رکورد لایک اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/13
|
تعداد نظر : 0نظر
رکورد لایک اینستاگرام

رکورد لایک اینستاگرام متعلق به چه کسی است یکی از سوالاتی می باشد که برای تعداد زیادی از افراد پیش می آید. اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در سراسر دنیا به شمار می آید. هیچ کس را نمی توان پیدا کرد که به اپلیکیشن اینستاگرام علاقه نداشته باشد. همین موضوع باعث شده است تا در چند سال اخیر شاهد شلوغ و پر جمعیت شدن ناگهانی اینستاگرام باشیم. این برنامه به جای داشتن محتواهای سرگرم کننده بیشتر به یک منبع درآمد برای سلبریتی های اینستاگرام تبدیل گردیده است. به طوری که از طریق این برنامه درآمدهای قابل توجهی را کسب می کنند. اما باید بدانید که این افراد برای شروع کردن کسب و کار خود ابتدا یک پیج خیلی ساده را راه اندازی کردند. طولی نکشید که تعداد فالوورهای و لایک های خود را افزایش و همچنین انجام تبلیغات لازم را به اسپانسرها سپردند.

رکورد لایک اینستاگرام

جهت خرید لایک اینستاگرام می توانید وارد لینک شوید و قیمت لایک اینستاگرام را مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آشنایی با مفهوم رکورد اینستاگرام

همانطور که ذکر کردیم که رکوردهای اینستاگرام از جمله رکورد لایک اینستاگرام از لحاظ درآمد و شهرت بسیار مهم می باشد. شرایط بحرانی ویروس کرونا عمومی شرایطی را فراهم کرد تا افراد بیشترین زمان خود را در شبکه های اجتماعی صرف نمایند. به طوری که فرصت شرکت کردن در هر یک از فعالیت های اینستاگرام از قبیل لایو، مشاهده استوری ها و پست های گوناگون را داشتند. اپلیکیشن اینستاگرام توسط باهوش ترین افراد جهان به نام های مایک کرایگر و کوین سیستروم طرحی گردید. سپس در اختیارهمه مردم دنیا و کسانی قرار گرفت که نسبت به شبکه های مجازی علاقه بسیار زیادی نشان می دادند. رفته رفته اینستاگرام به دلیل برخوردار بودن از قابلیت های خاص و طراحی منحصر به فرد توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

میزان لایک در ایران

رکورد لایک اینستاگرام ایران را حسن ریوندی به دست آورده است که یکی از مشهورترین کمدین می باشد. این طنزپرداز مراسم و کنسرت های خیلی زیادی را با محتوای طنز برگزار کرده است و از این نظر توانسته محبوبیت و شهرت خاص خود را به دست آورد. از آنجایی که چهره او جدید و برای مردم تازگی داشت به همین جهت باید خود را معرفی می کرد تا چهره اش دیده شود. بنابراین با روی آوردن به اینستاگرام و منتشر کردن پست هایی از کنسرت های خود توانست خیلی سریع تعداد فالوورهایش را افزایش دهد. اکنون تعداد فالوورهای او 9 میلیون نفر می باشد. کار این چهره ی پرطرفدار تقلید کردن صدای افراد بوده و پخش ویدئوهای طنزآمیز از خودش است. ممکن است شهرت او بدون استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام تا این حد نباشد. او اشتراک گذاری پست های گوناگون توانست لایک های بیشماری را کسب نماید. در نهایت یک پست او توسط یک میلیون نفر لایک شد و رکورد لایک اینستاگرام به او تعلق گرفت.

رکورد لایک در ایران

مهمترین عوامل رکورد شکنی در اینستاگرام

تعداد زیادی افراد بر این باور هستند که به راحتی و آسانی می توان رکورد لایک اینستاگرام را به دست آورد. در حالی که میزان شهرت و محبوبیت شخص در جامعه و همین طور شبکه اجتماعی اینستاگرام نقش بسیار مهمی را در رکورد لایک اینستاگرام ایفا می کند. در صورتی که میزان شهرت و یا محبویت شخص به اندازه مورد نظر نباشد توانایی رکورد شکنی را نخواهد داشت. البته باید این نکته را نیز ذکر کنیم که در برخی از مواقع شکسته شدن رکورد تنها براساس مشهور بودن فرد رخ نمی دهد. بلکه عوامل دیگری از جمله منتشر کردن یک عکس و پست مهم و پرطرفدار نیز می تواند باعث رکورد شکنی لایک در اینستاگرام شود. همچنین باید گفته شود که در کشور ما رکورد شکنی لایک توسط افراد مشهور در مقایسه با کشورهای دیگر راحت تر می باشد.

بیشترین لایک اینستاگرام

در حال حاضر رکورد لایک اینستاگرام به عکس یک تخم مرغ تعلق دارد که با 55 میلیون لایک توانست از نظر لایک رکورد شکنی کند. قابل ذکر است که مدتی پیش شاهد ساخت یک اکانت در اینستاگرام بودیم و در آن یک عکس از تخم مرغ توسط صاحب این اکانت انتشار یافت. آن شخص از همه مردم درخواست کرد که این عکس را لایک کرده تا رکورد لایک با آن شکسته شود. اوایل همه این عکس را جدی نگرفتند ولی درست هنگام منتشر شدن این خبر توسط رسانه های جهانی و انتشار یافتن آیدی این اکانت در میان کل مردم دنیا میلیون ها لایک را کسب نمود. اکنون عکس تخم مرغ دارای رکورد لایک اینستاگرام می باشد و تا به امروز حتی افراد مشهور قادر به شکستن رکور این عکس را نبوده اند. جالب است بدانید که همچنان صاحب عکس تخم مرغ نا مشخص است.
جمع بندی
امروزه فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بخش های جدا نشدنی مردم جهان شده است. به طوری که دوست دارند هر یک از لحظات زندگی و تجربه یک حس خوب را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین امکان کسب درآمد کردن از این فضای مجازی بیشتر از هر چیز دیگری مورد استقبال قرار گرفت. اکنون تعداد زیادی از افراد توانسته اند با انتشار ویدیوها و پست های مختلف بالاترین رکوردهای اینستاگرام را کسب نمایند. این رکوردها مدام در حال رقابت کردن با یکدیگر می باشند. بیشترین پست هایی که لایک خورده اند یکی از دغدغه های رکوردها به حساب می آید. ما در این مقاله سعی کردیم شما را از این موضوع مطلع کنیم که رکورد لایک اینستاگرام متلق به چه کسی می باشد. برای همه ما جالب است که تنها یک عکس تخم مرغ توانست رکورد لایک اینستاگرام را بشکند.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *