۰۹۱۲۱۰۲۱۵۵۲ | ۰۹۳۶۹۹۴۷۸۷۷

با مــــــــا در تمــــــــــاس باشیــــــــــــــــــــد

فالوور اینستاگرام به چه معنی است و چگونه می توان آن را افزایش داد؟

نویسنده : admin
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
فالوور واقعی در اینستاگرام

فالوور اینستاگرام به افراد یا کاربرانی گفته می شود که یک پیج را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال می کنند. این افراد پس از اینکه شما را فالوو می کنند، کلیه محتواهای ارسالی از قبیل عکس، ویدیو را در صفحه خود مشاهده می کنند. به صورت معمول پیج های مختلف اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن و تبلیغات زیاد به پیج خود فالوورهای مختلف اضافه می کنند. Follower اینستاگرام یکی از رایج ترین اصطلاحات این روزهای اینستاگرام است. البته اصطلاح Follow در بسیاری از شبکه ها و رسانه های اجتماعی دیگر کاربرد های فراوانی دارد. این شبکه های اجتماعی شامل مواردی مثل لینکدین، پینترست و دیگر شبکه های اجتماعی است. در این مقاله شما را با فالوور ارزان، فالوور لایک زن، فالوور فیک و دیگر فالوورها آشنا می کنیم.

فالوور اینستاگرام

چگونه می توان فالوور اینستاگرام را افزایش داد؟

در فضای اینستاگرام، شما می توانید به کمک روش های زیر فالوورهای خود را افزایش دهید:

فالوور ارزان

فالوور ارزان یکی از انواع فالوورهای اینستاگرام بوده و به خاطر قیمت پایین آن مورد توجه قرار گرفته است. این نوع فالوورها را با عناوین مختلفی از قبیل فالوور ارزان ایرانی، فالوور ارزان خارجی، فالوور واقعی ارزان و غیره به فروش می رسند. برخی از سایت ها هم برای اینکه بیشتر فروش کنند، خود را به عنوان ارزان ترین سایت خرید فالوور اینستاگرام معرفی می کنند. امکانات مختلفی از قبیل پشتیبانی بیست و چهار ساعته، بدون نیاز به پسوورد و غیره همراه با فروش فالوور اینستاگرام این نوع سایت ها فراهم می کنند. بعضی از سایت ها برای اینکه از خرید فالوور ارزان را مطمئن شوید، چند روز تست رایگان را برای فروش کردن آن ها در نظر می گیرند. بعضی از سایت ها کیفیت فالوور ارزان خود را تضمینی و صد درصدی عنوان کرده و به فروش می رسانند.

فالوور ارزان ایرانی

فالوور ارزان ایرانی یکی از انواع فالوورهای ارزان بوده و معمولا این نوع فالوورها قیمت بسیار کمتری دارند. این نوع فالوور ارزان معمولا با خدمات متنوعی به خریدارانی که معمولا صاحب کسب و کار در پیج ها هستند. فالوور ارزان ارانی معمولا با خدمات مختلفی از قبیل شروع سریع، بدون نیاز به فالوو کردن، بدون نیاز به پسوورد و غیره انجام می شود. این نوع فالوورهای ارزان در دو نوع واقعی و فیک به مشتریان مختلف عرضه شده و اعمال مختلفی انجام می دهند.

فالوور لایک زن

فالوور لایک زن یکی از انواع فالوور بوده و یکی از ره های افزایش فروش و بازدید پیج های اینستاگرامی است. این نوع فالوور در نوع های مختلفی به فروش رسیده و باعث افزایش شهرت برند شما می گردد. معمولا فالوور واقعی لایک زن یکی از بهترین فالوورهای لایک زن بوده و باعث جذب بیشتر مخاطبان به پیج های اینستاگرامی می شوند. بسیاری از سایت هایی که در زمینه اینستاگرام کار می کنند، نسبت به فروش فالوور لایک زن اقدام می کنند. فالوور لایک زن باعث می شود که از تبلیغات زیاد، درآمد بالایی کسب کنید. فالوورهای لایک زن باعث افزایش یافتن لایک های صفحه اینستاگرام افراد مختلف می شوند و به رشد کسب و کار آن ها کمک می کنند. این افزایش تعداد لایک ها باعث شده تا به بخش اکسپلور به راحتی راه پیدا کرده و دیده شوید. بعضی از سایت های اینترنتی پکیج های مختلفی را برای فروش بیشتر فالوور لایک زن در نظر گرفته اند.

فالوور لایک زن در اینستاگرام

فالوور پرو

فالوور پرو به فالوورهایی گفته می شود، که بسیار حرفه ای بوده و به صورت professional عمل می کنند. فالوور پرو بیشتر برای کاربرانی استفاده می شود که به دنبال فالوورهای با کیفیت هستند. این نوع فالوورها دارای ریزش بسیار طبیعی و معمولا در سایت های مختلف پس از خرید پشتیبانی می شوند. سایتی نیز به اسم فالوور پرو در اینترنت موجود بوده که انواع خدمات فالوور از قبیل فالوور ارزان، فالوور ایرانی و غیره را به فروش می رسانند.

فالووریاب چه تاثیری در افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟

برنامه و اپلیکیشن های مختلف فالووریاب باعث افزایش فالوورهای سایت شما شده و به صورت هدفمند فالوورهای اینستاگرام شما را افزایش می دهند. این نوع برنامه ها به افزایش یافتن فالوورهای پیج شما کمک زیادی می کنند. بعضی از این برنامه ها چندین برنامه در یک برنامه هستند و ویژگی های مختلفی دارند. این برنامه ها باعث افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام می شوند. اپلیکیشن های فالووریاب بسیاری وجود دارند که اطلاعات کاربران مختلف در آن نمایش داده می شود. همچنین ربات های فالووریاب مختلفی در اینترنت موجود بوده که با استفاده از آن ها می توان فالوور پیج اینستاگرامی را افزایش داد. بعضی از اپلیکیشن های فالووریاب سرعت بالایی داشته و می توان سرعت جذب فالوور را افزایش داد.

فالوور واقعی

فالوور واقعی یکی از انواع فالوور های موجود بوده و به کاربران واقعی موجود در اینستاگرام می گویند. این نوع فالوورها فعالیت های مختلفی را انجام داده و با فالوور نوع فیک تفاوت اساسی دارد. این فالوورها فعالیت هایی از قبیل لایک کردن، بازدید پست، بازدید استوری، کامنت گذاشتن و غیره را انجام می دهد. بسیاری از پیج های مختلف در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای رونق گرفتن کسب و کار خود، اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام می کنند. فالوورهای واقعی پس از ثبت نام کردن و ایجاد اکانت یک صفحه شخصی در اینستاگرام دارد. یک فالوور واقعی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای پروفایلی است که تمام بخش های آن تکمیل شده است. همچنین اکانت فالوور واقعی از دید الگوریتم های مخصوص اینستاگرام، واقعی به نظر می رسد. ابزارهای بسیار زیادی وجود داشته که می توان فالوور های واقعی را از فالوور های فیک تشخیص داد. این ابزارها انواع و اقسام سایت های اینترنتی و اپلیکیشن است.

فالوور واقعی فعال

فالوور واقعی فعال به فالووری گفته می شود که در اینستاگرام به طور متوالی و به صورت های گوناگون فعالیت کند. یک فالوور واقعی فعال پست های مختلفی را در طول روز ارسال می کند. به صورت معمول فالوور های واقعی فعال به صورت روزانه از استوری استفاده می کنند. این کاربران واقعی اینستاگرام استوری های مختلف را به صورت روزانه بازدید می کنند. این نوع فالوورها به صورت معمول و دوره ای تصویر پروفایل خود را تغییر می دهند. فالوورهای واقعی فعال کامنت های مختلف و متنوعی را ارسال می کنند. این نوع کاربران واقعی پست پیج های مختلف را دنبال کرده و لایک می کنند. سایت های مختلفی نیز در اینترنت اقدام به فروش فالوور واقعی فعال می کنند. معمولا پیج های مختلف برای افزایش فالوور اقدام به خرید فالوور می کنند. افزایش فالوور واقعی فعال باعث افزایش بازدید توسط کاربران دیگر شده و فروش شما را افزایش می دهد.

فالوور فیک

فالوور فیک یکی از انواع فالوور بوده و این نوع فالوور در بسیاری از پیج های اینستاگرام موجود است. این نوع فالوور واقعی نبوده و فالوورهای آن ها غیر واقعی هستند. این نوع فالوورها با یک حساب کاربری در اینستاگرام و استفاده از آدرس های جعلی ایجاد می شوند. این نوع فالوورها معمولا هیچ نوع فعالیتی را در اینستاگرام انجام نمی دهند و در بیشتر موارد این فالوورها تصویری برای پروفایل خود ندارند. بیشتر سایت ها که در اینستاگرام فعالیت می کنند، برای خود تعدادی کاربر فیک ساخته اند. در اصل این حساب های جعلی هستند که پیج اینستاگرامی شما را دنبال می کنند. فالوور فیک اینستاگرام برخلاف فالوور واقعی تصاویر یا ویدیوها را لایک نکرده و هیچ کامنتی را در پیج های اینستاگرام نمی گذارد. برای متوجه شدن فالوور فیک در یک پیج دارد، باید مواردی از قبیل تعداد لایک های صفحه مورد نظر، تصویر پروفایل، پروفایل و غیره را بررسی کنید. معمولا فالوور فیک اینستاگرام دارای تعداد تصویر کم، فاقد متن بیوگرافی و تصویری از خود در پروفایل ندارد.

فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک ارزان

فالوور فیک ارزان یکی از انواع فالوورهای فیک بوده و معمولا با تعداد و قیمت های مشخصی توسط سایت های مختلف به فروش می رسند. این فالوورهای فیک معمولا نسبت به فالوورهای دیگری مانند فالوورهای واقعی، فالوورهای واقعی فعال و دیگر فالوور ها قیمت بسیار پایین تری دارند. فالوور فیک ارزان معمولا با عناوین مختلفی مثل فالوور فیک ایرانی ارزان، فالوور خارجی ارزان و غیره به مشتریان مختلف عرضه می شوند. برخی از سایت ها پنل های مختلف و متنوعی برای فروش فالوور فیک ارزان در نظر می گیرند. حتی برخی سایت ها فالوورهای فیک ارزان بدون ریزش و همراه با تست رایگان را ارائه می کنند.

فیک ولی ارزان

خرید ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات های مختلف و متفاوتی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارند. می توان با روش های گوناگون این نوع ربات ها را تنظیم کرد. برای مثال برای افرادی را که شما فالوو می کنند، یک پیام تبریک فرستاده می شود. در بعضی اوقات این نوع ربات ها کسب و کار شما را با استفاده از کاتالوگ و PDF معرفی می کنند. به این ترتیب فالوورهای زیادی جذب پیج تخصصی شما می شوند. پیج های اینستاگرام با استفاده از این ربات ها فالوورهای پیج خود را دو برابر کرده و شهرت صفحه خود را دو برابر کرده اند. بعضی ربات های افزایش فالوور اینستاگرام را می توان برای ماه های آینده نیز به صورت خودکار تنظیم کرد. ربات های اینستاگرام برای جذب فالوور با عناوین مختلفی از قبیل ربات فالوور گیر اینستاگرام، ربات افزایش فالوور اینستاگرام، ربات جذب فالوور اینستاگرام و غیره به فروش می رسند.

سایت های فروش فالوور اینستاگرام ایران

سایت های مختلفی در ایران مشغول به فروش فالوور اینستاگرام بوده که این فالوورها را با تعداد و قیمت های مختلفی به فروش می رسانند. این سایت ها فالوورهایی با تعداد زیاد را در عرض مدت زمان کوتاهی به پیج تخصصی شما اضافه می کنند. هر چقدر که تعداد فالوورها بیشتر شود، به نسبت آن هم قیمت آن ها بالا می رود. اضافه شدن فالوورهای مختلف به پیج شما، باعث افزایش بازدید و لایک های صفحه اینستاگرامی شما می شود. در این نوع سایت ها انواع فالوور از قبیل فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور ایرانی و دیگر فالوورها به فروش می رسند. بعضی از سایت ها برای اینکه از کارکرد واقعی فالوورها مطمئن شوید، فالوورها را به مدت چند روز به عنوان تست رایگان به مشتریان عرضه می کنند. در واقع امروزه طراحی و ایجاد یک سایت فروش فالوور اینستاگرام، یکی از راه های آسان کسب درآمد از فضای مجازی است.

فالوور اینستاگرام خارجی

فالوور اینستاگرام خارجی یکی از انواع فالوورهایی است که توسط سایت ها و شرکت های مختلف به فروش می رسد. به صورت معمول فالوور خارجی نسبت به فالوورهای ایرانی و فالوور ارزان قیمت به مراتب بالاتری دارد. این نوع فالوورها در انواع گوناگونی از قبیل فالوور فیک خارجی، فالوور خارجی ارزان و موارد دیگر به فروش می رسند. در بعضی از سایت ها برای جذب بیشتر مشتری این نوع فالوور ها را با خدمات مختلفی به مشتریان عرضه می کنند. این خدمات از قبیل لایک خارجی، لایک ایرانی، افزایش بازدید و دیگر خدمات به مشتریان مختلف ارائه می شوند.

هزار دنبال کننده

جمع بندی

به افراد یا کاربرانی که یک پیج اینستاگرام را دنبال می کنند، فالوور اینستاگرام گفته می شود. پیج های مختلف اینستاگرام برای رونق گرفتن کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور های مختلف می کنند. این فالوورها مواردی از قبیل فالوور ارزان، فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور خارجی و دیگر فالوورهای موجود می کنند. فالوور ارزان معمولا دارای قیمت پایینی بوده و بسیاری از افرادی که یک پیج اینستاگرام دارند، اقدام به خرید این نوع فالوور می کنند. به کاربران واقعی موجود در اینستاگرام فالوور واقعی گفته می شود. یک فالوور واقعی به صورت دوره ای اطلاعات و تصویر پروفایل خود را تغییر می دهد. یک فالوور فیک در اینستاگرام هیچ عکس پروفایل از خود نداشته و پروفایل آن به ندرت تغییر می کند. برنامه و اپلیکیشن های مختلف فالووریاب به صورت هدفمند فالوورهای مختلفی را به پیج اینستاگرامی اضافه می کنند.

 

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *