دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

نویسنده : admin
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

Disable شدن در شبکه اجتماعی اینستاگرام، به دلیل رعایت کردن قوانین آن است. معمولا یک اکانت دیسیبل شده در مدت زمان بسیار زیادی به این حالت در می آید. در این حالت شما توانایی وصل شدن به اکانت خود را نداشته و پست ها و مطالب پیج شما برای هیچ کاربری نشان داده نمی شود . برای هر کاربری دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام یکی از کابوس های وحشتناکی است که برای وی رخ می دهد. این شبکه قوانین و شرایط مخصوص به خود را داشته و در زمینه رعایت کردن قوانین با هیچ کاربری شوخی ندارد. در بعضی اوقات نیز هیچ فعالیتی انجام نداده اید، اما اینستاگرام شما را Disable می کند. در این مواقع اینستاگرام شما را با یک اسپم اشتباه گرفته است.

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

علت غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام چیست؟

غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام دلایل مختلفی دارد که باعث شده تا اکانت شما از دسترس خارج شود. در بعضی مواقع این غیر فعال شدن به صورت ناگهانی رخ می دهد و باعث شوکه شدن شما می گردد. موارد زیادی وجود دارد که اینستاگرم مجبور به غیر فعال کردن اکانت شما می شود. شما باید نکاتی را رعایت کرده و آن ها را نقص نکنید. مواردی از قبیل استفاده از فالوور های فیک، استفاده از ربات، استفاده از محتوای کپی شده و غیره باعث غیر فعال شدن اکانت شما می گردند.

دسته دوم نیز مواردی هستند که شما انجام نمی دهید ولی به دلایلی باعث غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام شما می شود. یکی از این موارد اختلالات اینستاگرام بوده که کاربر هیچ نقشی در آن ها ندارد. یکی دیگر از این موارد ip های کشور ایران است که در بعضی موارد به دلایلی نامعلوم اکانت های ایران غیر فعال می گردد. این موارد به دو صورت مستقیم یا غیر مستقیم بر فعالیت شما در اینستاگرام اثر می گذارد.

حل مشکل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

برای حل مشکل غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام باید به توانایی خود تکیه کرده و به آدم های پول اضافی ندهید. عده ای هم ممکن است وعده های دروغینی به شما داده و مبالغ هنگفتی را از شما طلب کنند. این افراد در بعضی اوقات خود را هکر معرفی کرده و به شما وعده بازگشت اکانت با هک کردن را می دهند. این افراد کار خاصی نمی کنند و فقط با اینستاگرام مکاتبه می کنند. شما فقط کافی است که یک گزارش ساده برای اینستاگرام ارسال کنید.

در این ریپورت شما باید درخواست کنید تا پیج شما را دوباره بررسی کنند. البته به تازگی شبکه اجتماعی اینتاگرام ریپورت هایی را که از طرف شهروندان با ip ایران ارسال می گردد را بررسی نکرده و پیج مورد نظر مسدود باقی می ماند. در مواردی نیز شما اقداماتی را انجام می دهید ولی پیج شما بر نمی گردد. برای اینکه پیج شما دوباره فعال شود باید راه های دیگری را امتحان کنید.

رفع بلاک اینستاگرام توسط کاربران

رفع بلاک اینستاگرام توسط کاربران معمولا با مکاتبه کردن با اینستاگرام اتفاق می افتد. برای مثال اکانت دوست شما بلاک شده و شما برای رفع بلاک اینستاگرام باید مکاتبه کنید. البته مشاهده شده بعضی افراد یکی از راه های رفع بلاک شدن اینستاگرام را گذاشتن کامنت انگلیسی می گویند. باید به این نکته توجه کنید که با گذاشتن کامنت به زبان انگلیسی، اینستاگرام شما رفع بلاک نمی گردد. این کامنت انگلیسی در واقع همان مکاتبه کردن با شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده که شما یک ریپورت را ارسال می کنید.

رفع بلاک در اکانت

 رفع بلاک اینستاگرام فوری

رفع بلاک اینستاگرام فوری یکی از راه هایی است که با استفاده از آن اکانت شما به سرعت فعال می شود. البته سرعت رفع بلاک اکانت های مختلف اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این راه ها که تاثیر زیادی در رفع بلاکی در اینستاگرام دارد، فرستادن ایمیل برای شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

روشی دیگری که باید برای رفع بلاکی در اینستاگرام به کار گرفت، فعال کردن احراز هویت خود در دو مرحله مجزا است. روش سوم این است که بیو خود را تغییر داده و یا کلا اطلاعات موجود در بیو را عوض کنید. روش دیگر این است که اپلیکیشن اینستاگرام را کلا از روی دستگاه خود پاک کرده و دوباره آن را نصب کنید. یکی از روش های دیگر که در بعضی اوقات جواب می دهد، استفاده از اینترنت موبایل به جای وای فای خانگی است. می توان از یک گوشی دیگر به شبکه اجتماعی اینستاگرام وصل شد تا پیج اینستاگرام رفع بلاک شود.

آموزش رفع بلاک اینستاگرام به صورت تصویری

آموزش هایی برای رفع کردن بلاک شبکه اجتماعی اینستاگرام در اینترنت وجود دارد. این آموزش ها همراه با تصویر توضیح داده شده و کلیه روش ها را معمولا توضیح می دهند. در این روش ها معمولا راه های بلاک شدن و روش های رفع بلاک در این شبکه اجتماعی را توضیح می دهند. البته بعضی از سایت ها علاوه بر اینکه آموزش ها را با عکس ارائه می دهند، یک ویدئوی آموزشی را هم برای توضح دادن روش های مختلف رفع بلاک می گذارند.

برنامه ضد بلاک اینستاگرام

برنامه های ضد بلاک اینستاگرام در اینترنت بسیار زیاد بوده هستند که در مواقعی که نمی توان با روش های عادی اکانت اینستاگرام خود را رفع بلاک کنیم. با ساتفاده از این نرم افزارها و اپلیکیشن ها می توان به راحتی اکانت خود را از حالت بلاک خارج کنیم. با عضویت در این نوع برنامه ها باید اطلاعات خود را در این نرم افزار ها قرار دهید و دسترسی به اکانت شما کار بسیار آسانی است. البته بهترین کار این است که آیدی طرف مقابل را سرچ کنید و ببینید آیدی طرف مقابل برای شما مشخص می شود. بهتر است از نرم افزار های رفع بلاکی استفاده کنید که کاملا مطمئن بوده و اطلاعات شخصی شما را به دیگران ندهند.

رفع بلاک اینستاگرام

بلاک اینستاگرام که در بعضی اوقات به آن Action Block می گویند، یکی از چالش های اینستاگرام است. این چالش یکی از بدترین چالش های پیش روی کاربران مختلف اینستاگرام بوده و کار آن ها را مختل می کند. موقعی شما بلاک می شوید که شبکه اجتماعی اینستاگرام از کار شما ناراضی گردد. روند بلاک شدن به صورت کاملا ناگهانی اتفاق افتاده و به شما شوک وارد می شود. در حالت بلاک شدن کارهایی از قبیل لایک کردن، کامنت گذاشتن، فالو کردن و غیره را نمی توان انجام داد. در واقع کاربر اینستاگرام کارهایی انجام داده که با الگوریتم های مختلف اینستاگرام همخوانی و هماهنگی نداشته است. روش های مختلفی برای رفع بلاک در اینستاگرام وجود دارد که با استفاده از آن ها اینستاگرام رفع بلاک گردد.

چطوری از بلاک در بیاییم؟

انواع رفع بلاک اینستاگرام و توضیحات آن ها

انواع رفع مشکل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام موارد زیادی بوده که با استفاده از آن ها اکانت شما از بلاک شدن در می آید. یکی از بهترین این موارد، گزارش کردن مشکل خود در قسمتی تحت عنوان Report a Problem است. این قسمت در بخش تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام قرار گرفته است. فقط با گفتن یک یا چند جمله می توان مشکل حساب شما را برطرف کرد.

یکی از راه های رفع بلاک اینستاگرام، نداشتن فعالیت به مدت 24 الی 48 ساعت است. در این مدت نباید کارهایی مثل فالو، لایک، کامنت و غیره را انجام دهید. باید لینک هایی که غیرمجاز است را از پروفایل خود به طور کامل حذف کنید. برای مثال یکی از مهمترین لینک هایی که اینستاگرام به آن خیلی حساسیت نشان می دهد، لینک شبکه اجتماعی تلگرام است. یکی دیگر از این روش ها تغییر دادن رمز بوده و باید یکبار خارج شده و سپس وارد اکانت خود شوید. تغییر رمز در بسیاری از موارد باعث رفع شدن بلاک اکانت اینستاگرام می شود.

بلاک دو طرفه

بلاک دوطرفه یکی از انواع بلاک های موجود در اینستاگرام است. بلاک دو طرفه یا بلاک متقابل در اینستاگرام یکی از انواع بلاک در اینستاگرام است. این نوع بلاک به این معنی است که دو شخص همدیگر را به صورت کاملا متقابل بلاک کنند. مشکل این نوع بلاک این است که هیچ کدوم از آن ها به پروفایل دیگری دسترسی ندارد. در این صورت علاوه بر شما، دوست شما نیز، توانایی مشاهده پیج شما را ندارد. در حالت یک طرفه بهترین راه آنبلاک کردن شخص مقابل است اما در این نوع بلاک این امکان وجود ندارد. حتی اگر در بخش search نیز اسم دوست بلاک شده خود را جستجو کنید، نتیجه ای را نشان نمی دهد. البته اسم دوست شما و نیز مسیج های قبلی در دایرکت نشان داده می شود.

رفع بلاک دو طرفه از اینستاگرام

برای رفع بلاک دو طرفه در اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد. برای رفع بلاک دو طرفه از اینستاگرام باید یک پیج سوم را ایجاد کنید. در واقع این پیج یک گروه بوده که موجب دسترسی پیدا کردن دو پیج بلاک شده به هم می گردد. همچنین اسم کاربری شخص مورد نظر که بلاک کرده اید را در یکی از کامنت ها پست کنید. البته دقت کند که در ابتدای این اسم باید حرف @ را قرار دهید. بعد از اینکه آن را پست کنید، نام کاربری مورد نظر از حالت سیاه به حالت آبی رنگ در می آید. فقط کافی است که بر روی این اسم آبی زده تا پیج دوست یا شخص مد نظر خود را مشاهده کنید. این دو روش یکی از بهترین روش ها برای رفع کردن بلاک دو طرفه و برطرف کردن مشکل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام به شمار می آیند.

رفع بلاک دو طرفه

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

بلاک لایک در شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از انواع بلاک شدن است. بلاک لایک در اینستاگرام موقعی رخ می دهد که به مقدار زیادی لایک کرده یا کامنت در پیج ها قرار دهید. البته این مشکل برای اکثر کاربران اینستاگرام رخ می دهد. مدت کوتاهی زمان می برد تا این مشکل توسط پشتیبان های اینستاگرام برطرف گردد. توی این موقعیت هرکدام از پست ها را لایک کنید، با پیام محدودیت اینستاگرام روبرو می شوید. اولین کاری که در این موقاع باید انجام داد، خونسرد بودن و صبر کردن است.

سپس باید هیچ فعالیتی از قبیل لایک کردن، فالو کردن و غیره را در اینستاگرام انجام ندهید. برای فعالیتمجدد باید حداقل به مدت هفت روز صبر کرده تا در موقعیت بدتری قرار نگیرید. باید در این زمان از اینستاگرام به ندرت استفاده کنید زیرا سیتم امنیتی اینستاگرام شما را کاملا تحت نظر دارد. در این موارد اینستاگرام شما را یک بات و در مواقعی یک اسپمر در نظر گرفته و شما باید کاربر بودن خود را اثبات کنید.

رفع بلاک لایک در اکانت

جمع بندی

وقتی که شما قوانین شبکه اجتماعی اینستاگرام را به درستی رعایت نکنید، اکانت اینستاگرام شما غیر فعال یا در اصلاح انگلیسی آن Disable می گردد. در بعضی مواقع دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام یا غیر فعال شدن اکانت شخصی به صورت ناگهانی رخ داده و کاربر دچار شوک می شود. یکی از بهترین مواردی که می توان اکانت خود را از حالت بلاک خارج کرد، ارسال مستقیم گزارش به اینستاگرام است. این مورد در قسمتی تحت عنوان Report a Problem وجود داشته که می توان مشکل خود را در آن به صورت واضح و شفاف اعلام کنید. بهتر است به مدت حداقل 24 تا 48 ساعت صبر کرده و از انجام هر نوع فعالیتی از قبیل لایک کردن، کامنت گذاشتن، فالو کردن و غیره خودداری کنید. برای رفع بلاک اینستاگرام باید لینک هایی مانند لینک تلگرام را از صفحه پروفایل خود کاملا حذف کنید.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *