خرید پیج اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
خرید پیج اینستاگرام

با خرید پیج اینستاگرام می توان سریعتر به هدف نهایی خود دست پیدا کنید. این هدف قطعا رونق گرفتن پیج اینستاگرامی شما است. خرید یک پیج اینستاگرام همراه با فالوورهای بسیار بالا، باعث افزایش اعتماد مخاطبان و کاربران پیج شما می شود. با خرید کردن یک پیج اینستاگرامی می توان محصولات و خدمات خود را در یک بستر اینترنتی بسیار مناسب به مشتریان مختلف عرضه کرد. بعد از خرید پیج اینستاگرامی خود می توان موارد مختلفی مانند لایک، فالوور، بازدید و دیگر موارد دیگر را خریداری کرد. پیج های اینستاگرامی با قیمت های مختلفی در سایت های مختلف به مشتریان عرضه می شود. این قیمت ها بر اساس تعدادی که دراند، باهم فرق می کنند. در ادامه این مقاله شما را با مزایای خرید پیج اینستاگرام، هدف از خرید پیج اینستاگرام و دیگر موارد مرتبط آشنا می کنیم.

خرید پیج اینستاگرام

مزایای خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام مزایای زیادی دارد و می توان سود زیادی از خرید آن ها بدست آورد. با خرید یک پیج اینستاگرام شما از همان ابتدا فالوورهای زیادی در پیج خود دارید. با استفاده از این فالوورهای زیاد می توان برای اینستاگرام مارکتینگ و موارد مهم دیگر از آن ها استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای خرید صفحه اینستاگرام، افزایش فالوور بدون هیچ نگرانی است. برای مثال خیلی از افراد علاقه ای به استفاده از ربات های افزایش فالوور ندارند. داشتن پست های آماده یکی از مزیت های مثبت خرید پیج بوده و نیازی به شروع کار از ابتدا نیست. شما با خرید پیج اینستاگرامی در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه بسیار کمی یک پیج اینستاگرامی با فالوورهایی با تعداد بسیار بالا را در اختیار خود دارید. با خرید یک پیج شما احتیاجی به تلاش و کار زیادی برای دریافت فالوور ندارید. باید از خرید پیج اینستاگرامی اطمینان حاصل کنید تا از مزیت های مثبت آن اطمینان حاصل کنید.

هدف از خرید پیج اینستاگرام

معمولا کسانی که قصد خرید یک پیج اینستاگرامی دارند، هدف خود را از قبل مشخص می کنند. هدف بسیاری از افراد از خرید پیج های اینستاگرامی افزایش درآمد زیاد از اینستاگرام است. همچنین بسیاری از افراد قبل از خرید یک پیج اینستاگرامی یک ادمین اختصاصی برای سایت خود استخدام می کنند. این ادمین باید تجربه فراوانی در حوزه اینستاگرام داشته و به همه امور مربوط به پیج رسیدگی کند. باید هدف خود را خرید یک پیج اینستاگرامی با کیفیت گذاشته و از خرید پیج های با کیفیت پایین خودداری کنید. پیج هایی که دارای کیفیت بالا هستند، عکس های با کیفیت بالا استفاده می کنند. باید در این نوع پیج ها دقت کنید که پست های مرتبطی قرار داده شود. هدف خود را باید برای موضوعاتی قرار دهید که پیج خریداری شده با موضوع مورد نظر شما یکسان شود. باید محیط پیج شما به صورت بیست و چهار ساعته در دسترس عموم قرار گرفته و جزو کارهای مهم شما قرار گیرد.

خرید پیج 10k

به یک پیج اینستاگرام که دارای 10000 کاربر فالوو کننده است، یک پیج اینستاگرام 10K می گویند. این نوع پیج ها به تعداد زیادی توسط سایت های مختلف به مشتریان مختلف فروخته می شوند. معمولا افراد با خرید این نوع پیج اینستاگرامی با فالوور بالا باعث جذب مخاطبان زیادی به سایت خود می شوند. این فالوورهای بالا باعث افزایش یافتن بازدید و لایک های پیج اینستاگرامی شما می شوند. سعی کنید پیج اینستاگرامی با فالوورهای واقعی را خریداری کنید. قبل از اینکه اقدام به خرید یک پیج اینستاگرامی کنید، از واقعی بودن فالوورهای آن ها اطمینان حاصل کنید. فالوورهای فیک علاوه بر اینکه باعث ضرر مالی به شما می شوند باعث کاهش بازدید مخاطبان و کاربران مختلف از پیج اینستاگرامی شما می شوند. یکی از راه هایی که می توان فالوور فیک از فالوور واقعی، اسم های آن ها است. فالوور های فیک اسم طبیعی از خود نداشته و معمولا پروفایل ان ها دارای عکس نیست. پس در هنگام خرید باید حتما به این نکات دقت کنید.

خرید پیج اینستاگرام

چه نکاتی را قبل از خرید پیج باید در نظر بگیریم؟

باید قبل از اینکه یک پیج اینستاگرامی را خریداری کنید، باید به نکات مهم آن دقت زیادی کنید. باید کیفیت فالوورهای پیجی که قصد خرید آن را دارید، بررسی گردد. برای این کار باید از فروشنده خود در خواست کنید تا به صورت حضوری کیفیت آن را چک کنید. باید نرخ تعامل پیج خود را قبل از خرید، به صورت دقیق بررسی کنید. باید نسبت فالوور و تعداد لایک های پیج شما دارای تناسب خوبی بوده و و بازدید های متناسبی دریافت کنید. بعضی از فروشنده ها ممکن است از ربات ها برای لایک کردن پیج ها استفاده کنند. اگر کامنت های ارسال شده به صورت ایموجی ارسال شوند، فالوورها فیک هستند. در غیر اینصورت نیز فالوورها واقعی بوده و دارای معنی های مختلفی دارند.

نکات مهم پس از خرید پیج اینستاگرام

علاوه بر اینکه باید قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به نکاتی دقت کنید، پس از خرید آن هم باید به نکات مهمی دقت کرد. اگر موضوع فعالیت پیج جدید شما با موضوع قبلی پیج تفاوت داشته باید تغییراتی در آن اعمال کنید. یکی از این تغییرات این است که کلیه پست های قبلی را حذف کنید. باید قبل از شروع فعالیت بایدتغییرات را اعمال کنید تا کاربران متوجه تغییر کردن آن نشوند. باید نام پیج و نام کاربری قبلی خود را حذف کرده و یک پیج و نام کاربری جدید برای پیج خود انتخاب کنید. پس از خرید پیج اینستاگرامی باید اطلاعات حساب کاربری را که اکنون پیج شما محسوب می شود، تغییر دهید. باید اطلاعات حساب کاربری خود مواردی از قبیل ایمیل، شماره موبایل و موارد دیگر را تغییر دهید. اگر اطلاعات حساب کاربری تغییر داده نشود، فروشنده مورد نظر به راحتی و با سرعت بالایی پیج شما را باز گردانی می کند. برای افزایش یافتن امنیت پیج باید تایید دو مرحله ای را برای پیج اینستاگرامی خود فعال کنید.

خرید پیج اینستاگرام

مراحل قانونی خرید صفحه اینستاگرام

مراحل مختلفی شرکت های خدمات اینستاگرامی برای فروش پیج های مختلف باید طی کنند. باید قبل از خرید پیج ها از قانونی بودن شرکت های خرید و فروش پیج های اینستاگرامی اطمینان حاص کنید. به صورت معمول شرکت هایی که فعالیت غیر قانونی انجام می دهند، توسط پلیس فتا بازداشت می شوند. باید در هنگام خرید پیج های اینستاگرامی به معتبر و قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید. باید آمارهای واقعی پیج توسط شرکت فروشنده به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. باید کلیه کاربر ها و دسترسی های لازم باید تجزیه و تحلیل درستی انجام شود. این شرکت ها معمولا برای فروش محصولات مختلف خود به کاربران مشورت لازم را می دهند. همچنین آمارهای فالوور های واقعی را برای شما به صورت تخمینی به شما می گویند. باید در هنگام خرید یک پیج اینستاگرامی قرار دادی را با شرکت مورد نظر تنظیم کنید. این قرار داد باعث می شود تا شما از خرید پیج مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

خدمات مختلف خرید پیج های اینستاگرام

سایت ها و شرکت های مختلف وجود دارند که خدمات مختلفی را برای خرید کردن یک پیج اینستاگرام به شما می دهند. یکی از خدمات این سایت ها خرید آنلاین و بسیار امن بوده و این خرید ها از درگاه های پرداخت قانونی انجام می شوند. این نوع سایت ها معمولا سفارشات خود را به صورت خیلی سریع به شرکت ها تحویل می دهند. این سفارشات در موقع مقرر تحویل افراد مختلف می شود و از تاخیر غیر ضروری خودداری می گردد. این سایت ها بعد از فروش پیج های اینستاگرام به مشتریان خود، خدمات مختلفی ارائه می کنند. یکی از این خدمات، پشتیبانی آنلاین است که کمک زیادی به خریداران پس از خرید کردن یک پیج می کنند. بعضی از سایت ها نیز خود یک پیج اینستاگرام را تولید کرده و آن ها را به مشتریان مختلف عرضه می کنند.

نکات مهم خرید صفحه اینستا

پیشرفت کسب و کارها با خرید پیج اینستاگرام

کسب و کارها و مشاغل مختلف معمولا با خرید پیج کار خود را توسعه می دهند. اکثر کسب و کارها امروزه از فضای مجازی اینستاگرام استفاده می کنند. بسیاری از کسب و کارها از پیج های professional استفاده می کنند. این نوع پیج مختص کسب و کار هایی که در اینستاگرام به فعالیت می پردازند. همچنین کسانی هم که حساب کاربری معمولی را خریداری می کنند بلافاصله آن را به حساب professional تبدیل می کنند. در این نوع حساب معمولا یکسری محدودیت ها را اینستاگرام وضع می کند. برای مثال نمی توان در این نوع اکانت ها پیج خود را به حالت Private تبدیل کنید. اما باین نوع حساب ویژگی های منحصر به فردی را برای کسب و کارها ایجاد می کند.

اطلاعات تماس و دسته بندی در صفحه حرفه ای

یک پیج حرفه ای اینستاگرام ازاطلاعات تماس آن با یک پیج عادی فرق می کند. یک حساب professional دارای یک دکمه تماس در بالای پیج است. در این قسمت می توان اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره موبایل و غیره را قرار دهید. البته این اختیار را دارید، که اطلاعات خود در حساب عمومی نشان داده نشود. این نوع حساب ها دسته بندی ویژه ای نسبت یک حساب معمولی دارند. پیج های حرفه ای در زیر تصویر پروفایل خود دسته بندی های مختلفی را ایجاد می کنند. در واقع این نوع دسته بندی است که به فیس بوک متصل می شود.

خرید پیج اینستاگرام

داده های آماری و صندوق ثانویه در پیج حرفه ای

در یک حساب حرفه ای به آمارهای مختلف پیج خود دسترسی دارید. با استفاده از این نوع آمارها می توان اطلاعات بسیار مهمی را از پیج خود به دست آورید. برای مثال تمام فالوورهای مختلف خود را شناسایی می کنید. شما از آنلاین بودن مخاطبان خود در هر زمان با خبر می شوید. با یک پیج حرفه ای اطلاعات منتشر شده در هر پست را به راحتی مشاهده می کنید. اطلاعات پست به شما در شناخت و تاثیر گذاری کاربران مختلف کمک کرده و استراتژی های پیج خود را بر اساس آن تنظیم می کنید. یک صندوق ورودی ثانویه در حساب های حرفه ای اینستاگرام وجود داشته که در واقع یک inbox است. در این صندوق ورودی پیام های مختلف و اعلان های مختلف در آن مدیریت شده و در صندوق ورودی اول تب های عمومی را اختصاص دهید. در واقع شما در پیج حرفه ای اینستاگرام دو صندوق ورودی را در اختیار خود دارید.

داده های آماری و صندوق ثانویه

جمع بندی

خرید کردن یک پیج اینستاگرام، افراد مختلف سریعتر به هدف هایی که دراند، دست پیدا می کنند. خرید یک صفحه مزایای زیادی را برای شما به دنبال دارد. با خرید یک پیج  شما در همان ابتدا فالوورهای زیادی را برای پیج خود دارید. یعنی بدون استفاده از هیچ نوع ربات اینستاگرامی می توان پیج اینستاگرامی خود را بالا آورد. یکی دیگر از مزیت هایی که خرید یک پیج دارد، پست های آماده است. شما با استفاده از پست های آماده دیگر نیازی به شروع کار از ابتدا ندارید. سرعت در انجام کارها یکی از مزیت های مثبت خرید پیج اینستاگرامی است. نکات مهمی را قبل از خرید و بعد از آن باید رعایت کنید. هدف بعضی از افراد از خرید یک پیج اینستاگرامی، افزایش درآمد است. به پیج های اینستاگرامی که دارای فالوورهایی به تعداد 10000 تا هستند، یک پیج 10k می گویند. بسیاری از کسب و کارها از پیج های حرفه ای برای توسعه کسب و کار خود استفاده می کنند.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *