خرید بازدید یوتیوب

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
خرید بازدید یوتیوب

خرید بازدید یوتیوب چگونه است؟ چگونه میتوان از یوتیوب کسب درآمد کرد؟ یوتیوب فیلتر است و بدون فیلتر شکن باز می شود؟ این ها سوال هایی است که افرادی که تازه می خواهند با یوتیوب کار کنند با آن مواجه می شونند. یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی پر بازدید و پرطرفدار می باشد که در حال حاضر درآمد خوبی برای کاربرانش دارد. درآمد های چند دلاری تا چند میلیون دلاری . حالا این در آمد ها چگونه به دست می آید؟ یوتیوب این امکان را به کاربرانش داده است که به صورت آنلاین به تماشای ویدیو های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربرانش بپردازند.

خرید از یوتیوب

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

در یوتیوب یک میلیارد کاربر عضو وجود دارد و فیلم های مختلفی در زمینه های مختلف ثانیه ای در حال بارگذاری می باشد. در یوتیوب امکان لایک، به اشتراک گذاری، پیامگذاری، انتشار و تماشاکردن ویدیوها، دنبال کردن کانال های دیگر در یوتیوب و غیره برای دسته بندی ویدئو ها فراهم شده است. خیلی از افراد نیز با خرید بازدید یوتیوب توانسته اند به جایگاه بالایی برسند. شما میتوانید کانال شخصی فرد دیگری را دنبال کنید یا با کلیک بر روی نام کانال صفحه فرد را مشاهده کنید و یا حتی تمامی یوتیوبرها و یا ویدئوهای مورد علاقه فرد را ببینید. شما همچنین می توانید ببینید که این شخص کانال های چه کسانی را سابسکرایب کرده است.

کسب در آمد از یوتیوب چگونه امکان پذیر است؟

یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید حدود 1 تا 2 دلار به شما پول می دهد. اما این را در نظر داشته باشی که یوتیوب به ازای دیدن تبلیغ هایی که در ویدئو شما است به شما پول می دهد. ممکن است ببینده هنگام نمایش این تبلیغات چند ثانیه فیلم را رد کند یا از نسخه پرمیوم یوتیوب استفاده کند در این صورت یوتیوب به شما پولی نمی پردازد. اگربخواهیم برای شما یک حساب سر انگشتی کنیم این گونه می توانیم اعلام کنیم که یوتیوب برای مشاهده هر تبلیغ به شما 1 دلار تا 2 دلار می دهد شما می توانید به اندازه ای که به فیلم و ویدئو شما بخورد تبلیغ قرار بدهید مثلا 4 عدد بگذارید . و برای هر 1000 بازدید از این 4 ویدئو 4 تا دلار بگیرید و حالا فکر کنید 100 هزار بازدید داشته باشید می شود 400 دلار تا 800 دلار. اگر مطالب علمی و مفید قرار بدهید نیز بیشتر از یوتیوب کسب درآمد می کنید. خب مبلغ کمی محسوب می شود؟ قطعا خیر. اما بهتر است از خرید بازدید یوتیوب استفاده نکنید.

چرا خرید بازدید از یوتیوب؟

چرا بعضی از افراد به سراغ خرید بازدید یوتیوب می روند. خب دلیل اول این افراد می تواند داشتن درآمد دلاری از یوتیوب باشد . همه افرادی که به تولید محتوا در یوتیوب می پردازند به فکر کسب درآمد از طریق یوتیوب باشد. خیلی از افراد حاضر در یوتیوب به فکر درآمد داشتن هستن پس ممکن است به فک خرید بازدید یوتیوب در درجه اول برای افزایش در آمدشان باشند. خیلی از افراد نیز با خرید بازدید یوتیوب باعث شهرت و موفقیت بیشتر برای خود باشند. علاوه بر این موارد زمانی که شما جز تازه وارد های یوتیوب هستید با خرید بازدید برای کانال یوتیوب خود چند پله خود را به جلو بیاندازید. اگر تعداد بازدید یوتیوب و همچنین سابسکرایب های زیادی نداشته باشید ، پتانسیل درآمد شما به شدت محدود می شود یا به صفر می رسد.

با چه قیمتی می توان بازدید یوتیوب خریداری کرد؟

بسته های خرید بازدید یوتیوب را می توان در بسته های مختلف دید و خریداری کرد قیمت هر بسته براساس نحوه خدماتی است که به کانال ها می دهد. به طور مثال ؛
1. برای 500 ویو یوتیوب 30 هزار تومان در 12 ساعت
2. برای 1000 ویو یوتیوب 54 هزارتومان در 24 ساعت
3. برای 2000 ویو یوتیوب 100 هزارتومان در 48 ساعت
4. برای 10000 ویو یوتیوب 500 هزارتومان در کمتر از 10 روز

استریم یوتیوب

منظور از استریم تکنیکی است که به وسیله آن می توانید یک فایل تصویری بدون این که دانلود کنید به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنید. در این متد یوتیوب داده های مداوم به صورت زنده و آنلاین به سرورهای کامپیوتر کاربر منتقل می شود و در حین این انتقال قابلیت نمایش بخش های منتقل شده به کاربران داده می شود. برای اینکه شروع به استریم یوتیوب کنید نیازی به تجهیزات خاصی ندارید بلکه به یک سیستم و اینترنت پرسرعت دارید. همچنین ابزارهای زیادی برای استریم زنده وجود دارد که ممکن است هرکدام معایب یا مزایایی خاص خود را داشته باشد.

موضوعات پر بازدید ترین ویدیو 2021 یوتیوب

هرساله برای علاقه مندان و افرادی که مشغول به مارکتینگ در یوتیوب می باشند لیستی تهیه می شود که اعلام می کند که چه ویدئو هایی در یوتیوب بازدید بیشتری داشته است. در ادامه به معرفی پر بازدید ترین ویدیو 2021 یوتیوب می پردازیم خیلی از این افراد از طریق خرید بازدید یوتیوب توانسته اند به این جایگاه برسند:
طنز و سرگرمی؛ یکی از موضوعاتی است که بازدید زیادی در یوتیوب داشته است و روزانه بازدیدهای زیادی از مخاطبین یوتیوب را در بر داشته است.
مد و فشن؛ در تمامی شبکه های اجتماعی مد و فشن جز پربازدیدترین ها محسوب می شود.
آموزش آشپزی؛ آشپزی یکی از فعالیت های ایده ال تمامی افراد و روزمره زندگی افراد می باشد و خیلی از افراد هستند که با به اشتراک گذاری دانش آشپزی خود به جامعه نیز کمک می کنند. اگر شما فردی هستید که دستورات غذایی خاصی دارید می توانید تولید محتوای مناسب یوتیوب انجام دهید وکسب در آمد داشته باشید.
موسیقی؛ یکی دیگر از موضوعات پرطرفدار در یوتیوب موسیقی می باشد اگر شما هم نوازنده ساز هستید یا با سبک خاصی خوانندگی می‌کنید، یوتیوب مکان مناسبی برای فعالیت هنری شما خواهد بود.
اگر زیاد سفر می کنید می توانید از مکان های دیدنی که می روید از خود فیلم بگیرید و در یوتیوب بگذارید.

ساخت کانال یوتیوب

برای عضو شدن در یوتیوب فقط کافی است که یک جمیل داشته باشید بعد از اینکه حساب کاربری خود را در یوتیوب فعال کردید باید برای درآمدزایی آن را به کانال در یوتیوب تبدیل کنید. به راحتی می توانید در یوتیوب یک کانال بسازید. فقط باید یکسری از شرایط یوتیوب را رعایت کنید مثلا باید شما 1000 Subscribe داشته باشید و مجموع فیلم هایی که در کانال خود قرار می دهید از 4000 ساعت بیشتر باشد اما نکته ای دیگری که باید به آن توجه کنید این است این 1000 فالوور یا مشترک یا سابسکرایبر را باید در طول یک سال جمع کرده باشید و کمتر از آن ممکن نیست. یعنی برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد باید طی 12 ماه اخیر 1000 مشترک کسب کرده باشید. شما باید بازدید کننده فعال داشته باشید و با خرید بازدید یوتیوب می توانید این شرایط را فراهم کنید. بعد از این شرایط را داشتید می توانید به یوتیوب استودیو بروید و درخواست بررسی کانال بدهید و بعد از اینکه کانال شما از طرف یوتیوب تایید شد کسب درآمد شما نیز از آن سمت شروع شده و برای فیلم های خود تبلیغات بگذارید و اقدام به خرید بازدید یوتیوب کنید.

 

ساخت کانال یوتیوب

اما این نکته را در نظر بگیرید که ایران تحریم بوده و شما برای کسب درآمد در یوتیوب باید یک حساب در Google AdSense داشته باشید و امکان ساخت اکانت با آدرس و شماره حساب بانکی ایران امکان پذیر نمی باشد. اگر دوست و آشنایی دارید می توانید از او خواهش کنید که به نام خودش در Google AdSense حساب ایجاد کند. و اطلاعاتش را در اختیار شما قرار بدهد. بهتر است تمامی فعالیت های خود را چه در تایید حساب چه در مورد خرید بازدید یوتیوب قانونی انجام بدهید به این دلیل که یوتیوب الگوریتم های پیشرفته ای دارد و دیر یا زود در صورتی که شما غیر قانونی عمل کرده باشید متوجه می شود.

خدمات یوتیوب

زمانی که شما یک کانال یوتیوبی ایجاد کردید وقت پر کردن فیلد های خالی رسیده است و باید برای کانال خود بازدید ایجاد کنید یکی از این اقدامات خرید بازدید یوتیوب می باشد. بچرخید و ویدئوهایی که دوست دارید را انتخاب کنید شما می توانید ویدئوها را مشاهده کنید و با کلیک کردن روی علاقه ها یا favorite آن ها را به بخش علاقه های کانال شخصی خود را اضافه کنید. شما می توانید کانالی که ویدئو را گذاشته است سابسکرایب یا فالوو کنید تا ویدئوهای بعدی که می گذارند را مشاهده کنید.

آموزش نوشتن دیسکریپشن یوتیوب

• یکی از نکات مهم و اصولی در بالا آوردن رتبه های ویدئوهای شما در یوتیوب و خرید بازدید یوتیوب می تواند نوشتن اصول دیسکریپشن برای ویدئوهایتان باشد. در ادامه به آموزش نوشتن دیسکریپشن یوتیوب می پردازیم و چند نکته اصولی را اعلام می کنیم.
• برای ویدئوهای خود توضیحات یا دیسکریپشن بلند بنویسید ، به این صورت که متن شما باید کافی و حق مطلب را بگوید
• اطلاعات مفید در مورد ویدئوتان را بنویسید ولی تمامی مطالب را ننویسید در حدی مطلب نوشته شود که کاربر مشتاق شود ویدئو شما را باز کند و ببیند.
• تعداد مناسب کلمه کلیدی داشته باشید یعنی این که 20 کلمه کلیدی به یک ویدئو نزنید سعی کنید یکی یا نهایتا دو عدد کلمه کلیدی اصلی داشته باشید و بعد از آن کلمات مرتبط با کلمه کلیدی اصلی بزنید.

برای آشنایی با تعدادی از یوتیوبرهای جهانی که از خرید بازدید یوتیوب استفاده نکرده اند و به صورت کاملا طبیعی کانال خود را بالا آورده اند می توانید به صفحات این افراد مراجعه کنید و ببینید که این افراد چگونه دیسکریپشن می نویسند یا بر روی چه موضوعاتی فعالیت می کنند:
• DanTDM – موضوع: بازی و استیم
• Shane Dawson – موضوع: نقد و بررسی
• Like Nastya Vlog – موضوع: لایف استایل کودکانه
• Ninja – موضوع: ورزشی، استیم
• Luisito Comunica – موضوع: سفر
• Yuya – موضوع: آرایش، فشن
• Smosh – موضوع: کمدی
• Felipe Neto – موضوع: لایف‌استایل، کمدی

استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن

استفاده از یوتیوب بدون فیلتر شکن به همان اندازه که خرید بازدید یوتیوب ممکن است برای خیلی از افراد خنده دار باشد یا غیر قابل باور. اما در ادامه به شما روش های برای این که بتوانید یوتیوب را بدون فیلتر شکن بازکنید آموزش می دهیم. برای اینکار نیاز دارید که تنظیمات لازم را در گوشی خود تغییر بدهید.
با تغییر DNS های گوشی خود می توانید بدون فیلتر شکن به یوتیوب دسترسی داشته باشید.
• dns.flatuslifir.is
• dns-unfiltered.adguard.com
• eu1.dns.lavate.ch
• doh.ffmuc.net
• rdns.faelix.net
برای اینکه در گوشی اندرویدی دی ان اس خود را تغییر دهید باید به آدرس زیر بروید:
Settings > Network & internet > Advanced > Private DNS
و اگر گوشی آیفون می باشد باید به آدرس:
Settings > More connection settings > Private DNS
مراجعه کنید.

 

خرید بازدید یوتیوب

 

خرید بازدید از یوتیوب یکی از پربازدید ترین رسانه های اجتماعی در دنیا است که این شبکه اجتماعی بر اساس گذاشتن ویدیو طراحی شده است. امروزه کاربران هر ویدیویی را در یوتیوب مشاهده می کنند. این شرکت در سال 2005 توسط پی پل ایجاد شده و در شهر سان برونو ایالت کالیفرنیا قرار گرفته است. این شرکت در سال 2006 میلادی توسط گوگل خریداری شده و یکی از زیرمجموعه های شرکت Google است. شبکه اجتماعی یوتیوب به کاربران خدمات مختلفی از قبیل بازدید، اشتراک گذاری، بار گذاری کردن ویدیو و غیره را ارائه می دهد. خرید بازدید یوتیوب یکی از کارهایی است که بسیاری از کانال ها برای بازدید بیشتر اقدام به خرید می کنند. بازدید های یوتیوب معمولا در سایت های مختلفی به فروش می رسند. با خرید کردن بازدید برای کانال یوتیوب خود، می توان آمار مشاهده ویدیوهای خود را افزایش دهید. در این مقاله شما را با ربات افزایش بازدید یوتیوب، نرم افزار افزایش بازدید یوتیوب، خرید بازدید از یوتوب و موارد مرتبط دیگر آشنا می کنیم.خرید بازدید یوتوب به بسیاری از کسب و کارها کمک فراوانی می کند.

ربات افزایش خرید بازدید یوتیوب

ربات افزایش بازدید یوتیوب وربات خرید بازدید از یوتوب به تعداد بسیاری زیادی در یوتیوب وجود دارد. با استفاده از این ربات ها می توان بازدید یوتیوب را افزایش داد. بعضی از این ربات ها صرفا بازدید واقعی را کانال یوتیوب شما را افزایش می دهند. بعضی از این ربات ها علاوه بر بازدید یوتیوب، بازدید سایت های مختلف را افزایش می دهند. ربات های افزایش بازدید یوتیوب ترافیک نامحدودی را برای URL های مختلف ارسال می کنند. ربات های خاصی وجود دارند که تعداد دانلود کردن از کانال یوتیوب شما را افزایش می دهند. اکثر این ربات های خاص در سراسر اینترنت موجود هستند.

نرم افزار افزایش خرید بازدید یوتیوب

نرم افزارهای افزایش خرید بازدید یوتیوب زیادی در اینترنت وجود دارد که می توان از آن ها بهره گرفت. این نرم افزار ها علاوه بر افزایش بازدید یوتیوب، باعث افزایش لایک های کانال شما نیز می گردند. نرم افزارهای متعددی مخصوص سیستم عامل اندروید وجود دارد که باعث افزایش بازدید در یوتیوب می شود. این نرم افزارها علاوه بر بازدید یوتیوب ممبرهای واقعی را بدون استفاده از هر گونه ربات به کانال یوتیوب اضافه می کنند. این نوع نرم افزار باعث اشتراک گذاری کانال شما با دیگر کانال های یوتیوب می گردند. می توان با استفاده از این نرم افزارها ویدیوهای مختلف را اشتراک گذاری کرد. بسیاری از این نرم افزار ها به صورت کاملا رایگان در سراسر اینترنت موجود است. برای استفاده از بعضی نرم افزارها نیز باید هزینه اندکی را پرداخت کنید. بعضی از کانال های یوتیوب نیز برای کسب و کار خود در یوتیوب، به صورت ویژه درخواست ساخت نرم افزار بازدید یوتیوب را می دهند.

خرید مشترک بازدید یوتیوب

هدف هر کانال در یوتیوب بازدید، فالوو شدن بیشتر و خرید بازدید یوتوب است که یکی از راه های آن خرید اشتراک یوتیوب است. کانال های یوتیوب برای شناخته شدن بیشتر اقدام به خرید مشترک یوتیوب می کنند. یکی از راه های بسیار عالی برای توسعه کانال یوتیوب شما خرید سابسکرایب یوتیوب است. این اقدام به سادگی قابل انجام بوده و باعث رونق کانال شما می گردد. با این کار کانال یوتیوب شما توسط کاربران زیادی در YouTube مورد بازدید قرار می گیرد. با افزایش بازدید از ویدیوهای شما توسط فالوورهای یوتیوب، کانال شما به منوی اصلی یوتیوب راه می یابد. مزایای زیادی خرید مشترک یوتیوب دارد که باعث جذب بیشتر کاربران به کانال یوتیوب شما می شود. مزایای خرید سابسکرایب یوتیوب شامل مواردی مانند تقویت رتبه بندی کانال، بهبود ثبات اجتماعی، تبدیل شدن به یک مرجع و غیره است. در بسیاری از موارد دیده شده که فرد از طریق یوتوب درآمد زایی می کند، بنابراین خرید بازدید از یوتوب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

خرید سابسکرایب ارزان

سابسکرایب ارزان یکی از انواع سابسکرایب در شبکه اجتماعی یوتیوب است. این نوع سابسکرایب ها همان طور که از اسم آن ها مشخص است، دارای قیمتی پایین تر نسبت به دیگر سابسکرایب ها هستند. همراه با این سابسکرایب ها خدمات دیگری نیز عرضه می شود تا از خرید خود اطمینان حاصل کنید. این نوع سابسکرایب ها به همراه مواردی مثل گارانتی، شروع سریع و دیگر خدمات به مشتریان عرضه می شوند. افراد بسیاری با مراجعه کردن به سایت های خرید و فروش سابسکرایب اقدام به خرید سابسکرایب ارزان می کنند. خرید بازدید از یوتوب می تواند این امکان را به شما بدهد که درآمد زایی زیادی بکنید.

 

 خرید سابسکرایب ارزان

 

مزایای خرید مشترک یوتیوب

به صورت معمول خرید مشترک یوتیوب مطابق با قوانین و مقررات شبکه اجتماعی یوتیوب صورت می گیرد. در این مواقع کانال یوتیوب شما از نظر یوتیوب کاملا ایمن است. افزایش مشترک واقعی، سئو ویدیو هایی که شما بر روی کانال خود آپلود می کنید را افزایش می دهد. این سئو باعث شده تا در موتور جستجوی گوگل بالاتر از سایر کانال های دیگر قرار گیرد. معمولا الگوریتم شبکه اجتماعی یوتیوب طوری طراحی شده تا کانال های با فالوور و بازدید کننده زیاد را پاداش های مختلفی می دهد. با خرید مشترک یوتیوب بازدید ویدیوهای شما افزایش چشمگیری پیدا می کند. می توان سابسکرایب یوتیوب را به صورت دائمی دریافت کرد. افزایش سابسکرایب به مشترک های دیگر پیام می دهد که کانال شما مجاز بوده و ارزش بازدیدهای زیاد را دارد. رشد کردن سابسکرایب های کانال یوتیوب به صورت کاملا ساده و طبیعی انجام می گردد. با خرید مشترک یوتیوب شما به صورت یک مرجع در منوی یوتیوب تبدیل می شوید.

دلایل خرید سابسکرایب یوتیوب

دلایل متعدد زیادی وجود دارد که افراد مختلف اقدام به خرید مشترک یوتیوب می کنند. یکی از این دلایل رسیدن به حد نصاب هزار برای درآمد دلاری از یوتیوب است. افزایش سابسکرایب باعث افزایش یافتن اعتبار کانال یوتیوب شما می شود و در نتیجه بازدید های کانال شما بالا می رود. یکی دیگر از این دلایل بالاتر رفتن رتبه شما در سراسر شبکه اجتماعی یوتیوب است. می توان حتی نام کانال خود را عوض کرده و یک نام منحصر به فرد و ویژه را انتخاب کنید. برای اینکه لایو های مختلف در یوتیوب انجام داد، باید بالای هزار سابسکرایبر در کانال یوتیوب شما می گیرد. باید کانال یوتیوب شما بالای هزار سابسکرایب داشته تا بتوان لایو های مختلفی در یوتیوب انجام دهید. امکان لایو نیز باعث افزایش بازدیدهای یوتیوب می شود. خرید سابسکرایب باعث صرفه جویی در زمان شما می گردد.

خرید کانال بازدید یوتیوب

امروزه کانال های یوتیوب توسط افراد بسیاری خرید می شوند. این نوع کانال های یوتیوب دارای تعداد سابسکرایب های متفاوتی هستند. این نوع کانال ها معمولا علاوه بر تعداد متفاوت دارای قیمت های مختلف و متفاوتی هستند. هم اکنون کانال های مختلف ایرانی و خارجی در یوتیوب وجود دارند که میلیون ها کاربر آن ها را سابسکرایب می کنند. خرید و همچنین فروش کانال های یوتیوب به تدریج در حال تبدیل به روندی معمول در سراسر جهان شده است. بعضی از کانال های پرطرفدار موجود در یوتیوب با قیمت های چند میلیون دلاری به فروش می رسند. بعضی از کانال های یوتیوب هم در دیگر کانال ها ادغام شده و با هم یک کانال پرطرفدار با سابسکرایب های فراوان را تشکیل می دهند. در واقع بعضی از کانال های یوتیوب برای شهرت بیشتر و نیز سابسکرایب های بیشتر ادغام به خرید کانال های مشابه خود و یا کانال رقیب می کنند.

 

 

خدمات اصلی شبکه اجتماعی یوتیوب

یکی از خدمات یوتیوب جستجو کردن ویدیو های مختلف بوده و نیز بسیاری از فیلم ها را می توان مشاهده کرد. در یوتیوب هر شخص یا گروه یک کانال شخصی را به راحتی راه اندازی کرده و درآمد بالایی از آن کسب کند. در یوتیوب می توان لایک، نظر، اشتراک گذاری و غیره را انجام دهد. کاربران مختلفی که در یوتیوب هستند، کانال های زیادی را دنبال می کنند. می توان برای مرتب کردن ویدیوهای مرتبط لیست های مختلف و زیادی را ایجاد کند.

خرید بازدید از یوتیوب و فعالیت در یوتیوب

باید قبل از فعالیت در یوتیوب هدف خود را از کار در یوتیوب کاملا مشخص کنید. برای مثال محتواهای گوناگونی مثل محتواهای آموزشی، محتوای بازی های کامپیوتری و غیره را می توان تولید کرد. محتواهای آموزشی از قبیل آموزش طراحی سایت، آموزش فتوشاپ، آموزش آشپزی ودیگر محتواهای آموزشی را می توان ارائه داد. تولید محتواها در یوتیوب هیچ محدودیتی نداشته و شما ویدیوهای مختلفی را بر روی یوتیوب بارگذاری می کنید. می توان برای فیلم های مختلف یوتیوب در نقش یک راوی ظاهر شده و آن ها را به طور کامل معرفی کنید. اگر یک گیمر حرفه ای هستید باید محتواهایی درباره بازی های مختلف معرفی کنید. در هر صورت می توان برای هر نوع محتوایی در شبکه اجتماعی یوتیوب محتوا تولید کرد. افرادی که در یوتوب فعالیت می کنند در تلاش هستند تا با خرید بازدید یوتوب تمامی مشکلات خود را برطرطف نمایند.

چگونه می توان با خرید بازدید یوتیوب به کسب و کار خود کمک کرد؟

یوتیوبرها کسانی هستند که با اشتراک گذاری محتواهای ویدیویی مختلف در یوتیوب به شهرت فراوانی دست پیدا کرده اند. در واقع با فعالیت های حرفه ای که این افراد در یوتیوب انجام داده اند، مشهور شده اند. فعالیت این افراد به عنوان شغل حرفه ای برای این افراد است. این افراد به عنوان اینفلوئنسر شناخته شده و افرادی از قبیل کمدین ها، گیمرها و افراد دیگر هستند. این شهرت البته سود فراوانی برای این افراد دارد زیرا درآمدهای چند میلیون دلاری برای آن ها دارد. یوتیوبر های معروفی در سراسر جهان قرار داشته که از جمله آن ها می توان از Dude Perfect، Badabun، Like Nastya، El Rubius، و دیگر یوتیوبر های معروف نام برد.

روش های کسب درآمد از یوتیوب

یکی از راه های بسیار عالی برای کسب درآمد از یوتیوب، تبلیغات زیاد است. یکی از راه ها همکاری در فروش محصولات مختلف در یوتیوب است. می توان برندهای مختلف را در کانال خود تبلیغ کرده و به این صورت در فروش آن ها با برند مورد نظر همکاری کنید. از فروش محصولات آن برند خاص، مقداری از آن به شما اختصاص می یابد. می توان محصولات و خدمات خود را در یوتیوب تبلیغ کرده و به فروش بالایی دست پیدا کنید. دیگر راه درآمد از یوتیوب، تبلیغات اسپانسری یوتیوب است. برای اینکه تبلیغات اسپانسری یوتیوب، باید سابسکرایب و اعضای کانال خود را افزایش دهید. می توان از راه قابلیت گوگل ادسنس درآمد بالایی از یوتیوب کسب کرد. فقط کافی است که جساب گوگل ادسنس خود را فعال کرده و به حساب یوتیوب خود آن را وصل کنید. با ساخت قسمت اعضای ویژه بابت استفاده کاربران مختلف یوتیوب از فیلم های کانال خود هزینه دریافت کنید.

روش های کسب درآمد از یوتیوب

نحوه انتشار و فرمت های ویدیویی در یوتیوب

شبکه اجتماعی یوتیوب مانند هر شبکه اجتماعی دیگری نوع انتشار یافتن مخصوص به خود را دارد. Public یکی از نحوه انتشار ویدیو در یوتیوب است که با انتشار آن ویدیوهای شما برای تمام افراد در دسترس است. یکی دیگر از روش های انتشار تحت عنوان Unlisted نام دارد که ویدیوهای کانال شما فقط برای مخاطبان عضو کانال در دسترس است. نوع دیگر آن Private بوده که فقط برای مشاهده خود شما ایجاد می شود. شبکه اجتماعی یوتیوب از فرمت هایی از قبیل MOV، MP4، FLV، WMV و فرمت های دیگر پشتیبانی می کند. نحوه انتشار ئ فرمت های ویدیویی در یوتوب می تواند بر روی خرید بازدید یوتوب تاثیر بگذارد.

جمع بندی

با خرید بازدید یوتیوب می توان آمار بازدید کننده های کانال خود را به میزان زیادی افزایش دهید. افزایش بازدید سایت شما باعث افزایش مشاهده کانال ویدیو شما شده و درآمد شما را به میزان زیادی افزایش می دهد. ربات های مختلفی برای افزایش یافتن بازدید کانال یوتیوب شما وجود دارد. این نوع ربات ها ترافیک های مختلفی را برای URL های گوناگون ارسال می کنند. خرید مشترک یوتیوب دارای مزایای فراوانی وجود دارد که بسیاری از افراد اقدام به این کار می کنند. افزایش مشترک واقعی منجر به رشد سئوی کانال شما در موتورهای جستجویی مثل گوگل می شود. نرم افزار های متعددی برای افزایش یافتن بازدید یوتیوب وجود دارند. این نوع نرم افزارها علاوه بر افزایش بازدید باعث افزایش لایک های شما نیز می گردد. یکی از راه های کسب درآمد در یوتیوب، تبلیغات است که باعث افزایش بازدید کانال شما می شود.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *