آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/11
|
تعداد نظر : 0نظر
آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر بسیار ساده است؛ چرا که شما می توانید با استفاده از کامپیوتر بدون گوشی هوشمند نیز در دنیا اینستاگرام چرخی بزنید و حتی انواع لایو را برگزار کنید. تنها کافیست مرحله به مرحله تمام نکات را در نظر بگیرید و از برنامه ها، آموزش ها و سرگرمی های این پلتفرم محبوب به نحو احسن استفاده کنید. امکاناتی مانند لایو یکی از دلایل استقبال کاربران از این برنامه اجتماعی شده است تا شما بتوانید با دیگران به راحتی تعامل برقرار کنید. انواع برنامه و نرم افزار های کاربردی در این زمینه وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید از طریق کامپیوتر نیز اینستاگرام را نصب و به راحتی از آن استفاده کنید.کامپیوتر و لپ تاپ شخصی نیز می‌تواند قابلیت‌های قابل قبولی را برای شما به نمایش بگذارد، که بتوانید از اینستاگرام به طور کاربردی استفاده کنید. پس در این مقاله با ما همراه باشید.

سایت loola.tv

سایت loola.tv از جمله سایت های استارتاپی است که شما می توانید به راحتی در کامپیوتر به واسطه این سایت به پخش لایو بپردازید. هزینه استفاده از خدمات این سایت رایگان است و شما آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر را با توجه به ساختار این سایت می توانید دنبال کنید. امکانات و قابلیت های فوق العاده نیز وجود دارد تا با پخش همزمان برنامه زنده شما در اینستاگرام و یوتیوب به راحتی به واسطه کامپیوتر انجام دهید.

 

شما باید در ابتدا وارد سایت و با کلیک دکمه نارنجی رنگ اکانت‌ جیمیل خود را فعال کنید. بعد از ایجاد نام کاربری و رمز به واسطه اکانت های خود در اینستاگرام می توانید پخش لایو را آغاز کنید. این چنین به صورت زنده می توانید لایو خود را به نمایش بگذارید. حتی در قسمت های مختلف این سایت قابلیت هایی وجود دارد که شما چت و پیام کاربران خود را مشاهده کنید. شما باید با استفاده از میکروفون و وبکم مطمئن ازاین سایت برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر استفاده کنید؛ چراکه اگر وب کم و میکروفون مشکل داشته باشد صددرصد شما نمی توانید نوشته خود را به نحو احسن به پایان برسانید.

انواع نرم افزار در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

شما برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر باید قابلیت ها و پیش نیازهای خاصی را در نظر بگیرید و به نصب انواع برنامه بیندیشید که شما با استفاده از نرم افزارهای متفاوتی می توانید به راحتی با پخش لایو در کامپیوتر بپردازید. به عنوان مثال با نرم افزار OBS شما بدون هیچ گونه مشکلی در اینستاگرام به واسطه کامپیوتر اجرا کنید. که مرحله به مرحله شما باید نصب آن را انجام دهید. استفاده از برنامه و یا برنامه های دیگر که بر روی ویندوز نصب می شود می تواند سرویس های قابل قبولی را در اختیار شما قرار دهد.
نصب برنامه XAMPP بر روی ویندوز به راحتی انجام می‌شود و به همین دلیل شما می توانید به صورت بهینه با آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر آشنا شوید و در ابتدا مراحل به مراحل جلو بروید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن با خدمات این برنامه نیز آشنا شوید.

نرم افزار Xampp

در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر شما باید نرم افزار Xamppرا نصب کنیدو استفاده از این برنامه به دسترسی به لوکال هاست مهم است و در ابتدا باید برنامه را بر روی سیستم خود نصب کنید و استفاده از را نیز آموزش ببینید. در ابتدا برای دسترسی به هولوکاست آدرس زیر را دنبال کنید.
http://localhost
سپس سرویس Apache را در قسمت کنترل پنل از فایل زیپ خارج کنید که باید یک رنگ سبز داشته باشد. با توجه به صفحه خوش آمد گویی برنامه برای شما فعال می شود و به این معنی است که می‌توانید به لوکال هاست به راحتی دسترسی داشته باشد. بعد از نصب این نرم افزار شما باید از نرم افزار Composer استفاده کنید و سپس خط فرمان را فعال کرده تا فایل شما به روزرسانی شود و با ورود به برنامه نام کاربری را با رمز عبور فعال می کنید که برای اینکار به config.php نیاز دارید. این برنامه از جمله برنامه های جامع شناخته می شود.

استفاده از دوربین DSLR در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر که به راحتی می توانید آن را انجام دهید، بسیار ساده است که شما شما می‌توانید از دوربین DSLR در این زمینه استفاده کنید که باید برنامه vMix فعال کرده و بر روی آیفون چرخنده گزینه Stream فعال کنید. سایت Yellow Duck را برای نسخه های ویندوز دانلود کنید که در این زمینه به شما کمک می کند.

 

برای استفاده از این برنامه شما باید از RTMP URL و Stream Key استفاده کنید. زمانی که وارد برنامه شوید با Stream Key و RTMP URL سروکار دارید. بریا این که لایو شما به خوبی و با کیفیت برگزار شود باید گزینه Quality مورد بررسی قرار دهید. توصیه ما این است که Bitrate را برروی 2000 فعال کنید. اما در قسمت Encoder Size 2000 را به ۷۲۰ تبدیل کنید. البته در قسمت Audio Bitrate باید 128 را فعال کنید. در پایان گزینه Profile برروی Main و سپس سیو کنید. این برنامه برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر گزینه متفاوتی است.

جمع بندی
ما در این مقاله شما را با آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر آشنا کردیم؛ چرا که به راحتی با استفاده از نرم افزار های کاربردی که به راحتی نصب می شود شما می توانید لایو اینستاگرام را کامپیوتر نیز انجام دهید. اما این گزینه را به خاطر داشته باشید که امروزه قابلیت‌های اینستاگرام آنچنان زیاد است که شما هیچگونه دغدغه‌ای برای استفاده از آن در هیچ شرایطی نداشته باشید.خدمات اینترنت همیشه به شما کمک می کند تا بهترین راهکار را بتوانید انجام دهید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *