معرفی اکسپلور اینستاگرام

نویسنده : محمد حسین فولادی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/17
|
تعداد نظر : 0نظر
معرفی اکسپلور اینستاگرام دکتر فالوور

صفحه اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است که در آن پر از ویدئو ها، تصویر ها و استوری های عمومی در این شبکه اجتماعی است. از آن جا که در دنیای امروز هر کسی به دنبال کسب و کاری است که و برخی از این کسب کار ها به صورت آنلاین وجود دارند و صاحبان این مشاغل و فن ها به دنبال گسترش کار خود و افزايش تعداد دنبال کننده های خود در این شبکه اجتماعی هستند. در تلاش هستند که پیج های آن ها در این صفحه از اینستاگرام قرار بگیرد، برای این کار تعداد فالور و دنبال کننده های حساب کاربری شخص بسیار کارآمد هستند. البته لازم به ذکر است که محتوای صفحه های اکسپلور اینستاگرام تمامی کاربران با یکدیگر تفاوت دارند. چرا که محتوای این صفحه با توجه به عواملی مانند دنبال کننده های فرد، علاقه آن و همچنین هشتگ های مورد استفاده قرار گرفته توسط فرد با صفحه های اکسپلور دیگر کاربران متفاوت است. 

معرفی اکسپلور اینستاگرام

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

برای برخی از کاربران شاید این سوال پیش آمده باشد که صفحه اکسپلور اینستاگرام کدام صفحه از این برنامه است و برای ورود به آن باید به کدام قسمت این برنامه مراجعه کنیم. لازم به ذکر است که زمانی شما برنامه اینستاگرام خود را باز می کنید و وارد به صفحه اصلی آن یا همان Home می شوید، گزینه هایی را در پایین همین صفحه مشاهده خواهید کرد. این از گزینه ها با نمادی شبیه به ذره بین نشان داده شده است و شما با کلیک بر روی آن به صفحه اکسپلور این برنامه وارد می شوید. در این صفحه انواع متنوع و گوناگونی از عکس، فیلم و استوری مشاهده می شود، که همان گونه که گفته ایم این محتوا نمایش داده شده در این صفحه بر اساس علاقه شما با صفحه اکسپلور دیگران متفاوت است. لازم است بدانید که اکثرا افراد از این صفحه بسیار دیدن می کنند، چرا که در این صفحه محتوای جالب و باب میل شما و در عین حال بسیار اشتراک گذاری شده است. 

 

 چیدمان صفحه اکسپلور اینستاگرام 

از آن جایی که محتوای اشتراک گذاری شده در صفحه اکسپلور این شبکه اجتماعی با یک دیگر متفاوت است، برای برخی از افراد این سوال پیش آمده که چرا و چگونه و بر اساس چه دلایلی اینستاگرام چیدمان صفحه اکسپلور را برای شما انتخاب و مرتب می کند. اینستاگرام بر اساس الگویی خاص که در ادامه به شرح آن می پردازیم، این صفحه را برای شما به صورت مرتب می چیند. اولین الگویی که در این راه اینستاگرام از آن پیروی می کند، پست هایی است که شما آن ها را لایک یا ذخیره کرده اید. اینستاگرام در این الگو به گونه ای عمل می کند که با شناختن علاقه شما و دریافتن آن، پست ها و محتوا هایی را در همان دسته در صفحه اکسپلور اینستاگرام شما قرار خواهد داد.

  معرفی دقیق اکسپلور اینستاگرام

یکی دیگر از الگو هایی که اینستاگرام در این مسیر دنبال می کند، شناختن پست ها و محتوا هایی است که شما آن ها را با دیگر کاربران این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته اید. عامل دیگری که در چیدمان صفحه اکسپلور اینستاگرام شما نقش دارد، پیج هایی است که در حساب کاربری خود آنها را دنبال می کنید. به عنوان مثال اگر شما در حساب کاربری خود پیجی مربوط به موزیک و یا آشپزی را دنبال می کنید، برنامه اینستاگرام بر این اساس سعی می کند در صفحه اکسپلور حساب کاربری شما از این گونه عکس و فیلم ها در قالب عکس و استوری قرار دهد. لازم به ذکر است که موقعیت مکانی شما نیز بر روی این عمل کرد اینستاگرام تاثیر زیادی دارد، به گونه ای که اگر شما اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود را به این برنامه داده باشید سعی می کند در این صفحه برای شما محتوای اشتراک گذاری شده توسط افراد نزدیک به موقعیت مکانی تان را قرار دهد. 

 

مزایای وجود این صفحه در اینستاگرام برای شما

در واقع صفحه اکسپلور اینستاگرام نیز همانند سایر قسمت های آن دارای سود و مزایای بسیاری است. اگر بخواهیم به ذکر مزایا و فواید این صفحه بپردازیم، می توان گفت که یکی از کارکرد های ویژه این قسمت تعامل بیشتر با کاربران است. راه پیدا کردن یک پست به این صفحه اینستاگرام برابر است با افزایش تعامل آن و همچنین افزایش واکنش هایی است که به این پست می دهند. چرا که پست شما برای افرادی که علاقه زیادی به این گونه پست ها دارند اشتراک گذاری می شود. افزایش تعامل، بازدید ها و واکنش های پست شما نیز باعث رونق کسب کارتان و یا محبوبیت شما در این شبکه اجتماعی می شود.

معرفی کامل اکسپلور اینستاگرام 

از آن جایی که محتوای صفحه اکسپلور در این برنامه برای افرادی که به این گونه محتوا علاقه دارند اشتراک گذاری می شود، ورود پست شما به صفحه اکسپلور اینستاگرام علاوه بر آن که سبب سرگرمی این افراد می شود، باعث افزایش فالور های پیج شما نیز در این شبکه اجتماعی می شود. چرا که اگر پست شما در نظر کاربرانی که آن را مشاهده می کنند جذاب باشد، برای دیدن محتوا و پست های بیش تر این چنینی به دنبال کردن حساب کاربری شما اقدام خواهند کرد. وجود این صفحه در اینستاگرام دارای مزیت های بسیاری است.

نتیجه گیری 

در صفحه اکسپلور اینستاگرام  محتوا های مورد علاقه شما، در قالب پست و استوری برای شما اشتراک گذاری می شوند. خود برنامه اینستاگرام برای چیدن و مرتب کردن چیدمان این صفحه بر اساس علاقه شما دارای الگو های خاصی است. همچنین این صفحه از این برنامه دارای فواید بسیاری است که ما در اینجا به شرح آن ها به علاوه شرح موضوعات مربوط به این صفحه پرداخته ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *