افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از چند تکنیک ساده اما تاثیرگذار

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه های اجتماعی جهان و ایران است و تقریبا همه دارای یک یا چند صفحه در اینستاگرام هستند. به دلیل وجود مخاطبان بیشتر این شبکه اجتماعی و ویژگی های به خصوص آن محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. امروزه این شبکه اجتماعی به محیطی برای فعالیت بیشتر کسب و کارها تبدیل شده است. از این برنامه می توان برای تبلیغات و بازاریابی، برندسازی و در کل راه اندازی کسب و کار اینترنتی و جدید استفاده کرد. تقریبا وجه مشترک تمام صفحات اجتماعی در هر برنامه تعداد دنبال کنندگان آن صفحات است. چرا که با افزایش فالوور اینستاگرام می توانیم خود و  یا کسب و کارمان را بهتر به دیگران معرفی کنیم. در ادامه این مطلب شمکا را با راه های مختلف افزایش فالوور در اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی

جهت افزایش فالوور اینستاگرام روش های زیادی وجود دارد اما مهمترین این روش ها فعالیت منظم و همیشگی در آن است. فعالیت شما در ایسنتاگرام از جمله فالو و لایک کردن دیگران و نظر دادن راجع به پست های آن ها باعث می شود که صفحه شما به دیگران معرفی شود. راه های افزایش فالوور واقعی بسیار است که در ذیل به برخی از روش هایی که در دسترس همگی است و همه می توانند از این طریق فالوورهای خود را افزایش دهند، اشاره خواهیم کرد.

لایک کردن عکس های دیگران

یکی از مواردی که در معرفی پیج شما بسیار تاثیرگذار است لایک کردن عکس دیگران است. این مورد باعث می شود که شما با تمام کسانی که فالوو کرده اید و آن ها شما را فالو نکرده اند تعامل بیشتری داشته باشید. همچنین شما می توانید عکس صفحاتی که فالو نکرده اید ولی صفحه آنها شخصی نیست و باز است را لایک کنید که این کار باعث می شود که این صفحات با پیج شما آشنا شوند. در صورتی که صفحه شما به شکلی حرفه ای پست های خود را منتشر کرده و درست کسب و کارتان را معرفی کرده باشد ممکن است همین صفحات علاقمند شوند تا صفحه شما را دنبال کنند.

لایک کردن عکس های دیگران

فالو کردن هشتگ ها و تگ های پر بازدید

برای پیدا کردن پست های مشابه با کسب وکار خودتان و لایک کردن عکس های مشابه می توانید هشتگ های مرتبط با کارتان را فالو کنید. بعد از فالو کردن، هر پستی که با این هشتگ منتشر می شود را می توانید در صفحه خود ببینید، لایک کنید و اظهار نظر کنید. به همین دلیل است که باید سعی کنید هشتگ های مرتبط را فالو کنید تا با افرادی که در حوزه کار شما پست هایی منتشر می کنند بیشتر آشنا شوید.

فعال بودن و اظهار نظر کردن

برای افزایش فالوور اینستاگرام باید در کنار فالو و لایک کردن صفحات و پست های مختلف، سعی کنید درباره پست ها و استوری های افراد مختلف اظهار نظر کنید تا صفحات دیگر و کسانی که دنبال می کنید شما را بیشتر بشناسند. همچنین از طریق اظهار نظر کردن، فالوورهای صفحات دیگر نیز آشنایی بیشتری با شما پیدا می کنند.

در زمان مناسب پست گذاشتن

پست گذاشتن خود به تنهایی تاثیر مثبتی در افزایش فالوور اینستاگرام می گذارد اما انتخاب زمان مناسب جهت گذاشتن پست نیز بسیار مهم است. شما می توانید با توجه به اطلاعاتی که از صفحه اینستاگرام دریافت می کنید و تعداد لایک هایتان در هر ساعتی از روز پست ها ی خود را منتشر کنید. انتشار 1 تا 3 تصویر در روز تاثیر بسزایی در معرفی صفحه شما به دیگران دارد.

شان کردن و شات شدن تاثیر ن در افزایش فالوور اینستاگرام

این کار یک تکنیک بسیار مناسب جهت افزایش فالوور اینستاگرام است. با این روش می توانید پیج های دیگر را در صفحه خود تبلیغ کنید و دیگران نیز پیج شما را به دیگران معرفی می کنند. در این صورت فالوور های صفحات دیگر با پیج شما آشنا شده و احتمال فالو شدن شما بیشتر می گردد.

معرفی صفحه

با تبلیغ آیدی و لینک صفحه خود در وب سایت، وبلاگ کانال های تلگرامی و برنامه های اجتماعی دیگر می توانید صفحه خود را به صورت گسترده به دیگران معرفی کنید. این روش یکی از روش های بسیار حرفه ای بریا افزایش فالوور است و فالوورانی که به این صورت شما را فالو می کنند فالوورهای واقعی و علاقمند به کسب و کار شما هستند.

استفاده از هشتگ ها

با استفاده از هشتگ های مناسب در پست های خود افرادی را که در اینستاگرام به دنبال موضوعات کار شما هستند را پیدا می کنید. پست ها ی شما به طور مستقیم در صفحات افراد علاقمند به کار شما نشان داده خواهند شد و به این صورت افراد بسیار بیشتری با صفحه شما آشنا خواهند شد.

استفاده از هشتگ ها

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا

کیفیت تصاویری که پست می کنید در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر دارد. این مهم است که تصاویر را خودتان گرفته باشید و از جای دیگری کپی نباشد تا اینستاگرام شما را اسپم نکند. کیفیت بالای تصاویر باعث می شود که بینندگان صفحه شما را بپسندند و از دیدن تصاویر لذت ببرند.

تعامل و ارتباط برقرار کردن با دیگران و تاثیر آن در افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور اینستاگرام با فالوور های خودتان در تعامل و ارتباط باشید و به سوالات و کامنت های آن ها پاسخ دهید و به طور کلی نسبت به فعالیت دنبال کنندگان خود واکنش نشان دهید. این تعامل باعث می شود که دیگران شما را بشناسند و همچنین اینستاگرام فعالیت شما را مثبت تلقی می کند و پیجتان رونق بیشتری پیدا می کند.

انتشار ویدیوهای مرتبط

اینستاگرام این قابلیت را دارد که ویدیوهای کوتاه و یا بلند ار انتشار دهید. انتشار ویدیو های یک دقیقه ای باعث جذب مخاطبان بیشتری می شود. تاثیر ویدیو در معرفی کسب و کار بسیار بیشتر از عکس و نوشته است. قرار دادن ویدیو و عکس های بسیار کوتاه تر در استوری نیز باعث بهتر دیده شدن تصاویر و پست هایتان می گرددانتشار هر چه بیشتر استوری باعث شناخته شده تر شدن صفحه شما می شود.

تبدیل صفحه اینستاگرام به بیزنس اکانت

با وصل کردن صفحه اینستاگرام خود به فیسبوک و بیزنسی کردن آن می توانید پست های خود را در شبکه های اجتماعی بیشتری منتشر کنید و مخاطبان بیشتری از سراسر جهان پیدا کنید. با بیزنسی کردن پیجتان می توانید دائما نیز بررسی کنید که تعداد مخاطبان صفحه و فعالیتتان در اینستاگرام چه رسدی داشته است.

اشتراک گذاری در وبلاگ

قرار دادن آیکون اینستاگرام و معرفی پیج اینستاگرام خود در صفحه وبلاگ و وبسایت خود می تواند کمک شایانی به جذب مخاطبان بیشتری کند.

شرکت افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه شرکت های تاسیس شده اند که به افراد مختلف در هر زمینه ای آموزش می دهند. یکی از این آموزش ها، چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام است. افزایش تعداد فالوور ها می تواند از طریق خرید فالوورهای ایسنتاگرامی و یا خرید و فروش صفحات اینستاگرامی باشد. بسیاری از افراد با مهارتی که دارند تعداد فالوورهای خود را افزایش می دهند و سپس اقدام به فروش آن صفحه اینستاگرامی می کنند. به این صورت خریدار با داشتن تعداد فالوورهای بالا کار صفحه اینستاگرام خود را آغاز می کند. چنانچه خریدار به درستی در صفحه اینستاگرام خود فعالیت داشته باشد می تواند برتعداد فالوورهای خود بیافزاید. در غیر این صورت ممکن است به سرعت فالوورهای خود را از دست دهد. همچنین می توان از این افراد تعداد بیشتری لایک برای پست ها یخود نیز خریداری کنیم. برای جذب مخاطب با ید بتوانید به طور مرتب و منظم پست و استوری منتشر کنید که برای این کار نیز می توان از اپلیکیشن هایی که برخی از شرکت ها ارائه می کنند استفاده کرد.

شرکت افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام سیستمی جدید است که می توان از طریق آن تعداد فالوورهای خود را افزایش داد. برخی از این ربات ها فقط تعداد فالووها را افزایش می دهد در حالی که برخی از آن ها فالوورهای واقعی که علاقمند و مایل به فالو کردن صفحه شما هستند را جذب صفحه می کنند. این ربات باعث جذب مخاطبان واقعی به صفحه شده و باعث رونق صفحه شما در اینستاگرام می شود. این ربات ها می توانند در موارد زیر به صفحه شما کمک کنند.

  • افزایش فالوور واقعی
  • ارسال پیام دایرکت اتوماتیک
  • ارسال پست های زمان بندی شده از اینستاگرام کامپیوتر

امروزه ربات های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها با نصب برخی نرم افزار ها می توانند کار کنند در حالی که برخی از آنها بدون نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری کار کرده و می توانند به طور 24 ساعته برای شما فالوور واقعی جذب خواهد کرد. این سیستم ها به صورت کاملا اتوماتیک تمامی فعالی های اینستاگرام را انجام می دهد. این ربات ها به صورت اتوماتیک به جای شما لایک کرده و کامنت می گذارد و حتی برای شما فالو آنفالو می کند. این ربات ها قادر هستند که کامنت های توهین آمیز را حذف کنند و برای کار نیاز به اتصال دائم به اینترنت ندارند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

برنامه ها و اپلیکیشن های افزایش فالوور اینستاگرام نیز می توانند مانند ربات های افزایش فالوور عمل کنند. برخ از این اپلیکیشن ها به طور کاملا رایگان عمل می کنند و می توانند مانند ربات ها برای شما به صورت خودکار پست و استوری بگذارند و پیام های تبلیغاتی برای افراد مختلف دایرکت کنند. این اپلیکیشن ها نیز می توانند به تنهایی لایک و کامنت برای مخاطبانتان بگذارد و باعث افزایش فالوور های واقعی در اینستاگرام گردند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام IOS رایگان

اپلیکیشن های افزایش فالوور در اینستاگرام فقط برای سیستم اندروید نیست و می توان از آنها برای سیستم عمل های IOS نیز استفاده کرد. اپلیکیشن های افزایش فالوور در این برنامه ها نیز می توانند تمامی کارهای گفته شده در برنامه های اندرویدی و ربات ها را انجام دهند. این نرم افزار ها می توانند باعث افزایش رایگان فالوورها، تعداد لایک و تعداد کامنت ها گرردد. همچنین این نرم افزار ها می توانند کامنت های توهین آمیز را حذف کنند و به صورت اتومتیک و طبق برنامه داده شده به آن اقدام به گذاشتن پست ها به صورت اتوماتیک و طبق برنامه مشخصی گردد. برای استفاده از این اپلیکیشن ها نیازی نیست که دایما به اینترنت متصل باشید و گاهی می توان به صورت آفلاین عمل کنند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام IOS رایگان

جمع بندی

اینستاگرام امروزه یکی از پرطرفدارترین برنامه های اجتماعی در ایران و جهان است و بیش از نیمی از جوامع دارای صفحه ایسنتاگرامی هستند. امروزه بسیاری از کسب وکار ها از این برنامه جهت رونق کاری خود استفاده می کنندو بیشتر فروش و یا معرفی کسب وکار خود را در صفحات اینستاگرام انجام می دهند. امروزه چه شرکت های بزرگ و برندهای خاص و چه کسب وکارهای کوچک از اینستاگرام جهت معرفی کسب وکار، محصولات و یا خدمات خود استفاده می کنند. به همین دلیل نیز بسیاری از افراد به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستند. برای افزایش فالوور، تعداد لایک، کامنت و فعالیت بیشتر اینستاگرام می توان از روش های معمولی و فعالیت مرتب ومنظم در اینستاگرام استفاده کرد و یا این کار را به شرکت ها، رباتهای مختلف و نرم افزار های افزایش فالوور در اینتساگرام استفاده کرد. این برنامه ها را می توان هم در اکانت کامپیوتر، هم اندروید و هم در سیستم های IOS استفاده کرد. در نهایت باید گفت که با استفاده از این برنامه ها می توان بر تعداد فالوورهای خود در صفحه اینستاگرام افزود و به صفحه خود رونق زیادی بخشید.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *