فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/31
|
تعداد نظر : 0نظر
فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام از کاربردی ترین راه هایی است که برای جلوگیری از هک اینستاگرام می تواند بسیار مفید به نظر آید؛ چرا که هک اینستاگرام به سرقت اطلاعات می انجامد و می تواند یک دغدغه بزرگ برای افراد محسوب شود به واسطه این تایید شما می توانید امنیت اکانت خود را به شکل ویژه تامین کنید. فعالیت تایید دو مرحله ای یک ویژگی کاملا امنیتی محسوب می شود که امنیت اکانت شما را به شکل ویژه افزایش می دهد که شما این قابلیت را باید به خوبی در نظر بگیرید و می توانید به راحتی از رمز عبور های خود استفاده کرده و هویت خود را تایید کنید. فعال سازی تایید دو مرحله ای در اینستاگرام زمانی که به پایان برسد می توانید با خیالی راحت از خدمات این رسانه استفاده کنید. افراد سودجو نمیتوانند اینگونه به هک اکانت شما اقدام کنند.

نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

فعال سازی دو مرحله ای اینستاگرام را نباید یک فرآیند سخت و پیچیده ای در نظر بگیرید. تنها با در نظر گرفتن در گام ساده در نسخه اندروید می توانید تایید دو مرحله ای را به راحتی انجام دهید. تنها باید قدم به قدم رو به جلو حرکت کنید و در ابتدای کار آیکون آدمک را فعال کنید که با سه نقطه بالا شما می توانید وارد منو شوید و باید لمس گزینه Two factor Authentication عبارت Require Security Code برای شما فعال می شود در پنجره مورد نظر نظر گزینه Turn on را کلیک می کنید و در این حالت برای شما یک پیامک امنیتی ارسال می شود که این کد امنیتی برای فعال سازی دو مرحله ای اینستاگرام لازم است. بعد از تایید کد اینستاگرام چند کد امنیتی را برای شما در اختیارتان ارسال می کند که از هر کدام در شرایط خاص استفاده نمایید که با لمس کردن گزینه Copy Codes آن را کپی و ذخیره می کنید و با کلیک بر روی از کدهای خود اسکرین شات می گیرد.

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

مزایا فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

برای بسیاری از کاربران شاید این سوال به وجود می‌آید که فعال سازی دو مرحله ای اینستاگرام واقعا چه فایده ای دارد؟ اینستاگرام مانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی به راحتی می‌تواند برای شما علاوه بر مزایا و معایب خاصی را نیز وجود دارد؛ چرا که شما در این شبکه به اشتراک گذاری پست ها، استوری هاو تصاویر خود می‌پردازید. چنانچه شما حریم خصوصی و امنیت پیج خود را افزایش دهید از خطرات سایبری اکانت خود را حفظ می کنید. اطلاعات شخصی افراد اصولا در پیج آنها مشخص می‌شود که شما با فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام به صورت کاملا چشمگیر می‌توانید امنیت پیج خود را حفظ کنید و از جمله راهکارهای جلوگیری از هک شدن استفاده از انواع رمز قفل های سخت و یا فعال سازی اینستاگرام دو مرحله ای است.

جلوگیری از هک پیج اینستاگرام

این روزها با مشکلی به‌ نام کردن هک شدن پیج اینستاگرام زیاد رو به رومی شویم و به همین دلیل است توصیه ما را جدی بگیرید و به امنیت اینستاگرام خود به واسطه فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام بپردازید. شما فعال سازی دو مرحله ای در اینستاگرام میتوانید نهایت حفاظت اطلاعات حساب کاربری خود را انجام دهید چرا که روش های گوناگونی وجود دارد تا افراد بتوانند به راحتی در این شرایط فعالیت کار درصد قابلیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام می توان یک ویژگی مهم و کاربردی به حساب می آید فعال سازی دو مرحله ای در اینستاگرام می توانید دسترسی خود را محدود کنید تا فالوور های شما تنها از اطلاعات پیج شما به راحتی استفاده کنند البته جلوگیری از هک شدن به واسطه فعالیت دو مرحله ای اینستاگرام برای همه ثابت شده است و از جمله فواید از طریق مرحله ابتدا می تواند بهترین گزینه باشد.

هک پیج اینستاگرام

حذف فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

فعال سازی دو مرحله ای اینستاگرام که در این مقاله به آن اشاره شد مرحله بسیار ساده ای بود اما اگر شما قصد داشته باشید این تایید را حذف کنید می‌توانید در ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و با لمس آدمک وارد حساب شخصی خود شوید و در حالی که وارد تنظیمات شوید بهتر است گزینه سکوریتی را انتخاب کرده و سپس گزینه Two-Factor Authentication را لمس کنید. اگر گزینه text message یا Authentication App فعال بود با گزینه turn off آن را غیر فعال کنید. حذف تایید به همین سادگی برای شما امکان پذیر است. برخی شاید مایل نباشند که از دو مرحله ای به هر دلیلی استفاده کنند که شما با این روش می توانید هرچه سریعتر تایید را غیر فعال نمایید.

جمع بندی
فعال سازی دو مرحله ای اینستاگرام از جمله روش های بسیار کاربردی برای جلوگیری از هک شدن پیج اینستاگرام است و همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد با یک روش کاملا اصولی و ساده انجام می پذیرد. بهتر است بدانید که امروزه افراد سودجو بسیاری وجود دارند که می‌توانند به صورت غیر اصولی اطلاعات شخصی شما را هک و سرقت کنند. بدین ترتیب سعی کنید که فواید از تایید دو مرحله اینستاگرام غافل نشوید و هر چه سریعتر آن را فعال کنید؛ چرا که اطلاعات شخصی افراد در پیج اینستاگرام بسیار مهم است. چنانچه شما از راهکارهای امنیتی اینستاگرام استفاده نکنید، این احتمال وجود دارد که هک کردن پیج شما با مشکلات زیادی روبرو شما را رو به رو کند که این شبکه گسترده جهانی بخاطر خدمات ارزنده خود در رأس بهترین ها قرار می گیرد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *