استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/09
|
تعداد نظر : 0نظر
استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن به راحتی امکان پذیر است که شما می توانید بدون استفاده از فیلترشکن تمام ویدیوهای یوتیوب را به راحتی دنبال کنید. خدمات خاص دی‌ ان‌ اس در گوشی اندروید وجود دارد که به شما در این زمینه کمک می کند. تنظیمات را این چنین دنبال کنید که برای اندروید ۸ و بالاتر تنظیمات زیر گزینه مهمی است.
Settings > Network & internet > Advanced > Private DNS
برای تنظیمات اندروید های دیگر :
Settings > More connection settings > Private DNS
این تنظیمات می‌تواند به شما کمک کند که شما با گوشی اندروید خود بتوانید به نحو احسن از یوتیوب بدون استفاده از فیلترشکن استفاده کنید. برخی ممکن است قادر به خرید فیلترشکن نباشند و با فیلترشکن های رایگان نیز بازدهی و نتیجه آن قابل قبول نباشد و به همین خاطر، پیشنهاد ما این است که مسیرهای گفته شده را جدی بگیرید و هر چه سریعتر از این تنظیمات به نحو احسن استفاده کنید.

استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

برای افزایش بازدید ویدیو هایتان در یوتیوب میتوانید وارد صفحه خرید بازدید یوتیوب شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

خدمات استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

یوتیوب یکی از پلتفرم های قدرتمند و پرطرفدار در دنیاست که شما می توانید انواع کلیپ های ویدیوئی را در آن مشاهده کنید که البته از سال ۲۰۰۵ در ایران استفاده از این برنامه پرطرفدار فیلتر شده است. مدت زمانی است که بسیاری از کاربران برای اتصال به فیلترشکن نیاز دارند که ما در این مقاله برای اندروید ۸ به بالا و دیگر اندروید ها یک مسیر خاص را برای تنظیمات عنوان کردیم که به واسطه آن بتوانید به استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن بپردازید. این نکته شاید برای شما جالب باشد که بدانید یوتیوب از تکنولوژی ادوبی پیروی می کند و خدمات یوتیوب باعث شده است که افراد به دنبال استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن باشند. اشتراک گذاری ویدیو، مشاهده و بارگذاری آن و همچنین استفاده از برنامه های آموزشی را نباید از یاد ببرید. انواع کلیپ های تلویزیونی، فیلمی، موسیقی و بسیاری از ویژگی های اورجینال به صورت آموزشی در یوتیوب به نمایش گذاشته می‌شود و صددرصد استفاده از آن می تواند یک استفاده مهیج محسوب شود.

تماشای فیلم در یوتیوب

شما با استفاده از مسیر بالا که مشخص شد می توانید به استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن بیندیشید. می توانید برای تماشای بسیاری از فیلم‌ها موارد گوناگون و روش‌های خاصی را در نظر بگیرید. که در ابتدا می توانید به سایت یوتیوب مراجعه کرده و فیلم مورد نظر خود را تماشا کنید و از این امکان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و به جستجوی فیلم مورد نظر خود بپردازید. همچینن از اپلیکیشن موبایل هم می توانید در این زمینه استفاده کنید و در آن عضو شوید که به راحتی به استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن بپردازید.
تماشای انواع فیلم در یوتیوب امروه جزء موارد مهم سرگرمی وکاری برای افراد است. همچنین شما می توانید در صفحه وب یا پست وبلاگ به تماشای فیلم در یوتیوب بپردازید. برای اشتراک گذاری نیز می توانید از انواع متن، ایمیل و رسانه های اجتماعی برای اشتراک گذاری استفاده گذاری استفاده کنید. این نکته را به خاطر بسپارید که امروزه استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن آنچنان کار سختی نیست. اما در هر صورت توصیه ما به شما این است که مسیرهای گفته شده را صورتی درست دنبال کنید.

فواید ایجاد حساب کاربردی در یوتیوب

زمانی که شما موفق شوید به استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن اقدام کنید باید برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. حساب کاربری برای شما می تواند فواید زیادی داشته باشد. شما به واسطه مشاهدات خود می توانید توصیه هایی را برای تماشای فیلم دریافت کنید. حتی به راحیت در کانالی که به آن علاقه دارید عضو می شوید و فیلم‌های مورد نظر خود را به راحتی دنبال میکنید و در هر زمان که فیلم جدید بارگذاری شود به صورت اعلان از آن باخبر می‌شوید و حتی حسا کاربری باعث می شود یک تعامل عالی با سازندگان فیلم مورد نظر خود برقرار کنید. به واسطه کامنت و یا لایک این تعامل برقرار می شود که این کار به معنی پشتیبانی از آنها است. تاریخچه تمامی محتوای ویدیوی برنامه‌های خود را چک می‌کنید و فیلم‌ها را در آن برای تماشای بعد ذخیره می کنید. یک پخش عایل ویدیو خصوصی وعمومی را برای خود اختصاص می دهید که در صورت ایجاد حساب کاربری فواید بسیار زیادی می تواند برای شما داشته باشد.

برنامه استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

شما ضمن استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن باید در ابتدا به ایجاد حساب بیندیشید که ایجاد حساب بسیار آسان است. زمانی که حساب کاربری خود را ایجاد می کنید می توانید به صورت مستقیم به بارگذاری ویدیو ها بپردازید. البته این کار نیز بسیار آسان و اصولی برای شما انجام می شود و شما می توانید ویدیوهای خود را به راحتی به اشتراک بگذارید. شما در لیست عمومی و خصوصی ویدیو خود را قرار می دهید و مورد مشاهده قرار می دهید.
با استفاده از ابزار تحلیل یوتیوب شما قادر هستید، عملکرد خود را بررسی کنید و تعداد بازدیدهای ویدیو خود را بررسی کنید. تعداد که برای تماشای فیلم شما وقت گذاشته اند با مشخص کردن جنسیت و هم مورد دیگری در ابزار تحلیل یوتیوب برای شما مشخصمی شود که با استفاده از آن عملکرد شکا به صورت اصولی مورد بررسی قرار می گیرد. بسیاری از افراد در یوتیوب به کسب درآمد می پردازند.
جمع بندی
در این مقاله ما به استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن اشاره کردیم که شما بتوانید سادگی از خدمات یوتیوب استفاده کنید و حتی در کسب و کار خود به رشد بالایی بیندیشید. پس یوتیوب را به عنوان یک شبکه اجتماعی معتبر از یاد نبرید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *