خرید لایو اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
خرید لایو اینستاگرام

خرید لایو اینستاگرام چیست و چگونه امکان پذیر است؟ لایو اینستاگرام یا پخش زنده اینستاگرام را از قسمت استوری اینستاگرام می توانید مشاهده کنید و در صورتی که به اتمام برسد و فرد لایو را ذخیره کرده باشد در همان قسمت استوری story اینستاگرام قابل مشاهده می باشد. در ادامه ما به اینکه اصلا چگونه می توانیم یک لایو دو نفره برگزار کنیم و یا اینکه لایو دیگران را چگونه ذخیره کنیم می پردازیم. خرید ویو لایو فیک هیچ کمکی به پیج های کسب و کار ندارد به جز بالا بردن تعداد ویو لایو شما. خرید لایو اینستاگرام فقط جنبه ظاهری دارد. این لایوها طرفداران زیادی دارند. شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. اگر شما اقدام به خرید لایو اینستاگرام کنید نیازی نیست که تلاش کنید تا ویو و بازدید لایو های اینستاگرام شما افزایش یابد بلکه به راحتی با هر تعداد ویو که شما می خواهید و خریداری می کنید اینستاگرام شما ویو می خورد.

خرید لایو اینستاگرام

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

در سرویس های خرید لایو اینستاگرام چندین نکته را باید در نظر داشته باشید که بازدید ها نوسان بسیار طبیعی را باید داشته باشند این گونه که ورود و خروج بازدید کنندگان از لایو شما به صورت طبیعی است و عدد که نمایش داده می شود دارای نوسان است. بازدید کننده هایی که از طریق خرید لایو اینستاگرام وارد لایو شما می شونند معمولا 30 دقیقه در لایو حضور دارند. ملیت بازدید کنندگانی که از طریق خرید لایو اینستاگرام وارد می شوند معمولا بین می باشد. بازدید کنندگانی که از طریق خرید لایو اینستاگرام وارد صفحه شما می شونند معمولا خیلی سریع بین 1 تا 5 تا دقیقه اول وارد لایو شما می شوند.

چگونه لایو اینستاگرام دو نفره بگذاریم؟

بعد از نحوه خرید لایو اینستاگرام به اینکه لایو دونفه چیست می پردازیم. اینستاگرام جدیدا یک قابلیت به اپلیکیشن خود اضافه کرده است که شما می توانید به صورت دو نفره لایو برگزار کنید. با این قابلیت این امکان فراهم شده است که کاربرات تا زمانی که می خواهند پخش زنده یا live برگزار کنند دوستان خود را به آن دعوت کنند و به صورت مشترک به لایو استوری ادامه بدهند.
باید اینستاگرام خود را به آخرین نسخه یعین 21.0 به روزرسانی کنید. سپس وارد بخش لایو بشوید. لایو را شروع کنید در سمت راست و پایین صفحه یک آیکن می بینید که به شکل دو صورت در کنار یک دیگر می باشد آن را لمس کنید . از لیست بیندگان خود یک نفر برای لایو مشترک انتخاب می کنید . در صورتی که بیننده دعوت شما را بپذیرد لایو به صورت دو نفره آغاز می شود. فردی را که دعوت میکنید هر موقع که بخواهد می تواند از لایو خارج شود و این که لایو شما به صورت دو صورت کنار یک دیگر که نماد لایو دو نفره می باشد برای فالوور های دو نفر پخش می شود.

نحوه دانلود لایو اینستاگرام

در این محتوا در مورد نحوه خرید لایو اینستاگرام و اینکه چگونه می توان به دانلود کردن لایو اینستاگرام اقدام کرد پرداخته ایم. دانلود لایو یکی از قابلیت هایی است که افرادی که در اینستاگرام حضور دارند خواهان آن هستند به این دلیل که خیلی از افراد در تلاش هستند تا با استفاده از نرم افزارهای جانبی در کنار اینستاگرام لایو های افراد مشهور یا غیره را دانلود کنند و در گوشی خود ذخیره نگه دارند. امکان دانلود لایو اینستاگرام، برگردندان لایو پاک شده با توجه به تقاضای کاربران در قالب یک سری نرم افزار کمکی فراهم شده است.
لایو اینستاگرام یعنی هم زمان به ضبط فیلم و پخش فیلم به پردازیم و آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم. بدون شک شما نیز می خواهید لایو افراد را بدون لایک ها و کامنت های آنها ذخیره کنید از این رو راه های مختلف را نیز امتحان می کنید. یکی از راه های بسیار کاربردی و مفید دانلود این لایو ها با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص می باشد که یکی از این نرم افزارها Storysaver+ می باشد. که در پایین به شرح کامل استفاده از این نرم افزار پرداخته ایم.

خرید لایو اینستاگرام

آموزش فعال یا غیرفعال کردن نوتیفیکیشن لایو

در محتوای خرید لایو اینستاگرام به آموزش فعال کردن و غیر فعال کردن نوتیفیکیشن لایو تمامی فالووینگ های و یا فرد به خصوص می پردازیم. ممکن است شما هم بخواهید لایو های اینستاگرام افراد مختلف را مشاهده کنید ولی دیر برسید یا اینکه متوجه نشوید که چه زمانی لایو برگزار می کنند از این رو با فعال کردن نوتیفیکیشن لایو می توانید هر زمانی که افراد فالویینگ شما لایو برگزار کردن برای شما نوتیفیکیشن ارسال شود و شما مطلع شوید. هم چنین هر زمان که شما بخواهید نیز می توانید این نوتیفیکیشن را غیر فعال کنید. وارد اینستاگرام خود بشوید به تنظیمات پیج خود برویداز لیست تنظیمات وارد بخش Push Notifications Settings بروید. سپس به قسمت live Videos رفته و آن را فعال کنید و در صورتی که می خواهید غیر فعال کنید آن را off کنید.
این تنظیمات برای حالت عمومی می باشد و تمامی فالووینگ های شما در صورت لایو برگزار کنند برای شما نوتیفیکیشن می آید اما یک زمان هایی است که شما نوتیفیکیشن را فقط می خواهید برای فرد خاصی on کنید پس باید به صفحه فرد مورد نظر خود بروید و آن زنگوله بالا سمت را بزنید و این گونه می توانید نوتیفیکیشن تمامی قسمت های پیج فرد را مشخص کنید ما در اینجا نوتیفیکیشن لایو را فعال می کنیم و این گونه فرد اگر لایو برگزار کند برای شما نوتیفیکیشن ارسال می شود و اگر بخواهید تمامی اعلانت را قطع کنید و فقط کافی است تمامی مراحل بالا را رفته و فقط گزینه off را بزنید. در این مطلب به نحوه خرید لایو اینستاگرام و نحوه فعال کردن نوتیفیکیشن لایو افراد پرداخته ایم.

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

خب بعد از اینکه به روش های خرید لایو اینستاگرام پرداخته ایم بهتر است به سراغ آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر برویم. خیلی از افراد به این موضوع علاقه دارند که از پشت لپتاپ خود لایو برگذار کنند از این رو به آموزش نحوه لایو از طریق کامپیوتر می پردازیم. سایت loola.tv یکی از سایت های استارتاپی است که این امکان را فراهم کرده از طریق آن می توانید لایو اینستاگرامی از طریف وب کم لپتاپ و کامپیوتر خود برگزار کنید. هزینه استفاده از این خدمات فعلا کاملا رایگان است.
برای اینکار وارد سایت شده و روی دکمه نارنجی زده و اکانت جیمیل خود را وارد می کنید. سپس باید نام کاربری و رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید تا این سایت از طریق اینستاگرام شما بتواند لایو برگزار کند. البته در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات اکانت یوتیوب و غیره را هم وارد کنید تا هنگام برگزاری لایو اینستاگرام، فیلم آن همرمان در یوتیوب و رسانه‌های دیگر هم پخش شود.

رکورد های لایو اینستاگرام

در این محتوا در مورد نحوه خرید لایو اینستاگرام و اینکه رکورد لایو های اینستاگرام متعلق به چه افرادی است پرداخته ایم. یکی از پربازدیدترین لایو های اینستاگرامی لایو آجون ایلیجالی می باشد. یکی از تهیه کننده های مطرح ترکیه می باشد در عرض دو دقیقه 3 میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص داد.

چطور از لایو اینستاگرام فیلم بگیریم؟

در این محتوا به اینکه خرید لایو اینستاگرام چیست و چطور از لایو فیلم بگیریم می پردازیم. داشتن فیلم لایو اینستاگرام دیگران می تواند بعضی وقت ها مفید می باشد. برای دانلود لایو اینستاگرام میتوانید از طریق ضبط فیلم از صفحه گوشی خود اقدام کنید. برای ضبط کردن لایو اینستاگرام با گوشی های Ios می توانید همزمان که لایو در حال پخش می باشد از صفحه گوشی خود نیز فیلم بگیرید فقط در نظر داشته باشید که باید گوشی شما آیفون 11 به بالا باشد.
برای اینکه بتوانید همزمان فیلم بگیرید باید اسکرین رکوردر را فعال کنید. برای فعال کردن این گزینه به تنظیمات زیر مراجعه کنید:
Setting> Control Center > Customize Controls > Screen Recording
برای ضبط لایو در گوشی های اندروید نیز می توانید همزمان که لایو در حال پخش شدن می باشد لایو را ضبط کنید. اگر سیستم عامل گوشی شما اندروید 10 به بالا می باشد به راحتی می توانید لایو را ضبط یا Record کنید.
برای اینکه این قابلیت در گوشی شما فعال باشد فقط باید گزینه ریکورد کردن را در گوشی خود فعال کرده باشید. برای فعال کردن این گزینه هم می توانید به بالای صفحه موبایل خود رفته و صفحه را پایین بکشید و گزینه Screen Record را فعال کنید.

آموزش نحوه ذخیره لایو اینستاگرام دیگران

در این محتوا در مورد نحوه خرید لایو اینستاگرام و اینکه چطور می توانیم از لایو اینستاگرام فیلم بگیریم پرداخته ایم. در هنگام لایو اینستاگرام شما می توانید به سادگی با گوشی خود اقدام به ضبط ویدیو کنید و آن را نیز به صورت زنده در اینستاگرام برای دیگران ارسال کنید. خیلی از افراد دوست دارند عکس ها و فیلم های مورد علاقه خود که در اینستاگرام مشاهده می کنند در گوشی خود ذخیره کنند تا هر زمان که دوس داشتند به آن دسترسی داشته باشند.
یکی از روش هایی که می توانید از ابتدا به ذخیره لایو اینستاگرام دیگران بپردازید ذخیره با استفاده از برنامه های ضبط از صفحه نمایش می باشد. اما این روش مشکلاتی مثل کیفیت پایین ضبط، حجم زیاد فیلم ضبط شده می باشد. دو گزینه برای ذخیره لایو اینستاگرام وجود دارد
• زمانی که ویدیو لایو به صورت زنده در حال پخش است.
• زمانی که ویدیو لایو پایان یافته و توسط کاربر استوری می شود.
برای ضبط همزمان از لایو اینستاگرام از اپلیکیشن های ضبط صفحه نمایش باید استفاده کنید و برای دانلود لایو های ذخیره شده باید از اپلیکیشن های دانلود استوری استفاده کنید.
اپلیکیشن های ذخیره لایو زنده یا ضبط شده مثل storysaver+ یا In Grabber

خرید لایو اینستاگرام

اپلیکیشن ضبط لایو اینستاگرام Storysaver+

در این محتوا درمورد خرید لایو اینستاگرام و اینکه چه اپلیکیشن هایی مناسب ذخیره این لایو ها می باشد پرداخته ایم. این اپلیکیشن را دانلود و نصب می کنید قابل ذکر است که این نرم افزار برای گوشی های اندروید می باشد. بعد از نصب باید وارد حساب کاربری خود بشوید.البته بهتر است که یک حساب کاربری جدید بسازید و نام کاربری و پسورد آن را در برنامه وارد کنید. خب باید وارد بخش لایو این برنامه شوید لیست ویدیوهای لایو در حال پخش و در بخش Replay لیست لایوهای ذخیره شده را مشاهده نمایید. لایویی که می خواهید دانلود کنید را باز کنید تا تمام صفحه باز شود و در قسمت پایین آیکن دانلود را بزنید تا لایو مورد نظر را دانلود کند. پس از انجام مراحل گفته شده منو اپلیکیشن را باز نمایید و گزینه Gallery را لمس کنید. اکنون فایل لایو شخص مورد نظر را در گالری خود مشاهده می کنید.

خرید لایو اینستاگرام راهی برای معروفیت و کسب درآمد در دنیای مجازی است. این روزها بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با استفاده از فضای مجازی بتوانند درآمدزایی کنند. اینستاگرام این روزها توانسته است به بسیاری از کسب و کارهای نوپا کمک کند و تبلیغی گسترده برای معرفی کسب و کارهای کوچک و نوپا باشد. بهتر است اگر تا به امروز از این برنامه بسیار کاربردی استفاده نکردید، با فراگیری تمامی خدمات آن به رونق کسب و کارهای خود کمک نمایید. به طور کلی شما با داشتن یک صفحه پربازدید می توانید از گوشه کنار دنیا به کسب و کار خود رونق ببخشید. امروزه امکانات پیشرفته ای به این برنامه گسترده اضافه شده است که افراد از طریق استفاده از آن می توانند به تبلیغ فعالیت و کسب و کار و حتی افزایش فالوور فعال در صفحه خود بپردازند. لایو اینستاگرام یکی دیگر از خدمات این برنامه محسوب می شود که توانسته است به بسیاری از افراد کمک کند تا بتوانند به صورت زنده با نمایش فیلم، تصویر و صدای خود افراد مختلفی را آموزش بدهند.

چگونه می توانیم لایو اینستاگرام دیگران را بازدید کنیم؟

شما به عنوان یک فردی که صفحه خاصی را دنبال می کنید علاقه مند هستید که در صورت ارائه لایو اینستا گرام آن را بازدید کنید. اگر قصد دارید لایو اینستاگرام دیگران را مشاهده کنید بهتر است به صفحه فرد مورد نظر رفته و در صورت داشتن لایو روی عکس پروفایل فرد دایره ای دوار ایجاد شده که در حال چشمک زدن است و در زیر عکس فرد کلمه لایو ذکر شده است. این نشانه ها می تواند به شما اثبات کند که فرد در حال لایو گذاشتن است. شما می توانید با فشردن دایره دوار لایو فرد مورد نظر را باز کرده و ویدیو او را مشاهده نمایید. در ویدیو فردی که مشاهد می کنید قسمتی وجود دارد که به آن کامنت یا ارسال نظر گفته می شود که بسیاری از افراد با گذاشتن کامنت در این بخش سعی می کنند سوالات خود را از فردی که در حال پخش ویدیو است بپرسند.

لایو اینستاگرام چه خدماتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد؟

لایو اینستاگرام می تواند خدمات بسیاری را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد که یکی از مهمترین خدمات آن این است که شما می توانید در خصوص فعالیت های خود، حرفه، مشغال خود و از همه مهمتر نظریات و دیدگاه خود صحبت نمایید. بنابراین لایو ایسنتاگرام می تواند برای این فعالیت ها کاملا مناسب باشد. به طور کلی لایو اینستاگرام می تواند خدمات بسیاری را در اختیار کابران خود قرار بدهد که یکی از مهمترین آن امکان ثبت نظر و لایک کردن فرد دنبال کننده به شمار می رود. از دیگر ویژگی هایی که جدیدا به این حوزه اضافه شده است اشتراک گذاری لایو با نفر دیگری نیز است که یک فرد دیگر را نیز می توانید به لایو خود دعوت کنید. از دیگر ویژگی های این نوع ویدیو ها این است که شما می توانید تعداد افرادی که ویدیو زنده شما را می بیند را مشاهده کنید.

خدمات لایو در اینستاگرام

قبل از ضبط لایو های اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه نمایید

شما اگر به عنوان یکی فردی که قصد دارد لایو اینستاگرام ضبط کند، باید با آگاهی از برخی از موارد مهم نسبت به ویدیو های زنده به تعداد افرادی که ویدیو شما را مشاهده می کنند بیافزایید.

زمان لایو اینستاگرام

شما به عنوان فردی که قرار است لایو اینستاگرام پخش کند بهتر است که زمان پخش لایو خود را اطلاع رسانی بکنید. چراکه افرادی که صفحه اینستاگرام شما را دنبال می کنند، باید از زمان پخش لایو شما آگاهی داشته باشند. بنابراین شما می توانید در پست ها و استوری های خود زمان دقیق پخش لایو اینستاگرام خود را به دنبال کنندگان خود بیان کنید.

لایو شما باید قابلیت ارتقا دنبال کنندگان را داشته باشد

از دیگر ویژگی های مهم این نوع ویدیوهای زنده این است که ما می توانید تمامی مطالب مورد نظر خود و دنبال کنندگان خود را در اختیار آن ها قرار بدهید. بنابراین یکی از بهترین روش ها برای افزایش میزان دنبال کنندگان استفاده از مطالب آموزنده و کافی برای کاربران و مشتریان است. چراکه زمانی که افراد تحت تاثیر مطالب شما قرار بگیرند با استفاده از سایر خدمات اینستاگرام در تلاش خواهند بود که پیچ شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نماییند. بنابراین استفاده از مطالب آموزشی و ارزنده می تواند علاوه بر بالا بردن میزان دنبال کنندگان شما، میزان بازدید لایو اینستاگرام شما را نیز افزایش بدهد. البته با خرید لایو اینستاگرام با سرعت بیشتری بر تعداد بازدیدکنندگان لایو شما افزوده می شود.

پاسخ دادن پرسش های دنبال کنندگان مهمترین مورد در جذب تعداد دنبال کنندگان

یکی دیگر از مواردی که می تواند بر روی تعداد بازدیدکنندگان لایو شما تاثیر گذار باشد، پاسخ دادن به سوالات دنبال کنندگان است. به طور کلی با توجه به صفحه شما و نحوه فعالیت شما در اینستاگرام بسیاری از دنبال کنندگان سوالاتی دارند که می توانند از طریق کامنت گذاشتن در پیج شما به پرسش آن ها برسند. حال اگر تعداد دنبال کنندگان بسیار بالا باشد، بدیهی است که تعداد پرسش های آن ها نیز به فراخور آن افزایش خواهد یافت. پس بهتر است با ضبط یک لایو به صورت آنلاین و زنده به تمامی پرسش های دنبال کنندگان خود پاسخ بدهید.

پاسخدهی به کامنت ها

ویژگی های جدید لایو اینستاگرام

این روزها بسیاری از افراد علاقه مند هستند که از طریق این برنامه درآمدزایی بکنند، بنابراین شما می توانید با به روز کردن اینستاگرام خود از قابلیت های جدید این برنامه کاربردی استفاده نمایید. به طور کلی شما می توانید از طریق انواع خدمات اینستاگرام از جمله استوری، لایو، کامنت و پست ها می توانید توجه بسیاری از افراد را برای دنبال کردن پیجتان جذب کنید. یکی از مهمترین ویژگی های این برنامه کاربردی بازپخش لایوها به مدت یک شبانه روز است. بنابراین اگر به هر دلیلی نتوانستید لایو مورد نظر خود را در زمان مقرر ببینید می توانید تا 24 ساعت ویدیو از دست رفته را ببنید.

از دیگر امکانات لایو اینستاگرام می توان به نامحدود بودن تعداد لایوها اشاره کنیم. چراکه اینستاگرام به شما این اجازه را می دهد که هرتعداد لایوی که نیاز دارید را برای مخاطبان خود پخش نمایید. بنابراین بهتر است که با توجه به تعداد دنبال کنندگان خود تعداد لایوهای خود را نیز به فراخور تعداد مخاطبان خود افزایش نمایید. البته تعداد مخاطبان شما می تواند با خرید لایو اینستاگرام بیشتر نیز شوند. یکی دیگر از موضوعات مهمی که وجود دارد این است که شما می توانید با استفاده از انواع آن ها زمان لایو را به عقب برگردانید و به جلو برانید تا بتوانید از جایی که می خواهید لایو را ببینید.

امکانات جدید لایو

لایو ایسنتاگرام به چه دلیل در بین دنبال کنندگان محبوب است؟

لایو اینستاگرام به دلیل زنده و آنلاین بودن می تواند برای بسیاری از افراد دلپذیر باشد. بنابراین شما می توانید برای ضبط این نوع ویدیوها از فضای واقعی و حقیقی زندگی خود استفاده نمایدد، که همین موضوع می تواند برای بسیاری از دنبال کنندگان شما جذاب باشد. چراکه دنبال کنندگان شما تمایل دارند که با فردی روبه رو شوند که با آن ها صادق بوده و چهره واقعی زندگی خود را به دنبال کنندگانشان نشان دهند.

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر بسیار ساده است؛ چرا که شما می توانید با استفاده از کامپیوتر بدون گوشی هوشمند نیز در دنیا اینستاگرام چرخی بزنید و حتی انواع لایو را برگزار کنید. تنها کافیست مرحله به مرحله تمام نکات را در نظر بگیرید و از برنامه ها، آموزش ها و سرگرمی های این پلتفرم محبوب به نحو احسن استفاده کنید. امکاناتی مانند لایو یکی از دلایل استقبال کاربران از این برنامه اجتماعی شده است تا شما بتوانید با دیگران به راحتی تعامل برقرار کنید. انواع برنامه و نرم افزار های کاربردی در این زمینه وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید از طریق کامپیوتر نیز اینستاگرام را نصب و به راحتی از آن استفاده کنید.کامپیوتر و لپ تاپ شخصی نیز می‌تواند قابلیت‌های قابل قبولی را برای شما به نمایش بگذارد، که بتوانید از اینستاگرام به طور کاربردی استفاده کنید. پس در این مقاله با ما همراه باشید.

سایت loola.tv

سایت loola.tv از جمله سایت های استارتاپی است که شما می توانید به راحتی در کامپیوتر به واسطه این سایت به پخش لایو بپردازید. هزینه استفاده از خدمات این سایت رایگان است و شما آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر را با توجه به ساختار این سایت می توانید دنبال کنید. امکانات و قابلیت های فوق العاده نیز وجود دارد تا با پخش همزمان برنامه زنده شما در اینستاگرام و یوتیوب به راحتی به واسطه کامپیوتر انجام دهید.

 

شما باید در ابتدا وارد سایت و با کلیک دکمه نارنجی رنگ اکانت‌ جیمیل خود را فعال کنید. بعد از ایجاد نام کاربری و رمز به واسطه اکانت های خود در اینستاگرام می توانید پخش لایو را آغاز کنید. این چنین به صورت زنده می توانید لایو خود را به نمایش بگذارید. حتی در قسمت های مختلف این سایت قابلیت هایی وجود دارد که شما چت و پیام کاربران خود را مشاهده کنید. شما باید با استفاده از میکروفون و وبکم مطمئن ازاین سایت برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر استفاده کنید؛ چراکه اگر وب کم و میکروفون مشکل داشته باشد صددرصد شما نمی توانید نوشته خود را به نحو احسن به پایان برسانید.

انواع نرم افزار در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

شما برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر باید قابلیت ها و پیش نیازهای خاصی را در نظر بگیرید و به نصب انواع برنامه بیندیشید که شما با استفاده از نرم افزارهای متفاوتی می توانید به راحتی با پخش لایو در کامپیوتر بپردازید. به عنوان مثال با نرم افزار OBS شما بدون هیچ گونه مشکلی در اینستاگرام به واسطه کامپیوتر اجرا کنید. که مرحله به مرحله شما باید نصب آن را انجام دهید. استفاده از برنامه و یا برنامه های دیگر که بر روی ویندوز نصب می شود می تواند سرویس های قابل قبولی را در اختیار شما قرار دهد.
نصب برنامه XAMPP بر روی ویندوز به راحتی انجام می‌شود و به همین دلیل شما می توانید به صورت بهینه با آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر آشنا شوید و در ابتدا مراحل به مراحل جلو بروید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن با خدمات این برنامه نیز آشنا شوید.

نرم افزار Xampp

در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر شما باید نرم افزار Xamppرا نصب کنیدو استفاده از این برنامه به دسترسی به لوکال هاست مهم است و در ابتدا باید برنامه را بر روی سیستم خود نصب کنید و استفاده از را نیز آموزش ببینید. در ابتدا برای دسترسی به هولوکاست آدرس زیر را دنبال کنید.
http://localhost
سپس سرویس Apache را در قسمت کنترل پنل از فایل زیپ خارج کنید که باید یک رنگ سبز داشته باشد. با توجه به صفحه خوش آمد گویی برنامه برای شما فعال می شود و به این معنی است که می‌توانید به لوکال هاست به راحتی دسترسی داشته باشد. بعد از نصب این نرم افزار شما باید از نرم افزار Composer استفاده کنید و سپس خط فرمان را فعال کرده تا فایل شما به روزرسانی شود و با ورود به برنامه نام کاربری را با رمز عبور فعال می کنید که برای اینکار به config.php نیاز دارید. این برنامه از جمله برنامه های جامع شناخته می شود.

استفاده از دوربین DSLR در آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر که به راحتی می توانید آن را انجام دهید، بسیار ساده است که شما شما می‌توانید از دوربین DSLR در این زمینه استفاده کنید که باید برنامه vMix فعال کرده و بر روی آیفون چرخنده گزینه Stream فعال کنید. سایت Yellow Duck را برای نسخه های ویندوز دانلود کنید که در این زمینه به شما کمک می کند.

 

برای استفاده از این برنامه شما باید از RTMP URL و Stream Key استفاده کنید. زمانی که وارد برنامه شوید با Stream Key و RTMP URL سروکار دارید. بریا این که لایو شما به خوبی و با کیفیت برگزار شود باید گزینه Quality مورد بررسی قرار دهید. توصیه ما این است که Bitrate را برروی 2000 فعال کنید. اما در قسمت Encoder Size 2000 را به ۷۲۰ تبدیل کنید. البته در قسمت Audio Bitrate باید 128 را فعال کنید. در پایان گزینه Profile برروی Main و سپس سیو کنید. این برنامه برای آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر گزینه متفاوتی است.

جمع بندی

این روزها بسیاری از افراد در تلاش هستند که از طریق اینستاگرام و خدمات آن بتوانند درآمدزایی بکنند، بنابراین یکی از راه های مطمئن برای درآمدزایی در فضای مجازی خرید لایو اینستاگرام است. بنابراین شما می توانید از طریق لایو های اینستاگرام کسب و کارها و فعالیت های آموزشی خود را به دنبال کنندگان خود معرفی نمایید. برخی از افراد هستند که از قافله عقب افتاده اند و به دنبال راهی هستند تا از طریق آن بتوانند از امکانات اینستاگرام استفاده نمایند. بنابراین پیشنهاد ما این است که در صورت برخورد با هرگونه مشکل از خدمات مشاوره ای مجموعه اینستاگرام 98 استفاده نمایید.شما بر خرید لایو اینستاگرام میتوانید در وب سایت دکتر فالوور در بخش خرید لایو اینستاگرام با توجه به نیاز خود خرید لایو اینستاگرام را انجام دهید.

ما در این مقاله شما را با آموزش لایو اینستاگرام با کامپیوتر آشنا کردیم؛ چرا که به راحتی با استفاده از نرم افزار های کاربردی که به راحتی نصب می شود شما می توانید لایو اینستاگرام را کامپیوتر نیز انجام دهید. اما این گزینه را به خاطر داشته باشید که امروزه قابلیت‌های اینستاگرام آنچنان زیاد است که شما هیچگونه دغدغه‌ای برای استفاده از آن در هیچ شرایطی نداشته باشید.خدمات اینترنت همیشه به شما کمک می کند تا بهترین راهکار را بتوانید انجام دهید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *