تشخیص فالوور فیک و واقعی

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/09
|
تعداد نظر : 0نظر
تشخیص فالوور فیک و واقعی

اینستاگرام یک برنامه محبوب است که امروزه بسیاری از افراد آن را در گوشی خود نصب کرده اند. کسانی که به صورت حرفه ای از آن برای پیشرفت در کسب و کار، ارائه خدمات و غیره استفاده می کنند، پیوسته به فکر افزایش فالوور هستند. هر چه فالوور پیج شما بیشتر باشد، بیشتر دیده خواهید شد، البته داشتن فالوور واقعی می تواند به پیج شما اعتبار بدهد. احتمالا شما هم در اینستاگرام با پیج های مختلفی روبه رو شده اید که فالوورهای غیر عادی دارند و از سوی دیگر شما به خاطر برخی مسائل نمی توانید به این پیج ها اعتماد کنید. اگر قصد تبلیغ دارید و یا می خواهید خرید کنید، باید از واقعی بودن فالوورهای پیج مطمئن شوید. در ادامه می خواهیم به بررسی تشخیص فالوور فیک و واقعی بپردازیم.

روش های تشخیص فالوور

 

برای تشخیص فالوور فیک و واقعی راه های زیادی هست که در ادامه به شرح آن می پردازیم:
برای تشخیص فالوور فیک و واقعی بهتر است محتوا و موضوع پیج را بررسی کنید. یک صفحه اینستاگرامی را که فقط 20 پست دارد و تاریخ نخستین پستی که منتشر کرده است، مربوط به سال قبل است. اما تعداد فالوورهای آن 200 هزار تا می باشد، قطعا دارای فالوور فیک است. یا اینکه یک صفحه در زمینه فروش کیف فعالیت می کند و هر روز 10 پست از مدل های مختلف کیف منتشر می کند و 400 هزار فالوور هم دارد. نخستین چیزی که به ذهن شما خطور می کند این است که چرا روزانه 400 هزار نفر باید 10 مدل کیف را ببینند. البته برخی صفحات فروشگاهی هستند که علاوه بر فروش محصول، پست های جذابی نیز ارسال می کنند که مخاطب را از دیدن پیاپی مدل ها خسته نکنند که این پیج ها واقعی هستند.

تشخیص فالوور فیک و واقعی

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

روش دوم برای تشخیص فالوور فیک و واقعی این است که فالوورهای پیج را بررسی کنید. به قسمت فالوورهای صفحه مد نظر رفته و به طور لیست وار آنها را مشاهده کنید. اگر تعداد زیادی فدنبال کننده خارجی یا عربی مشاهده کردید، بدون شک آن پیج فالوور فیک دارد. همچنین اگر تعداد زیادی صفحه دیدید که نام و ای دی های غیر عادی دارند یا فاقد تصویر پروفایل بوده و یا هنگامی که پیج همین فالوورهای مشکوک را باز می کنید می بینید تعداد فالوور و فالویینگ ها با هم همخوانی ندارند، قطعا فالوور فیک هستند. بررسی کامنت پست های صفحه می تواند به تشخیص فالوور فیک و واقعی کمک کند. بدین منظور به کسانی که کامنت گذاشته اند، توجه کنید و همچنین آی دی، تصویر پروفایل و تفاوت دنبال کننده و دنبال شونده آن ها را مشاهده کنید. همچنین متن کامنت ها را بررسی نمایید و چنانچه با کامنت ها و جملات تکراری مانند “بسیار عالی، لایک، خوبه، پست هات حرف ندارن و غیره” مواجه شدید، بدانید کامنت ها فیک هستند.
روش دیگر برای تشخیص فالوور فیک و واقعی بررسی دریافت لایک و کامنت در صفحه مورد نظر است. صفحه مورد نظر را دنبال کرده و صبر کنید پست بگذارد. اگر در ساعات اولیه تعداد لایک و کامنت ها بسیار کم بود و خیلی کم به آن تعداد افروده شد یا اینکه دیدید به طور ناگهانی تعداد لایک و کامنت ها افزایش پیدا کرد، این پیج فالوور فیک دارد. همچنین می توانید ساعت کامنت ها را بررسی کنید تا متوجه شوید کامنت های پست در چه فاصله ای ارسال شده اند. به عنوان مثال به 200 کامنتی در کمتر از 20 دقیقه ارسال شده و فقط چند کامنت دیگر ارسال شده مشکوک شوید. با این روش های تشخیص فالوور فیک و واقعی می توانید در اغلب موارد متوجه فیک بودن فالوور شوید.

سایت تشخیص فالوور فیک

در حال حاضر اینستاگرام به یکی از پلتفرم های پولساز تبدیل شده است و بسیاری از افراد سعی دارند با افزایش فالوور حتی فالوور فیک، پیج خود را بزرگتر کنند. حتی افراد مشهور و اینفلوئنسرها از این قضیه مستثنی نیستند. شناختن صفحات فیک چندان کار دشواری نیست، چون اغلب این پیج ها به وسیله ربات ها و به شکل رندوم ساخته می شوند و با پیج های واقعی بسیار متفاوت هستند.در حال حاضر سایت هایی برای تشخیص فالوور فیک و واقعی وجود دارند. شما به وسیله سرویس influencermarketinghub قادر خواهید بود ایدی پیج مورد نظر را وارد نمایید تا این سایت به طور تقریبی تعداد فالوور فیک پیج را برحسب تعامل آن تخمین بزند.

تشخیص فالوور فیک
همچنین یکی از روش های تشخیص فالوور فیک و واقعی و در واقع بی دردسرترین روش، استفاده از ربات های طراحی شده به وسیله برخی سایت ها می باشد که به شما در تشخیص فالوور فیک و حذف سریع آن کمک می کند تا در زمان کوتاهی، پیج های فیک را حذف کنید و در جهت جذب فالوور واقعی تلاش کنید. فالوورهای فیک به دلیل اینکه تعاملی با حساب کاربری شما ندارند، این امر موجب می شود نرخ تعامل کاربر با پیج شما کم شده و این امر یک امتیاز منفی برای فعالیت شما در اینستاگرام به حساب می آید.

جمع بندی
برای این که بتوانید به پیجی اعتماد کنید و به آن تبلیغ بدهید و یا خرید کنید، قبل از هر چیز باید از واقعی بودن فالوورهای آن اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت هزینه ای که پرداخت می کنید به هدر خواهد رفت. تشخیص فالوور فیک و واقعی چندان کار دشواری نیست و کافی است کمی دقت کنید و پیج را بررسی نمایید. اگر برای تبلیغ فالوور فیک در تعداد بالا وارد پیج شما شوند، باعث کاهش اعتبار پیج شما خواهند شد، پس بهتر است حواستان را جمع کنید. در حال حاضر با استفاده از برخی سایت ها و ربات ها می توانید پیج های فیک را شناسایی کنید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *