از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/01
|
تعداد نظر : 0نظر
از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی با کاربران بسیار زیاد است که بستری مناسب برای کسانی که دوست دارند پیشرفت کنند و به درآمد برسند. برای رشد پیج خود باید فالوورهای خود را افزایش دهید که برخی با فالوور فیک این کار را انجام می دهند. فالوور فیک، فالوورهایی هستند که هویت واقعی ندارند و به همین علت موجب کاهش نرخ تعامل خواهند شد. از این رو شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی از افراد می پرسند از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم تا بتوانیم آنها را حذف کنیم.

از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

برخی صفحات در زمان تبلیغ فالوورهای فیک به پیج شما اضافه می کنند که در این صورت علاوه بر اتلاف هزینه، به پیج شما ضربه بزرگی وارد می شود شما می توانید فالوورهای فیک را شناسایی و اقدام به حذف آن ها کنید. برخی از افراد می خواهند بدانند از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم، در حال حاضر ابزارهایی به وجود آمده اند که می توانید فالوورهای فیک را تشخیص دهید.

ابزارهای تشخیص فالوور فیک

این ابزارهای آنلاین به شما کمک می کنند تا به آسانی پیج‌ ها را بررسی نمایید. در حقیقت ابزاری را به شما معرفی می کنیم که در آن عددی را به عنوان امتیاز برای شما نمایان می کند که هر چقدر این عدد بیشتر باشد، حاکی از آن است که این پیج، دنبال کننده های واقعی‌تر و پویاتری دارد. این سایت، یکی از ابزارهای رایگان سرویس Hypeauditor می باشد که می‌ توانید به آسانی هر صفحه ای را که تمایل داشته باشید بررسی کنید. پس از ورود به این سایت آی دی صفحه مد نظر را در کارد مشخص شده وارد نمایید؛ آنگاه تیک گزینه i’m not a robot را بزنید تا بداند شما ربات نیستید؛ در نهایت گزینه Check را کلیک نمایید.
در مرحله آخر به صفحه ای که وارد کرده‌اید، امتیاز می‌ دهد که هرچه امتیاز بیشتر باشد، نشان می دهد دنبال کننده های بهتری دارد. همچنین نرخ تعامل پیج را هم ارائه می کند. در حقیقت معیار این سایت، امتیازیمی باشد که به نام Audience Quality Score به هر صفحه ای می‌ دهد. کسانی که دغدغه این را دارند که از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم، پیج خود را بررسی کرده و بهتر می توانند پیج خود را ارتقا دهند.

از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم برای اندروید

فالوور فیک به دلیل نداشتن مشارکت با صفحه شما تاثیری در رشد پیج شما ندارند و برخی از افراد می گویند از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم؟ در حال حاضر برای گوشی های اندروید و آی او اس اپلیکیشن هایی به وجود آمده که می تواند فالوور فیک را شناسایی کند. در ادامه با دو نمونه اپلیکیشن فالوور فیک یاب برای گوشی های اندرویدی آشنا می شویم:
با اپلیکیشن Fake Followers Audit قادر خواهید بود آمار دقیق هر صفحه اینستاگرام را ببینید. این برنامه با برآورد دقیق و پیشرفته خود تعداد دنبال کنند های ساختگی هر پیج را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید با وارد نمودن آیدی یک پیج رشد صفحه را در ماه های آینده پیش بینی نمایید. که چقدر رشد و یا ریزش خواهید داشت. بخشی در اپلیکیشن به نام Fake Followers Audit & Analytics Page وجود دارد که می توانید دو پیج را با هم بسنجید.
Follower Analyzer: یکی از اپلیکیشن ها برای سیستم‌ عامل‌ های اندرویدی می باشد که تجزیه و تحلیل فالوورهای صفحه‌ اینستاگرام شما را نشان می دهد و برای کسانی که گوشی اندرویدی دارند و دائم سوال می کنند از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم مناسب است. همچنین می ‌توانید به وسیله این برنامه وضعیت تعامل میان فالوورهای خود و پست ‌های منتشر شده در صفحه را نیز بررسی نمایید.

از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم

فالوور های فیک سلبریتی ها

در حال حاضر اینفلوئنسرهای اینستاگرام در همه جا حضور پررنگی دارند، برخی از این افراد مشهور بوده و برخی دیگر افراد عادی جامعه هستند که تعداد فالوورهای بالایی در شبکه‌ های مجازی دارند؛ اما همه فالوورها هویت واقعی ندارند، حال این سوال پیش می آید که چه کسانی و چه تعداد فالوور فیک دارند؟ تحقیقی به وسیله سایت Fasthosts انجام شده که از بین افراد مشهور و اینفلوئنسرهای معروف چه کسانی حداکثر درصد فالوور فیک را به خود اختصاص داده اند.
بیشترین درصد فالوورهای فیک به کایلی جنر تعلق دارد که از بین 223 میلیون دنبال کننده 63 میلیون دنبال کننده آن فیک یا بات هستند؛ توجه کنید که کشور فرانسه تقریبا 63 میلیون نفر جمعیت دارد، پس باید گفت تعداد فالوورهای فیک این سلبریتی بسیار زیاد است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا ما هم فالوور فیک داریم؟ از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم؟ در پاسخ باید بگوییم ممکن است شما هم فالوور فیک داشته باشید و با بررسی فالوورها و یا ابزارهای مختلف می توان به این موضوع پی برد.
جمع بندی
شبکه های اجتماعی می توانند شما را به آنچه که می خواهید برسانند، چرا که تعداد زیادی از افراد بدون محدودیت مکانی در آنجا حضور دارند. ایسنتاگرام یکی این شبکه های اجتماعی است که افراد زیادی در آن با هم تعامل دارند. پس داشتن دنبال های کننده های بالا شما را به هدفتان می رساند. فالوورهای برخی از سلبریتی ها فیک هست و این سوال برای کاربران پیش می آید که از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم. با استفاده از ابزارهای مختلفی می توان این مسئله را فهمید. از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم می تواند به این افراد برای رشد پیج کمک کند. اپلیکیشن های مختلفی برای کسانی که می گویند از کجا بفهمیم چقدر فالوور فیک داریم ساخته شده است که در این زمینه به آنها کمک شایانی می کنند.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *