امنیت پیج اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/09/18
|
تعداد نظر : 0نظر
امنیت پیج اینستاگرام

امنیت پیج اینستاگرام افراد مشهور چگونه تامین می شود؟ چگونه اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان شناخته می شود امنیت پیج های اینستاگرام افراد را تامین می کند و اجازه نمی دهد که به راحتی هک شوند و دسترسی به اطلاعات شخصی دیگران داشته باشند؟
در این محتوا می خواهیم در مورد امنیت پیج اینستاگرام اطلاعات لازم را برای شما بازگو کنیم تا شما هم اطلاعات لازم را کسب کنید.

چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟

اینستاگرام نیز مثل دیگر رسانه های مجازی نیاز دارد تا افراد به آنها اعتماد کنند و اطلاعات شخصی خود را در اختیار آنها قرار بدهند. برای این که امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید باید به لاگین اکتیویتی زود به زود مراجعه کنید. خب یکی از سوال هایی که خیلی از افراد دارند این است که چه کسانی وارد اکانت اینستاگرام ما شده اند و به صفحه شخصی ما دسترسی دارند؟
خب برای دانستن این که امنیت پیج اینستاگرام ما چگونه است می توانید وارد قسمت Login activity می شوید.
در این قسمت شما می توانید متوجه شوید که آیا اکانت شما هک شده است و دیگران نیز وارد صفحه شما شده اند یا خیر؟
ریسک هک شدن اکانت های اینستاگرام توسط هکرها زیاد است و ممکن است از این طریق به اطلاعات پیج اینستاگرام شما دسترسی پیدا کنند.

امنیت پیج اینستاگرام

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

برای اینکه به ای قسمت دسترسی داشته باشید مراحل زیر را طی کنید:
1. اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید.
2. قسمت پروفایل شخصی خود بروید.
3. دکمه منو یا سه نقطه بالا سمت راست را لمس کنید.
4. برای ورودی به بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه settings را انتخاب کنید.
5. گزینه Security را لمس کنید.
6. سپس وارد گزینه login activity شوید.
حالا می توانید موقعیت و نوع دستگاهی که وارد اکانت شما شده اند را مشاهده کنید.
اگر در لیست مشاهده شده دستگاهی غیز ا دستگاه خودتان دید دکمه سه نقطه کنار آنها را لمس کنید و گزینه خروج یا log out را انتخاب کنید
یک پیغام به شما نشان می دهد و اعلام می کند که دستگاه مورد نظر از لیست دستگاه های متصل به اکانت شدما خارج شده است سپس روی دکمه ok ضربه بزنید.

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

پرایوت یا خصوصی کردن صفحه اینستاگرام می تواند امنیت پیج اینستاگرام شما کمک .برای این کار حتی به کمتر از 1 دقیقه زمان نیاز دارید و یک کار بسیار ساده محسوب می شود.
بعد از ساخت اکانت اینستاگرام برای اینکه صفحه خود را قفل کنید فقط کافی است مراحل زیر را طی کرده تا یک قدم به داشتن امنیت پیج اینستاگرام نزدیک شوید.
وارد تنظیمات یا setting رفته در مرحله بعد از پنجره ظاهر شده گزینه Privacy را انتخاب کنید.
اکنون در قسمت Accunt privacy گزینه private Account را فعال نمایید یعنی به رنگ آبی در بیایید.
خب وقتی می خواهید این قسمت را فعال کنید یک پیغام به شما نشان می دهد که با خصوصی کردن صفحه خود افرادی که شما جزء فالوور های خود دارید فقط قادر هستند اطلاعات شما را ببیند و دسترسی به نمایش صفحه شما دارند . به این منظور از شما تاییدیه می خواهد و شما روی دکمه ok کلیک کنید. خب اینگونه شما توانسته اید که صفحه خود را خصوصی کنید و از این به بعد فقط افرادی می توانند پست ها و استوری های شما را مشاهده کنند که شما را در لیست خود دارند یا فالوور صفحه شما هستند.
از این پس امنیت پیج اینستاگرام شما افزایش یافته است و فقط افرادی می توانند عکس های شما را مشاهده کنند که شما درخواست آنها را قبول کرده باشید.

فعال ‌سازی تأیید دو مرحله ‌ای اینستاگرام

یکی از راه هایی که شما می توانید امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید فعال سازی هویت دو مرحله ای در اینستاگرام می باشد.
احتمالا با قابلیت تایید دو مرحله ای یا همان Two Factor Authentication آشنا هستید . با فعال سازی این قابلیت امنیت پیج اینتاگرام شما تا حدود زیادی بالا می رود وریسک هک شدن صفحه شما نیز کاهش پیدا می کند. تایید دو مرحله ای در خیلی از سرویس های اینترنتی فعال شده است مثل اکانت های گوگل، واتساپ، تلگرام و … . اگر تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید شما فقط با وارد کردن رمز عبور وارد نمی شوید بلکه باید به شیوه ی دیگری که انتخاب کرده اید هم هویت خود را تایید کنید.
برای فعال کردن این قابلیت کافی است مراحل زیرا طی کنید.
1. وارد صفحه خود شوید به قسمت تنظیمات اکانت خود بروید
2. به قسمت security بروید.
3. سپس گزینه two factor Authentication را لمس کنید.
4. حال باید گزینه Require Security Code را فعال کنید.
5. در پنجره ای که به شما نمایش میدهد گزینه turn on را لمس کنید. در این زمان برای شما باید یک پیامک ارسال شود که حاوی یک کد امنیتی می باشد آن را در اینستاگرام وارد کنید.
بعد از این که کد تایید را وارد کرد اینستاگرام به شما یک سری کد ارائه می دهد تا در شرایط خاص از آنها بتوانید استفاده کنید.
به همین سادگی تایید دو مرحله ای شما فعال شده است و از این به بعد شما هر بار برای ورود به اکانتان می توایند با رمز عبور و این کدها وارد اینستاگرام شوید.

آموزش ثبت و تغییر ایمیل اینستاگرام

برای اینکه بتوانید امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید نیاز دارید که هم ایمیل هم شماره تماس خود را در اینستاگرام ثبت کنید تا در صورتی که صفحه شما دچار مشکل شده از طریق این روش ها به راحتی آن را حل کنید.
اینتاگرام یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی موجود می باشد که همیشه در حال به روز رسانی می باشد.شما فقط یک شماره تماس و یک ایمیل می توانید برای اینستاگرام خود تعیین کنید و هر زمان که خواستید می توانید این ها را عوض کنید.
برای تغییر ایمیل اینستاگرام کافی است که وارد صفحه اینستاگرام خود بشوید سپس وارد پروفایل خود شوید و بروی گزینه Edit Your Profile را انتخاب کنید.
در قسمتی که باز می شود علامت پاکت نامه دارد می توانید ایمیل اینستاگرام خود را عوض کنید. بعد از اینکه این دو گزینه را تغییر دادید باید بر روی گزینه Done بزنید تا تغییرات اعمال شود.
برای این که ایمیل را از طریق اینستاگرام مروگر تغییر دهید کافی است این مراحل را انجام بدهید.
وارد اکانت خود شوید.
• بر روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
• گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.
• در کنار گزینه Email آدرس ایمیل مورد نظرتان را وارد کنید.
• در کنار گزینه Phone Number شماره تلفن خود را وارد کنید.
• بر روی گزینه Submit کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده ذخیره شوند.
پس تغییر دادن شماره و ایمیل اینستاگرام از طریق سایت این شبکه اجتماعی هم امکانپذیر است.
به توجه کنید که بعد از اینکه ایمیل خود را عوض کنید برای این که امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببرند یک ایمیل از طرف اینستاگران برا شما ارسال می شود که حاوی یک کد می باشد و شما این کد را باید در اینستاگرام خود وارد کنید تا اینستاگرام تغییرات شما را اعمال کند.

امنیت پیج اینستاگرام

آموزش ثبت و تغییر شماره تلفن در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید و یا اینکه اگر از دوستان شما وارد اینستاگرام شد و بتواند به راحتی اکانت شما را ببیند باید شماره تماس خود را در اینستاگرام ثبت نموده باشید. در ادامه ما به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید شماره تماس خود را در اینستاگرام ثبت کنید فقط کافی است که مراحل زیر مرحله به مرحله طی کنید.
• وارد اینستاگرام خودتان شوید.
• بر روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
• گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.
• در صفحه ای که باز می شود در پایین صفحه روی گزینه personal Information Settings بروید.
• در صفحه personal Information می توانید به راحتی شماره تماس خودتان را ثبت کنید یا این که شماره تماس خود را عوض کنید.
به این نکته توجه داشته باشید که بعد از اینکه شماره تلفن خود را عوض کردید برای این که امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببرند یک پیام ارسال می شود که حاوی یک کد می باشد و شما این کد را باید بر روی اینستاگرام خود وارد کنید تا تغییراتی که اعمال کرده اید توسط اینستاگرام ثبت شود.

اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام

یکی دیگر از روش هایی که امنیت پیج اینستاگرام را بالا می برد وصل شدن صفحه اینستاگرام به صفحه فیس بوک فرد می باشد. در ادامه به نحوه آموزش اتصال اکانت فیسبوک به اینستاگرام می پردازیم.
به صفحه تنظیمات اینستاگرام خود بروید و از منوی باز شده روی گزینه Account بزنید و سپس بروی گزینه linked Accounts بزنید.
حال می توانید از لیست شبکه های اجتماعی که می تواند به اینستاگرام لینک شوند facebook را انتخاب کنید. اگر شما قبلا به فیس بوک متصل نشده اید باید اطلاعات ورود به اکانت فیس بوک خودتان را انتخاب نمایید. سپس گزینه continue را بزنید.
در مرحله بعد در مقابل facebook نام کاربری اکانت فیسبوک تان به رنگ آبی نشان داده می شود. آن را انتخاب نمایید و مجددا گزینه continue را بزنید.
می توانید گزینه start sharing to facebook را بزنید. با زدن این گزینه یعنی این که اعلام می کنید عکس و ویدئو هایی که در اینستاگرام منتشر می کنید به صورت خودکار در فیس بوک نیز منتشر می شود.

چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم؟

برای اینکه اکانت اینستاگرام شما هک نشود باید امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید. روش هایی که کمک می کند امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید به شرح زیر می باشد:
اکانت خود را خصوصی یا پرایوت کنید که بالاتر در این مورد توضییح داده ایم.
رمز عبور خود را خیلی پیچیده انتخاب کنید و هر از گاهی آن را تغییر بدهید.
حتما هر از گاهی Login Activity صفحه خود را چک کنید و اگر ورود مشکوکی مشاهده کردید حتما پسورود خود را عوض کنید و آی پی مورد نظر را نیز log out کنید.
وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن خود را خاموش کنید.
تگ عکس های خود را دستی کنید.
و یکی از مهم ترین گزینه ها برای بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای می باشد که آن را باید فعال کنید.

با افزایش یافتن محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام، یکی از نگرانی های اصلی کاربران مختلف امنیت پیج اینستاگرام است. به احتمال زیاد پیج آدم های مشهور و سلبریتی را دیده اید که در بیو آن ها اسم شخص مسئول امنیت آن پیج قرار گرفته است. خود نرم افزار اینستاگرام تیم خدمات و پشتیبانی دارد که به صورت بیست و چهار ساعته به کاربران مختلف پاسخ می دهند. در برخی اوقات پیج شما توسط افرادی هک می گردد و یا توسط خود اینستاگرام مسدود یا محدود می شود. این محدودیت ها و نیز مسدود شدن ها را می توان با مکاتبه کردن با اینستاگرام پیج خود را به راحتی برگردانید. اما در مواقعی نیز صفحه اینستاگرام شما هک شده و این نوع موارد برای اینستاگرذام بسیار مشکل است. در این مقاله شما را با خرید امنیت پیج اینستاگرام، روش های امنیت در اینستاگرام، نرم افزار و برنامه های تامین امنیت اینستاگرام و غیره آشنا می کنیم.

خرید امنیت پیج اینستاگرام

امنیت پیج اینستاگرام یکی از موارد مهمی است که امروزه بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. این افراد برای اینکه از تامین امنیت پیج خود اطمینان حاصل کنند، اقدام به خرید انواع خدمات امنیت پیج اینستاگرام می کنند. سایت های بسیاری وجود دارند که انواع خدمات امنیت پیج اینستاگرام را انجام می دهند. این نوع سایت ها خدمات امنیتی متنوعی را به کاربران و افراد مختلف ارائه می دهند. البته در این بین سایت های کلاهبردار و شیاد بسیار زیاد وجود داشته که از کاربران پول های هنگفتی درخواست می کنند. در هنگام خرید نیز از سایت مورد نظر باید اطمینان بالایی حاصل کنید.

مطمئن ترین روش های امنیت پیج اینستا

تامین امنیت پیج اینستاگرام بیشتر بستگی به اعمال کاربر مورد نظر دارد. در بسیاری از اوقات اطلاعات حساب کاربری این افراد را میتوان به راحتی بدست آورد. شما به عنوان کاربر اینستاگرام باید تمام اعمال برای امنیت حساب کاربری خود را انجام دهید. یکی از مهترین اقدامات جهت تامین امنیت پیج اینستاگرام، تغییر دادن حساب کاربری خود به Private است. در این روش اکانت خود را محدود به دوستان خود در اینستاگرام می کنید. در بخش بیوگرافی اطلاعات خود را به صورت خیلی خلاصه و کوتاه بیان کرده و از شرح دادن آن ها خودداری کنید. اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود در اینستاگرام فعال نکنید، زیرا این کار امنیت شما را پایین می آورد. در عکس های منتشر شده از خود نیز موقعیت مکانی که در آن عکس می گیرید را به هیچ عنوان ذکر نکنید. ان دسته از فالوور هایی که شما را فالوو کرده اند را بلاک کنید. این بلاک کردن موجب شده تا دسترسی آن ها به اطلاعات پیج شما قطع شود.

نرم افزار بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام

امروزه نرم افزارهای متعددی برای بالا بردن امنیت اینستاگرام وجود دارند. این نرم افزارها باعث شده تا کاربران مختلفی که با اینستاگرام کار می کنند، حس امنیت و آرامش پیدا کنند. البته خود نرم افزار اینستاگرام در حال افزایش سطح امنیتی نرم افزار خود است. قابلیت های مختلفی در این نرم افزار وجود دارد، که می توان با آن امنیت پیج خود را تضمین کرد. یکی از کارهایی که اینستاگرام برای کاربران خود قرار داده، استفاده از رمز های قوی است.

نرم افزار بالا بردن امنیت

نرم افزار امنیت اینستاگرام

پیش از این گفتیم که بهترین روش امنیت برای اینستاگرام همان استفاده از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام است. اما امروزه یک نرم افزار امنیت اینستاگرام قابلیت های مختلفی علاوه بر امنیت پیج شما دارد. یکی از این نرم افزار ها تحت عنوان نرم افزار چارقفله شناخته شده که امنیت اکانت کاربران را تامین می کند. این نرم افزار بیشتر برای موبایل های تحت سیستم عامل ios کار می کند. نرم افزار های دیگری نیز مثل جی جی اینستاگرام و اینستاگرام پلاس نیز وجود دارند که امنیت پیج اینستاگرامی کاربران را تامین می کنند. این نوع نرم افزار ها علاوه بر تامین امنیت قابلیت های مختلفی مانند آپلود تصاویر و فیلم، امکان کپی کردن کامنت های دوستان خود و غیره را دارد.

هزینه امنیت پیج اینستاگرام

امروزه بیشترین افرادی که هزینه های زیادی را برای امنیت پیج خود انجام می دهند، افراد مشهور یا به اصطلاح امروزی سلبریتی ها هستند. سلبریتی ها به دلیل شهرت زیاد خود، قطعا دشمنان زیادی دارند. برای هزینه امنیت پیج های اینستاگرام معمولا هزینه های زیادی برای کاربران دارد. کاربران مختلف اینستاگرام باید برای جلوگیری از خرج های اضافی از قابلیت های خود شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کنند. می توان با رعایت نکاتی ساده و اصولی امنیت پیج خود را تامین کرده و از خرج های بیهوده خودداری کرد. البته در مواردی خاص می توان به افرادی که خود را مسئول امنیت پیج معرفی می کنند، اعتماد کرده و هزینه ای پرداخت کنید. در واقع می توان گفت که هزینه کردن برای یک پیج خاص باید در اولویت های بعدی شما قرار گیرد.

برنامه امنیت پیج اینستاگرام

یکی از برنامه های محبوب در زمینه امنیت اینستاگرام، برنامه ای تحت عنوان Google Authenticator است. با استفاده از این برنامه می توان امنیت پیج خود در اینستاگرام را تضمین کنید. اینستاگرام ورود دو مرحله ای با استفاده از برنامه Google Authenticator را به سرویس ها و قابلیت های نرم افزار خود افزوده است. این قابلیت از جدیدترین ویژگی های اینستاگرام بوده و کاربران اینستاگرام باید آن را فعال کنند. این اپلیکشین دارای دو نسخه اندرویدی و نسخه ios است. کاربران کافی است به بخش setting اینستاگرام رفته و این اپلیکیشن را فعال کنید. با صرف وقتی اندک و فعال کردن این اپلیکیشن می توان از هک شدن پیج اینستاگرام خود جلوگیری کنید. بعضی از برنامه های خود اینستاگرام بسیار نگران کننده بوده و باید غیر فعال شوند. برای مثال برنامه Timely Tracking یکی از برنامه های شبکه اجتماعی اینستاگرام است. دلیل اصلی نگران کننده این برنامه این است که به صورت پیش فرض بر روی اینستاگرام نصب شده است.

امنیت پیج اینستاگرام در ایران

با وجود اینکه اپلیکیشن اینستاگرام و نیز برنامه های مختلفی برای تامین امنیت آن وجود دارد، باز هم خطراتی زیادی برای پیج های مختلف وجود دارد. در کشور ایران به خاطر اینکه سرور های اینستاگرام در آمریکا قرار داشته و دسترسی پلیس فتا به آن وجود ندارد. جرم های گوناگونی در اینستاگرام شهروندان ایران رخ می دهد که البته پلیس در تمامی زمینه ها به آن رسیدگی می کند. پلیس فتای ایران در واقع به تمام جرم های موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام رسیدگی می کند که تعداد این جرایم زیاد است. یکی از این جرم ها که بسیار انجام شده، هک پیج های مختلف اینستاگرامی است. دیگر مواردی که در اینستاگرام ایرانی ها رخ می دهد، کلاهبرداری های بسیار زیاد است. کلاهبرداری ها در اینستاگرام ایرانیان موارد بسیار گوناگونی بوده و باعث شده امنیت مردم دچار ریسک شود. همچنین در بسیاری موارد بعضی افراد ناشناس به پیج شخصی افراد رفته و ایجاد مزاحمت های گوناگونی می شوند. این جرایم شامل مواردی مثل ساخت اکانت جعلی، پخش کردن عکس ها و ویدئوهای شخصی در اینستاگرام هستند.

روش های هک اینستاگرام

یک هکر در اینستاگرام با راه های گوناگونی یک پیج اینستاگرامی را هک می کند. یکی از این روش ها دسترسی به دستگاه مورد استفاده کاربر مثل لپ تاپ، تبلت و موبایل فرد است. معمولا کاربر مورد نظر هکر با این دستگاه ها به اینستاگرام خود وصل می شود. دستیابی به پسوورد اکانت شخص مورد نظر هکر یکی از راه هایی است که می توان پیج شخصی آن را هک کرد. با این روش به راحتی پیج شخصی فرد مورد نظر هک می گردد. یکی از راه های هک نفوذ کردن به سرور های اصلی اینستاگرام در آمریکا است. یکی دیگر از راه ها نصب برنامه های جاسوسی مختلف روی دستگاه شخص هدف بوده و اطلاعات را از این طریق بدست می آورد. این روش ها از رایج ترین روش هایی هک است که امنیت افراد را به خاطره می اندازد. همچنین هکر ها با استفاده از کارهایی مثل فیشینگ، برنامه بدست آوردن پسوورد و غیره پسوورد اکانت شخصی را بدست می آورد.

هک پیج اینستاگرام با مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی یکی دیگر از روش های رایج برای هک کردن اینستاگرام است. در این روش هکر سعی می کند تا اعتماد کامل طرف دیگری را به خود جلب کند. وی با به کار گیری ترفند های مختلف روانشناسی، پسوورد ورود به اکانت شخصی پیج شخص مورد نظر را بدست آورد. مورد بعدی این است که به طور غیر مستقیم پسوورد اکانت شخصی به دست هکر افتاده و پیج وی را هک کند. علاوه بر پسوورد ممکن است اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولد، نام فرزند و دیگر موارد را از وی کسب کند. دیگر موارد هک اینستاگرام با مهندسی اجتماعی، راضی کردن قربانی مورد نظر برای نصب برنامه مخرب گوناگون بر روی دستگاه خود است.

مسئول امنیت پیج اینستاگرام

مدت زیادی است که مسئول امنیتی برای پیج افراد خاص وجود داشته که معمولا در قسمت بیوگرافی آن ها اسم این شخص نوشته می شود. این افراد خاص شامل مواردی از قبیل بازیگران، ورزشکاران، خواننده ها، فشن بلاگر ها و غیره هستند. البته این نوع افراد پول بسیار خوبی را دریافت کرده ولی کار بسیار ساده ای را انجام می دهند. این افراد فقط تایید دو مرحله ای را انجام داده و ایمیل خود را با یوزرنیم و پسوورد مشتری یکی می کنند. در بعضی موارد نیز از مشتری هایی خاص مبلغ هایی بسیار زیاد در هر ماه دریافت می گردد. این افراد معمولا خود مبالغ هنگفتی نیز از طریق هک کردن جعلی از مشتریان خود که اکثر اوقات سلبریتی هستند، به دست می آورند. در این روش فقط پروفایل پیج شخص مورد نظر را تغییر داده و در بیو نیز کلمه هک شدن را می نویسند. بعد از آن نیز پسوورد اکانت شخص را تغییر داده و منتظر تماس مشتری خود می مانند.

امنیت پیج اینستاگرام

مشکلات امنیتی اینستاگرام

مشکلات امنیتی در اینستاگرام معمولا به سادگی قابل برطرف شدن هستند. این سادگی باعث شده تا کلاهبرداران و افراد سودجو زیادی به کار کردن بر روی امنیت اینستاگرام افراد روی آورند. از طرف دیگر نیز افراد بسیاری به دنبال شهرت و معروف بودن در اینستاگرا هستند. امروزه افراد بسیاری از قبیل فود بلاگرها، فشن بلاگر ها، بلاگر سفر، بلاگر های لایف استایل و غیره برای امنیت خود یک نفر را استخدام می کنند. این فرد در اکثر موارد به دنبال گرفتن پول های زیاد از افراد مختلف است. این فرد در برخی مواقع اطلاعات پیج شخص را در آورده و مشکلات امنیتی مختلفی را برای پیج وی ایجاد می کند. یعنی علاوه بر اینکه این شخص امنیت را بر طرف نمی کند بلکه مشکلات امنیتی برای پیج یا شخص مورد نظر ایجاد می کند.

جمع بندی

امنیت پیج های اینستاگرامی ییکی از موارد مهمی است که با محبوبیت اینستاگرام مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته است. سایت های مختلفی وجود دارند که انواع خدمات اینستاگرام را به کاربران اینستاگرام ارائه می دهند. Google Authenticator یکی از برنامه های محبوبی است که باید آن را در تنظیمات گوگل فعال کنیم. این برنامه برای موبایل هایی که از اندروید و ios پشتیبانی می کنند، بسیار مفید است. جرم های مختلفی که در اینستاگرام ایرانی ها رخ می دهد، توسط پلیس فتا پیگیری می گردد. این جرم ها شامل موارد مختلفی از قبیل ساختن اکانت جعلی، پخش کردن اطلاعات مختلفی از قبیل عکس و فیلم خصوصی و دیگر موارد است. هکرهای اینستاگرام با روش های گوناگون و متفاوتی اقدام به هک کردن یک پیج اینستاگرام می کنند. یکی از راه های هک کردن اینستاگرام نصب برنامه های جاسوسی مختلف روی دستگاه شخص بوده و اطلاعات مختلف را از این طریق بدست می آورد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *