لینک دادن در تلگرام

نویسنده : admin ilkhani
|
تاریخ نوشته : 1399/11/19
|
تعداد نظر : 0نظر
لینک دادن در تلگرام

این روز‌ها دیگر تلگرام یک شبکه اجتماعی است که در میان بسیاری از افراد محبوبیت بسیار زیادی دارد. این نرم افزار بسیار کاربردی، دارای ویژگی های گوناگونی است که آن را از بقیه نرم افزارها جدا می کند. این اپلیکیشن بسیار معروف دارای کانال ها و گروه های متعددی است. تلگرام از یک سیستم رمز نگاری بسیار قوی استفاده کرده و از لینک های بسیار قوی در آن استفاده می شود. تلگرام همچنین یک برنامه بسیار کاربردی بوده و امکان تبادل پیام، لینک، فایل های تصویری و غیره در آن وجود دارد. لینک دادن در تلگرام یکی از موضوعات مهمی است، که بسیاری از کاربران و ادمین تلگرام این کار را انجام می دهند. لینک ها را می توان با ربات نیز برای افراد مختلف ارسال کرد. در این مقاله شما را با لینک دادن متن در تلگرام، قرار دادن لینک تلگرام در سایت، قرار دادن لینک در تلگرام و غیره آشنا می کنیم.

لینک دادن در تلگرام

لینک دادن در تلگرام به صورت متنی

لینک دار متن در تلگرام یکی از قابلیت های شبکه اجتماعی تلگرام بوده و معمولا آن را به اشتراک نیز می گذاریم. به استفاده کردن از یک لینک در متن در اصطلاح Hyperlink نیز گفته می شود. برای لینک دار کردن یک متن باید وارد چت مورد نظر خود شده و متن دلخواه خود را تایپ کنید. بعد از اینکه لینک دار کردن متن شما به پایان رسید باید قسمتی از متن خود را جهت لینک دار شدن، انتخاب کنید. بعد از آن روی علامت سه نقطه گوشه سمت راست صفحه تلگرام کلیک کنید. بعد ازآن باید روی گزینه create link از منوی جدید باز شده کلیک کنید. در قسمت بعدی باید آدرس URL انتخاب شده را وارد کرده و روی گزینه ok کلیک کنید. بعد از آن متن انتخاب شما لینک دار شده و قابل ارسال است. اگر این مراحل را به طور دقیق انجام دهید، هیچ مشکلی برای لینک دار متن وجود ندارد.

قرار دادن لینک تلگرام در سایت

قرار دادن لینک تلگرام در سایت ها با انواع ابزارهای فراوانی که در اینترنت وجود دارد، انجام می گیرد. بعضی از این ابزارها لوگوی شبکه اجتماعی تلگرام به صورت شناور در گوشه سایت یا در وبلاگ شخصی شما نشان داده می شود. این شناور بودن باعث شده تا ورود به کانال تلگرام شما بیشتر شده و بهتر از قبل در توسط افراد مختلف دیده شود. همچنین برای قرار لینک وردپرس، ابزارهای ویژه ای وجود دارد. برای سایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند، افزونه ای به نام Link To Telegram وجود دارد. بعد از نصب کردن این افزونه، زیرمنویی با همین عنوان در بخش پیشخوان سایت شما ایجاد می گردد. بعد از کلیک کردن بر روی این قسمت، می توان تنظیمات افزونه تلگرام را انجام داد. باید در ابتدای کار با آن تیک گزینه فعال شدن را زده تا افزونه هدایت کاربران به کانال تلگرام در وردپرس نشان داده شود. بعد از آن می توان خصوصی یا عمومی بودن نوع کانال خود را مشخص کنید.

لینک دادن در تلگرام

قرار دادن لینک در تلگرام در موبایل های اندرویدی

قرار دادن لینک در تلگرام در موبایل های اندرویدی یکی از پرطرفدارترین کارهایی است که افراد مختلف انجام می دهند. در شروع کار باید گروه یا کانالی که قصد لینک دار کردن آن را دارید، انتخاب کنید. متن مورد نظر خود را نوشته و سپس کلمه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده باید آدرس اینترنتی دلخواه خود را در آن تایپ کرده و روی دکمه OK کلیک کنید. سپس متن شما لینک دار شده و به آسانی قابل استفاده است. برای قرار دادن لینک ها در تلگرام نسخه دسکتاپ، باید روشی مشابه با نسخه اندروید تلگرام را اجرا کنید. قرار دادن لینک ها اولین بار برای نسخه دسکتاپ عرضه شد. ابتدا جایی که برای ارسال در نظر دارید را انتخاب کنید. بعد از آن باید متن دلخواه خود را نوشته و کلمه مورد نظر برای ادغام شدن با آدرس اینترنتی را انتخاب کنید. بعد از آن کلید Ctrl+k را زده و فیلد های text و URL را پر کنید. سپس روی دکمه Create کلیک کرده و متن را ارسال کنید.

لینک دادن گروه در تلگرام

لینک دعوت برای گروه تلگرام یکی از روش های لینک دادن در تلگرام است. ساختن لینک دعوت برای گروه تلگرام به آسانی انجام می شود. می توان برای گروه های تلگرامی مختلف لینک ساخت و افراد مختلفی را به آن دعوت کرد. گزینه add member را لمس کرده و از قسمت های بالایی گزینه Invite to Group via link را انتخاب کنید. کافی است گزینه copy link را زده تا لینک دعوت برای گروه برای شما کپی گردد. می توان در هر جا این لینک را paste کرده و یا در گروه های تلگرام این لینک دعوت را پخش کنید.

لینک دادن در تلگرام

آشنایی با ربات لینک ساز در تلگرام

به وسیله ربات های مختلف می توان به لینک دادن در تلگرام پرداخت. یکی از این ربات های معروف @bold بوده که با آن متن ها لینک دار می شوند. این ربات از نوع خطی بوده و متن ها را لینک دار می کند. شما هر متنی را که در داخل پرانتز باز و بسته قرار دهید، به عنوان یک لینک در نظر گرفته می شود. متنی نیز قبل از آن پرانتز در علامت [] قرار داده شده است که این متن را کاربران می بینند. در قرار دادن این متن ها باید دقت شود، که بین دو علامت [] و () هیچ فاصله ای را نباید قرار داد. در صورتی که فاصله ای بین این دو علامت قرار دهید، متن دلخواه شما لینک دار نمی شود.

ربات تبدیل فایل به لینک در تلگرام

ربات های مختلفی برای تبدیل فایل به لینک وجود دارند که می توان به راحتی از آن ها استفاده کرد. یکی از این ربات ها @GetPublicLinkBot است که سرعت بسیار بالایی دارد. این نوع ربات هر نوع فایل با حجم مورد نظر شما را به صورت لینک برای شما تبدیل می کند. می توان لینک این ربات را از اینترنت پیدا کرده یا آن را در تلگرام جستجو کنید. می توان هر نوع فایلی که قصد دانلود آن را دارید به این بات فوروارد کنید. پس از آن مدتی صبر کنید تا فایل مورد نظر در سرور بات آپلود گردد. البته این آپلود کردن به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، که با سرعت بالا به راحتی فایل آپلود می شود. بعد از ان لینک برای شما ارسال شده و کافی است که با روی نرم افزار اینترنت دانلود منیجر خود آن را دانلود کنید.

ربات دانلود مستقیم از تلگرام

ربات های مختلفی برای کار با تلگرام وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان به صورت مستقیم فایل ها را دانلود کرد. یکی از این ربات های محبوب رباتی به اسم @Pwrtelegrambot است که با استفاده از آن فایل های با حجم بسیار بالا را می توان دانلود کرد. باید در ابتدا فایل مورد نظر خود را برای ربات ارسال کنید. سپس فایل مورد نظر را با استفاده از نرم افزار IDM به راحتی دانلود کنید. حداکثر حجم این نوع ربات 1.5 گیگابایت بوده و بیشتر از این حجم قابل دانلود نیست. یکی دیگر از این نوع ربات، یک ربات ایرانی به نام @Linkgostarbot بوده و یک ربات قوی در مقایسه با ربات های خارجی دیگر است. برای استفاده از آن ابتدا باید در کانال لینک گستر عضو شده و سپس بر روی دکمه عضویت کلیک کنید. فایل مورد نظر خود را برای ربات ارسال کرده و روی دکمه دریافت لینک مستقیم را کلیک کنید. بعد از آن ربات لینک دانلود شما را به مدت 24 ساعت فعال می کند.

لینک دادن در تلگرام

لینک دادن در تلگرام به صورت مخفی

ربات هایی در تلگرام وجود دارند که لینک های مختلف را از کاربران مخفی می کنند. ممکن است در تلگرام یک لینک را برای یک نفر ارسال کرده و آن لینک را باید به دلایلی مخفی کنید. این نوع لینک ها بسیار شخصی بوده و کاربر قصد مخفی کردن آن را دارد. البته تلگرام کلیه لینک های عکس ها، فیلم ها، ویدیوها و دیگر موارد را نیز نمایش می دهد. در بعضی مواقع نیز بعضی لینک ها را بنا به دلایل و قوانین خاص خود نشان نمی دهد. برای مخفی کردن لینک ها در تلگرام از رباتی به اسم HiddenLinkBot استفاده می کنیم. سپس متن همراه با لینک مورد نظر خود را به ربات ارسال کرده و ربات آن متن را بدون لینک می کند. اگر لینک شما همراه با عکس است، فقط لینک را حذف کرده و عکس خالی را برای شما نمایش می دهد. اگر هم لینک شما بدون هیچ متن یا عکسی فرستاده شود، چیزی برای شما نمایش داده نمی شود.

لینک جوین کانال یا گروه تلگرام

لینک جوین در واقع یک نوع لینک بوده که موجب عضویت کاربر به طور خیلی سریع می شود. معمولا کانال ها و گروه های تلگرامی از لینک جوین برای تبلیغات مختلف و متنوع خود استفاده می کنند. استفاده از لینک جوین کاربران زیادی را تبدیل به ممبرهای اصلی کانال تلگرام شما می کند. البته لینک جوین علاوه بر تبلیغات کاربردهای دیگری هم دارد. کاربرد دیگر این لینک موقعی است که شما قصد خرید ممبرهای زیادی برای کانال تلگرامی مورد نظر خود دارید. لینک جوین تلگرام فقط با استفاده از نسخه های سیستم عامل اندروید و نیز نسخه دسکتاپ ویندوز ساخت. از طریق نسخه تلگرام آیفون نمی توان لینک جوین را ساخت و باید این نوع کاربران نسخه های تلگرام خود را تغییر دهند. عملکرد لینک جوین تلگرام را فقط روی نسخه گوشی موبایل اندروید می توان تست کرد.

تلگرام

تفاوت لینک جوین و لینک عادی در تلگرام

لینک جوین و لینک عادی از جمله لینک های تلگرام بوده و با هم فرق می کنند. لینک نوع Join نوعی لینک بوده که با کلیک بر روی آن بلافاصله عضوی از کانال مورد نظر می شود. در واقع این آدرس ها یا لینک ها شما را به صورت خودکار عضو سایت می کنند. اما لینک هایی که عادی هستند برای عضو شدن باید حتما روی عضویت کلیک کنید. دو نوع کانال Public و Private وجود دارد که نوع لینک عضویت در آن ها با هم فرق می کند. لینک های کانال خصوصی معمولا طولانی تر بوده و به این صورت @jazabha نوشته نمی شود.

قراردادن لینک تلگرام در اینستاگرام

قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد آن را انجام دهند. در حال حاضر بسیاری از افراد به جای عبارت tlgrm.me از عبارت tlgrm.in استفاده می کنند. دلیل اصلی آن هم این است که اینستاگرام ربات‌ها و لینک های تلگرام را فیلتر می کند. برای این کار باید به قسمت edit your profile شبکه اجتماعی اینستاگرام رفته و لینک تلگرام خود را تغییر دهید. . برای مثال اگر آیدی تلگرام شما احسان است، باید لینک تلگرامی به صورت tlgrm.in/ehsan نوشته شود.

تلگرام و اینستاگرام

جمع بندی

لینک دار کردن یک متن در تلگرام، یکی از انواع تلگرام است. موقعی یک لینک در یک متن استفاده می شود، در اصطلاح Hyperlink گفته می شود. قرار دادن لینک تلگرام در سایت ها با انواع ابزارهای فراوانی که در اینترنت وجود دارد، انجام می گیرد. برای سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده اند، باید از افزونه استفاده شود. برای سایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند، افزونه ای به نام Link To Telegram وجود دارد. یکی از بهترین ربات های تبدیل فایل به لینک، @GetPublicLinkBot بوده که سرعت بسیار بالایی دارد. از عبارت tlgrm.in برای لینک دادن تلگرام در اینستاگرام استفاده می گردد. برای این کار باید به قسمت edit your profile پیج اینستاگرام خود رفته و لینک تلگرام خود را تغییر دهید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *