کاربر گرامی با توجه به تجربه چنیدن ساله دکتر فالوور در زمینه لایک و … ( اینستاگرام )تیم پشتیبانی در این صفحه جهت تسریع به پاسخگویی کاربران، پاسخ آخرین سوالات متداول را درج نموده است

اینستاگرام گشت و گذار در تصاویر اشتراکی است و این امکان بسیار عالی و کارآمد را برای شما فراهم می آورد تا با ثبت لحظات بیاد ماندنی شما و جذاب تجربیات خود را با دیگران درمیان بگذارید و متقابلا از لحظه های مهم زندگی افراد دیگر هم مطلع شوید. این نرم افزار کارآمد این امکان رادر اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد تا تبلیغ محصولات و سرویس هایشان را در یکی از محبوب ترین بسترهای موجود ارائه دهند. استفاده از این نرم افزار برای تبلیغ بسیار مقرون به صرفه و آسان است، به عنوان مثال با قرار دادن عکس های رضایت مشتری، شما می توانید حرکت بسیار کارآمدی در بالا بردن اعتماد سازی برای کسب و کار خودتان داشته باشید. داشتن دنبال کنندگان بیشتر یکی از مهم ترین عواملی است که نمی توان براحتی از کنار آن عبور کرد، هر چقدر شما فالوور بیشتر داشته باشید تاثیر تبلیغات شما بیشتر خواهد شد.

با گذشت زمان چندین بار قیمت هایی که در اختیار شما عزیزان را قرار داده ایم را کاهش داده ایم، این کاهش نسبت به روز ابتدایی فعالیتمان کاهش چشمگیر هفتاد درصدی داشته است. با زیاد شدن فعالیت دیگر سایت ها در این زمینه، با محاسبه حاشیه سود مناسب برای مجموعه خود با توجه به هزینه هایی که محاسبه شده، با افتخار امروز ما کمترین قیمت را نسبت به رقبا فعال در این عرصه را به خود اختصاص داده است.

نه، چون فالوور های ما اشخاص حقیقی هستند و فعالیت منظم و مکرر خواهند داشت، از این بابت شما هیچ نگرانی در مورد نخواهید داشت و با خیال آسوده می توانید شاهد رونق بیشتر کسب و کار خود باشید.

افزایش دنبال کنندگان شما از طریق آخرین روش های نوین تبلیغات و شیوه های جذب فالوور انجام  می شود، بطوریکه در انتهای زمان اعلام شده، با دیدن تفاوت قبل و بعد تاثیرات تغییراتی ایجاد می شود، شگفت زده خواهید شد.

سفارش شما به صورت آنی انجام می شود و بعد در مرحله بعد، به صورت روزانه شما می توانید تغییرات صفحه خود را رسد کنید.

هر شخص، سازمان و یا شرکت خصوصی و دولتی می تواند با توجه به بودجه خود و هدف گذاری که برای خود قرار می دهد از خدمات و مشاوره های ما بهرمند شود. افرادی چون هنرمندان، کسب کار های کوچک خانگی، متخصصان هر زمینه فنی، فروشگاه های کوچک یا بزرگ نیاز بیشتر دیده شدن دارند یا افرادی که کسب و کارشان رونق خوبی را دارا است، اما تمایل دارند حضور پر رنگ تری در فضای مجازی نسبت به رقبای خود داشته باشند.

نه، به هیچ وجه نیاز به داشتن اطلاعات خصوصی صفحه شما نخواهد بود و از این بابت هیچ نگرانی نباید داشته باشید. تنها اقدامی که نیاز است از سمت شما انجام شود این است که صفحه خود را از حالت خصوصی به حالت عمومی تغییر دهید.

نه، به هیچ وجه اطلاعات شما به سازمان، نهاد دولتی یا خصوصی داده نمی شود یا افرادی بتوانند از طریق داشتن آن برای شما مزاحمتی ایجاد نکنند. دکتر فالور از این بابت به شما عزیزان تضمین خواهد داد تا از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید.

تعداد بالای پروژه هایی که ما انجام داده ایم نشان دهنده مهارت بالای ما در بالا بردن دنبال کنندگان است. سایت معتبر زرین پال به عنوان واسط و ضامن پرداخت شما می تواند باشد. شما عزیزان می توانید از تیم پشتیبانی زرین پال در مورد صحت این ادعا، اطلاعات کسب کنید. اعتماد سازی برای شما دوستان عزیز اولین و مهم ترین موضوع برای مدیریت مجموعه ما است.