اینستا ربات چیست و چگونه می توان با کمک آن به افزایش فالوور کمک کرد؟

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر

اینستا ربات برنامه ای است که به کمک آن می توانید به افزایش فالوور در پیجتان کمک کنید. اینستاگرام در میان سایر شبکه های اجتماعی معروف همچون توییتر و فیسبوک فضای بهتری برای تبلیغ و دیده شدن دارد به همین دلیل نیز کاربران آن با استفاده از هر شگرد و روشی به دنبال افزایش فالوور در اینستاگرام و دیده شدن در صفحه اکسپلوررند. مطالعات انجام شده حاکی از این است که میزان سهم ایرانیان از حساب های کاربری اینستاگرام، 30 میلیون حساب کاربری است. در میان این تعداد اکانت، دیده شدن بسیار سخت است به همین دلیل بسیاری از پیج هایی که قصد فروش یا رقابت با سایر پیج های مشابه را دارند، برای افزایش فالوور، لایک و کامنت از اینستا ربات استفاده می کنند. اگر به مباحث ربات اینستاگرام علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

اینستا ربات چیست

اینستا ربات چیست؟

اینستا ربات نیز مانند سایر ربات ها هدفی جز اجرای دستورالعمل های برنامه ریز ندارد. ربات هایی که به صورت دقیق و حرفه ای برنامه ریزی شده باشند، حرفه ای ترند. این ربات ها، تنها برای افزایش فالوور طراحی نمی شوند؛ بلکه همانطور که گفتیم، می توانند پاسخگوی نیازهای متعدد کاربران باشند. با کمک ربات کاربر می تواند ره صد ساله را یک شبه رفت.

ربات ها بر اساس رفتار کاربران در اینستاگرام طراحی می شوند. به این معنی که در حالی که شما کارهای روزمره تان را انجام می دهید، ربات به جای شما تمام کارهای اینستاگرامتان را انجام می دهد. این برنامه، می تواند بر حسب لوکیشن، هشتگ و مطالب پیجیتان، پیج های مرتبط را فالو، پست ها را لایک و یا حتی برای پیج ها مرتبط در دایرکت پیام بفرستد. اینستا ربات می تواند طی بازه های زمانی مشخص پست و استوری هایتان را ارسال کند. در ادامه توانایی های ربات اینستاگرام را به صورت موردی بررسی خواهیم کرد.

 • حذف کامنت های توهین آمیز
 • شرکت در استوری های دارای سوال و جواب
 • انتشار پست و استوری بر اساس برنامه زمانبندی
 • جذب فالوورهای متناسب با موضوع پیج
 • افزایش لایک
 • افزایش کامنت
 • افزایش منشن

شاید ساخت اینستا ربات برای همه میسر نباشد، اما استفاده از آن سخت نیست و همه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

اینستاساز چیست؟

گفتیم که فضای اینستاگرام برای تبلیغات بسیار مناسب است. برای انجام این تبلیغات در اینستاگرام، نیاز به ابزارهایی دارید که این ابزارها همان ربات های اینستاگرام اند. این ربات ها با دادن یک شناسه به صفحه شما، می توانند به کمک آن کمک کنند. به همین دلیل به آن ها اینستاساز یا (instabuilder) گفته می شود.

آشنایی با اینستاساز

انواع اینستا ربات

همانطور که می دانید، ربات ها می توانند انواع مختلفی داشته و کارهای متفاوتی انجام دهند. اولین اینستا ربات شناخته شده، ربات آنفالو یاب بود که کاربران می توانستند به کمک آن متوجه آنفالو کردن فالوورهایشان بشوند. این مساله، بیشتر برای پیج های شخصی بسیار مهم بود؛ چراکه کاربران دوست داشتند بدانند توسط چه کسی آنفالو شده اند تا خودشان نیز آن اکانت را فالو نکنند؛ اما امروزه این کوچک ترین کاری است که یک ربات می تواند انجام دهد. در ادامه در مورد توانایی ربات ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

ربات های افزایش فالوور

تعداد فالوور بالا یکی از نشانه های موفق بودن و دیده شدن پیج در اینستاگرام است. همین موضوع، باعث شده تا عده ای به خرید فالوور از طریق ربات های اینستاگرام روی بیاورند. اینستا ربات ها با توجه به قابلیت هایشان فالوورهایی متناسب با موضوع پیج پیدا می کنند. اگر چه افزایش فالوور توسط ربات می تواند بر تعداد فالوورها بافزاید؛ اما بعد از این شما باید بیشتر به مدیریت پیج و کیفیت پستهایتان بیاندیشید؛ چراکه صاحبان پیج های فالو شده در صورتی که به هر دلیلی جذب مطالبتان نشوند، شما را آنفالو خواهند کرد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشد که ریزش فالوور بعد از خرید آن تا حدودی طبیعی است. نکته مهم بعدی این است که اگر هدفتان از خرید فالوور دیده شدن بوده باشد، یادتان باشد که اگر تعداد فالوور شما زیاد اما نرخ مشارکتتان کم باشد، باز به هدفتان نخواهید رسید بنابر این، سعی کنید نرخ مشارکت با فالوور را از طرق مختلفی مانند مسابقه، تخفیف، مطرح کردن سوال در پست یا استوری بالاببرید.

ربات های افزایش فالوور

ربات افزایش کامنت و لایک در اینستاگرام

یکی از ملاک های افزایش نرخ مشارکت، تعداد کامنت و لایک ها است. این سوال همیشه برای بسیاری از کاربران مطرح است که چرا پست ها لایک نمی شود ویا چرا تعداد کامنت ها کم است؟ ربات افزایش لایک و کامنت پاسخی برای این سوال ها ندارد؛ اما می تواند تعداد لایک و کامنت پست های شما را افزایش دهد. یادتان باشد که در الگوریتم های جدید اینستاگرام، لایک دیگر مانند گذشته اهمیت ندارد و بعضی از تحلیلگران معتقدند که در آینده این آیکون از اینستاگرام حذف خواهد شد. با توجه به این موضوع، افزایش کامنت ها در اولویت قرار دارد. اگر از اینستا ربات برای این کار استفاده می کنید، دقت کنید که ربات های قادر به درک محتوای پست نیستند و ممکن است کامنتی غیر مرتبط ارسال کنند. برای مثال، ارسال کامنت های تبلیغاتی زیر پستی که مربوط به فوت عزیزی بوده است جالب به نظر نمی رسد و از محبوبیت پیجتان خواهد کاست.

دانلود اینستا ربات برای اندروید و آیفون

برای دانلود بهترین ربات های اینستاگرام، می توانید به سراغ ­­­اپلیکیشن هایی نظیر Play Store، My Ket و یا برای دانلود اینستا ربات  برای آیفون به سراغ App Store بروید. البته دانلود آن ها از طریق سایر سایت ها معتبر نیز امکان پذیر است. اپلیکیشن یا ربات هایی که در این گونه فضاها پیشنهاد می شوند به شرح زیرند.

 • ربات پیشرفته اینستاگرام
 • اینستا ربات
 • روبوستاس
 • نینجاگرام ربات اینستاگرام
 • آموزش ربات هوشمند اینستاگرام
 • Ig Master Followers Analyzer
 • انواع آنفالویاب اینستاگرام
 • اینستا فالوور کلاسیک
 • اینستا ممبر یا فالوور گیر اینستاگرام
 • کافه اینستا تاپ
 • فالوور بگیر
 • لایک بگیر
 • فالوجت

این ها تنها چند نمونه از خیل عظیم اپلیکیشن هایی اند که می توانید دانلود کرده و از خدماتشان استفاده کنید. اینستا ربات های تحت وب اینستاگرام، ممکن است پولی باشند اما این هزینه، در مقابل جذب فالوورهای واقعی توسط این نوع ربات چندان زیاد نیست. چنانچه به دنبال افزایش فالوور فعال و واقعی برای پیجتان هستید، قطعا ربات های تحت وب گزینه های بهتری اند. ربات های رایگان اینستاگرام اگرچه هزینه ای از شما نمی گیرند اما وقتتان را تلف خواهند کرد. این نوع ربات، معمولا برای دسترسی به تمام امکانات اپلیکیشن شما را مجبور به دادن ستاره یا پرداخت هزینه ای خواهد کرد که از هزینه ربات تحت وب بسیار بیشتر است. یکی دیگر از مشکلات این نوع ربات، خطر افشا شدن اطلاعاتتان است. ضمنا به دلیل نداشتن تیم پشتیبانی هیچ راه حلی برای رفع مشکلات آن وجود ندارد. ربات هایی که تحت وب نیستند به راحتی می توانند با جذب فالوور فیک باعث کاهش ارزش پیجتان شوند.

دانلود اینستا ربات برای اندروید و آیفون

ساخت ربات اینستاگرام

ربات های اینستاگرام به دو صورت اند: تحت وب و نرم افزاری. ربات های نرم افزاری همان هایی هستند که می توانید از طریق بازار، Play Store و سایر اپلیکیشن های مشابه دانلود کنید. ربات های نرم افزاری بعد از نصب در سیستم باید در حالی که سیستم به نت وصل است تا 24 ساعت روشن باشد. خرید یک سرور مجازی و نصب نرم افزار نیز می تواند راه دیگری برای استفاده از ربات های نرم افزاری باشد. این نوع ربات معمولا با مشکلات آیدی مواجه اند. آن ها نمی توانند چندین پیج را به صورت هم زمان ساپورت کنند و اگر قصد دارید بیش از چند پیج به آن ها متصل کنید، باید آی پی آن را تغییر دهید. تغییر آی پی نیز خود نیاز به نرم افزار دیگری دارد.

اینستا ربات تحت وب، از این جهات بر ربات نرم افزاری ارجحیت دارد که برای استفاده از این نوع ربات نیازی به سیستم روشن و اتصال 24 ساعته به نت ندارید. تنظیم و فعال کردن ربات در سایت تنها کاری است که باید انجام دهید.

اگر به فکر ساخت ربات اینستاگرام افتاده اید، برای ساخت ربات های تحت وب نیاز به تیم برنامه نویسی قدرتمندی دارید. این ربات، باید طوری برنامه ریزی شود تا اینستاگرام متوجه ربات بودن آن نشود؛ چراکه هر 10 روز یکبار الگوریتم خود را به گونه ای تغییر می دهد تا ربات ها نتوانند فعالیت کنند. بنابر این، ربات ها دائما توسط تیم برنامه نویسی باید به روز شوند. این پشتیبانی ها و تغییرات نیاز به صرف هزینه برای تیم پشتیبانی دارد به همین دلیل است که شما برای استفاده از آن ها ابتدا باید مبلغی را پرداخت کنید.

با توجه به آنچه گفته شد، اداعای هر کسی را برای ساخت ربات باور نکنید. عمر بسیاری از ربات هایی که ساخته شدند، حتی به یک ماه هم نکشیده نرسیده است. پس چگونه می توان یک ربات خوب و کارآمد ساخت؟ برای این کار توصیه می کنیم از ربات های خوش نام اینستاگرام استفاده کنید. این نوع ربات ها در کشور شناخته شده اند و با ربات های مشابه خارجی رقابت می کنند.

اینستا ربات ها چگونه کار می کنند؟

قبل از اینکه با نحوه ساخت یک اینستا ربات بپردازیم، بهتر است با نحوه کار ربات آشنا شویم. یک ربات چگونه می تواند لایک و فالوور را افزایش دهد؟ آیا ادعای بعضی ربات ها مبنی بر 100 فالوور رایگان صحیح است؟ آیا بهتر نیست با فعالیت مداوم در اینستاگرام به تدریج بر تعداد فالوور ها افزود؟

درست است که اشخاص معروف اغلب با فعالیت های روزمره در اینستاگرام فالوور جذب می کنند، اما این کار برای تازه کارها آنقدرها هم آسان نیست و نیاز به زمان بیشتری دارد با این حال، امروزه ربات ها دقیقا کارهای لازم برای رشد پیج را انجام می دهند. آن ها مانند یک مدیر عادی برای پیج های دیگر نظر می فرستند، لایک می کنند، پیج های مرتبط را دنبال کرده و سایر کارهای مدیریتی را سر و سامان می بخشند. هر چقدر معیارهای یک برنامه نویس بهتر باشد، نتایج به دست آمده نیز بهتر خواهد بود. بنابر این مهم است که برنامه نویس به اهداف مورد نظر توجه کرده باشد؛ چراکه صاحبان پیج ها به دنبال تعامل با صفحات مرتبط اند.

از لحاظ فنی، ربات های جذب فالوور نمی توانند از برنامه (instagram Developer API) استفاده کنند؛ زیرا این نوع فعالیت در API توسعه دهندگان اینستاگرام محدود شده است. بنا بر این، به جای آن باید از Browser) (Automation استفاده شود که در واقع نوعی خودکار ساز مرورگر است و به روش زیر عمل می کند.

 1. نام کاربری و گذر واژه به عنوان اطلاعات هویتی به (Browser Automation) داده می شود.
 2. چارچوب های مشخصی برای ربات تعیین می شود که مشخص کننده نوع فالوور، ارسال نظر و کامنت برای پیج های مرتبط است.
 3. ربات با لستفاده از نام کاربری و گذرواژه ای که کاربر در اختیارش قرار داده است. وارد پیج مورد نظر شده و کارهای لازم برای مدیریت آن را انجام می دهد. این کارها، همان دستورالعمل هایی اند که به ربات داده شده است.

ربات ها چگونه کار می کنند؟

جمع بندی

اینستا ربات، یکی از راه های ساده برای دیده شدن در اینستاگرام است. ربات های بسیاری برای افزایش فالوور، بالابردن لایک و کامنت وجود دارند؛ اما در حال کلی ربات ها را می توان به دو دسته نرم افزاری و تحت وب تقسیم بندی کرد و ربات های نرم افزاری همان نرم افزارهایی هستند که شما به راحتی می توانید از طریق بازار، Play Store و سایر اپلیکیشن های مشابه دانلود کنید. این نوع اپلیکیشن ها معمولا رایگان هستند و با جملات تبلیغاتی مانند 100 فالوور رایگان اقدام به جذب مخاطب می کنند. اغلب این ربات ها، بدون پشتیبان بوده و به همین دلیل چندان قابل اطمینان نیستند. ربات های تحت وب، به دلیل پشتیبانی و به روز رسانی قابل‌اعتمادترند. با کمک یک برنامه نویس خبره می توان رباتی متناسب با اهداف صفحه طراحی کرد تا مدیریت پیج را به خوبی انجام دهد. در این راستا، با کمک کارشناسان اینستاگرام 98 می توانید به اهداف خود مبنی بر افزایش فالوور واقعی و دیده شدند در صفحه اکسپلور برسید.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *