ربات افزایش فالوور اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات  افزایش فالوور اینستاگرام امروزه با تعداد زیادی در بازار به فروش می رسند. این نوع ربات ها علاوه بر اینکه باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شوند باعث افزایش لایک های پیج شما، افزایش بازدید در صفحه شما و نیز موارد دیگر برای رشد فالوور می گردند. این نوع ربات ها با افزایش یافتن فالوور ها باعث افزایش تعداد کاربران خود شده و افراد بسیاری از این پیج بازدید می کنند. سایت هایی که ربات های اینستاگرام را بر روی سایت خود به فروش می رسانند، چند روز را برای تست رایگان آن ها ارائه می دهند. در ادامه این مقاله شما را با ربات اینستا، انواع ربات های افزایش فالوور، ربات پست گذار و دیگر موارد مرتبط آشنا می کنیم.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

رباتافزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام معمولا انواع خدمات را به کاربران ارائه می دهد. سایت های مختلفی اقدام به فروش ربات های گوناگون به کاربران مختلف می کنند. یکی از این خدمات ربات ها، ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام است. این ارسال در دایرکت به صورت هدفمند بوده و باعث تبلیغات مختلفی در اینستاگرام می گردد. این ربات ها پست هایی را به صورت برنامه ریزی شده و نیز دارای زمان بندی در اینستاگرام انجام می دهند. این پست ها علاوه بر زمان بندی معمولا دارای تاریخ و ساعت مشخص هستند. با ربات اینستاگرام می توان فالوورها را از پیج رقیبان و نیز پیج های دلخواه به ربات معرفی کنید. می توان با ربات اینستاگرام، فالوورهایی را به صورت کاملا هدفمند از شهرهایی که مورد دلخواه شما هستند را جذب کنید. این فالوور ها باعث پربازدید شدن پیج شما شده و مخاطبان بسیاری را جذب می کنند.

انواع ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام به دو دسته کلی ربات های تحت وب و ربات های تحت ویندوز تقسیم بندی می گردند. ربات های تحت وب به ربات هایی می گویند، که می توان از آن ها بر روی سایت استفاده کرد. این ربات افزایش فالوور اینستاگرام به این صورت هستند که به وسیله مرورگر خود باید آدرس سایت مورد نظر را تایپ کنید. سپس باید وارد قسمت داشبورد شده و ربات تحت وب خود را راهبری و کنترل کنید. ربات های از نوع ویندوز روی سیستم عامل های مختلفی از قبیل ویندوز، مک، لینوکس و غیره اعمال می گردند. یعنی این نوع ربات ها مانند نرم افزار word که باز و بسته می شوند، یک نرم افزار تحت ویندوز محسوب می گردند. ربات های از نوع ویندوز گزینه های بسیار بیشتری نسبت به ربات های تحت وب دارند. کارهای بسیار خاص را می توان از ربات های تحت ویندوز انجام داد. ربات های تحت ویندوز امکانات بهتری را برای شما دارند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

تفاوت ربات  افزایش فالوور اینستاگرام تحت وب و ربات های ویندوز افزایش فالوور

این نوع ربات افزایش فالوور اینستاگرام بیشتر برای افزایش یافتن فالوورهای اینستاگرام استفاده می گردند. بیشترین تفاوت های این دو ربات در بخش های هزینه و کارایی است. مدل های پرداختی این دو ربات شامل مواردی از قبیل پرداخت سالیانه، پرداخت ماهیانه، پرداخت به ازای فالوور های جذب شده، پرداخت بر اساس امکانات، پرداخت سالیانه و غیره هستند. تنوع قیمت ها در هزینه ها بسیار متفاوت بوده و بین ربات های ایرانی و خارجی نیز تفاوت های زیادی وجود دارد. ربات های تحت وب باید به صورت ماهیانه و سالانه شارژ گردند ولی ربات های تحت ویندوز را می توان به صورت همیشگی خریداری کرد. توی خرید یک ربات باید به این نکته توجه کنید که دقیقا چه کاری انجام می دهید. اگر فقط یک اکانت اینستاگرام برای کار خود دارید، باید از ربات تحت وب استفاده کنید. ربات های تحت ویندوز بسیار گران تر از ربات های تحت وب هستند. زیرا این ربات ها علاوه بر خود برنامه باید هزینه های برنامه مختلف دیگر را نیز انتخاب کنید.

افزایش فالوور توسط ربات افزایش فالوور اینستاگرام

به صورت کلی این نوع ربات افزایش فالوور اینستاگرام تمام کارهای انسان ها که توسط دست صورت می گیرد را انجام می دهند. علاوه بر این کارهایی که ماشینی بوده و توسط انسان قابل انجام نیست را به خوبی انجام می دهند. ربات های افزایش فالوور اگر بیش از اندازه فعالیت کنند، باعث disable شدن پیج می شوند. افزایش فالوور ربات های اینستاگرام بر مبنای فالو کردن و آنفالو کردن انجام می شود. باید رباتها را به صورت دقیقی تنظیم کنید تا افزایش فالوور در پیج ها انجام شود. این افزایش فالوور تاثیر بسیار مستقیمی بر روی افزایش فروش محصولات می گذارد. افزایش فالوور توسط ربات های اینستاگرام دارای محدودیت بسیاری در تعداد است. این محدودیت موجب شده تا افزایش فالوور از تعداد معینی بیشتر نگردد. ربات های اینستاگرامی به صورت معمول فالوورهای حقیقی و دارای علاقه به پیج شما را اضافه می کنند. در بعضی اوقات کیفیت فالوورهایی که از طریق ربات جذب می شوند بسیار بالاتر از فالوورهای از نوع خریدنی است.

ربات افزایش منشن اینستاگرام

یکی از روش های دیده شدن کسب و کار اینستاگرامی شما، منشن کردن در زیر پست های مختلف است. این منشن کردن باید به صورت هدفمند و نیز به تعداد زیادی انجام گردد. ربات های مختلف اینستاگرامی وجود دارند، که پیج های اینستاگرام را به صورت هدفمند منشن می کنند. این نوع ربات در تعداد بسیاری زیاد در سایت های مختلف توسط افراد زیادی خریداری می گردند. افزایش یافتن منشن به رشد صفحات کاربران اینستاگرام، کمک زیادی می کند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات پست گذار اینستاگرام

ربات پست گذار یکی از انواع ربات ها بوده و به افراد و پیج های مختلفی در اینستاگرام کمک می کند. این ربات به صورت کاملا زمان بندی شده عمل کرده و در زمان دلخواه پست های مورد علاقه شما را منتشر می کند. این پست ها معمولا با مواردی مثل کپشن دلخواه شما و عکس دلخواه شما انجام می شوند. عملکرد این نوع ربات ها به این صورت است که فقط عکس دلخواه خود را آپلود می کنید. این نوع ربات ها معمولا بسیار ارزان بوده و احتیاجی به پرداخت هزینه های بالا نیست. در این نوع ربات ها نیازی به ادمین پیج برای اداره کردن آن ندارید.

ربات جذب فالوور اینستاگرام

ربات جذب follower یکی از بهترین ربات ها برای جذب فالوور در اینستاگرام است. این ربات به صورت معمول مجموعه ای از افراد را فالو می کند و باید جذب این افراد شوید. اگر پیج شما، پیجی جذاب شود، می توان به فالو کردن آن ها اطمینان حاصل کنید. باید از این ربات به صورت مکرر استفاده شود تا نتیجه ای مطلوب از آن کسب کنید. این نوع ربات ها را می توان از سایت مختلفی خریداری کرده و با استفاده از آن کسب و کار خود را رونق دهید.

ربات اینستاگرام تست رایگان

سایت های مختلف انواع ربات اینستاگرام را برای تست کردن رایگان ارائه می دهند. معمولا این نوع ربات ها را برای جلب توجه و اطمینان از کارایی صد درصدی ربات برای مشتریان مختلف می سازند. ما با تست کردن رایگان در حقیقت از کاربرد این ربات ها اطمینان حاصل می کنید. این تست رایگان برای این است که بدون هیچ ریسکی تمام قابلیت های آن ربات را قبل از پرداخت کردن هزینه متوجه شوید. بعد از تست کردن ربات مورد نظر نیز می توان آن را به طور کامل از سایت مورد نظر خود خریداری کنید. این تست رایگان معمولا بازه ای بین یک روز تا هفت روز را در بر می گیرد. البته بعضی سایت ها در کنار فروش ربات ها خدماتی از قبیل فالوور فوری ایرانی، لایک فوری ایرانی، بازدید فوری یک پست و موارد دیگر را به مشتریان خود عرضه می کنند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات لایکر اینستاگرام

ربات لایکر اینستاگرام یکی از انواع ربات های اینستاگرام است که طرفداران زیادی را بین کاربران مختلف اینستاگرام دارد. این ربات با استفاده از فیلترهایی که در آن تعریف شده، کار می کند. با استفاده از این ربات پست های ویژه را می توان لایک کرد. با این کار می توان به راحتی با افراد مختلفی ارتباط برقرار کنید. این ارتباط بر قرار کردن در بسیاری اوقات حس کنجکاوی را در آن ها افزایش می دهد. به این ترتیب می توان فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش داد و رشد پیج شما نیز افزایش می یابد.

ربات آنفالو یاب اینستاگرام

ربات آنفالو یاب نیز یکی از ربات های اینستاگرام بوده که کاربران خاص زیادی از آن استفاده می کنند. افرادی را که شما را آنفالو کرده اند را در اینستاگرام نمی توان تشخیص داد. باید از ربات های مخصوص این کار استفاده کرده تا این افراد را به خوبی تشخیص دهید. با خرید این ربات ها فقط با زدن یک افرادی که شما را آنفالو کرده اند را از افراد فالوور متمایز کنید. این متمایز کردن به شما در شناخت این نوع افراد که در بعضی اوقات فالوور های فیک هستند، کمک های زیادی می کند. شناخت این نوع فالوورها باعث برنامه ریزی دقیق شما برای جذب فالوور می گردد زیرا آگاهی کاملی از افراد فالوور و افراد آنفالو کننده دارند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات همه کاره اینستاگرام

ربات همه کاره نیز یکی از انواع ربات ها بوده که اخیرا بسیار پرطرفدار شده است. این ربات همانطور که از اسم ان پیدا است، همه نوع کاری را انجام می دهد. این نوع ربات ها موارد مختلفی از قبیل لایک کردن، فالو کردن، آنفالو کردن، جذب فالوور و غیره را انجام می دهند. این نوع ربات ها معمولا به عنوان پیشرفته ترین و بهترین نوع ربات برای شبکه اجتماعی اینستاگرام محسوب می شوند.

امنیت در ربات فالوور اینستاگرام

امنیت در ربات های اینستاگرامی یکی از نکات مهم است که بسیاری از افراد از آن چشم پوشی می کنند. معمولا وقتی از یک سایت ربات های اینستاگرام خریداری می کنید، باید مواردی از قبیل نام کاربری، رمز عبور، ماره تماس، ایمیل و دیگر موارد شخصی خود را در اختیار آن ها قرار دهید. امنیت اکانت شما با این کار در خطر افتاده و نباید ریسک کنید. اینستاگرام در این اواخر به فعالیت های غیر قانونی بسیار حساس شده است. به محض ورود انواع ربات به صفحه کاربری شما، نرم افزار اینستاگرام برای شما یک اخطار ارسال می کند. یکی از دلایل این است که شبکه اجتماعی اینستاگرام به محیطی انسانی و واقعی نیازمند است.

هزینه استفاده کردن از ربات فالوور اینستاگرام

برای استفاده کردن از ربات های مختلف اینستاگرام باید کلیه هزینه های آن را پرداخت کرده و رایگان نیست. قیمت های مختلفی در سایت های گوناگونی وجود دارد، که باید تمام آن ها را پرداخت کنید. البته امکانات مختلفی را این نوع سایت ها با پرداخت این هزینه در نظر گرفته اند. البته باید از سایت هایی خریداری کنید که کلاهبرداری نکرده و قیمت های منطقی را به شما ارائه دهند. همچنین ممکن است بعضی سایت ها فالوور های فیک برای شما فراهم کنند. این نوع فالوور ها ممکن است آسیب جدی به پیج تجاری یا شخصی شما وارد کرده و ضرر زیادی را متحمل شوید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

جمع بندی

ربات های اینستاگرام باعث افزایش فالوور در پیج اینستاگرام افراد مختلف شده و باعث جذب مخاطبان و فالوورهای زیاد به یک پیج می شوند. این نوع ربات با تعداد بسیار زیادی در سایت های گوناگون خرید و فروش می شوند. ربات های افزایش فالوور در اینستاگرام دارای دو نوع تحت وب و تحت ویندوز هستند. ربات های دیگری هم علاوه بر ربات های افزایش فالوور وجود دارند که تاثیر زیادی بر افزایش فالوور پیج های مختلف می گذارند. این نوع ربات ها شامل مواردی از قبیل افزایش منشن، ربات پست گذار، ربات انفالو یاب و غیره هستند. ربات همه کاره اینستاگرام همانطور که از اسم آن مشخص است، کلیه کارهای ربات های دیگر مانند افزایش فالوور، لایک کردن، جذب فالوور و غیره را انجام می دهند.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *