مشکلات فالوور فیک

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/16
|
تعداد نظر : 0نظر
مشکلات فالوور فیک

در حال حاضر یکی از پرکاربردترین بخش ها در فضای اینترنت، شبکه ‌های اجتماعی هستند و هر روزه کاربران بسیار زیادی در آن به فعالیت می پردازند. همچنین در ایران، چند میلیون نفر شبکه های اجتماعی را روزانه رصد می کنند که یکی از آن ها اینستاگرام است. به دلیل اینکه کاربران در اینستاگرام قادر هستند تصاویر و ویدئوهای خود را همراه با عنوان دلخواه ارسال کنند، به یکی از برنامه های پرتعامل تبدیل شده است. در اینستاگرام بعضی صفحات تعداد فالوورهای زیادی دارند که بعضی از آنها در بین کاربران بسیار محبوب هستند. تعداد فالوورها و تعامل آن ها برای دارندگان پیج حائز اهمیت است، همین موضوع باعث شده تا بعضی از صفحات در پی خرید فالوور فیک اینستاگرام باشند. در وهله اول این کار اثر مثبتی دارد، اما بعد از مدتی متوجه مشکلات فالوور فیک می شوید. در ادامه به مشکلات فالوور فیک می پردازیم.

فالوور فیک چه مشکلاتی دارد؟

اگرچه اینستاگرام یک برنامه مجازی محسوب می شود، اما باید بدانید که کاربران واقعی هستند و باید اعتمادسازی کنید. زمانی که شما فالوور فیک بگیرید، به دلیل عدم تناسب تعداد لایک و کامنت، کاربران خیلی زود متوجه می شوند. زمانی که کاربر بفهمد شما فالوورهای های فیک دارید، اعتماد او به شما سلب می شود و نسبت به پیج شما حس مثبتی نخواهد داشت. به این ترتیب حتی اگر شما پست‌ها و محصولات بسیار خوبی داشته باشید، کاربران نسبت به آن بی تفاوت بوده و از شما خرید نمی کنند. از مشکلات فالوور فیک این است که شما باید لایک خریداری کنید. فالوورهای فیک فقط تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند اما لایک و کامنتی نخواهند داشت، از این رو شما برای واقعی نشان دادن فالوورهای خود باید لایک فیک نیز خریداری کنید و این به معنای صرف هزینه های اضافی برا خرید لایک است. از سوی دیگر هدف پیج های کسب و کار فقط افزایش لایک ‌های یک پست نیست، بلکه هدف شما تبدیل کاربران به مشتریان دائمی است. از این رو خرید فالوور و به تبع آن لایک باعث بالا رفتن هزینه های اضافی شما می شود. صفر بودن نرخ تبدیل فالوورهای فیک از مشکلات فالوور فیک است.

مشکلات فالوور فیک

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

در پیج های کاری، هدف بالا رفتن نرخ تبدیل و بیشتر شدن مشتریان است؛ در حقیقت آنها قصد دارند کاربران را به مشتریان خود تبدیل کنند، اما نرخ تبدیل فالوور فیک صفر بوده و علاوه بر عدم تعامل با حساب کاربری شما، هیچ خریدی هم از شما نمی کنند. موضوع دیگر نرخ بازگشت سرمایه می باشد؛ به این معنا که هر هزینه ای که می کنید، بایستی افزون بر بازگشت سرمایه اولیه، سود خوبی نصیب شما بشود که فالوورهای فیک این چنین نیستند. اینستاگرام صفحاتی که دارای فالوور فیک هستند و جعلی می باشند را حذف می کند. این یکی از مشکلات فالوور فیک است که می تواند زحماتی که شما برای پیج خود کشیدید را نابود کند. طبق الگوریتم اینستاگرام باید صفحاتی که فالوور زیادی دارند، واقعی بوده و فعال باشند، در غیر این صورت اینستاگرام آن صفحه را بلاک یا حذف می ‌کند. به این ترتیب اگر شما 5000نفر فالوور فیک داشته باشید و 500هزار فالوور واقعی در صورت حذف شدن، فالوورهای واقعی خود را نیز از دست خواهید داد. حذف فالوورهای غیر فعال از دیگر مشکلات فالوور فیک است. اینستاگرام در آیدیت جدید خود فالوورهای غیر فعال را حذف می کند که فالوورهای فیک نیز از این قاعده مستثنی نیستند، از این رو فقط شما متحمل هزینه اضافی می شوید.

حذف فالوور در اینستاگرام

مشکلات فالوور فیک باعث می شود تا پیج شما اعتبار خود را از دست بدهد و ریزش داشته باشد. به همین دلیل بهتر است فالوورهای فیک را حذف کنید. حذف فالوور فیک به دو طریق انجام می شود. به صورت دستی و با استفاده از اپلیکیشن. در روش حذف فالوور به صورت دستی پس از آنکه فالوورهای فیک پیج خود را شناسایی کردید به شکل دستی یکی یکی آن ها را حذف کنید. انجام این کارکمی دشوار و زمانبر می باشد، اما هنگامی که تعداد فالوورهای فیک شما محدود باشد، این روش به کارتان می آید. روش دیگر برای حذف فالوور فیک اینستاگرام به وسیله اپلیکیشن و سایت حذف فالوور فیک میسر می باشد. البته بسیاری از این اپلیکیشن ها ایمن نیستند و بهتر است از آنها استفاده نکنید.

حذف فالوور در اینستاگرام

به خصوص ابزارهای خارجی که در این زمینه فعالیت دارند، کاستی هایی دارند. به عنوان مثال به خوبی نمی توانند فالوورهای غیرفعال را تشخیص دهند، به همین علت ابتدا بایستی از عملکرد درست این برنامه ها مطمئن شوید و دوباره از آن ها استفاده کنید. اپلیکیشن FollowMeter از جمله برنامه های حذف فالوور فیک در اینستاگرام می باشد که مخصوص گوشی های اندرویدی است که به وسیله این اپلیکیشن به آسانی می توانید فالوورهای فیک که با پیج شما تعامل ندارند را شناسایی نموده و آنها را حذف کنید. به علاوه این برنامه برای پیگیری و حذف کردن دنبال کننده هایی که دیگر شما را فالو نمی کنند نیز به کار می رود. شما می توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کنید.

جمع بندی
امروزه اینستاگرام به یکی از برنامه های قدرتمند تبدیل شده است که بسیاری از افراد از طریق آن درآمد کسب می کنند. برای پیشرفت و افزایش مشتری و به تبع درآمد بیشتر نیاز به فالوور بیشتر دارید. به همین دلیل برخی افراد اقدام به خرید فالوور فیک می کنند، اما باید بدانید مشکلات فالوور فیک خیلی زود ظاهر می شوند. از مشکلات فالوور فیک می توان به عدم اعتماد و کاهش مشتریان در پیج های کاری و غیره اشاره کرد. درست است که اینستاگرام یک برنامه مجازی است، اما کاربران آن واقعی هستند و خیلی زود متوجه فالوورهای فیک شده و نسبت به این گونه پیج ها بی اعتماد می شوند.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *