خرید منشن اینستاگرام

نویسنده : admin
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
نحوه خرید منشن اینستاگرام

اگر از کاربران فعال و پرکار اینستاگرام باشید، حتما با مفاهیمی مانند منشن و تگ به خوبی آشنایید. خرید منشن اینستا، بحث داغ این روزهای کاربران این اپلیکیشن اجتماعی شده است. همانطور که می دانید، اصلی ترین کاربری اینستاگرام، به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم است؛ اما فضای این اپلیکیشن برای ارائه خدمات و معرفی کالاها به قدری وسیع است که صاحبان پیج های عمومی تنها به ارسال فیلم، عکس یا استوری کردن این پست ها بسنده نکرده و هر آن به دنبال جذب فالوور بیشتری هستند. آنچه بحث خرید منشن اینستاگرام را بسیار داغ کرده، همین اهمیت منشن کردن و حضور در صفحه اکسپلور اینستاگرام است. در ادامه شما می توانید مطالب بیشتری در مورد تگ و منشن در ایستاگرام و نحوه خرید آن بخوانید.

خرید منشن در اینستاگرام

منشن در اینستاگرام

در زبان انگلیسی mention به معنی اشاره کردن است. این اصطلاح در اینستاگرام نیز زمانی به کار می رود که شما قصد دارید با منشن کردن به دوستی اشاره کنید که به پست مورد نظرتان توجه کند. البته این اصطلاح در استوری نیز به کار می رود؛ به این ترتیب که شما با منشن کردن شخصی در استوریتان به او اشاره می کنید که به استوری شما توجه کند و با این کار، در اصل ارتباط آن استوری با دوستتان را نیز به بقیه فالوورهایتان اعلام می کنید. برای مثال زمانی که شخصی برایتان هدیه ای فرستاده، شما با استوری کردن عکس آن هدیه و منشن کردن فرستنده، ارتباطی بین استوری و او ایجاد می کنید.

چگونه در اینستاگرام منشن کنیم؟

منشن کردن در اینستاگرام وخرید منشن اینستاگرام بسیار آسان است، برای این کار تنها کافیست علامت اتساین (At singe) @ را گذاشته و سپس آیدی طرف مقابلتان را در ادامه بدون فاصله تایپ کنید. معمولا نیازی نیست که شما تمام حروف آیدی را تک به تک تایپ کنید، همین که یک یا چند حرف اول را بنویسید، لیستی از اشخاصی که آیدیشان با آن حروف آغاز شده است نمایش داده می شود و شما می توانید از بین آن ها فرد مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر آیدی دوستتان در بین لیست نباشد، به احتمال قوی شما حروف آیدی او را به اشتباه وارد کرده و یا زمانی او را بلاک کرده و هنوز در لیست بلک های شماست.

چگونه در اینستاگرام منشن کنیم؟

چه زمانی از منشن کردن در اینستاگرام استفاده می شود؟

همانطور که در مقدمه ذکر شد، اهمیت منشن به دلیل تاثیر آن در بیشتر دیده شدن است. مسلما افراد معروف یا برندهای پرطرفدار بیشترین منشن را دریافت کرده و به همین دلیل است که در صفحه اکسپلور مدام با این افراد یا برندها مواجه می شویم. البته لازم به ذکر است که حضور در اکسپلور تنها به منشن مرتبط نیست و عوامل دیگری نیز در این مساله اهمیت دارند که خارج از مجال مقاله حاضر است.

انواع منشن در اینستاگرام

شما در 4 جا می توانید از منشن استفاده کنید:

 • کامنت
 • پست
 • محتوا
 • استوری

خرید منشن  در کامنت به این ترتیب است که شما زیر پست مورد نظرتان در قسمت تایپ با قرار دادن اتساین @ و نام آیدی مخاطب یا مخاطبینتان آن ها را به پست مورد نظر منشن می کنید. همچنین، می توانید بعد از آیدی ها جملاتی را نیز من باب توضیح تایپ کنید. اگر زیر پستی به اشتباه کسی را منشن کرده اید، تنها کافیست با لمس علامت سطل آشغال که در کنار کامنتتان وجود دارد، آن کامنت را پاک کنید.

منشن کردن در پست به این شکل است که شما آیدی فرد موردنظرتان را در کپشن به همان صورتی که ذکر شد می نویسید و خرید منشن اینستاگرام می تواند این امکان را بدهد که شما فالوورهای زیادی را بیابید.. اگر بعدها خواستید منشن را پاک کنید و یا تغییراتی در کپشن بدهید، این کار با ادیت امکان پذیر است. گزینه ادیت را می توانید در قسمت بالا گوشه سمت راست پستتان که به شکل سه نقطه است پیدا کنید. منشن در استوری نیز مانند موارد قبلی امکان پذیر است؛ یعنی شما بعد از نوشتن متن در استوری و قرار دادن علامت (At sign) می توانید آیدی های مورد نظرتان را در استوری منشن کنید.

 

انواع منشن

آیا منشن کردن در اینستاگرام محدودیت دارد؟

منشن کردن در کامنت و کپشن محدودیت دارد. در کامنت بیش از 10 نفر را نمی توانید منشن کنید و در کپشن نیز بستگی به تعداد کاراکترهای باقی مانده بعد از نوشتن متن کپشن دارد. اگر قصد دارید تعداد بیشتری از افراد را در کامنت ها منشن کنید، در این صورت باید بعد از کامنت اول که حاوی 10 نفر است؛ کامنت دیگری با آیدی های جدید ارسال کنید. منشن در استوری نیز دارای محدودیت است. اگر قرار است بیش از یک یا دو نفر را در استوری منشن کنید، بهتر است سایز آیدی ها را بسیار کوچک کنید تا صفحه شلوغ به نظر نرسد و یا اینکه آیدی ها را پشت عکس یا فیلمی که استوری کرده اید پنهان کنید. خرید منشن در اینستاگرامی می تواند سبب شود که شما تعداد فالوورهای بیشتری را به دیدن پست خود تشویق نمایید.

آیا از طرف فردی که بلاکش کرده ایم ممکن است منشن شویم؟

پاسخ این سوال مثبت است. اگر فردی را بلاک کرده اید، او می تواند شما را منشن کند، با این تفاوت که شما هیچ علامت و نوتیفیکیشنی دریافت نخواهید کرد. این نوتیفیکیشن در حال عادی زمانی که شخصی شما را منشن کند در قسمت Direct نمایش داده خواهد شد. اگر نام کاربری شما تغییر کند و فرد بلاک شده از این موضوع بی اطلاع باشد، نمی تواند شما را منشن کند.

چرا خرید منشن اینستا رایج شده است؟

خرید منشن اینستاگرام در ایران تا چندی پیش امکان پذیر نبود؛ اما اکنون خرید این سرویس در ایران نیز امکان پذیر گشته است. همانطور که ذکر شد با کمک منشن شما می توانید نظر مخاطبین خاص خود را به سمت صفحه خودتان جلب کرده و بدین ترتیب بر تعداد فالوورتان بیفزایید. درست است که خودتان نیز می توانید این کار را با منشن کردن افراد زیر پست هایتان انجام دهید؛ اما منشن کردن تعداد زیادی آیدی هم با محدودیت مواجه است و هم وقتگیر خواهد بود به همین دلیل است که خرید این سرویس از سایت هایی که خدمات اینستاگرام مانند خرید کامنت و لایک را انجام می دهند بسیار رایج گشته است.

چرا خرید منشن رایج است؟

نحوه خرید منشن اینستاگرام

خرید منشن اینستاگرام معمولا به این شکل است که شما پست مورد نظرتان را مشخص کرده و سپس مشخص می کنید که فالوورهای چه پیجی را دوست دارید در زیر پست مورد نظرتان به صورت منشن ببینید. شما می توانید این کار را کلا بر عهده اینستاگرام 98 بگذارید تا به صورت رندم آیدی های واقعی را برایتان منشن کنیم. تعداد و بقیه موارد را تکمیل کرده و وارد صفحه پرداخت بانکی می شوید. به تعداد سفارشی که داده اید از میان فالوورهای پیج هدفتان بر زیر پست شما منشن خواهند شد. تعداد آیدی های قابل سفارش، می تواند متغیر باشد. تعداد منشنی که خریداری کرده اید، اغلب در زمانی بین 24 تا 72 ساعت به زیر پستتان منشن می شوند. قیمت منشن نیز بر حسب K متفاوت است و منشن های هدفمند از سایت های اختصاصی قیمت بیشتری دارند.

جلوگیری از منشن و تگ شدن در اینستاگرام

پست هایی که در آن ها تگ شده باشید، در صفحه پروفایل شما ذخیره می شوند. این صفحه بعد از آیکون صفحه اصلی و igtv سومین گزینه موجود در منو صفحه اصلیتان است که به آن صفحه Photos of you نیز گفته می شود. اگر دوست ندارید تگ شوید، تنها راه حل بلاک کردن است؛ اما شما می توانید با انجام مراحل زیر، کاری کنید تا این پست های تگ شده برای نمایش در صفحه پروفیلتان نیاز به تایید شما داشته باشند.

 1. وارد صفحه پروفایلتان شوید
 2. با لمس آیکون منو در گوشه بالای سمت راست وارد Settings شوید
 3. در صفحه جدید گزینه Photos and Videos of you را انتخاب کنید
 4. در این قسمت گزینه Add Automatically را غیر فعال کنید

به این ترتیب، اگر کسی شما را تگ کند تا زمانی که شما اجازه نداده باشید آن پست در پروفایلتان نمایش داده نخواهد شد.

برای جلوگیری از منشن شدن در اندروید نیز می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  1. در پروفایلتان مجددا آیکون منو در گوشه بالای سمت راست را لمس کرده و وارد Settings شوید
  2. از Privacy گزینه Tags را انتخاب کنید
  3. در این قسمت اگر نمی خواهید کسی منشنتان کند گزینه No one و چنانچه فقط می خواهید تا افرادی که شما را فالو کرده اند اجازه منشن داشته باشند گزینه دوم یعنی People you follow را انتخاب کنید.

چگونه منشن نشویم
جمع بندی

اپلیکیشن اینستاگرام، برنامه ای جذاب و پرمخاطب است که در هر بار به روز رسانی، امکانات جدیدی به آن اضافه می شود. این تغییرات، گاها بسیار کاربردی و برای کاربران مفیدند. خرید منشن اینستاگرام نیز یکی از این امکانات جدید است که برای دیده شدن صفحات عمومی در صفحه اکسپلور بسیار مفید خواهد بود. البته این امکان تنها از طریق سایت هایی که خدمات اینستاگرام ارائه می دهند فراهم می شود. به این ترتیب که شما پستی را که می خواهید منشن دریافت کند و پیجی را که قصد دارید آیدی منشن ها از میان فالوورهای آن پیج باشد را انتخاب کرده و برای ما ارسال می کنید. بعد از پرداخت هزینه در کمتر از 72 ساعت هر تعداد منشنی که خواسته اید، زیر پستتان قرار خواهد گرفت. البته شما می توانید پیج خاصی را برای استفاده از فالوورها معرفی نکرده و این کار را به ما بسپارید.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *