معرفی بخش خانه اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/05
|
تعداد نظر : 0نظر

اینستاگرام دارای کارکردها و قابلیت های متنوع و عالی برای کاربران خود است. حتی خیلی از افراد در شکل های مختلف در این برنامه و یا شبکه اجتماعی به کسب درآمد می پردازند. برنامه اینستاگرام دارای بخش های مختلفی است که هر کدام از آن ها وظیفه و قابلیت خاصی را انجام می دهند. در واقع هدف ما در این جا معرفی بخش خانه اینستاگرام است، این بخش را بسیاری از افراد با نام صفحه اصلی اینستاگرام هم می شناسند. زمانی که شما برنامه اینستاگرام خود را نصب کرده و وارد حساب کاربری خود می شوید، در ابتدا به طور خودکار یک صفحه به روی شما باز می شود که همان صفحه، صفحه Home در اینستاگرام شما است. در معرفی بخش خانه اینستاگرام گزینه های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها قابلیت های مختلفی را ارائه می دهند که ما در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

معرفی بخش خانه اینستاگرام

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

این صفحه قابلیت های مختلفی را دارا است و در آن انواع گزینه ها وجود دارد. شما زمانی که وارد این صفحه می شوید در بالای این صفحه دو آیکون مشاهده می کنید، که یکی از آن ها آیکون دوربین است که در صورتی که حساب شما دارای عکس پروفایل باشد بر روی آن، تصویر پروفایل خود را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت شما می توانید با کلیک بر روی آن آیکون و ورود به آن صفحه از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده کنید و محتوای مد نظر خود را در قالب یک استوری با دیگران به اشتراک بگذارید. گزینه دیگری که در بالای بخش خانه اینستاگرام وجود دارد گزینه ارسال است، که اینستاگرام آن را با آیکونی شبیه موشک نشان داده است. این قسمت بخش دایرکت اینستاگرام نامیده می شود که شما با کلیک کردن بر روی آن و وارد شدنتان به آن صفحه می توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و محتوای مد نظر خود را در قالب متن، فیلم و یا عکس با سایر کاربران در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آیکون های بخش خانه اینستاگرام

همان طور که گفتیم شما زمانی که وارد برنامه اینستاگرام خود می شوید، در بخش خانه این برنامه با گزینه های مختلفی روبه رو می شوید. همان گونه که به صفحه Home اینستاگرام خود نگاه می کنید، در پایین همین صفحه پنج گزینه را در یک مستطیل باریک مشاهده خواهید کرد. هر کدام از این گزینه ها و یا آیکون ها یکی از بخش های اینستاگرام حساب می شود که سر چشمه همی آن ها صفحه خانه در اینستاگرام است. به عبارت دیگر برای ورود به تمامی بخش های اینستاگرام ابتدا در این صفحه حاضر خواهید شد. ممکن است برای برخی از افراد سوال شده باشد که این گزینه ها چه چیز هایی هستند و چه قابلیت هایی دارند و هم چنین لزوم وجود آن ها در بخش خانه اینستاگرام چه چیزی است. به همین دلیل ما در ادامه برای شما به شرح مطالبی درباره گزینه های این صفحه خواهیم پرداخت.

یکی از آیکون هایی که شما در پایین این صفحه مشاهده می کنید شکل نماد ذره بین است. شما با این کلیک بر روی این گزینه به صفحه اکسپلور اینستاگرام خود وارد می شوید، در این صفحه بر اساس علاقه و سلیقه شما مجموعه ای فیلم ها و عکس ها در قالب پست و استوری برای شما اشتراک گذاری شده است. گزینه ای دیگری که شما در قسمت پایین بخش خانه اینستاگرام خود مشاهده می کنید، گزینه ای است که با آیکون قلب نشان داده شده است. شما با کلیک و ورود به این صفحه می توانید نتیجه فعالیت های خود در این شبکه اجتماعی و هم جنین درخواست و ها و پسند های حساب کاربری خود را مشاهده کنید. یکی دیگر از گزینه هایی که در پایین این صفحه قرار دارد و تصویر یا نماد پروفایل حساب کاربری خود را بر روی آن مشاهده می کنید، گزینه ای است که شما را به صفحه نمایه خود می رساند.

پست ها و استوری ها در صفحه Home اینستاگرام

شما زمانی که وارد اینستاگرام خود می شوید و به طور خودکار در بخش خانه اینستاگرام خود قرار می گیرید، یک نوار را مشاهده خواهید کرد که در درون آن آیکون های دایره ای کوچکی به ترتیب وجود دارد که بر روی آن ها عکس پروفایل افرادی که شما در اینستاگرام خود حساب کاربری آن ها را دنبال می کنید است. به این نوار، نوار استوری اینستاگرام می گویند که جایگاه ان در صفحه Home اینستاگرام شما است. افراد مختلف که شما حساب کاربری آن ها را دنبال می کنید، برای شما و سایر مخاطبین خود در این صفحه به اشتراک گذاری فایل های خود در قالب استوری اقدام کرده اند.

معرفی بخش خانه اینستاگرام

در زیر نوار استوری در این بخش، عکس و یا فیلم هایی در قالب پست برای شما به اشتراک گذاشته شده اند. که ممکن است بنا به خواست افراد مختلف در زیر برخی از آن ها مطالبی و متن های جالبی نیز درج شده باشد. در صورتی که شما از محتوای اشتراک گذاری شده در بخش خانه اینستاگرام خود خوشتان آمده باشد می توانید با لایک و پسندیدن آن ها به کاربرانی که پیج آن ها را دنبال می کنید، انرژی داده و هم چنین علاقه خود را به این گونه پست ها بیان کنید. هم چنین شما در این صفحه از اینستاگرام خود می توانید برای دیگر واربران نظرات خود را در قالب یک کامنت بیان کنید.

جمع بندی
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در بین بسیاری از افراد در سراسر جهان است. این شبکه اجتماعی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از آن ها بخش خانه اینستاگرام است. ما در اینجا به معرفی بخش خانه اینستاگرام ک شرح مطالبی درباره آن برای شما پرداخته ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *