فروش پیج اینستاگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
فروش پیج اینستاگرام

فروش پیج اینستاگرام امروزه به روشی جهت پیشرفت کسب و کارها تبدیل شده است. در یک پیج اینستاگرام عکس، محتوا، محصولات مختلف، گذاشته شده که افراد و مخاطبان از آن استفاده می کنند. در این شبکه اجتماعی می توان عکس ها و فیلم های مختلف را برای دوستان و فالوورهای خود اشتراک گذاری کرد. امروزه پیج های اینستاگرام توسط سایت های اینترنتی و شرکت های مختلف فروخته می شوند. این افراد خدمات مختلف را نیز همراه با فروختن پیج اینستاگرام به مشتریان و افراد مختلف ارائه می دهند. امروزه فروش پیج اینستاگرام درآمد بسیار بالایی را برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، ایجاد کرده است. برای فروش بیشتر نیز بسیاری از سایت های خدماتی و شرکت های فعال در حوزه اینستاگرام، پیج ها را با فالوورهای واقعی ارائه می دهند. در این مقاله شما را با فروش پیج اینستاگرامی با 10k ارزان، فروش پیج آماده اینستاگرام، فروش پیج واقعی اینستاگرام و موارد مرتبط با فروش پیج اینستاگرام آشنا می کنیم.

فروش پیج اینستاگرام

فروش پیج اینستاگرام 10k ارزان

نکته ای که باید دقت کنید این است که هر کدام از حرف ها در اینستاگرام معنی خاصی می دهند. K عددی است که در اینستاگرام معنی هزار را داده و برای مثال 10k به معنی 10000 فالوور است. امروزه در سایت های اینترنتی مختلفی پیج های مختلفی را با این تعداد فالوور در اختیار مشتریان قرار می دهند، که در هر سایتی نیز قیمت های مختلفی ارائه می شود. البته این پیج ها را همراه با خدمات دیگری مثل تعداد لایک های بالا، فالوورهای صد درصد تضمینی، تحویل به موقع، تجویل فوری، تست رایگان و غیره به مشتریان تحویل می دهند.

فروش پیج 100k

پیج های اینستاگرامی که دارای 100k هستند، دارای 100000 فالوور هستند. قطعا هر چقدر که تعداد فالوورهای یک صفحه بالاتر رود، قیمت فروش آن هم افزایش پیدا می کند. بستگی به خدمات ارائه شده همراه با این پیج نیز ممکن است قیمت های آن بالا و پایین شود. البته برای خریداری کردن این نوع قیمت ها باید سایت های مختلفی را بررسی کرده، زیرا بعضی سایت ها ممکن است که قیمت های نجومی مختلفی را به شما پیشنهاد دهند. بسیاری از سایت ها نیز برای فروش بیشتر عناوین مختلفی را مثل ارزان بودن، با کیفیت بودن، دارای خدمات پس از فروش و خدمات دیگری را به مشتریان پیشنهاد می دهند. برای تشویق افراد مختلف به خرید این نوع پیج ها، پیشنهاد های ترغیب کننده ای داده شده که در بعضی موارد باعث فروش آن پیج می گردد.

فروش پیج 1M

پیج هایی هم در سراسر اینترنت وجود دارند که با 1M فالوور به فروش می رسند. این پیج ها معمولا یا یک میلیون یا فالوور های بیشتری داشته و قیمت آن ها از صفحاتی با چند هزار فالوور قطعا بیشتر است. به صورت معمول برای خرید این نوع پیج ها باید تصمیم گیری های درستی انجام شود، زیرا تصمیم اشتباه باعث هدر رفتن پول و همینطور زمان شما می گردد. برای مثال باید پیجی خریداری شود که با موضوع کنونی پیج شما یکسان بوده و به نوعی پیج جدید را به یک پیج مکمل برای پیج اصلی خود کنید. البته این نوع صفحات اینستاگرام به خاطر قیمت بالا همراه با تخفیفات ویژه و در برخی موارد با خدمات دیگر به مشتریان ارائه می شوند.

فروش پبج با یک میلیون فالور

فروش پیج آماده اینستاگرام

پیج های آماده ای در اینترنت وجود دارند که با قیمت های مختلفی به فروش می رسند. پیج های آماده معمولا دارای فالوورها و لایک های فراوانی هستند، که به همراه آن ها به مشتری تحویل داده می شوند. با خرید این نوع پیج ها می توان به صورت کاملا دلخواه نام کاربری و رمز دلخواهی را برای آن ها در نظر گرفت. انواع خدمات پس از فروش نیز این نوع صفحات دارند، که می توان به افزایش فالوورها به تعداد دلخواه و مورد نظر شما اشاره کرد.

به صورت معمول کلیه اطلاعات پیج های از نوع آماده قابل تغییر است و تمام محتواهای آن از جمله عکس و ویدیو قابل تغییر کردن هستند. شرکت ها، ادارات، سازمان ها، با خریداری یک پیج آماده باعث رونق بیشتر برای کسب و کار حرفه ای و تخصصی خود و همچنین فروش بیشتر می گردند. فالوورهای کنونی موجود در پیج ها نیز از تغییر کردن پیج خریداری شده مطلع نمی شوند.

فروش پیج واقعی اینستاگرام

به صورت معمول پیج هایی که واقعی هستند، دارای فالوورهای واقعی و لایک های واقعی هستند. پیج های از نوع واقعی نیز وجود داشته که با قیمت های مختلفی همراه با با این پیج ها فروخته می شوند. این نوع پیج ها با پیج های نوع فیک فرق کرده و آن ها دارای فالوورها و لایک های فیک بوده و در مواقعی باعث حساس شدن اینستاگرام به پیج خود می شوند.

کلاهبرداری کردن این دسته از خرید و فروش‌ها

امروزه پلیس فتا کشور ایران عاملان پیج های جعلی اینستاگرام را شناسایی کرده و آن ها را روانه زندان می کند. برای خرید امن پیج هایی که در اینترنت به فروش می رسند، باید از درگاه های پرداخت امن استفاده کنید. در صورت عدم ارسال محصول خریداری شده توسط سایت مورد نظر، باید با شماره حساب واریزی پول به آن و نیز پرینت مکالمات فروشنده و خریدار به دادسرای جرائم رایانه ای مراجعه کنید. در این دادسرا پرونده ای برای این کار تشکیل شده و از طریق این مرجع قضایی مشخصات دارنده این حساب پیگیری می گردد. پیج هایی که دارای سایت هستند، معمولا از اعتبار بیشتری برخوردار بوده و می توان آن ها را با اطمینان زیادی خریداری کرد.

کلاهبرداری در فروش پیج های اینستاگرام

نکات مهم خریداری پیج اینستاگرام

موقعی که از یک شرکت یا یک سایت خدمات دهنده اینستاگرامی، یک پیج را خریداری می کنید، باید به نکات مهمی توجه کنید. سعی کنید از پیج هایی که قبلا هک شده اند، خودداری ورزید. زیرا این نوع پیج ها را صاحب قبلی آن با کمک یک متخصص یا به کمک چند مقاله آموزشی بازگردانی کند، که پیج شما به راحتی از دست می رود. حتی زحماتی که در این مدت برای پیج خریداری شده خود کشیده اید، به آسانی از دست می رود. قبل از خرید یک پیج اینستاگرامی می توان به سابقه قبلی پیج مورد نظر که به تازگی به قابلیت های این شبکه اجتماعی افزوده شده، پی برد. در قسمت درباره این اکانت در اینستاگرام با زدن بر روی date joined تاریخ ساخت پیج مورد نظر را متوجه می شوید. از پیج هایی خرید کنید که فالوورهای فیک نداشته یا حداقل از فالوورهای فیک کمتری بهره می گیرند.

ریزش فالوور و خرید پیج اینستاگرام

ریزش فالوورها یکی از نکات مهمی است که بسیاری از افراد هنگام خرید از آن غافل می شوند. ممکن است در یک روز فالوورهای زیادی از پیج شما ریزش کنند، یکی از این دلایل فالوورهای فیک موجود در پیج اینستاگرامی شما است. البته اگر فالوورهای شما بعد از 6 ماه از سه هزار نفر به صد نفر رسید، ریزشی خوب به حساب می آید. یکی دیگر از دلایل ریزش کردن فالوورها، نامرتبط بودن موضوع جدید با موضوع قبلی پیج است که به خاطر همین مسئله بسیاری از کاربرن و مخاطبان شما اقدام به unfollow می کنند. ریزش فالوور تمام برنامه ریزی هایی که برای آینده پیج خود مد نظر قرار داده اید، را در یک روز یا در یک شب به هدر می دهد.

فروش پیج اینستاگرام

خطر کاهش تعامل پیج خریداری شده اینستاگرامی

یکی از نکاتی که باید هنگام خرید یک پیج اینستاگرامی به آن توجه کنید، کاهش تعامل پیج مورد نظر با کاربران قبلی و نیز کاربران جدید است. الگوریتم های اینستاگرام میزان محبوبیت و نیز محتواهای باکیفیت را با رفتارهای مختلف ارزیابی کرده و به آن امتیاز های مختلفی می دهند. میزان علاقه مندی کاربر مورد نظر به یک پست اینستاگرامی توسط عوامل مختلفی مانند لایک کردن، گذاشتن کامنت و غیره نشان داده می شود. این کارها باعث رفتن پیج شما به صفحات اکسپلور و نیز باعث ایجاد هشتگ های مختلف و زیادی برای آن می شود. بر عکس این عوامل هم وجود دارد و در صورت انجام ندادن فعالیت تاثیر گذار توسط کاربران ، اینستاگرام نیز امتیاز منفی برای پیج شما در نظر می گیرد. به پیجی که هیچ نوع تعاملی با مخاطبان خود ایجاد نمی کند، در مدت زمان طولانی نمی توان انتظارات بالایی داشت.

خطر کاهش تعامل پیج خریداری شده

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام

یکی از این نکات امنیتی که باید مد نظر قرار داد، توجه به فیک بودن فالوورها است. برای پی بردن فیک بودن یا واقعی بودن فالوورهای پیج خود می توان به سایت هایی که در این زمینه ها فعالیت می کنند، مراجعه کنید. این قضیه ممکن است در برخی مواقع و با وجود حساسیت الگوریتم های اینستاگرام باعث مسدود شدن کل پیج شما گردد.

یکی از نکات امنیتی دیگر بحث گذاشتن رمز بر روی پیج خود است و باید به صورت دائمی رمز های آن را تغییر دهید. ممکن است یک روز کاملا عادی از خواب بلند شده و حین بررسی پیج خود متوجه هک شدن آن شوید. تغییر password به پیج خریداری شده کمک می کند تا هک نشود و همچنان به کار خود ادامه دهد. متاسفانه با وجود اینکه اپلیکیشن اینستاگرام امنیت نرم افزار خود را روز به روز بالا می برد، اما به نسبت آن هم هکر های زیادی در زمینه هک کردن پیج ها فعالیت می کنند.

فعالیت بیزنسی با خرید پیج اینستاگرام

به صورت معمول افرادی که کسب و کارهای مختلف دارند، برای خرید کردن یک پیج اینستاگرامی فعالیت می کنند. امروزه بسیاری از افراد از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند که از محبوبیت بالای آن حکایت دارد. بهترین مکانی که کسب و کارهای مختلف برای تبلیغ محصول خود در نظر می گیرند، فضای مجازی و اینستاگرام است. یکی از موارد مهمی که در آغاز راه باید در نظر گرفت، خرید پیج اینستاگرامی بوده که باعث توسعه تجارت شما می شود. این شبکه اجتماعی تبدیل به یکی از مناسب ترین فضاها برای فعالیت های شغلی مختلف است. امروزه پیج هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف هستند، درآمد های بسیار کلانی را از این موضوع دریافت می کنند. یکی از این راه ها این است که با جذب فالوورهای بسیار زیاد به فروش بالا رسیده و درآمد خود را از پیج افزایش دهید.

فعالیت بیزینسی با خرید پیج اینستاگرام

جمع بندی

امروزه پیج های مختلفی توسط سایت ها و شرکت ها مشتریان فروخته می شود .  k در اینستاگرام معنی هزار را می دهد و M نشان دهنده میلیون است.  این سایت ها برای فروش بیشتر این پیج ها را همراه با خدماتی دیگری مانند فالوور و لایک های فراوان به مشتریان ارائه می دهند . اطلاعات پیج هایی که به صورت آماده فروخته می شوند، به راحتی قابل تغییر هستند. قبل از خرید یک پیج اینستاگرام باید به نکات زیادی دقت کرد. از خرید پیج های هک شده پرهیز کنید، زیرا صاحبان این پیج ها بعد از مدتی آن را بازگردانی می کنند . باید پیج هایی را خریداری کرده که با موضوع فعلی شما شبیه بوده و مخاطبان و فالوور سابق خود را جذب این پیج جدید کنید . تعامل با کاربران و ریزش کردن فالوور از موضوعات مهم بعد از خرید کردن یک پیج اینستاگرامی باید به آن توجه کرد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *