رفع مسدودیت لایک اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/12
|
تعداد نظر : 0نظر
رفع مسدودیت لایک اینستاگرام

اگرچه رفع مسدودیت لایک اینستاگرام با استفاده از برخی روش ها امکان پذیر می باشد، اما باید به خاطر داشته باشید که مسدودیت لایک بدون دلیل نیست. بسیاری از کسانی که فعالیت آنها به دلیل استفاده شخصی و یا کسب و کار در اینستاگرام زیاد می باشد ممکن است با مشکل لایک نکردن روبرو شده باشند. توجه کنید که اینستاگرام هرگز در بلاک کردن لایک اشتباه نمی کند. افرادی که برای لایک کردن پست های دیگران وقت زیادی را صرف می کنند باید بدانند که بلاک شدن آنها قطعی می باشد. کاربری که برخلاف قوانین اینستاگرام عمل کرده و محدودیت های آن را رعایت نمی کند بلاک شدن آن صد در صد خواهد بود. در هر صور

ت باید بدانیم که چگونه باید برای رفع مسدودیت لایک اینستاگرام اقدام کنیم. در این مطلب قصد داریم راهکارهای فوق العاده برای برطرف کردن مسدودیت لایک اینستاگرام را بررسی کنیم.

علت اصلی بلاک شدن لایک اینستاگرام

اینستاگرام افرادی که به تازگی یک پیج یا اکانت ایجاد کرده اند را به دلیل مرتکب شدن یک اشتباه کوچک غیرعمدی از نظر لایک مسدود می کند. لازم به ذکر است که گاهی اوقات اینستاگرام قبل از مسدود کردن لایک هیچ گونه اخطاری را به کاربران نمی دهد. به هر حال دلیل اصلی رخ دادن این اتفاق تلخ چیست؟ همانطور که در بخش قبلی ذکر کردیم کاربران تنها در صورت رعایت نکردن محدودیت های اینستاگرام و سرپیچی کردن از قوانین آن از نظر لایک کردن بلاک می شوند. به همین جهت برای جلوگیری از بلاک شدن و رفع مسدودیت لایک اینستاگرام احترام گذاشتن به این قوانین و رعایت کردن محدودیت ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شک نکنید که اگر محدودیت های مربوط به لایک اینستاگرام را رعایت کنید هرگز از سوی اینستاگرام بلاک نخواهید شد. در بخش های بعدی راه حل های مفیدی را برای رفع مسدودیت لایک اینستاگرام ارائه می دهیم.

رفع مسدودیت لایک اینستاگرام

جهت خرید لایک اینستاگرام می توانید وارد لینک شوید و قیمت لایک اینستاگرام را مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

یکی از مهمترین محدودیت هایی که اینستاگرام اعمال کرده است محدودیت تعداد لایک اینستاگرام می باشد. تعداد زیادی از افراد نسبت به این موضوع آگاهی ندارند و از نظر لایک توسط اینستاگرام بلاک می شوند. به هر حال برای اینستاگرام مطلع بودن یا نبودن کاربران از این محدودیت هیچ گونه اهمیتی ندارد. به همین دلیل در صورتی که کاربر محدودیت تعداد لایک اینستاگرام را رعایت نکند بلافاصله اینستاگرام او را بلاک خواهد کرد. ممکن است برای شما این سوال پیش آید که محدودیت تعداد لایک اینستاگرام چیست؟ شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در هر یک ساعت تنها می توانید 300 تا 350 پست را لایک کنید. فراموش نکنید که نباید در یک ساعت بیش از این تعداد پست لایک کنید. در غیر این صورت اینستاگرام حساب کاربری شما را به مدت 24 ساعت یا 3 روز به طور موقت برای لایک کردن مسدود می کند.

بهترین راه حل برای رفع مسدودیت لایک اینستاگرام

هیچ کس دوست ندارد از نظر لایک توسط اینستاگرام بلاک شود. چرا که جذب لایک با تعداد بالا یکی روش های موثر برای محبوبیت و موفقیت در کسب و کار مجازی می باشد. بدون شک هنگامی که شما برای لایک کردن بلاک می شوید به دنبال راه حلی برای رفع مسدودیت لایک اینستاگرام هستید. یکی از بهترین رروش ها برای رفع بلاک شدن لایک این است که از لایک کردن پشت سر هم و مداوم پست ها اجتناب کنید. همانطور که اشاره کردیم در هر باره زمانی یک ساعته تنها اجازه لایک کردن 350 پست را دارید. به همین جهت مورد توجه قرار دادن تعداد پست هایی که لایک می کنید بسیار مهم است. چرا که این موضوع همچنین نقش بسیار مهمی را در جلوگیری و رفع مسدودیت لایک اینستاگرام ایفا می کند.

رفع مسدودیت لایک اینستاگرام

مهمترین عامل مسدودیت لایک اینستاگرام

توجه داشته باشید که علاوه بر رعایت نکردن محدودیت های اعمال شده توسط اینستاگرام عوامل دیگری نیز در بلاک لایک اینستاگرم تاثیرگذار هستند. استفاده از ربات های لایک یکی از مهمترین عوامل بلاک موقت اینستاگرام می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که هرگز این ربات ها را برای افزایش دادن تعداد لایک پست های خود مورد استفاده قرار ندهید. به دلیل اینکه اینستاگرام و فیسبوک به عنوان شرکت مادر این برنامه در شناسایی کردن این گونه فعالیت ها به صورت حرفه ای عمل می کند. شاید با خود فکر کنید که مهم نیست و با یک سری از روش ها می توانید خود را از بلاک لایک اینستاگرام خارج کنید. لازم به ذکر است که برخلاف تصور شما گاهی اوقات رفع مسدودیت لایک اینستاگرام ممکن است هفته ها طول بکشد. حتی احتمال اینکه حساب کاربری شما برای همیشه غیر فعال گردد نیز وجود دارد.

جمع بندی
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب می باشد که روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود. از آنجایی که برخی از افراد در لایک کردن زیاده روی می کنند به همین جهت اینستاگرام محدودیت تعداد لایک را اعمال کرده است. بسیاری از کاربران به دلیل عدم آگاهی از این محدودیت با بلاک شدن لایک مواجه شده اند. این کاربران به دنبال روشی برای رفع مسدودیت لایک اینستاگرام خود هستند. در این مطلب سعی کردیم موثرترین راه حل های مربوط به رفع مسدودیت لایک اینستاگرام را ذکر کنیم. علاوه براین اشاره کردیم که چه عواملی باعث بلاک شدن لایک اینستاگرام می شوند. یکی از مهمترین راهکارها برای جلوگیری از مسدودیت لایک اینستاگرام رعایت کردن محدودیت های اعمال شده می باشد. بنابراین در صورتی که نمی خواهید از نظر لایک توسط اینستاگرام بلاک شوید توصیه می شود که از دستورالعمل ها پیروی کرده و در لایک کردن زیاده روی نکنید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *