معرفی اعلانات اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/16
|
تعداد نظر : 0نظر

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در بین افراد در تمام جهان است. به گونه ای که نصب این برنامه و تشکیل یک حساب کاربری و فعالیت در آن در بین افراد بسیار رایج است. برنامه اینستاگرام دارای قابلیت ها و کارکرد های متنوع و جالبی است. زمانی که شما در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنید و از قابلیت های مختلف آن استفاده می کنید، برای دریافت نتیجه فعالیت های خود، جواب پیام های شما، درخواست های متعدد در این شبکه اجتماعی و یا هر گونه خطا امنیتی دارای اعلاناتی است. این برنامه نیز با استفاده از این اعلانات مانند بسیاری از برنامه های دیگر شما را از فعالیت های خود و دیگران و موارد ذکر شده در این شبکه اجتماعی اگاه می سازد. اعلانات اینستاگرام در واقع از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های این برنامه به حساب می آید.

با توجه به آن که اینستاگرام برنامه ای بسیار محبوب در نزد افراد است و دارای بخش های مختلفی است، دریافت کردن اعلانات این بخش ها برای افراد دارای اهمیت و حساسیت فراوانی است. برخی مواقع اعلانات اینستاگرام شما غیر فعال است و ممکن است این موضوع برای شما بسیار آزار دهنده باشد. برای حل این موضوع و فعال کردن اعلانات حساب کاربری خود در این برنامه مانند بسیاری دیگر از موانع و مشکلات، راه حلی برای آن ها وجود دارد. شاید در دید نخست این راه حل پیچیده و مشکل به نظر آید، اما لازم به ذکر است که فعال کردن اعلانات این برنامه کار زیاد سختی نیز نمی باشد که ما در ادامه به شرح این راه حل برای شما می پردازیم.

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

راه حل فعال کردن اعلانات اینستاگرام

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که غیر فعال بودن اعلانات اینستاگرام باعث آزار و اذیت شما می شود و قصد فعال کردن آن را به هر صورتی برای مشاهده فعالیت های دیگران و یا نتیجه فعالیت های خود در این شبکه اجتماعی را دارید، باید به بخش تنظیمات اینستاگرام خود مراجعه کرده و گزینه مربوط به اعلانات را در این بخش فعال کنید. در بخش تنظیمات اعلانات این برنامه به مدیریت های خاصی دسترسی پیدا می کنید. که برخی از آن ها عبارتند از مدیریت اعلان های استوری در برنامه اینستاگرام، فعال کردن اعلان های دایرکت در برنامه اینستاگرام، تنظیمات اعلان های دریافت کردن کامنت ها در برنامه اینستاگرام و اعلان هایی که نشان دهنده افرادی است که پست شما را در این برنامه پسندیده اند.

برای فعال کردن این دسترسی ها و فعال کردن اعلانات اینستاگرام ابتدا باید وارد برنامه اینستاگرام خود شوید. زمانی که شما وارد این برنامه می شوید یک صفحه برای شما باز می شود که به آن صفحه اصلی و یا Home می گویند. در پایین این صفحه گزینه ها و آیکون هایی وجود دارد که یکی از آن ها تصویر پروفایل شما است. بر روی آن کلیک کنید و وارد صفحه پروفایل یا نمایه خودتان بشوید، در بالای این صفحه شما یک سه نقطه می بینید که برای ورود به تنظیمات و برخی از قابلیت های اینستاگرام باید بر روی آن کلیک کنید و وارد آن شوید. زمانی که شما بر روی این گزینه کلیک کردید، گزینه های مختلفی برای شما بالا می آید که شما باید آخرین آن ها یعنی بر روی تنظیمات کلیک کنید و وارد آن شوید. در صفحه جدیدی که برای شما باز شد باید بر گزینه Notification را که در کنار آن یک نماد زنگوله نیز هست کلیک کنید، تا به مدیریت های ذکر شده دسترسی پیدا نمایید. در اینجا دیگر شما هر کدام از اعلان هایی را که بخواهید می توانید فعال کنید.

دریافت اعلان های پست مخاطب خاص در اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است شما پیج خاصی مد نظرتان باشد که بخواهید همان لحظه که پستی را در حساب کاربری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند، شما از آن مطلع بشوید و آن پست را مشاهده کنید. به عبارت دیگر اعلانات اینستاگرام این پیج برای شما فعال باشد و در صورت آن که پستی گذاشته شود در قالب یک اعلان برای شما ارسال شود. برای این کار باید مراحل خاصی را طی کنید تا بتوانید این اعلان را برای پیج های خاص خود فعال نمایید. برای این کار پس از ورود به برنامه اینستاگرام خود به قسمت سرچ آن رفته و پیج مورد نظر خود را سرچ کنید.

پس از سرچ پیج مد نظرتان بر روی آن کلیک کنید و وارد صفحه پروفایل آن پیج شوید. در ادامه برای این کار بر روی یکی از پست های گذاشته شده در پیج مد نظرتان بشوید و بر روی سه نقطه بالای آن کلیک کنید. زمانی که شما بر روی این سه نقطه کلیک می کنید، گزینه Turn no post notification را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. شما با کلیک بر روی این گزینه در واقع اعلانات اینستاگرام این بخش را فعال کرده اید و زمانی که پستی با این پیج اشتراک گذاشته شود، شما قادر به دیدن آن هستید. در این میان نکته ای است که لازم است به آن توجه فراوان برای دریافت این اعلان ها کنید. اگر شما میج مد نظر را دنبال نکنید هیچ گونه اعلان های این پیج برای شما نمی آید، در نتیجه باید قبل از این فعال سازی پیج مد نظرتان را دنبال کنید.

جمع بندی
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در بین افراد در سر تا سر جهان است. یکی از قابلیت های مهم و بسیار ویژه این برنامه اعلان های آن است. اعلانات اینستاگرام برای بسیاری از افراد مهم است و غیر فعال بودن آن آزاد دهنده است. ما در اینجا برای شما به شرح کامل این موضوع پرداخته ایم، هم چنین مراحل فعال سازی آن را به طور کامل شرح داده ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *