خرید بازدید اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
خرید بازدید اینستاگرام

بازدید اینستاگرام یکی از اصطلاحات رایج مورد استفاده اکثر کاربران اینستاگرام است. کلمه view که به معنای بازدید است، علاوه بر اینستاگرام در بسیاری شبکه های اجتماعی کاربرد فراوانی دارد. در شبکه های خارجی مثل ویمئو، یوتیوب و غیره بازدید دارای نقش فراوانی است. نمونه ایرانی اینستاگرام هم که در آن از کلمه بازدید استفاده شده، آپارات نام دارد. خرید بازدید اینستاگرام یکی از موارد مهمی هست که بسیاری از کاربران اینستاگرام برای بازدید کردن به دنبال آن هستند. معمولا می توان از سایت ها یا در مواردی از برخی اپلیکیشن ها بازدید اینستاگرام را خریداری کنید. کاربران معمولا برای اینکه به یک ویدئو، پست، استوری و غیره ارزش بالایی دهند، اقدام به خرید ویو می کنند. View هر چقدر افزایش پیدا کند، نظر دیگر کاربران اینستاگرام را نیز به خود جلب می کند. در این مقاله شما را با خرید بازدید igtv، خرید اکسپلور اینستاگرام، خرید igtv برای اکسپلور و دیگر موارد مرتبط آشنا می کنیم.

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام و تاثیر Igtv

در واقع igtv اینستاگرام یک پلتفرم اینترنتی بوده که با استفاده از آن می توان video و فیلم های بالاتر از یک دقیقه را در آن مشاهده کنید. تا قبل از آمدن igtv کاربرانی که از اینستاگرام استفاده می کردند، فقط ویدئوهای با زمان یک دقیقه را ارسال می کردند. البته مدت زمانی که می توان استفاده کرد، بستگی به جایگاه فرد مورد نظر دارد. برای کاربران “معمولی” مدت زمان مجاز هم اکنون ده دقیقه بوده ولی برای کاربرانی مشهور این مدت زمان به یک ساعت و بیشتر هم می رسد. این افراد مشهور شامل افرادی مثل سلبریتی ها، فشن بلاگرها، اینفلوئنسرها و غیره است. igtv در واقع یک ویژگی است که می توان فیلم های طولانی را در اینستاگرام نمایش داد.

ویژگی های igtv اینستاگرام

Igtv اینستاگرام امکانات زیادی را در اختیار شما گذاشته که می توان از آن ها استفاده کرد. با استفاده از igtv شما می توانید ویدئوهای دوستان خود، سلبریتی ها و دیگر افراد را بر روی اینستاگرام مشاهده کنید. همچنین با این قابلیت می توان ویدئوهای مختلف را بر روی Igtv آپلود کرد. با استفاده از این قابلیت می توان ویدئو را کنترل کرد که شامل جلو زدن، متوقف کردن، افزودن به لیست ویدئو هایی که در آینده و غیره است. تمام امکانات همیشگی اینستاگرام نیز به صورت خصوصی برای شما در igtv فراهم شده است. این امکانات مواردی از قبیل لایک، کامنت، تگ کردن، ارسال ویدئو و دیگر موارد همیشگی را شامل می گردد. یکی از ویژگی های این پلتفرم این است که در هنگام ورود صفحه ای برفکی را می بینید. این صفحه برفکی به این دلیل ایجاد شده تا حس صفحه ای مانند صفحه تلویزیون را از نزدیک حس کنید.

طریقه آوردن igtv اینستاگرام

به صورت معمول از دو روش برای آوردن IGTV اینستاگرام استفاده می شود. روش اول با استفاده از خود اپلیکیشن اینستاگرام است که به محض به روز کردن آیکون آن، برای شما در بالای صفحه ای موسوم به Home نشان داده می شود. روش دومی که می توان مد نظر قرار داد، دانلود اپلیکیشن به صورت مجزا است. بعد از اینکه این اپلیکیشن را نصب کنید، فقط باید مشخصات اکانت اینستاگرامی خودتان را وارد کنید. حتی می توان با مشخصاتی کاملا متفاوت در آن ثبت نام کرد و دست شما کاملا باز هست. بعد از اینکه به اپلیکیشن وارد شوید، به صورت خودکار به بخشی به اسم ویدئو ها انتقال پیدا می کنید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های موبایلی از قبیل اندروید و ios در دسترس افراد قرار دارد.

خرید بازدید اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام یکی از قسمت های بسیار جذاب اینستاگرام است. این قسمت از موقع تاسیس بسیار مورد توجه کاربران مختلف اینستاگرام قرار گرفته است. در این قسمت می توان آدم های مختلف و دوستان جدیدی را علاوه بر دوستان و آشنایان خود پیدا کرده و به افزایش فالوور پرداخت. خیلی از افرادی که امروزه با اینستاگرام سر و کار دارند، مسیر قرار گرفتن جلوی چشم آدم های جدید همین اکسپلور جذاب است. رفتن به اکسپلور اینستاگرام به عنوان یک راه رشد ارگانیک معمولا شناخته می شود. اکسپلور اینستاگرام برای هر کاربری بر اساس علایق و سلیقه های آن شخص استفاده می گردد. باید به این توجه کنید که اکسپلور هیچ کاربری مثل همدیگر نیستت و با هم تفاوت دارند. اعمال و رفتار هر کاربر در اکسپلور اینستاگرام رفتاری منحصر به فرد و مخصوص به خود اوست.

اکسپلور اینستاگرام و شکل گیری آن

یکی از روش های خرید بازدید اینستاگرام استفاده از اکسپلو است. در شروع کار اکسپلور اینستاگرام به اسم تب Popular شناخته می شد. معنی این تب به معنی بودن بوده و پست های محبوب از سراسر دنیا در آن جای داده می شد. بزرگترین مشکلی که در ابتدا داشت، افراد بزرگ در آن قرار می گرفتند. بنابراین افرادی هم که مشهور نبودند، در این قسمت جای نمی گرفتند. مثلا شخصی به اسم راک که یک هنر پیشه معروف است، اجازه محبوب شدن پست های دیگران را نمی داد. برای حل مشکل این سیستم به طور کامل حذف گردید. سیستمی به اکسپلور اینستاگرام به جای آن ساخته شد که بر روی اینستاگرام در دسترس است. موقعی که شما وارد اینستاگرام می شوید، باید بر روی علامت ذره بین آن بزنید. تبی که باز می گردد تمام پست های پیشنهادی شما را نشان می دهد.

خرید بازدید اینستاگرام

نحوه کارکرد اکسپلور اینستاگرام

اینستاگرام در ابتدا شخصیت شما را شناسایی کرده و پست های مورد علاقه شما را نشان می دهد. اینستاگرام بر اساس عوامل مختلفی این توضیحات را برای شما نشان می دهد. یکی از این عوامل پست های که شما در زمان های مختلف آن را لایک کرده اید. پست هایی که شما در آن ها با شخص و افراد مختلف در تعامل بوده اید. پست هایی که شما در قسمت save به ثبت رسانده اید، روی اینستاگرام تاثیر می گذارند. فیلم هایی که آن ها را مشاهده کرده اید نیز به اکسپلور اینستاگرام کمک زیادی می کنند. هشتگ هایی که به مرور زمان آن ها را سرچ کرده اید روی الگوریتم های اینستاگرام تاثیر می گذارند. بنابراین اینستاگرام رفتار شما را زیر نظر داشته و بر اساس آن ها تصمیم می گیرد. مثلا اگر اهل موسیقی یا ورزش هستید، اینستاگرام به آسانی آن ها را تشخصی می دهد.

خرید بازدید اینستاگرام

دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

سرچ اینستاگرام یکی از مهمترین بخش های اکسپلور است که کاربران زیادی برای رتبه یک شدن و دیده شدن در آن تلاش زیادی می کنند. سرچ نوار باریکی است که معمولا بالای صفحه جستجو مشاهده می کنید. این قسمت سرچ دارای چهار قسمت بوده که هر قسمت مجزا از هم است. این قسمت ها برترین ها، اکانت ها، هشتگ ها و مکان ها هستند که کاربران مختلف از آن ها استفاده می کنند. اکثر کاربرانی که به قسمت سرچ اینستاگرام می روند، در همان تب برترین یا تبی به اسم Top سرچ خود را انجام می دهند. این تب یک تب کلی بوده و شامل تب های اطراف خود هم می شود.

جستجوهایی که کابران انجام می دهند هدف های مختلفی دارند که شامل مواردی مثل تبلیغ کردن، خرید کردن، جستجوی یک فرد خاص و غیره هستند. اگر چیزی را سرچ نکنید، در ابتدا خود اینستاگرام چند موضوع را به شما پیشنهاد می دهد. در تب IGTV در صفحه اکسپلور هم یک بخش سرچ وجود دارد. خرید بازدید اینستاگرام از طریق اکسپلو می تواند به تعداد ویو شما بیفزاید.

خرید بازدید igtv برای اکسپلور

سایت های بسیاری در کار خرید بازدید igtv برای اکسپلور اینستاگرام هستند، که می توان از آن ها بازدید IGTV را خریداری کرد. یکی از موارد مهمی که کاربران به آن اهمیت زیادی می دهند، نشان دادن ویدئوهای خود در قسمت Popular Videos یا همان قسمت ویدئوهای محبوب IGTV است. برای اینکه این بازدید دریافت بازدید های زیاد و با کیفیت بسیار بالا است. در واقع افزایش بازدید یک برگ برنده ای است که بسیاری از افراد برای شهرت یا افزایش کسب و کار خود آن را انجام می دهند. معمولا تعداد بازدیدهایی که شما باید خریداری کنید، قیمت های متفاوت دارند. سایت های مختلف این قیمت ها را بر اساس تعداد آن ها ارائه می دهند. در بعضی سایت ها خرید بازدیدIGTV به همراه ویژگی هایی مثل ایمپرشن، به فروش می رسد. حتی در بعضی سایت های حرفه ای در این زمینه، برای مطمئن شدن از خرید گارانتی هم دارند. برخی سایت ها بازدید هایی با ضمانت بازگشت وجه و نیز بدون ریزش را به خریداران تحویل می دهند.

استوری چیست

یک استوری اینستاگرام معمولا بیش از هشتاد برابر یک پست عادی توسط کاربران مختلف دیده می شود. استوری به این دلیل محبوب است که تجربیات روزمره و اتفاق های لحظه ای را با افراد و اشخاص دیگر به اشتراک می گذارید. استوری ها به صورت معمول داستان های کوتاه و در بسیاری اوقات جذاب هستند و در بین فالوورها بسیار پرطرفدار هستند. استوری به صورت به وسیله فیلم یا عکس روایت می شود. این استوری ها فقط به صورت بیست و چهار ساعت در اینستاگرام در دسترس هستند. در استوری می توان تصاویر و نیز فیلم ها را با انواع مختلف افکت ها جذاب کنید. همچنین در استوری می توان انواع شکلک ها، رنگ آمیزی های مختلف را اعمال کرد تا استوری زیباتر شود. امکانات زیادی در استوری وجود دارد که مانند یک کانال تلویزیونی به مخاطبان خود عرضه می کنید. استوری اینستاگرام یک قابلیت است و بر اساس اپلیکیشنی تحت عنوان Snapchat طراحی شده است.

استوری در اینستا

خرید بازدید استوری

خرید View استوری اینستاگرام یکی از مهمترین کارهایی است که اکثر افراد برای رونق کسب و کار خود انجام می دهند. بعضی از افراد هم برای افزایش شهرت خود این کار را انجام می دهند، که درآمد خود را به صورت محسوسی افزایش می دهند. بعضی از افراد به صورت هدفمند استوری های خود را طراحی کرده و اقدام به خرید بازدید استوری می کنند. سایت های فروشنده قبل از سفارش دادن معمولا به کاربران توصیه می کنند تا اکانت خود را روی حالت Public بگذارند. کسانی که برای خرید View استوری اقدام می کنند، معمولا مواردی مثل افزایش بازدید استوری، خرید بازدید استوری، خرید seen استوری و غیره را مد نظر قرار می دهند.

خرید بازدید فیک اینستاگرام

خرید View فیک اینستاگرام یکی دیگر از اعمالی است که کاربران مختلف اینستاگرام انجام می دهند. این مورد یعنی خرید ویو فیک باعث افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام شما می شود. برخی از سایت ها خدمات مختلفی رادر زمینه خریداری بازدید فیک اینستاگرام برای مشتریان خود فراهم می کنند. این نوع سایت ها علاوه بر افزایش View فیک خدماتی از قبیل خرید ویو لایو اینستاگرام، بازدید IGTV اینستاگرام و دیگر خدمات را به مشتریان می دهند.

بازدید فیک

جمع بندی

خرید View اینستاگرام یکی از موارد رایجی است که بسیاری از کاربران به دنبال این کار هستند. هر چقدر بازدید اینستاگرام  پیج شما بیشتر شود، نظر بسیاری از کابران اینستاگرام به پیج شما جلب می شود. Igtv یکی از پلتفرم ها و ویژگی های اینستاگرام بوده که کاربران مختلف از آن استفاده می کنند. با این ویژگی اینستاگرام می توان فیلم های طولانی را بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام نمایش داد. انواع بازدید هایی که برای خرید وجود دارد شامل مواردی مثل خرید بازدید فیک، خرید بازدید استوری و غیره را انجام می دهند. بخش search اینستاگرام یکی از مهمترین بخش های اکسپلور بوده که کاربران زیادی برای رتبه یک شدن و دیده شدن زیاد در آن تلاش زیادی می کنند.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *