افزایش لایک اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/08/03
|
تعداد نظر : 0نظر
افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری تصویر و فیلم است که در چند سال اخیر، افراد بسیاری را از تمام دنیا به خود جذب کرده است. بیزینس ها و کسب و کارهای بسیاری در این پلتفرم مشغول به فعالیت هستند و به خوبی می دانند که برای موفقیت باید با الگوریتم های مختلف این شبکه اجتماعی آشنا باشند. یکی از الگوریتم های مهم این شبکه اجتماعی در موفقیت شما لایک است که در ادامه این مطلب بیشتر درباره افزایش لایک اینستاگرام در دکتر فالوور صحبت خواهیم کرد.

افزايش لايك اينستاگرام رايگان 

برخلاف تصور عمومی که فکر می کنند باید برای افزایش لایک باید هزینه های گزافی را به مجموعه های افزایش لایک پرداخت کنند، روش های رایگانی برای این کار وجود دارد.

افزایش لایک اینستاگرام

استفاده از هشتگ ها برای افزایش لایک اینستاگرام

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در افزایش لایک پست های اینستاگرام ایفاء می‌کنند. سعی کنید برای تمام پست هایتان هشتگ مرتبط و محبوب انتخاب کنید و برای هر پست حداکثر تعداد هشتگ های مرتبط را اضافه نمایید. این هشتگ ها سبب می‌شوند تا پست های شما در بخش جستجو یا اکسپلور (Explore) اینستاگرام نمایش داده شوند و کاربران دیگر ضمن جستجوی هشتگ ها و عبارات مرتبط با پست شما به آن ها برخورد کرده و پست شما را لایک کنند. دقت کنید که هشتگ های شما باید جالب و پر جستجو باشند. پس توجه به هشتگ ها یکی از اصلی ترین روش های افزایش لایک اینستاگرام محسوب می ‌شود.

بهتر است هشتگ هایی که استفاده می کنید این ویژگی ها را داشته باشند:

  • متناسب با حوزه کاری شما باشند
  • پر جستجو باشند
  • ساده و قابل یادآوری باشند
  • برخی اوقات منحصر به فرد و حاوی نام برند شما باشند

برای یافتن هشتگ های ترند و پر بازدید، می توانید به سایت اینستاگرام سر بزنید و یا از ابزار هایی مانند Hashtagify، Seek metrics  و غیره استفاده کنید. همچنین می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام، با جستجوی کلمات مرتبط با حوزه کاری تان، میزان استفاده و جستجوی آن کلمات را بررسی کنید تا ببینید این هر هشتگ چقدر کاربردی و مورد استفاده است. سپس مناسب ترین ها را انتخاب کنید.

بهره گیری مناسب از رویداد ها

ارسال پست های به روز و محبوب هم یکی دیگر از روش هاییست که می‌تواند منجر به افزایش لایک پست های شما در اینستاگرام شود. برای مثال زمانی که به عید نوروز، چهارشنبه سوری، اعیاد مذهبی و … نزدیک می ‌شوید، عکس های مرتبط با آن ترند (Trend) می‌ شوند و پست کردن عکس های مرتبط با آن رویداد در پیج اینستاگرام شما می‌تواند منجر به افزایش لایک شود. البته در نظر داشته باشید که حتما باید برای پست های خود هشتگ های مناسب انتخاب کنید تا در اکسپلور اینستاگرام قابل مشاهده باشند.

فعالیت روزانه در اینستاگرام برای افزایش لایک اینستاگرام

هرچقدر در اینستاگرام بیشتر فعال باشید، بیشتر دیده می‌شوید و به طبع تعداد لایک پست هایتان هم افزایش پیدا می‌کنید. لایک کردن پست افرادی که حتی آن ها را نمی‌ شناسید، یکی از روش هایی است که در اینستاگرام می‌تواند منجر به افزایش لایک شود. در واقع این مسئله شبیه به یک قانون شده و با لایک یک پست شما لایک بک دریافت خواهید کرد! فالو کردن افراد و دریافت فالو بک هم از دیگر روش های افزایش لایک اینستاگرام است. همچنین سعی کنید در زیر پست افرا مختلف کامنت بگذارید و نظرهای مناسب ثبت کنید. این کار سبب می‌شود تا دیگر کاربران شما را ببینند و به صفحه اینستاگرام شما سر بزنند و پست هایتان را لایک کنند. پس همیشه در اینستاگرام فعال باشید.

افزایش لایک اینستاگرام

لینک شدن به سایر صفحات اجتماعی

افزایش تعداد فالوورهای شما یکی از راه های افزایش لایک در اینستاگرام است یکی از روش هایی که در این راستا بسیار موثر است، مربوط به لینک کردن اکانت سایر شبکه های اجتماعی شما مثل فیسبوک، توییتر و غیره به اکانت اینستاگرام می‌شود. بدین صورت تمام دوستان قدیمی‌تان شما را پیدا می‌کنند و به تدریج با افزایش تعداد فالوور هایتان، تعداد لایک پست های اینستاگرامتان هم افزایش می‌یابد.

پست های خود را در استوری بازنشر کنید

ممکن است هنگامی که شما پستی منتشر می کنید، در فید اینستاگرام تمام فالوور هایتان نمایش داده نشود. شما می توانید با بازنشر پست جدید در استوری، در همان دقایق اول لایک های بسیار بیشتری بگیرید.

افراد و برندهای مرتبط را در پست خود منشن کنید

منشن کردن یا تگ کردن پیج هایی که مخاطب زیادی دارند و در حوزه کاری شما فعالیت می کنند می تواند دو نتیجه داشته باشد. اول اینکه ممکن است آن پیج پست شما را در استوری خود بازنشر کند و در نتیجه مخاطبان زیادی آن را ببینند و دوم، افرادی که به پروفایل این پیج های پرطرفدار مراجعه می کنند و از قسمت منشن ها (طبق تصویر زیر) بازدید می کنند، می توانند پست شما را ببینند.

از تگ لوکیشن استفاده کنید

استفاده از تک لوکیشن برای افزایش لایک در اینستاگرام بسیار موثر است چرا که مشتری های محلی زیادی که به دنبال فروشگاهی نزدیک به محل زندگی خود هستند، می توانند شما را پیدا کنند. همچنین اگر شما می خواهید از بازار محلی فراتر بروید، می توانید در برخی از پست های خود، از لوکیشن های پر جستجو و معروف استفاده کنید. به عنوان مثال اگر یک پیج مشاوره تحصیلی دارید، می توانید در پست هایتان از لوکیشن هایی مانند دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی اصفهان و استفاده کنید.

جمع بندی

افزایش لایک اینستاگرام به طبق تاثیر به سزایی در افزایش فالوورها و اینتراکشن های شما خواهد داشت و در نهایت باعث موفقیت کسب و کار شما می شود. استفاده از روش های مختلف مانند استفاده از هشتگ، باز نشر استوری ها یا لینک شدن به سایر صفحات اجتماعی می تواند در این راستا موثر باشد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *