روش های افزایش فالوور با استوری

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/14
|
تعداد نظر : 0نظر
روش های افزایش فالوور با استوری

امروزه شبکه های اجتماعی توانستند مردم را در سراسر جهان به هم نزدیک کنند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که بسیاری از افراد به صورت حرفه ای آن را دنبال می کنند. استوری یکی از امکانات پلتفرم اینستاگرام است که بیش از 300 میلیون استوری در روز توسط کاربران دیده می شود که اغلب آن مربوط به کسب و کارها و تجارت می باشد. بسیاری از افراد به دنبال روش های افزایش فالوور با استوری هستند که در ادامه با این روش ها آشنا خواهیم شد.

راه های افزایش فالوور با استوری

یکی از روش های افزایش فالوور با استوری این است که استوری معرفی برند خود را هایلایت کنید. هنگامی که کاربران جدید وارد صفحه شما می شوند، قطعا اطلاعاتی از شما ندارند. برخی از کاربران به شرح کوتاه در پروفایل خود بسنده می کنند تا مخاطب با مشاهده آن تحت تاثیر قرار بگیرد. یک بیوگرافی خوب تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. از دیگر روش های افزایش فالوور با استوری به اشتراک گذاشتن استوری با کاربران دیگر می باشد. بدین منظور باید با برخی اینفلوئنسرها همکاری کنید. برخی از کسب و کارها با پرداخت هزینه به اینفلوئنسرها برای تبلیغ برند خود فالوور جذب می کنند. اما اشتراک استوری به این شکل که محتوای بی نظیری در مورد محتوای خود را به مدت یک روز به اشتراک بگذارید یک روش جدید و کارساز به حساب می آید.

روش های افزایش فالوور با استوری

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

دلیل تاثیر گذاشتن استوری در پیج اینفلوئنسر بیشتر از روش های دیگر چیست؟ دلیل این است که با استوری کردن یک برند از فالوورها درخواست نمی شود تا آن برند را فالو کنند، اما کاربر با مشاهده برند مورد نظر در استوری اینفلوئنسر، به آن پیج مراجعه می کند تا بیشتر در مورد آن بداند. از این رو چنانچه به دنبال افزایش ترافیک از اینستاگرام برای وب سایت خود هستید، بهره گیری از استوری اینفلوئنسرها یک روش کارآمد به حساب می آید. نظر سنجی از مخاطبان یکی دیگر از روش های افزایش فالوور با استوری محسوب می شود. با استفاده از نظر سنجی می توانید محتوای بهتری برای مخاطبان خود تولید نمایید.بهتر است فقط سوالات سرگرم کننده و طنز نپرسید و با نظرسنجی بتوانید بفهمید مخاطبانتان بیشتر به چه مواردی علاقمند هستند و دوست دارند در صفحه شما چه مطالبی را دنبال کنند.
نام رقبا را در استوری ها ذکر کردن یکی از روش های افزایش فالوور با استوری است. اینستاگرام یک پلتفرم موثر برای رشد سریع و برقراری ارتباط می باشد، اما کاربران اینستاگرام کمک زیادی به یکدیگر نمی کنند تا پیشرفت کنند. گذاشتن ویدئوهای کوتاه از روش های افزایش فالوور با استوری محسوب می شود. بدین منظور یک ویدئو جذاب و کوتاه انتخاب کنید و در استوری قرار دهید. از قابلیت های اینستاگرام این است که ویدئو در استوری به طور اتوماتیک به قطعات کوتاه و پی دی پی تبدیل می گردد. آخرین روش و مهمترین روش این است که از پرسشنامه یا طرح یک سوال در استوری بهره بگیرید. انجام این روش موجب می گردد تا در بین کاربران دیگر شناخته شوید و مخاطبان خود را افزایش دهید. افزون بر این توانید الگوهایی طرح نموده و به کاربران اجازه دهید تا از استوری شما عکس بگیرند.

چالش برای جذب فالوور

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند و همچنین جذاب است. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از اینستاگرام استفاده نکند. شما می توانید در این پلتفرم به آسانی با استراتژی های بسیار ساده افراد زیادی را جذب کنید. اکثر افرادی که در این پلتفرم هستند صفحاتی که بازی و مسابقه چالش برانگیز برگزار می کنند، مشاهده کرده اند. صفحاتی که از شما می خواهند حدس بزنید جای خالی چیست، حدس بزنید عکس بچگی کدام شخص مشهور است و یا این که چند نفر از دوستان خود را زیر پست منشن کنید. پس می توان گفت چالش اینستاگرامی یکی از روش های افزایش فالوور با استوری به حساب می آید. اینستاگرام برنامه مورد علاقه اغلب رسانه های اجتماعی می باشد. در واقع قرار دادن چالش ها و بازی های مختلف باعث می شود شما فالوورهای زیادی را جذب نمایید.

 افزایش فالوور با استوری

این دنبال کننده ها منجر به بیشتر دیده شدن شما خواهند شد. با انجام چالش های مختلف شما نیز خلاق تر خواهید شد. بهتر است در چالش ها از انواع هشتگ استفاده کنید. این هشتگ ها باعث می شوند تا شما بیشتر دیده شوید و خود می توانند باعث جذب فاوورهای دیگر شوند. بهتر است پالش خود را ساده طراحی کنید تا افراد بیشتری بتوانند در آن شرکت کنند. پیشنهاد می کنیم برای چالش خود زمان تعیین کنید. معین کردن زمان باعث می شود مخاطبان به هر نحوی شده خود را به بازی برسانند و در چالش شما شرکت کنند. در حال حاضر اکثر افراد حوصله زیادی ندارند و احتمال آن می رود که به چالش های سخت علاقه ای نشان ندهند.
جمع بندی
اینترنت و شکل گیری شبکه های اجتماعی باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها به صورت آنلاین فعالیت کنند. یکی از شبکه های اجتماعی جذاب و پرمخاطب اینستاگرام است. در این پلتفرم محدودیتی برای جذب مشتری وجود ندارد. به همین دلیل هر روزه بر تعداد افرادی که کسب و کار خود را در اینستاگرام شروع می کنند، افزوده می شود. برای افزایش مشتری در این پلتفرم باید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید که این امر با روش های مختلفی امکانپذیر است. یکی از روش های افزایش فالوور با استوری است. از روش های افزایش فالوور با استوری می توان به هایلایت کردن استوری بیوگرافی، نظرسنجی از مخاطبان، زکر نام رقبا، گذاشتن ویدئوهای کوتاه و غیره اشاره کرد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *