اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/20
|
تعداد نظر : 0نظر
اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام را شما می توانید با یک آموزش کامل به راحتی در نظر بگیرید؛ چراکه شما این اختیار دارید تا پست های اینستاگرامی خود را به راحتی در فیس بوک نیز منتشر کنید. این مزیت می‌تواند یک مزیت عالی در کنار امنیت هر دو رسانه اجتماعی باشد؛ چرا که بدون داشتن رمز عبور نیز می توانید وارد صفحه اینستاگرام خود شوید که از طریق فیسبوک رمز عبور شما نیز تغییر پیدا می کند نیازی به رمز قبلی نیست. حتی اگر صفحه اینستاگرام شما قبلا هک شده باشد، این اختیار را دارید که به واسطه فیسبوک وارد حساب خود شوید و از طریق تایید دو مرحله ای اینستاگرام به تغییر اطلاعات خود مانند ویرایش ایمیل و شماره تماس بپردازید و هرچه سریعتر پیج اینستاگرام خود را از هکر پس بگیرید. اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام صددرصد می تواند مزایای فراوانی برای شما داشته باشد.

اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

نحوه اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

شما برای اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام باید نسخه فیسبوک و اینستاگرام را کاملا به روز رسانی شده دانلود و نصب کنید. چنانچه حساب کاربری قبلی دارید وارد می شوید و با وارد شدن به حساب کاربری اینستاگرام باید از اکانت اینستاگرامی استفاده کنید که فیسبوک شما به آن متصل است و نکته کلیدی توجه به این مسئله است که هر فیسبوک تنها با یک اکانت اینستاگرام قابلیت اتصال دارد. بسیاری از افراد نام فیسبوک اینستاگرام خود را را با یک نام انتخاب می کنند، تا دچار مشکل نشوند اما رمز عبور فیسبوک و اینستاگرام را سعی کنید شبی یکدیگر انتخاب نکنید؛ چرا که اگر هکر اینستاگرام شما را هک کند، به راحتی می تواند فیسبوک شما را نیز هدف قرار دهد.
اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام را در ابتدا اینگونه شروع کنید که وارد تنظیمات صفحه اینستاگرام خود می شوید و با کلیک بر روی Account گزینه Linked Accounts را کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید و در صفحه‌ مورد نظر ابزارها به صورت لیستی مشاهده می‌شوند که امکان اتصال به برنامه اینستاگرام وجود دارد که در این بین، شما باید فیسبوک را برای خود فعال کنید. با تیک آبی رنگ فعالیت فیسبوکو اتصال آن مشخص می شود و اگر تیک آبی برقرار نشود یعنی اینکه فیسبوک شما به اکانت اینستاگرام شما متصل نیست و سعی کنید اکانت خود را قبل از هر چیزی بررسی کنید.

دلایل فعال نشدن تیک آبی

شما برای اتصال اکانت فیسبوک خود به اینستاگرام اگر تیک آبی فیسبوک در هنگام اتصال برای شما مشخص نباشد به هر دلیلی فیسبوک برای شما نمی تواند اتصال را به نحو احسن برقرار کند. باید دلیل آن را مشخص کنید و برای این کار ممکن است به این نکته بیندیشید که فیلتر فیسبوک در ایران شاید دلیل عدم اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام شما باشد.
باید از نرم افزار تغییر آی پی استفاده کنید. همچنین می توانید بدون هیچ گونه دردسری وارد شوید و برای انجام این کار سایت فیس بوک را در گوشی خود وارد کرده و سعی کنید تا وارد سایت شوید و نسبت به ورود خود مطمئن شوید که این اتصال و ورود بدون هیچگونه مشکلی انجام پذیرد تا شما بتوانید از برنامه استفاده کنید. در هر صورت شما باید در ابتدا خطای فیسبوک خود را رفع کنید، تا بتوانید بدون دردسر و مشکل اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام را برقرار کنید.

قطع اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

بسیاری از افراد به دنبال عدم برقراری اتصال بین اکانت فیسبوک به اینستاگرام هستند و به همین دلیل شما می توانید با طی کردن مراحل ساده به راحتی به عدم اتصال فیسبوک خود را از اینستاگرام بیندیشید. برروی Facebook که تیک آبی آن مشخص است کلیک کنید و با کلیک Unlink صفحه باز شده برای شما می خواهد اطلاع پیدا کند که قصد دارید اتصال فیسبوک خود را قطع کنید که با زدن گزینه Yes,Unlink اتصال قطع و تیک آبی از جلوی Facebook به راحتی محو می شود.

اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

اشتراک استوری و پست همزمان در فیسبوک و اینستاگرام

اما شما چنانچه قصد داشته باشید به صورت خودکار پست های اینستاگرام خود را در اکانت فیس بوک نیز منتشر کنید می‌توانید روش زیر را دنبال کنید. در ابتدا باید بدانید که اتصال پروفایل فیسبوک به اینستاگرام باید برقرار باشد. شما با کلیک بر روی Share Your Story To Facebook هر نوع استوری را در اینستاگرام منتشر کنید در فیسبوک نیز منتشر می شود و برای انتشار پست باید گزینه Share Your Posts to Facebook انتخاب کنید.به هیچ وجه لازم نیست هنگام ارسال هر گونه پست به اینستاگرام و یا فیسبوک مراجعه کنید؛ چرا که به صورت خودکار انجام می شود.
جمع بندی
در این مقاله هرآنچه در مورد نحوه اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام لازم بود را برای شما شرح دادیم تا بتوانید بدون مشکل از این قابلیت منحصر به فرد نیز استفاده کنید و این نکته را بخاطر داشته باشید که هیچ زمانی رمز این دو اکانت را شبیه یکدیگر انتخاب نکنید تا در معرض هک هر دو قرار نگیرید. امروزه فیسبوک و اینستاگرام جزء رسانه های فوق العاده پر استقبال قرار گرفته اند که شما بتوانید به راحتی از قابلیت های هردو به نحو احسن استفاده کنید. در این مقاله به این موضوع اشاره شد که حتی برای عدم اتصال باید چه ویژگی هایی را دنبال کنید و این گونه شما تنها کافیست با تنظیمات آشنایی داشته باشید تا بدون مشکل و اتلاف وقت بتوانید از این خدمات ساده ولی کاربردی استفاده کنید. اتصال به فیسبوک به واسطه اینستاگرام به راحتی انجام می پذیرد پس این قابلیت را دست کم نگیرید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *