افزایش منشن اینستاگرام با بررسی تمام راه های تاثیرگذار

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر

یکی از رایج ترین و پرکاربردترین اصطلاحات این روزهای اینستاگرام منشن است که از عبارت انگلیسی mention گرفته شده است. این قابلیت در اینستاگرام چندیت کاربرد مختلف دارد، که باعث جذب بسیاری از کاربران به پیج شما می شود. موقعی از منشن کردن استفاده می شود که کسی را از پست خود مطلع کرده یا پست و استوری های مختلفی را برای شخص خاص و مورد نظر خود منتشر کنید. شما یک پست ویژه را در اینستاگرام پسند کرده اید و برای نشان دادن آن یک پست به دوست خود باید آن را mention کنید. افزایش منشن اینستاگرام فایده های زیادی را برای پیج شما دارد که یکی از این موارد دیده شدن پیج شما توسط کاربران بسیار و جذب فالوور است. همچنین منشن کردن افراد در یک پست باعث افزایش تعداد لایک ها و بازدیدهای آن پست می گردد. در ادامه مقاله شما را با منشن در اینستاگرام، نحوه منشن کردن در اینستاگرام، منشن کردن در استوری، روش های افزایش منشن و غیره آشنا می کنیم.

افزایش منشن اینستاگرام

منشن در اینستاگرام و راه های افزایش منشن اینستاگرام

Mention کردن در اینستاگرام، عملی است که یک شخص خاص و دلخواه در استوری یا زیر پست دیگر افراد اشاره می شود. با این عمل زیر پست یا استوری مورد نظر دوستان، فالوورها، یا دیگر اشخاص مورد علاقه خود را منشن می کنید. منشن کردن در اینستاگرام به معنای اشاره کردن بوده و می توان به هر فرد دلخواه اشاره کرد. این عمل فایده های بسیاری را برای پیج اینستاگرامی شما داشته و باعث جذب مشتریان زیاد می گردد.

نحوه منشن کردن در اینستاگرام

منشن کردن در یک کامنت شبکه اجتماعی اینستاگرام اتفاق افتاده و معمولا دلیل های متعددی دارد. شما به یک پست علاقه مند شده و علاقه مند به دیدن این پست توسط دوست های خود هستید. برای این کار، فقط باید در کامنت زیر یک پست، اکانت رفیق مد نظر خود را منشن کنید. روی آیکن کامنت مورد نظر ضربه زده و سپس متن مورد نظر خود را همراه با با کاراکتر @  و اسم اکانت دوست مورد نظر بدون گذاشتن فاصله تایپ کنید. هنگام تایپ کردن نام فرد مورد نظر خود باید به صورت صحیح نوشته شود و رنگ اسم منشن شده به رنگ آبی در می آید. این روش از منشن کردن موجب افزایش منشن اینستاگرام می شود.

چگونه در استوری منشن کنیم

شما موقعی که در حال استوری کردن عکس مورد نظر خود در اینستاگرام هستید، کافی است صفحه را لمش کرده و گزینه ای برای نوشتن شما می آید. در این حالت باید @ را نوشته و سپس username فرد مورد نظر را تایپ کنید. لیستی از افرادی که اینستاگرام مشخص کرده و می توان آن ها را منشن کرد، برای انتخاب کردن شما می آید. در این حالت اگر اسم دقیق فرد را فراموش کرده اید، فقط باید آن را جستجو کنید. حتی استیکرهای مختلفی نیز وجود دارد که همراه با منشن کردن فرد به اختیار خود آن ها انتخاب می شوند.

چگونه در استوری تگ کنیم؟

آیا می توان در محتوا نیز منشن کرد؟

یکی از مهمترین قابلیت های این اصطلاح این است، که می توان محتواهای گوناگون را در اینستاگرام منشن کرد. برای به اشتراک گذاری یک عکس یا ویدیو یک پیج دلخواه در اینستاگرام باید آن شخص را mention کنید. با استفاده از این کار منبع محتوای مورد نظر را نشان بقیه کاربران می دهید. البته شبکه اجتماعی Instagram به کپی کردن محتوای دیگران حساس بوده و در صورت ذکر نکردن منبع محتوا، پست شما به سرعت پاک می گردد.

از کجا بدانیم منشن شده ایم؟

بسیاری از افراد از کسی که آن ها را منشن کرده، اطلاعی ندارند. افرادی که در بخش کپشن خود، پست یا کامنت های مورد نظر را منشن می کنند، اینستاگرام در قسمت notification شما را مطلع می کند. باید قسمت نوتیفیکیشن خود را فعال کنید تا از منشن کردن دیگران با خبر شوید. اگر در قسمت مورد نظر از  mention شدن مطلع نشدید، باید قسمت تنظیمات اینستاگرام خود را حتما چک کنید.

منشن کردن در استوری

منشن در استوریز نی یکی از راه های افزایش منشن اینستاگرام است. هنگامی که شخص مورد نظر خود را در قسمت استوریز Instagram منشن می کنید، وی اعلانی را شبیه به دایرکت در قسمت notification خود می بیند. اگر شخص مورد نظر جزو فالوورهای شما است، به راحتی در قسمت نوتیفیکیشن فرد به همراه استوریز نشان داده می شود. در صورت وجود نداشتن فرد مورد نظر، برای وی درخواستی برای قبول کردن فرستاده شده و پس از پذیرفتن توانایی دیدن محتوای استوریز شما است. قابلیت استوریز اینستاگرام فقط برای مدت زمان بیست و چهار ساعت بوده و تغییر خاصی در بخش پروفایل و همچنین تصویر های تگ شده برای فرد ایجاد نمی شود. باید به این نکته دقت کنید که فردی را که در استوریز خود mention می کنید، توانایی حذف خود از پست مورد نظر را ندارد. برای منشن کردن در استوریز باید علامت + و بعد از آن دکمه شاتر کلیک کرده و بعد از ثبت کردن عکس و ویدیو خود، نماد Aa را لمس زده و اسم مورد نظر خود را با کاراکتر @  تایپ کنید.

تگ شدن در اینستاگرام

تگ کردن در اینستاگرام چیست

تگ کردن در اینستاگرام از کلمه انگلیسی tag می آید و یک مفهوم در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. تگ به معنای برچسب زدن بوده که بر روی ID اکانت اینستاگرام در بخش های مختلف زده می شود. در اینستاگرام روش های مختلفی برای تگ کردن افراد مختلف وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کنید. در بخش هایی مانند استوری و کامنت عمل tag کردن انجام می شود.

فرق بین تگ و منشن در اینستاگرام

دو موضوع Tag و mention در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بیشتر برای اطلاع رسانی اکانت مورد نظر انجام می گردد. به محض آنلاین شدن فرد مورد تگ شده یا منشن شده، آن فرد پیامی را دریافت کرده و از این اعمال آگاه می شود. tag و mention با همدیگر بسیار شبیه بوده ولی در کل با هم فرق های بسیاری دارند. تگ کردن را موقعی انجام می دهند که اسم فرد دلخواه خود را در عکس یا فیلم خود منتشر کنید. منشن کردن بیشتر برای استوری ها و کامنت های مختلف به کار می رود که یکی از فرق های عمده این دو اصطلاح با همدیگر است.

پنل افزایش منشن در اینستاگرام

پنل های حرفه ای زیادی در سراسر اینترنت موجود بوده که می توان آن ها را خریداری کرده و منشن های اینستاگرام خود را افزایش دهید. این پنل ها با mention کردن کاربران مختلف، باعث تشویق کاربران زیادی به آمدن به پیج شما می شوند. با این نوع panel ها می توان فالوورهایی که یک پست صفحه شما را لایک کرده و فالوورهای یک پیج خاص را هدف خود قرار می دهید. اکانت های تصادفی ایرانی، اکانت های تصادفی خارجی،اکانت های دلخواه، اکانت های خاص بر اساس موضوع و بر اساس شهر یا جنسیت خاص را منشن می کنید. این پنل ها با قیمت های مختلفی توسط سایت های اینترنتی خدمات اینستاگرام به فروش رسیده و حتی در برخی سایت ها این نوع پنل ها رایگان هستند. البته این قضیه به معنای رایگان بودن کل پنل نبوده و باید برای هر منشن مبلغی جداگانه پرداخت کنید.

پنل افزایش تگ اینستاگرام

ربات منشن خودکار اینستاگرام

ربات های مختلفی با قابلیت منشن کردن به صورت خودکار وجود داشته و توانایی هر کدام با هم فرق می کند. عملکرد این ربات ها نیز با هم فرق داشته و در بعضی اوقات کارهای دیگری مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن، افزایش فالوور و غیره را برای مشتریان خود انجام می دهند. این نوع ربات ها به گونه ای طراحی شده اند تا فاصله های مختلف زمانی را برای منشن کردن رعایت کرده و توسط الگوریتم های اینستاگرام بلاک نشوند. البته بعضی از سایت ها برای اطمینان پیدا کردن مشتری خود، چند روز را برای تست کردن به صورت رایگان در اختیار مشتری می گذارند. البته این نوع سایت ها قبل از تحویل این ربات ها خود نیز آن ها را آزمایش می کنند تا از صحت کارایی درست آن ها مطمئن شوند.

برنامه منشن اینستاگرام

امروزه برنامه ها و نرم افزار های مختلفی برای منشن کردن افراد مختلف در اینستاگرام تولید می گردد که با استفاده از آن ها می توان افراد مختلفی را برای پیج خود mention کرد. برای مثال یک صفحه اینستاگرامی را که ده هزار فالوور دارد را به عنوان پیج هدف خود انتخاب کرده و حداقل به مدت 5 روز زیر یک پست دلخواه عمل منشن کردن را انجام دهد. در واقع این برنامه ها که بسیار رایج شده اند، توانایی های فراوانی را برای mention انجام می دهند. در هر صورت با این نوع برنامه ها و نرم افزارها منشن های شما به صورت صعودی افزایش می یابند و باعث جلب توجه کاربران بسیاری به پیج شما می گردند.

برنامه هیا افزایش منشن

محدودیت منشن در اینستاگرام

برخلاف تصور بسیاری از افرادی که با اپلیکیشن اینستاگرام کار می کنند، محدودیت های بسیاری در آن وجود دارد. این محدودیت ها بر اساس سیاست هایی است که اینستاگرام آن ها را وضع کرده است. برای عمل mention نیز این شبکه اجتماعی نیز محدودیت هایی را وضع کرده، تا کنترل بیشتری روی اعمال و رفتار کاربران قرار گیرد. یکی از این محدودیت ها در استوری بوده که می توان فقط تا ده نفر را در آن منشن کنید.

حذف منشن در اینستاگرام

همانطور که می توان منشن را در اینستاگرام افزایش داد، این شبکه اجتماعی امکانی را فراهم کرده تا از منشن شدن جلوگیری شود. می توان از طریق قسمت تنظیمات این اپلیکیشن از mention شدن توسط دیگر کاربران پرهیز گردد. با این عمل کاربرانی که قصد منشن کردن شما را دارند، با درخواست رد یا تایید کردن شما به این کار اقدام می کنند. در مواقعی هم می توان کاربری را در اینستاگرام بلاک کرد تا دیگر جزو لیست فالوورهای شما قرار نگیرد. تغییر دادن اسم کاربری اکانت باعث شده که دیگر کاربر مورد نظر شما قادر منشن کردن اکانت شما نشود و تا نام کاربری جدید را نداند توانایی عمل mention را ندارد.

خرید منشن اینستاگرام

بسیاری از سایت هایی که در زمینه خدمات اینستاگرام فعالیت می کنند، سرویس های مختلفی را برای منشن کردن افراد به مشتریان خاص خود ارائه می دهند. با خریداری کردن منشن اینستاگرام باعث جذب فالوورهای فعال مختلف را زیر پست خود منشن کرده و باعث جذب مخاطبان و فالوورهای زیادی می شوید. شما با mention کردن کاربران مختلف باعث تشویق آن ها به دیدن پست ها و در نتیجه افزایش بازدید صفحه خود می گردید. باید لیست کاربران مورد نیاز خود را برای خرید منشن به سایت ارائه دهنده این خدمات داده تا آن ها در زیر پست مشخص شده توسط شما منشن شوند.

چگونه به افزایش منشن کمک کنیم؟

جمع بندی

منشن کردن یکی از واژه ها و قابلیت های رایج اینستاگرام بوده و از کلمه انگلیسی mention گرفته شده است. در واقع این قابلیت به عملی گفته می شود، که باعث اشاره کردن به یک کاربر خاص در یک پست یا استوری دلخواه در اینستاگرام می گردد. برای منشن کردن یک اکانت خاص باید کاراکتر @ را نوشته و سپس اسم کاربر مورد نظر خود را تایپ کنید. این کار مزایای زیادی برای پیج شما داشته و علاوه بر جذب فالوورهای زیاد به افزایش لایک و بازدید های آن کمک می کنند. می توان mention هایی که مورد دلخواه شما نیستند، را از پیج اینستاگرامی خود حذف کنید. در استوری های مختلفی که در اینستاگرام منتشر می کنید، امکان منشن کردن تعداد ده نفر وجود دارد. برای افزایش mention برنامه ها، ربات ها و نیز پنل های مختلفی برای این کار طراحی شده اند که می توان از آن ها استفاده کرده و پیج خود را ارتقا و توسعه داد.

 

 

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *