آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/10
|
تعداد نظر : 0نظر
آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو را شما می توانید در این مقاله به راحتی فرا بگیرید. به این دلیل که اینستاگرام از جمله معروف ترین و قابل قبول ترین شبکه‌های اجتماعی است که شما بتوانید به اشتراک انواع فیلم و عکس بپردازید. اگر نام لایو را شنیده باشید متوجه می شوید که پخش زنده فیلم چه خدمات قابل توجهی را برای کاربران به وجود می آورد. نکته کلیدی و مهم این است که لایو یکی از پرطرفدار ترین قسمت های اینستاگرام است. تنظیمات خاصی وجود دارد که شما به واسطه آن بتوانید حساب کاربری خود را مدیریت کنید. زمانی که شما به پخش لایو خود اقدام می کنید بهتر است آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو را نیز در نظر بگیرید. برخی قصد فعالسازی و برخی غیر فعال کردن آن را دارند که ما در این مقاله قصد داریم با توجه به روز رسانی اینستاگرام آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو را برای شما بیان کنیم.

نحوه فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

برای یادگیری آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو خود شما در ابتدا باید به قسمت پروفایل اینستاگرام

خود بروید و در بخش تنظیمات بر روی گزینه Push Notifications Settings کلیک کنید. در پایان یک لیست وجود دارد که شما برای Live Videos می توانید از آن استفاده کنید. دکمه های on و off را انتخاب کنید. این نکته یک نکته کلیدی است که شما تنها باید onوoff را مشخص کنید تا تمامی تغییرات به شکل اتوماتیک برای شما ذخیره شوند.

 

آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

برای خرید لایو اینستاگرام و افزایش بازدید آن وارد لینک شوید و به میزان مورد نیاز ویو لایو خود را افزایش دهید.

مشتریان در هنگام پخش لایو شما چنانچه سؤالی داشته باشند می توانند از شما بپرسند. این چنین است که شما یک راه تعامل اصولی را در نظر در گفته اید. بسیاری از صاحبان کسب و کار در طول هفته ممکن است یک تا دوبار را به لایو اختصاص دهند. شاید یکی از تفاوت های بارز و کلیدی اینستاگرام با دیگر پلتفرم بخاطر وجود لایو باشد که این قسمت مزایای زیادی را برای افراد به وجود می آورد.

بهبود تعامل در لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام نکات و مزایای خاصی دارد. که با آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام آشنا شدید بهتر است بدانید که لایو اینستاگرام یعنی راهی برای بیشتر دیده شدن است؛ چراکه با توجه به دیگر قابلیت های اینستاگرام شاید آنچنان که باید و شاید فالوور ها نتوانند تعامل و رابط خود را حفظ کنند و لایو اینستاگرام یک راه منطقی محسوب می شود که افراد بتوانند به راحتی سوالات خود را از شما بپرسند و به همین شکل همین بهبود وتقویت روابط شما شکل گیرد.لایو اینستاگرام یک فضای کاملا اختصاصی برای پرسش و پاسخ است. آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو کمک می کند که شما بتوانید تمامی اعلان های خود را در این بخش مدریت کنید. لایو را فرصتی را برای برندینگ خود در نظر بگیرید تا کاربران شما بتوانند با برند شما و هویت آن آشنا شوند و سعی کنید در شرایط خاص به برگزاری لایو بیندیشید تا کاربر را دلزده نکنید.

نکات مهم آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

شما باید ضمن آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو نکات خاصی را نیز از قبل اشتراک در نظر بگیرید. سعی کنید یک هدف مشخص را برای خود مشخص کنید؛ چرا که بسیاری از صاحبان کسب و کار زمانی که قصد دارند محصول جدید خود را معرفی کنند؛ عمدتا از لایو استفاده می کنند و همچنین موضوع اصلی در لایو باید مورد بررسی قرار گیرد. به این دلیل که این چنین کاربران می توانند نظرات خود را اعلام کنند.
سعی کنید همیشه برای اشتراک لایو همه چیز را در بهترین حالت در نظر بگیرید. مانند نور مناسب و عدم نویز صوتی که برخی از افراد حتی به شارژ‌گوشی خود توجهی ندارند و این چنین است که در این بین، ممکن است ارتباط خود را قطع کنند. همیشه یک ظاهر مطمئن و آراسته را به نمایش بگذارید. به این دلیل که ظاهر اهمیت بسیار بالایی دارد و به تعامل هرچه بیشتر کمک می کند.

 

آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو

 

مزایای استفاده از لایو

شما با آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو می توانید اعلان های خود را به شکلی کاملا مناسب مدیریت کنید و از جمله مزایای لایو اینستاگرام این است که فالوور های شما می تواند به شما اعتماد کند. اینچنین فالوور های شما ممکن است به مشتری برای کسب و کار شما تبدیل شوند و همان گونه که گفته شد برای بهتر دیده شدن لایو گزینه مناسبی است که شما باید به آن توجه کنیدو به افزایش فالوور بپردازید. ضمن ارتباط و تعامل نزدیک از سلیقه و نیاز آنها آگاه می شوید و در همین راستا کسب و کار خود را مدیریت می کنید. امروزه برای معرفی محصولات جدید، نشان دادن پشت صحنه کسب و کار، برگزاری یک مصاحبه و آموزش انلاین می توان از لایو استفاده کرد.

جمع بندی

ما در این مقاله در مورد کاربرد و مزایای لایو در اینستاگرام با شما صحبت کردیم و همچنین شما ضمن آشنایی و آموزش فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو می توانید اعلان های خود را مدیریت کنید. این چنین هر زمان که مایل باشید، فعال کردن و غیر فعال کردن آن را کنترل کنید. امروزه اینستاگرام می‌تواند به خاطر خدمات ارزنده خود به بهترین شکل ممکن یک مسیر درست را برای بازاریابی و تبلیغات با یک هزینه کم برای شما مشخص کند. تنها کافیست با ساختار لایو آشنا شده و از آن به نحو احسن استفاده کنید و خدمات و قابلیت های این فضای مهیج و کاربردی را از یاد نبرید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *