محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/29
|
تعداد نظر : 0نظر
محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

محدودیت تعداد لایک اینستاگرام به عنوان یکی از مهمترین موضوعات و دانستنی های مربوط به اینستاگرام به شمار می آید. در صورتی که قصد ایمن نگه داشتن اکانت اینستاگرام خود را دارید داشتن آگاهی نسبت به قوانین، محدودیت های اینستاگرام از جمله لایک اهمیت زیادی دارد. در غیر این صورت قادر به غلبه کردن بر الگوریتم اینستاگرام نخواهید بود. قبلا تعداد زیادی از کاربران بدون اینکه هشداری یا اخطاری را از اینستاگرام دریافت نمایند بلاک می شدند. اما فکر نمی کردند که به دلیل نقض کردن شرایط اینستاگرام بلاک شده اند. در حالی که اکنون اینستاگرام مکان امن تری را برای کاربران خود فراهم کرده است. به طوری که اگر هر کاربری خط مشی اینستاگرام را نقض کرده و به آنها اهمیتی ندهد اینستاگرام از طریق ارسال پیام به او خطر بن شدن را اعلام خواهد کرد. در ادامه مطلب قصد داریم محدودیت تعداد لایک اینستاگرام را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

انواع محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

در صورتی که کاربران محدودیت تعداد لایک اینستاگرام رعایت نکنند با سه نوع محدودیت روبرو خواهند شد. باید بدانید که این محدودیت ها نه تنها برای لایک بلکه برای کامنت، فالو و غیره نیز صدق می کند. شادوبن شدن پیج اینستاگرام، محدودیت یا مسدود شدن موقتی، محدودیت دائمی و حذف اکانت از جمله این محدودیت ها هستند. در اولین محدودیت دسترسی ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و پست شما به کاربرانی که فالوور شما نیستند نمایش داده نمی شود. ترند شدن پست با هیچ نوع هشتگی و عدم ورود پست به اکسپلور از دیگر محدودیت های شادودبن شدن پیج اینستاگرام محسوب می شوند. در محدودیت موقتی شما پس از گذشت 24 ساعت در برخی از مواقع 3 روز اجازه لایک کردن پست ها را دارید. در صورتی که بار دیگر محدودیت تعداد لایک اینستاگرام را رعایت نکنید اینستاگرام برای حذف پیج شما به طور کامل اقدام می نمایند. لازم به ذکر است که در صورت مواجه شدن با حذف اکانت و محدودیت دائمی امکان بازیابی اکانت وجود نخواهد داشت.

محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

جهت خرید لایک اینستاگرام می توانید وارد لینک شوید و قیمت لایک اینستاگرام را مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

حداکثر میزان لایک در اینستاگرام

امروزه برنامه اینستاگرام در سراسر جهان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. یکی از اصلی ترین اهداف اینستاگرام این است که عکس ها و ویدئوهای های جذاب و آموزنده و سرگرم کننده را منتشر کند. به همین دلیل است که اینستاگرام در مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگر فضای فعال تری دارد. این برنامه برای کاربران خود یک سری قوانین را وضع کرده است که احترام گذاشتن به آنها برای جلوگیری از بلاک شدن ضروری است. یکی از این محدودیت هایی که عدم رعایت آن باعث واکنش نشان دادن اینستاگرام را به دنبال دارد محدودیت تعداد لایک اینستاگرام می باشد. در این محدودیت هر کاربر در طول یک ساعت فقط می تواند 300 پست کاربران دیگر را لایک کند. به همین جهت هنگام مشاهده پست ها و لایک کردن آنها حتما این موضوع را مورد توجه قرار دهید.

نحوه رفع کردن بلاک لایک در اینستاگرام

در صورتی که به دلیل محدودیت تعداد لایک اینستاگرام بلاک شدید باید 3روز صبر کنید. بعد این مدت باید اسپم نبودن و مچنین کاربر واقعی بودن خود را به اینستاگرام ثابت کنید. برای انجام این کار تنها باید 4 الی 10 تا عکس را لایک کنید. توجه داشته باشید که هرگز از این تعداد بیشتر لایک نکنید. در غیر این صورت بار دیگر بلاک خواهید شد و حتی ممکن است برای همیشه اکانت خود را از دست بدهید. شما با لایک کردن این تعداد پست اینستاگرام بلافاصله متوجه ربات نبودن شما شده و فعالیت هایتان را به عنوان اسپم درنظر نمی گیرد. هنگام برگشتن آیکون قلب به حالت اولیه و عادی دیگر نباید به لایک کردن ادامه دهید. آخرین کاری که در آخر باید انجام دهید این است که خیلی سریع برای ریست کردن اینستاگرام خود برنامه را ببندید.

بهترین روش برای جلوگیری محدودیت تعداد لایک اینستاگرام

همه ما می دانیم اعمال هر محدودیتی دلایل خاص خود را دارد و اعمال محدودیت های اینستاگرام نیز بدون دلیل نیست. یکی از مهمترین دلایل اعمال محدودیت لایک این است که برخی از شرکت ها و افراد نتوانند تبلیغات کسب و کار خود را بیش از اندازه انجام دهند. برای اینکه بتوانیم از بلاک موقت ناشی از محدودیت تعداد لایک اینستاگرام جلوگیری نماییم بهترین کار لایک نکردن پست ها به صورت پشت سر هم می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم لایک کردن 300 الی 350 پست در یک ساعت بدون مواجه شدن با هیچ گونه محدودیتی امکان پذیر می باشد. بنابراین در این زمینه دقت زیادی به خرج دهید و حواستان باشد که بیش از این تعداد هرگز پست دیگری را لایک نکنید.

جمع بندی
تعداد زیادی از افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین وضع شده و محدودیت های اعمال شده توسط اینستاگرام پیج خود را از دست دادند. به طوری که دیگر قادر به بازیابی دوباره حساب کاربری خود نبودند. به همین جهت داشتن آگاهی نسبت به محدودیت تعداد لایک اینستاگرم برای جلوگیری از مسدود شدن اکانت خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این روزها مسدود شدن اکانت برای کاربران به خصوص کسانی که از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد می کنند ناراحتی و نگرانی های زیادی را به وجود آورده است. محدودیت تعداد لایک اینستاگرام یکی از محدودیت هایی می باشد. لازم است یادآوری کنیم که اگر این محدودیت رعایت نشود اینستاگرام با بلاک کردن اکانت مورد نظر نسبت به نقض این محدودیت واکنش نشان خواهد داد. بهترین راه برای رعایت محدودیت تعداد لایک اینستاگرام این است که در طول یک ساعت تنها 300 تا 350 پست را لایک کنید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *