خرید لایک اینستاگرام

نویسنده : admin
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر

خرید لایک در اینستاگرام چگونه است؟ اینستاگرام و داشتن یک پیج و صفحه برای کسب و کار افراد باعث شده است که افراد به درآمد هایی زیادی برسند از این رو خیلی از افراد به دلیل این که برای این که به درامد برسند و صفحه آنها پیشرفت کند خیلی باید تلاش کنند یکی از این روش ها این است که تعداد فالوور های پیجتان را بالا ببرید و لایک های پست هاییتان نیز بیشتر شود و افزایش پیدا کند. به طور کلی هر چه تعداد لایک های شما افزایش پیدا کند یعنی اینکه صفحه و پست شما نیز مورد استقابال قرار گرفته است. یکی از این روش ها برای اینک لایک و کامنت پیج و صفحه شما افزایش یابد خرید لایک می باشد.

بالابردن لایک چگونه است؟

با خرید لایک شما کاری می کنید که لایک های اینستاگرام شما افزایش پیدا کند و افرادی که تازه به پیج شما مراجعه کنند این نکته را در نظر می گیرند که پست های شما محبوبیت دارد و اعتماد بیشتری به شما داشته باشند. اینستاگرام یکی از شبکه های پرطرفدار محسوب می شود و روزانه روش های زیاد برای بررسی پیج های اینستاگرام می پردازد. یکی از دلایل افزایش لایک استفاده از هشتگ های مربوط به عکس یا ویدیو می باشد. برای خرید لایک می توانید به سایت های مرتبط مراجعه کنید تا بهترین روش های خرید لایک را متوجه شوید. اینستاگرام یک شبکه مجازی می باشد که خیلی از افراد از طریق آن در حال کسب درآمد می باشند و در آن مشغول فعالیت هستند شما با داشتن تعداد لایک و کامنت بالا می توانید مخاطبین خود را جذب کنید. یکی از دلایلی که بعضی از عکس بیشتر از سایر عکس ها لایک دریافت می کند عکس و فیلم های جذاب و مناسب می باشد که باعث می شود افراد بیشتر راغب شونند تا عکس ها را لایک کنند. تگ کردن افراد و برند های مرتبط نیز می تواند یکی از دلایلی باشد که افراد را به لایک آن پست ترغیب کند. همچنین تگ غذاها، فضاهای کاری یا موقعیت جغرافیایی محلی که در آن هستید نیز در جذب لایک و فالوور تاثیر زیادی دارد.

خرید لایک اینستاگرام

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

روش های خرید لایک اینستاگرام

یکی از روش هایی که باب شده است و خیلی از افراد به سراغ آن می روند این است که اقدام به خرید لایک می کنند . باید به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر هم که شما لایک های صفحتان زیاد باشد اما اگر در صفحات دیگر تعامل نداشته باشید و فقط دریافت کننده باشید دچار مشکل می شوید . اینستاگرام به نرخ تعامل لایک ها و کامنت های شما توجه می کند. خرید لایک تنها ممکن است باعث شود که صفحه شما مشکوک نشان داده شود و شما را بعد از مدتی از دسترس خارج کند. الگوریتم های اینستاگرام بسیار قوی و حساس هستند از این رو قبلا نمایش عکس ها براساس زمان پست شده آنها بود و گرفتن لایک و فالو شدن مشکل بود اما الان کار از قبل نیز سخت تر شده است.

الگوریتم های جدید نمایش پست ها را براساس Engagement قرار داده است از این رو خیلی از افراد به سراغ خرید لایک آمده اند حتی اینفلوئنسرها و صاحبین کسب‌ وکارها. نمایش پست های در این الگوریتم جدید اینستاگرام این گونه شده است که افرادی که در صفحه خانه شما بالاتر از دیگران نشان داده می شوند که قبلا عکس های شما را لایک کرده باشند زیر پست آنها کامنت گذاشته باشند یا استوری های این افراد را دیده باشند. خرید لایک اینستاگرام از سرویس‌ هایی که لایک می فروشند! یکی از روش هایی می باشد که خیلی از افراد در حال حاضر به دنبال آن هستند و این کار را انجام می دهند.

رفع مسدودیت لایک اینستاگرام چگونه است؟

در ادامه مقاله خرید لایک می خواهیم اطلاعات لازم را برای زمانی که ممکن است صفحه شما بلاک شود بپردازیم. مثلا از یک دستگاه گوشی دیگر یا نت دیتا استفاده کنید. ممکن است اینستاگرام آی پی شما را بلاک یا مسدود کند و اکانت شما شامل آن نشود. از اینستاگرام بخواهید که شما را رفع بلاک کند و روی tell us بزنید.
برای اینستاگرام ریپورت بفرستید و درخواست کنید محدودیت را از صفحه شما حذف کند. سه خط بالای صفحه خودتام را بزنید، سپس به تنظیمات مراجعه کنید. روی گزینه Help کلیک کنید. در این قسمت از help سه گزینه مشاهده می کنید که باید روی گزینه اول یعنی Report a Problem کلیک کنید. وقتی روی این گزینه کلیک کردید، دوباره روی گزینه Report a Problem بعدی کلیک کنید. “for some reason I’ve been blocked though I haven’t done anything مثلا می توانید این متن را بنویسید یا هر سخن دیگری.wrong “ و سپس گزینه سابمیتSubmit را بزنید.
پسورد اکانت خود را تغییر دهید یا این که افرادی که درون اکانت هستید را log out کنید. 48 ساعت تا رفع بلاکی از سمت اینستاگرام صبر کنید. یکی دیگر از روش های رفع مسدودیت لایک اینستاگرام این است که حساب اینستاگرام و فیس بوکتان را به هم وصل کنید.

خرید لایک اینستاگرام

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم؟

اینستاگرام بعد از سالها آزمون خطا کردن و امتحان های زیاد تصمیم گرفت که تعداد لایک های پست های مخاطبین را مخفی کند و این قابلیت به تمامی پیج های اینستاگرام بدهد تا در صورت تمایل کاربران آن را فعال کنند. خیلی از متخصصین بر این فکر هستند که مخفی کردن لایک افراد باعث می شود اضطراب و فشار اجتماعی از یک سری افراد کاهش پیدا می کند. خیلی از افراد با خرید لایک های بالا توانسته اند که تعداد لایک های خود را بالا ببرند و خیلی از افراددیگر با ندانستن آن و نخریدن لایک اینستاگرام حس دوست نداشته شدن را شاید تجربه کنند.
اگر پستی را قبلا منتشر کرده اید حالا می توانید تعداد لایک های پست خود را به راحتی مخفی کنید برای این کار کافی است که بر روی سه نقطه ان عکس صربه بزنید و گزینه Hide Like Count را انتخاب کنید. و اگر زمتنی نیز خواستید دوباره تعداد لایک های خود را افزایش دهید می توانید همین مراحل را طی کنید و با فشردن گزینه Unhide Like Count دوباره تعداد لایک ها خود را نمایش بدهید.
همچنین برای این که بتوانید از همان ابتدا تعداد لایک های پست های جدید خود را مخفی کنید و خرید لایک خود را بپوشانید می توانید زمانی که می خواهید یک پست جدید منتشر کنید به قسمت Advanced Settings مراجعه کنید و گزینه Hide Like and View Counts on the post را انتخاب کنید. خب در ادامه محتوای خرید لایک به مخفی کردن تعداد لایک های تمامی پست های اینستاگرام صفحه خود می پردازیم.
خب برای اینکه بتوانیم لایک های تمام پست های که در صفحه خود گذاشته ایم را مخفی کنیم باید به تنظیمات اینستاگرام رفته و settings را باز کرده و به قسمت Privacy می رویم سپس گزینه posts را لمس کرده و در قسمت like and video می رویم و Hide like and view count را فعال می کنیم به این منظور تعداد لایک های شما مخفی می شود.

رکورد لایک اینستاگرام

در ادامه محتوا خرید لایک به اینکه رکورد لایک اینستاگرام دست چه صفحه می باشد می پردازیم از این رو بالاترین میزان رکورد لایک اینستاگرام به یک تخم مرغ رسیده است. تا قبل از آن انتشار عکس کودک تازه متولد شده کایلی جنر بالاتر میزان لایک را در اینستاگرام داشته است.
در ادامه به 5 اکانت که بالاترین میزان لایک در یکی از پست های خود را دارا هستند برای شما قرار می دهیم:
1. world_record_egg : تخم مرغ معروف
2. xxxtentacion
3. billieeilish
4. cristiano
5. chadwickboseman

محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

در ادامه محتوای خرید لایک به این می پردازیم که شما در ساعت و در روز چه تعداد لایک می توانید داشته باشید تا ربات شناخته نشوید. اینستاگرام برای اینکه شما را یک ربات تشخیص ندهد و محدودیت لایک یا محدودیت های بیشتر را برای شما اعمال نکند یک سری قوانین تعیین کرده است که یکی از آنها تعیین تعداد لایک کردن پست های مختلف می باشد و همچنین این که چگونه لایک کنید نیز مهم می باشد.
یک کاربر در اینستاگرام در هر ساعت فقط می تواند 300 لایک داشته باشد یعنی در روز حدود 7000 پست را می تواند لایک کند. و اگر شما در یک بازه کوتاه لایک های پشت سرهم و زیاد داشته باشد حساب کاربری شما 24 ساعت برای لایک کردن مسدود می شوید و تا 24 ساعت بعد نمی توانید لایک کنید و در صورتی که بعد از رفع محدودیت دوباره این اقدام را تکرار کنید مدت محدودیت شما را طولانی تر می کند.

لایک اینستاگرام

کلمه like یک کلمه انگلیسی بوده که به معنی دوست داشتن و یا پسندیدن است. در حقیقت موقعی که یک پست در اینستاگرام لایک می شود، در واقع کاربر مورد نظر علاقه خود را به آن نشان داده است. در حال حاضر عبارت لایک داری یا عبارت بیگ لایک در میان ایرانیان رواج فراوانی یافته است. لایک اینستاگرام در واقع یکی از پارامترهای بسیار تاثیر گذار در این شبکه اجتماعی است. لایک یک پست در اینستاگرام اولین نکته در جذب کاربران است. تعداد لایک های اینستاگرام برای یک پیج اهمیت زیادی داشته و ارتباط مستقیمی با فالو کردن آن پیج دارد. در صورتی که تعداد لایک های یک پیج پایین بیاید، کاربران از فالو کردن آن پیج صرف نظر می کنند. لایک اینستاگرام یکی از نگرانی های عمده مدیر های اینستاگرام بوده و بسیار با اهمیت است.

خرید لایک ارزان اینستاگرام

خرید لایک ارزان برای پیج اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. کاربران و افرادی که اقدام به خرید لایک ارزان می کنند، موجب لایک شدن پست شما با تعداد بالا می گردد. خرید لایک های ارزان موجب رونق گرفتن کسب و کار شما می شود. علاوه بر این مورد خرید لایک باعث افزایش یافتن فالوورهای پیج اینستاگرام افراد مختلف می گردد. با زیاد شدن فالوورهای شما نیز در مدت زمان کوتاهی نیز محصولات شما به کاربران و نیز تمام افراد کشور معرفی می شود. خرید لایک ارزان برای مواردی از قبیل تصویر، ویدئو، استوری و غیره انجام می شود. انواع لایک ارزان اینستاگرام برای خرید مواردی از قبیل لایک ایرانی، لایک خارجی، لایک واقعی، لایک فیک و غیره هستند. خرید لایک ارزان با توجه به قیمت پایین آن یکی از بهترین و پرطرفدارترین محصولات بین کاربران مختلف ایرانی است. به صورت معمول سایت های مختلف تعداد و نیز قیمت متفاوتی را برای خرید لایک ارزان برای کاربران اینستاگرام در نظر گرفته اند.

ریلز اینستاگرام

قابلیت reels اینستاگرام یکی از قابلیت های مختلف اینستاگرام بوده، که در این اواخر بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته است. این قابلیت در اینستاگرام بیشتر برای رقابت کردن با شبکه اجتماعی TikTok شکل گرفته است. به خاطر روابط تیره TikTok با کشورهایی مثل آمریکا و هند، بهترین فرصت برای شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده که خود را عرضه کند. این قابلیت باعث شده تا ویدئوهای پانزده ثانیه ای را بر روی اینستاگرام قرار دهید. این قابلیت به کاربران اجازه داده تا ویدئوهای کوتاه را ضبط کند. این ضبط کردن همراه با ویرایش کردن بوده و کاربران زیادی از این ویژگی اینستاگرام استفاده می کنند. ویدئوهایی که روی ریلز اینستاگرام منتشر می شوند، حداکثر مدت زمان آن ها پانزده ثانیه می شود. کارهای گوناگونی از قبیل اضافه کردن جلوه بصری و اعمال فیلتر های خاص را می توان بر روی Reels انجام داد. این ویدئوها را می توان با انواع موسیقی های دلخواه و با سلیقه خود بر روی اینستاگرام منتشر کرد.

ویژگی های ریلز اینستاگرام

با رفتن به قسمت reels اینستاگرام به انواع ابزار دست پیدا می کنید. می توان در این قسمت با دوربین گوشی، از درون برنامه ویدئو گرفته و منتشر کنید. می توان در این قسمت انواع موزیک ویدئو را با شعری که نوشتید، ترکیب کنید. این ترکیب کردن باعث خاص شدن این ویدئو می گردد. در قسمت ریلز یک تایمر وجود داشته که از متن شما اندازه گیری می کند. می توان ازافکت های مختلف که در بخش استوری نیز وجود دارد، به طور ویژه استفاده کنید. مانند استوری به reels اینستاگرام می توان انواع نوشته، استیکر اضافه کرده و سپس آن را ذخیره کنید. با قابلیت ریلز می توان آن را در پست ها و استوری ها ذخیره کرد و به صورت feed جداگانه نمایش داده می شود.

خرید لایک ریلز اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام Reels در اینستاگرام، توسط سایت های مختلفی برای کاربران مختلف عرضه می شوند. این نوع لایک ها شامل مواردی از قبیل لایک ایرانی ریلز، لایک خارجی ریلز و دیگر موارد مرتبط با ریلز است. کاربران مختلف اینستاگرام معمولا تعداد کمی لایک ریلز اینستاگرام خریداری کرده و سپس آن را طبق یک برنامه افزایش می دهند. خرید لایک reels اینستاگرام یکی از مواردی است که باعث افزایش شهرت بیشتر افراد می گردد. در واقع این لایک ها باعث افزایش یافتن فالوورها می گردد.

خرید ریلز اینستاگرام

خرید ریلز اینستاگرام مورد های گوناگونی دارد که کاربران مختلف برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود انجام می دهند. خرید ریلز اینستاگرام شامل مواردی از قبیل کامنت رندوم ریلز، لایک ایرانی ریلز، لایک خارجی ریلز، کامنت دلخواه ریلز و غیره هستند. این مواردی در تعداد متفاوتی در سایت های مختلف به فروش می رسند. قیمت های این تعداد ریلز ها اینستاگرام، معمولا متفاوت است. هر چه تعداد آن ها بیشتر شود، قطعا قیمت های آن ها نیز افزایش می یابد. کاربران بهتر است در ابتدا تعداد ریلزهای اینستاگرام کمی را خریداری کنند.

خرید لایک آنی

لایک آنی که در محافل دیگر به اسم لایک فوری نیز شناخته می شود، یکی از انواع لایک است. خرید لایک آنی به پیج شما در مدت زمان کوتاهی کمک می کند. شما با خرید کردین لایک فوری به پیج خود کمک کرده تا به سرعت جایگاه واقعی خود را بدست آورد. این نوع لایک یعنی لایک آنی توسط سایت های مختلفی و با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. همانطور که اسم آن مشخص است، این نوع یک لایک فوری برای پیج های اینستاگرامی است. همچنین خرید لایک آنی در بعضی سایت ها همراه با افزایش فالوور همراه بوده و با آن به فروش می رسد. در واقع افزایش فالوور و لایک آنی دو موضوعی هستند که ارتباط مستقیمی با هم دارند. یکی از دلایلی که کاربران مختلف اینستاگرام را به خرید لایک آنی مجبور می کند، لایک نکردن پست های مختلف توسط فالوورهای پیج ها است. این نوع لایک ها معمولا از دیگر لایک ها بسیار سریعتر انجام می شوند و کارایی بسیار بالایی برای پیج های مختلف دارند.

خرید لایک اکسپلور

خرید لایک Explore که برای ویژگی اکسپلور اینستاگرام انجام می شود یکی دیگر انواع خدمات سایت های مختلف است. بسیاری از خدمات به منظور افزایش اکسپلور نیز صورت گرفته و باعث شهرت یافتن بسیاری از افراد می شود. این نوع افراد شامل فشن بلاگر ها، فود بلاگر ها و غیره هستند. بعضی از سایت ها خدمات مختلف لایک اکسپلور را به صورت پکیجی مجزا انجام می دهند و شامل موارد بسیار زیاد است. این نوع پکیج شامل مواردی از قبیل افزایش بازدید، افزایش فالوور و غیره هستند. این نوع لایک با تعداد های مختلفی به فروش می رسد و باعث جذب کاربران بسیاری می شود. با خرید لایک اکسپلور پست شما در بخشی به اسم Instagram Explore قرار می گیرد. این قرار گرفتن باعث افزایش شهرت پیج مورد نظر شما می شود و درآمد شما به احتمال زیاد افزایش پیدا می کند. یکی از پرطرفدارترین خرید های لایک اینستاگرام خرید لایک اکسپلور است.

IGTV اینستاگرام

IGTV یک تلویزیون اینترنتی و یک ویژگی بسیار خوب اینستاگرام است. این قابلیت بسیار امکان آپلود کردن فیلم هایی به مدت ده دقیقه برای کاربران عادی و نیز فیلم هایی یک ساعته برای کاربران مشهور مانند خواننده ها، سیاستمداران و دیگر افراد مشهور را فراهم کرده است. این افراد معمولا فالوورهای بسیار زیادی دارند و در کشور ایران و دیگر کشور ها این افراد وجود دارند. قبل از اینکه از این حالت خوب استفاده کنید باید اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید. IGTV اینستاگرام در واقع یک کانال ویدئویی در اینستاگرام است. با استفاده از این کانال ویدئویی می توان برندهای مختلفی را بر روی آن نمایش داد. در شروع ساخت igtv باید کانال آن را ایجاد کرده و از آن استفاده کنید. اما هم اکنون نیازی به ساخت و ایجاد کانال وجود ندارد. گذاشتن ویدئو ها در igtv بسیار ساده بوده و تمام افراد با آن کار می کنند. خرید لایک اینستاگرام می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی نمایش فیلم ها و ویدیو ها در اینستاگرام بگذارد.

IGTV اینستاگرام

خرید لایک igtv

لایک IGTV یکی دیگر از لایک هایی بوده که توسط کاربران خرید و فروش می گردد. سایت های مختلف برای دیده شدن و نیز لایک igtv پیج شما خدمات مختلفی را عرضه می کنند. این خدمات شامل عوامل مختلفی از قبیل افزایش لایک اینستاگرام، افزایش بازدید های IGTV و دیگر موارد مرتبط است. این نوع لایک ها در تعداد مختلفی در سایت های مختلف به فروش می رسند. کاربران مختلف بر اساس نیاز خود معمولا این نوع خدمات خرید لایک Igtv را انجام می دهند. این نوع لایک ها به صورت معمول بسیار سریع انجام شده و شامل لایک های ایرانی و خارجی هم می شود. برای خرید کردن لایک برای igtv کسب و کار خود یا پیج شخصی خود باید از سایت های معتبر خریداری کنید. سایت های معتبری وجود دارند که لایک های IGTV را به قیمت پایینی به افراد و پیج های مختلف به فروش می رسانند.

خرید لایک استوری

خرید لایک استوری در اینستاگرام یکی از انواع لایک ها بوده و توسط سایت های بسیاری به فروش می رسد. معمولا لایک ها در تعداد مختلفی انجام شده و توسط پیج ها و افراد مختلف انجام می گردد. این نوع تعداد لایک با قیمت های مختلف و متفاوتی انجام می شود. این نوع لایک هر چقدر بیشتر شود تاثیر مثبت زیادی در افزایش تعداد فالوورهای پیج شخص یا تجاری افراد مختلف می گذارد. قبل از سفارش دادن معمولا باید پیج خود را روی Public قرار دهید. معمولا همراه با این لایک ها انواع و اقسام خدمات مختلف توسط سایت ها ارائه می شود. معمولا استوری ها ارتباط مستقیم و تاثیرگذاری با اهمیتی روی مخاطبان می گذارند. همراه با لایک استوری خدماتی مانند بازدید استوری، افزایش فالوور و دیگر خدمات ارائه می گردد.

جمع بندی

Like کردن یکی از ویژگی های مهم اینستاگرام بوده و دارای اهمیت فراوانی در بالارفتن فالوور پیج های مختلف دارد. این کلمه به معنی دوست داشتن بوده و لایک کردن به معنی علاقه مندی به آن پست است. سایت های مختلف انواع لایک ها مانند لایک ارزان، لایک آنی، لایک اکسپلور، لایک IGTV و غیره را خرید و فروش می کنند. لایک ارزان اینستاگرام یکی از انواع لایک بوده که در سایت های مختلفی به فروش می رسد. لایک های ارزان در تعداد و قیمت های مختلفی به صورت ممول در سایت های گوناگون به فروش می رسند. قابلیت reels یکی از ویژگی های مختلف اینستاگرام بوده و رقیب جدی برای شبکه اجتماعی TikTok است. خرید لایک ریلز اینستاگرام در انواع مختلفی شامل خرید لایک ایرانی ریلز و خرید لایک خارجی ریلز انجام می شوند.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *