نام به پایان رسید شما وارد صفحه اصلی اینستاگرام می شوید. البته برای اولین بار که وارد اینستاگرام می شوید ممکن است ابتدا صفحه افزود مخاطبان یا فالووران باز شود و اینستاگرام افرادی که ممکن است از طریق شماره تلفن های آنها و یا دوستانتان در فیسبوک را شناسایی کند و پیج این افراد را به شما معرفی کند. شما می توانید همان زمان فالوورهای خود را بیفزایید و می توانید گزینه Skip را زده و این کار را بعدا انجام دهید. با باز شدن صفحه اصلی اینستاگرام شما در بالا و پایین صفحه برخی ازر آیکون ها را می بینید. 5 علامت در زیر صفحه وجود دارد که روی هر یک بزنیم، وارد صفحه ای دیگر می شود. علامت خانه شما را به صفحه ای که پست ها و داستان های دیگران را می توانید مشاهده کنید. علامت ذره بین که علامت صفحه اکسپلور علامت جمع به معنای افزودن، قلب به معنای اعلانات و اخرین علامت نشانه صفحه شخصی شماست.

صفحه اصلی یا Home Page

صفحه اصلی یا خانه خود نیز دارای علامت هایی است که هر کدام از آن ها شما را به قسمتی از نرم افزار ایسنتاگرام هدایت می کند، در سمت راست و بالای اینستاگرام انگلیسی علامت یک فلش وجود دارد که به آن دایرکت گفته می شود. شما با ضربه زدن بر این آیکون می توانید وارد صفحه ای شوید که با دوستانتان به طور خاص صحبت کنید. پایین تر از آن دایره هایی را می بینید که دایره اول از سمت چپ نشان دهنده استوری و یا داستان خودتان استو شما از طریق این علامت می توانید استوری بگذارید. با یک بار استوری گذاشتن شما می توانید بار دیگر با ضربه زدن استوری خود را مشاهده کنید و اگر بخواهید باز هم استوری بگذارید دست خود را روی این دایره نگه می دارید و گزینه اول را گذاشتن استوری مجدد است را انتخاب می کنیم. دایره های دیگر نشان دهنده استوری های دیگران است. پایین تر از آن نیز می توانید پست هایی که دیگران منتشر می کنند را مشاهده کنید و با زدن علامت قلب زیر عکس ها می توانید لایک و دو علامت دیگر به ترتیب نشان دهنده کامنت گذاشتن و یا ارسال تصویر به دایرکت شخص دیگری است. بااستفاده از علامت پرچم در سمت دیگر تصویر می توانید پست را ذخیره کنید.

 

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

 

صفحه اکسپلور

منظور از اکسپلو و علامت ذره بین در اینستاگرام و یا حتی دیگر نرم افزارها به معنای جست و جو کردن در آن نرم افزار است. شما با ورود به این صفحه در وسط صفحه با پست های پیشنهادی مواجه می شوید که ایسنتاگرام معمولا بر اساس موارد بیشتری که شما مشاهده کرده اید و یا جست و جو کردهاید به شما پیشنهاد می دهد. نوار بالا صفحه نیز جایی است که می توانید در آن متنی که می خواهید را بنویسید. اینستاگرام افراد، هشتگ ها و مکان های مختلفی که به عبارتی که تایپ کرده اید مشابه و نزدیک است را به شما نشان می دهد.

صفحه افزودن پست

این علامت به معنای افزودن است و در واقع مکانی استکه افراد م یتوانند از این طریق ویدیو و یا عکس های خود را به صورت پست منتشر کنند. شما م یتوانید یک عکس یا چند عکس را به صورت آلبومی و همچنین ویویدو کوتاه و یا بلند را از این طریق انتشار دهید. با ورود به این صفحه جهت انتشار عکس مرحله به مرحله وارد صفحات بعدی می شوید تا تنظیمات پست خود را انجام داده و عکس و فیلم های خود را انتشار دهید.

صفحه اعلانات

صفحه اعلانات که همانطور که گفته شد با علامت قلب نشان داده می شود حاکی از لایک ها، کامنت ها و فالوورهای شمات است. در این قسمت چنانچه کسی پست شما را لایک کند و یا شما را فالو کند و یا برای شما پست بگذارد برای شما نشان داده می شود. برای اینکه دنبال این نگردید که برای کدام پست شما کامنت یا لایک گذاشته شد این صفحه مستقیما شما را به پست مورد نظر هدایت می کند. چنانچه صفحه شما شخصی باشد افرادی که برای شما درخواست دوستی ارسال می کنند را می توانید در اولین دایره سمت چپ بالای صفحه مشاهده کنید.

صفحه شخصی

اخرین صفحه که معمولا با عکس پروفایل خودتان نمایش داده می شود. در این صفحه سه خط بالا سمت راست علامت ورود به تنظیمات کلی است. اعداد از سمت راست به ترتیب نشان دهنده تعداد افرادی که دنبال می کنید یا فاووینگ ها، عدد وسط تعداد فالوورها یا مخاطبانتان است و عدد اخر نشان دهنده تعداد پست هایی است که تا به حال قرار داده اید. بالا سمت چپ نام کاربری شما مشخص شده و در زیر آن عکس پروفایلتان است. زیر عکس عکس پروفایل بیوگرافی شما که خودتان می توانید اضافه کنید نوشته می شود. اگر بر گزینه Edit Profile ضربه بزنید می توانید تمامی مشخصات پرفایل خودتان را تنظیم کنید. دو علامت در زیر این نوشته قرار گرفته اند. یکی از آنها یک مربع 9 خانه است که اگر روی آن ضربه بزنید پست هایتان را مشاهده می کنید. علامت دیگر در سمت راست نشان دهنده عکس هایی است که دیگران شما را تگ کرده اند. علامت دیگری که در نسخه های جدید اضافه شده علامت یک جمع در بالای صفحه شخصی است که می توانیداز طریق آن از استوری هایی که تا به حال انتشار داده اید یک آلبوم بسازید که به آن هایلایت می گویند.

فیلم آموزش اینستاگرام

شما می توانید برای آموزش کامل تنظیمات اینستاگرام از فیلم های آموزشی نیز کمک بگیرید. ما در ادامه تلاش می کنیم قسمت ها و علامت های مختلف قسمت تنظیمات اینستاگرام را برای شما به طور کامل توضیح دهیم. اگر سه خط بالای صفحه بیو را بزنیم نیم صفحه ای باز می شود که در آن علامت های مختلفی است که از بالا تا پایین به این ترتیب هستند. علامت اول آرشیو شماست که استوری هایی که قرار داده اید آنجا ذخیر می شوند. قسمت بعد یاطلاعات شخصی شما مانند تاریخ تولد، نام کاربری و غیره را میتوانید ویرایش کنید. قسمت نماتگ Nametag برای به اشتراک گذاری نام کاربری با دیگران استو مانند کد QR عمل می کند. قسمت بعد نیز گزینه Save است که شما می توانید پست ها و تصاویری که قبلا دیده اید و آن ها را سیو کرده اید را می توانید مشاهده کنید.

صفحه دوستان خاص Close Friend

است که شما می توانید گروهی از دوستان خود را آنجا اضافه کنید و با کمک آن می توانید برخی از پست ها و استوری های خود را فقط آن گروه از دوستان اضافه شده در کلوز فرندتان می توانند مشاهده کنند.

تنظیمات اینستاگرام

در همان نیم صفحه ای که باز شده بود در گوشه پایین صفحه می توان تصویر یک چرخ دنده را مشاهده کرد. این علامت نشان دهنده تنظیمات اینستاگرام است که با ضربه زدن به آن به صفحه دیگری می رویم که خود دارای گزینه های زیادی است. تنظیمات کلی و اصلی اینستاگرام در این بخش قرار دارد و توضیحات آن خود نیاز به یک متن کامل و جداگانه ای دارد. به طور مثال در قسمت تنظیمات شما می توانید صفحه خود را شخصی Private و یا به حالت مخصوص کسب وکار یا بیزنس در بیاوریم. در قسمتتنظیمات می توانید تاریخچه جست و جو های خود را، اطلاعات کامل اینستاگرام، زبان صفحه را نیز تغییر دهید. در پایین صفحه اینستاگرام نیز می توانید خروج خود را از طریق فشردن Log out ثبت کنید.

آموزش بستن کامنت ها

یکی از موضوعاتی که معمولا بسیاری از پیج ها علاقمند به انجام آن هستند بستن کامنت های یا سانسور آن ها است. با استفاده از این روش، در زمان مشاهده تصاویر و پست های مختلف می توانید کامنت های توهین آمیز را مشاهده نکنید. برای بستن کامنت ها می توانید در زمان ارسال پست ها به بخش نوشتن توضیحات که م یرسید می توانید گزینه Advanced Settings را بزنید و با روشن کردن گزینه موجود قابلیت ارسال کامنت را با زدن Turn Off Commenting را بزنید.

آموزش بستن کامنت ها

آموزش اینستاگرام حرفه ای

برای اینکه به صورت حرفه ای با اینستاگرام آشنا شوید و بتوانید تمامی گزینه ها و کاربرد های آن ها آشنا شوید باید مقداری از وقت خود را بگذارید و با ایسنتاگرام بیشتر کار کنید. شما می توانید آموزش های مختلف اینستاگرام را جهت استفاده از آن در کسب و کار خودتان از طریق مقالات ویدیو های مختلف مشاهده کنید. برای اینکه صفحه خود را و آمارو اطلاعات آن را به طور کامل بتوانید بررسی کنید بهتر است که صفحه خود را به حال بیزنس درآورید. آموزش اینستاگرام برای کسب و کار و یا بیزنس شما به زمان بیشتری نیاز دارد. چراکه ایسنتاگرام را اگر بیزنس کنیم، گزینه های بیشتری خواهد داشت که شما می توانید از این طریق کار خود را بیشتر تبلیغ کرده و می توانید تمامی پست ها و استوری های آن و تعداد فالوورهای آن ها را در زمان مشخصی بررسی کنید.

جمع بندی

اینستاگرام برنامه ای پرمخاطب است که عدد مخاطبین آن از یک میلیارد نیز گذشته است. برای اینکه بتوانید یک نرم افزار را به خوبی یاد بگیرید باید خودتان آن را دانلود کرده و از آن استفاده کنید. اینستاگرام دارای 5 صفحه اصلی است که با ضربه زدن به هریک از علامت های موجود در این صفحات وارد قسمت های دیگری می شوید. برای آموزش کامل و صفر تا صد اینستاگرام باید از قدم اول یعنی ثبت نام و ایجاد اکانت پیش بروید و گرینه های مختف را امتحان کنید. اینستاگرام دارای قابلیت های بسیار زیادی است و همین مسئله جذابیت آن را برای استفاده شخصی و حتی جهت استفاده در کسب و کارها بیشتر می کند.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *