ارسال دایرکت اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر

ارسال دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام یکی از سرویس های اینستاگرام بوده، که هفت سال پیش تاسیس شد. در واقع با بالا رفتن تعداد کاربران در اینستاگرام و برای امنیت بیشتر کاربران این شبکه اجتماعی این سرویس ایجاد گردید. بعضی از اپلیکیشن هایی که برای اینستاگرام منتشر شده بود، نیز باعث ایجاد نا امنی در اینستاگرام می شد. با استفاده از دایرکت اینستاگرام می توان به طور کاملا مستقیم با افراد مختلف ارتباط برقرار کرد. با این قابلیت عکس، متن، ویدیو به راحتی به کاربران مختلف ارسال می گردد. کسانی که در اینستاگرام فالوور شما هستند، توانایی ارسال دایرکت به شما را داشته و همچنین شما به فالوور های حساب خود توانایی ارسال دایرکت را دارید. البته افرادی که یک شخص را بلاک می کنند، امکان ارسال دایرکت به حساب کاربری مورد نظر را ندارند. در ادامه این مقاله شما را با استفاده از دایرکت اینستاگرام، ارسال دایرکت انبوه و غیره آشنا می کنیم.

ارسال دایرکت اینستاگرام

استفاده از دایرکت اینستاگرام

با استفاده از دایرکت اینستاگرام می توان پیام هایی را به صورت مستقیم به مخاطبان مختلف ارسال کرد. در واقع دایرکت اینستاگرام یکی از قابلیت های مهم شبکه اجتماعی اینستاگرام است. بر اساس آمارها بیشترین استفاده از دایرکت اینستاگرام با استفاده از دستگاه های “موبایل” است. باید در اینستاگرام ابتدا ثبت نام کرده و یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کنید. در صفحه اصلی و در گوشه سمت راست اینستاگرام روی علامت مخصوص دایرکت کلیک کرده و می توان به مخاطب خاص خود دایرکت را ارسال کرد. سوابق گذشته افراد یا پیج هایی که به آن ها دایرکت ارسال کرده اید، در آن ها نشان داده می شود.

ارسال دایرکت انبوه

به ارسال کردن بسیار زیاد دایرکت در یک مدت زمان کوتاهی توسط ربات های مختلف را دایرکت انبوه می گویند. دایرکت انبوه در سایت های مختلفی خرید و فروش می شوند. با دایرکت انبوه می توان به پیج های مختلف و نیز لیست پیج های مختلفی که بر اساس سلیقه شما است، به صورت هدفمند و با تعداد زیاد پیامک ارسال کنید. به صورت معمول این ارسال هایی که انجام می شود، از اکانت های ساخته شده ارسال می گردند. به صورت معمول زمان ارسال دایرکت انبوه بین یک تا پنج روز است. پست ها را می توان به صورت انبوه به دایرکت پیج های دلخواه خود فرستاد. بعضی از سایت ها برای ارسال دایرکت انبوه پیج های مختلف، شما را راهنمایی می کنند. این نوع سایت ها معمولا سرویس های مختلفی برای ارسال انبوه دارند. دایرکت های انبوه با تعداد و قیمت های مختلفی در سایت های مختلف به فروش می رسند.

ارسال دایرکت انبوه

ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام رایگان

در سایت های اینترنتی مختلف ربات هایی به فروش می رسند که برای تست کردن، سه روز مهلت استفاده و تست را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهند. ربات هایی هم به صورت رایگان در اینترنت موجود است که ارسال های انبوه را با سرعت زیاد انجام داده و بسیار مقرون به صرفه هستند. با استفاده از این ربات ها می توان پیام های مختلفی را به صورت انبوه به کاربران و مخاطبان دلخواه خود ارسال کرد. ربات های رایگان که ارسال انبوه انجام می دهند، را به راحتی می توان از اینترنت دانلود کرد. این نوع ربات ها علاوه بر ارسال انبوه کارهای دیگری نیز می کنند. این اعمال مواردی از قبیل تبلیغات، افزایش فالوور، افزایش لایک و غیره هستند.

انواع محتوا مورد استفاده در دایرکت انبوه

پیام های مختلف را به صورت متنی به صورت دایرکت انبوه اینستاگرام ارسال کرده و برای جواب دادن کاربران باید صبر کرد. انواع عکس به صورت یک پیام تصویری به کاربران دیگر و به صورت خیلی سریع توسط “دایرکت انبوه” ارسال می گردد. پیام هایی که به صورت ویدیو هستند، را می توان با روش دایرکت انبوه ارسال کرد. می توان ویدیویی در مورد آموزش هایی که در پیج شما وجود دارد، را برای فالوورها و کاربران مختلف از سایر پیج ها ارسال کرد. تماس تصویری نیز یکی از قابلیت های دایرکت اینستاگرام است. پیام های صوتی را نیز می توان با استفاده از دایرکت انبوه به هر کاربر دلخواه خود ارسال کرد. با ویژگی دایرکت انبوه امکان چت به صورت گروهی وجود داشته و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

طریقه بستن دایرکت اینستاگرام

بعضی از افراد برای اینکه افراد غریبه به آن ها پیام ندهند، حساب کاربری خود را به حالت Private در می آورند. اگر افراد ناشناس به دایرکت شما پیام دهند، پیغامی به اسم Request برای شما به نمایش می آید. در این موقع دو نوع حالت پیش روی شما قرار دارد، یا اینکه آن را نمایش دهید یا آن را لغو کنید. می توان حتی در مواقعی که احساس می کنید، شخص مورد نظر را بلاک کنید. با کلیک بر روی سه گزینه بالای صفحه و کلیک کردن بر روی گزینه Block، می توان آن شخص را به راحتی بلاک کنید.

طریقه بستن دایرکت اینستاگرام

ربات دایرکت اینستاگرام و مزیت های استفاده از آن

ربات دایرکت اینستاگرام در سایت هایی که خدمات اینستاگرام را ارائه می دهند، خرید و فروش می شوند. معمولا در پنل فالوورهای این نوع ربات ها، بخشی به اسم دایرکت اتوماتیک وجود دارد. بعد از تنظیم خودکار پیام ها، هر فرد قالوو کننده شما یک پیام را دریافت می کند. ربات دایرکت اینستاگرام موجب تعامل و ارتباط بیشتر با کاربران مختلف اینستاگرام می گردد. ممکن است فالوورهای شما برای گرفتن اطلاعات از پیج شما، به شما پیام دهند. در این حالت با استفاده از ربات دایرکت اینستاگرام می توان به صورت خودکار پیام های مختلفی را برای آن ها ارسال کرد. برای اطلاع رسانی یک نمایشگاه یا یک جشنواره، می توان با استفاده از ربات دایرکت اینستاگرام به کاربران مورد نظر خود پیام داد.

دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام

با استفاده از این نوع دایرکت می توان با استفاده از لایک و کامنت با کاربران مختلف ارتباط برقرار کنید. همچنین محتواهای بسیار جذاب تصویری مانند عکس و ویدیو را می توان با استفاده از دایرکت های تبلیغاتی ارائه داد. با دایرکت نوع تبلیغاتی می توان فالوور، کامنت، لایک و غیره را به صورت هدفمند ارسال کرد. دایرکت تبلیغاتی در سایت های مختلفی با تعداد و قیمت های گوناگونی به مشتریان عرضه می گردند.

دایرکت تبلیغاتی اینستاگرام

تجارت و دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام قابلیتی فراتر از چت کردن و ارسال پیام انبوه به کاربران مختلف دارد. با استفاده از این ویژگی می توان به راحتی از اینستاگرام درآمد بالایی را کسب کرد. در بسیاری مواقع ارسال به صورت انبوه، باعث جذب بسیاری از مشتریان به کسب و کار شما می گردد. انواع اینفلوئنسر ها و بلاگر ها ممکن است توجه شما را به سوی خود جلب کنند. می توان با بسیاری از این افراد کسب و کارهایی به صورت مشارکتی راه اندازی کنید. با استفاده از ارسال دایرکت اینستاگرام خدمات مختلفی به صورت سریع و به صورت شخصی برای مشتریان ارسال می گردد. باید برای افرادی که در حوزه پیج اینستاگرام شما فعالیت می کنند، دایرکت تبلیغاتی ارسال کنید. ارسال دایرکت به صورت انبوه باعث افزایش فروش شما شده و تجارت شما در اینستاگرام را افزایش می دهد. باید با کاربران مختلف خود ارتباط برقرار کرده و با ارسال دایرکت انبوه از حضور آن ها در پیج خود حمایت کنید.

برنامه ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

برنامه ها و نرم افزارهای مختلفی در اینستاگرام وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان دایرکت انبوه را ارسال کرد. با استفاده از این برنامه ها افراد مختلف را در اینستاگرام بلاک کرده و نیز پیام مدت دار ارسال کرد. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه ها حذف فالوورها بدون بلاک کردن فرد است. می توان پیام ها را به صورت خودکار برای مخاطبان خود در دایرکت ارسال کنید.

ارسال پست اینستاگرام به وسیله دایرکت اینستاگرام

بسیاری از کاربران اینستاگرام موقعی که یک عکس یا ویدیو را در پست های اینستاگرام می بینند، علاقه زیادی به اشتراک گذاری آن با دوستان خود دارند. آیکونی که به شکل فلش و خمیده است را از زیر عکس یا ویدیو انتخاب کرده و سپس باید اکانت هایی که مد نظر شما است، را وارد کنید. سپس پست مورد نظر را وارد کرده و سپس بر اساس سلیقه می توان به راحتی یک متن دلخواه را به همراه آن ارسال کرد. البته با روش دیگری نیز می توان این عمل را انجام دهید. کافی است به زیر عکس پست مورد نظر رفته و اکانت هدف خود را انتخاب و آن را “منشن” کنید. بعد از منشن کردن اکانت مد نظر خود، باید روی دکمه ارسال کلیک کنید. بعد از آن یک آیکون دایره ای شکل بالا آمده و سپس وضعیت ارسال به صورت خصوصی درآمده و سپس پیام ارسال شود.

تغییر رنگ و تم در دایرکت اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام به شما امکان تغییر رنگ دایرکت اینستاگرامی شما را می دهد. هم اکنون چت کردن در اینستاگرام با استفاده از تم ها و رنگ های گوناگون بسیار جذاب شده است. برای اینکه به کلیه تم های جدید اینستاگرام دسترسی پیدا کنید، باید قسمت دایرکت حساب کاربری خود را به روز کنید. همچنین می توان تم های ظاهری چت های دایرکت در اینستاگرام را تغییر دهید. وقتی که که یک تم را انتخاب کرده اید، به یک پس زمینه هنری تغییر می یابد. تغییر تصویر پس زمینه برای چت های اینستاگرام آن ها را بسیار جذاب می کند. البته این تم های چت اینستاگرام برای چت هایی که به صورت گروهی هستند، کارایی ندارند. با مراجعه به فروشگاه App store برای موبایل هایی که از سیستم عامل ios استفاده می کنند، شبکه اجتماعی اینستاگرام را آپدیت کنید. آن هایی هم که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند، باید از فروشگاه Google Play Store اینستاگرام را آپدیت کنید.

تغییر رنگ و تم در دایرکت اینستاگرام

ارسال کردن استوری در دایرکت اینستاگرام

در دایرکت شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان ارسال استوری های مختلف وجود دارد. ارسال استوری علاوه بر آگاهی دیگران به این موضوع، باعث ذخیره کردن آن در اینستاگرام می شود. شما به صورت معمول بیست و چهار ساعت وقت دارید، که استوری ها را به دایرکت افراد مختلف ارسال کنید. البته فقط استوری های فالوورهای حساب کاربری خود را می توان ارسال کرد.

ارسال ویس در دایرکت شبکه اجتماعی اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام مانند سایر شبکه های اجتماعی دیگر، امکان ارسال کردن ویس را دارد. این یک ویژگی برای ارسال کردن ویس در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. البته یکسری محدودیت هایی را برای ارسال ویس داشته که ویس هایی با مدت زمان بیشتر از یک دقیقه را نمی توان ارسال کرد. این روش برای کسانی مناسب است که علاقه ای به تایپ کردن متن های طولانی را ندارند. البته بعضی از افراد نیز برای اینکه منظور مطلب خود را به طرف مقابل تفهیم کنند، به ارسال ویس در دایرکت اقدام می کنند.

حذف کردن و بی صدا کردن دایرکت اینستاگرام

می توان بعد از خواندن یک مسیج آن را حذف کرد، کافی انگشت خود را چند ثانیه روی مسیج نگه داشته و بعد از آن روی delete کلیک کنید. در مواقع دلخواه دایرکت اینستاگرام بی صدا می گردد.  گزینه video call را نیز توانایی بی صدا شدن را دارد. با بی صدا شدن ویدیو های شخصی که مد نظر دارید، هیچ اعلانی از وی دریافت نمی کنید.

حذف کردن و بی صدا کردن دایرکت اینستاگرام

جمع بندی

دایرکت اینستاگرام یکی از قابلیت های شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده که با استفاده از آن می توان پیام هایی را به صورت مستقیم با افراد دیگر رد و بدل کرد. قبل از استفاده از این قابلیت باید ابتدا در اینستاگرام ثبت نام کرده و یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کنید. به ارسال با تعداد زیاد با استفاده از ربات های مختلف به دایرکت افراد، ارسال دایرکت انبوه می گویند. با استفاده از قابلیت ارسال دایرکت اینستاگرام می توان محتواهای گوناگون از قبیل محتوای تصویری، متنی را به دایرکت دیگر افراد فرستاد. برای ارسال کردن در دایرکت افراد به صورت رایگان، ربات های مختلفی در اینترنت وجود داشته، که به راحتی می توان آن ها را دانلود کرد. دایرکت تبلیغاتی نیز یکی از انواع دایرکت بوده و با استفاده از لایک کردن و کامنت گذاشتن می توان با مخاطبان مختلف ارتباط بر قرار کنید. با استفاده از ویژگی دایرکت اینستاگرام می توان به راحتی از اینستاگرام کسب درآمد کرده و یک تجارت راه اندازی کرد.

 

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *