معرفی دایرکت اینستاگرام

نویسنده : محمد حسین فولادی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/17
|
تعداد نظر : 0نظر
معرفی دایرکت اینستاگرام دکتر فالوور

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در بین تمامی افراد در جهان است. این شبکه اجتماعی دارای طرفداران زیادی در سر تا سر جهان است. این شبکه اجتماعی کاربرد ها و قابلیت های متنوع و جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شما برای استفاده از قابلیت ها و کاربرد های جذاب و عالی این شبکه اجتماعی ابتدا باید این برنامه را بر روی گوشی موبایل خود یا سیستم مورد نظرتان نصب کنید. چرا که این موضوع شاید برای برخی از افراد یک امر عادی باشد و خودشان توانایی نصب این برنامه را داشته باشند، اما در کنار این افراد ممکن است افراد دیگری نتوانند خود به نصب این برنامه اقدام نمایند. این افراد برای آنکه بتوانند از قابلیت های مختلف اینستاگرام، برای مثال دایرکت اینستاگرام بهره ببرند باید در اولین مرحله به نصب آن اقدام نمایند. 

معرفی دایرکت اینستاگرام

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

برای نصب  برنامه اینستاگرام و ورود به این شبکه اجتماعی ابتدا باید به دانلود این برنامه اقدام نمایید. شما می توانید این برنامه را از بازار، گوگل پلی، مایکت و مواردی از این قبیل دانلود کنید. پس از دانلود نصب این برنامه شما باید به تشکیل یک حساب کاربری با نام و اطلاعات خود در این شبکه اجتماعی اقدام نمایید. برای این کار باید از یک سیم کارت فعال استفاده کنید چرا که کد تاییدیه حساب شما به آن شماره ارسال خواهد شد و شما باید به وارد کردن آن اقدام کنید. پس از تایید اطلاعات کاربری خود در این شبکه اجتماعی، می توان گفت که با موفقیت این مراحل را به پایان رسانده اید و می توانید از قابلیت های مختلف آن مانند دایرکت اینستاگرام استفاده نمایید.

 

دایرکت اینستاگرام و کاربرد های آن 

همان گونه که تا به حال دریافته اید، اینستاگرام دارای قابلیت های کاربرد های گوناگون و متنوعی است که دایرکت اینستاگرام یکی از آن ها است. در واقع می توان گفت که این قابلیت یکی از مهم ترین و ویژه ترین این کاربرد ها و قابلیت ها به شمار می رود. چرا که شما می توانید به وسیله این قابلیت به ارتباط مستقیم با دیگران اقدام کنید، همچنین اگر قصد ارتباط برقرار کردن با فردی را دارید که هیچ گونه شماره تلفن و موارد این چنینی برای ارتباط برقرار کردن با او را ندارید می توانید با استفاده از این قابلیت به دایرکت اینستاگرام او پیامی ارسال کنید و با آن شخص ارتباط برقرار کنید. حتی این قابلیت امکان گفتگوی تلفنی و یا تصویری را به شما و فرد مورد نظرتان می دهد. در صورت آن که شما قصد اشتراک عکس یا فیلمی را فقط با یک نفر بخصوص داشته باشید و بخواهید که دیگران آن فایل اطلاعی نداشته باشند و آن را مشاهده کنند، می توانید آن را به دایرکت اینستاگرام فرد ارسال کنید. 

دایرکت اینستاگرام و کاربرد های آن

شاید برای شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر روش استفاده از دایرکت اینستاگرام را بلد نباشید و به دنبال آموزش آن باشید. برای ارتباط برقرار کردن از طریق دایرکت اینستاگرام همان گونه که گفتیم ابتدا باید برنامه اینستاگرام را نصب کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید. پس از اتمام این مراحل زمانی که شما وارد برنامه اینستاگرام می شوید، عکس یا فیلم های اشتراک گذاری شده توسط دوستان و فالور های خودتان را مشاهده خواهید کرد. در همین صفحه در بالای صفحه علامتی وجود دارد که نماد دایرکت اینستاگرام است. شما باید بر این نماد کلیک کنید، سپس در آن قسمت اسامی افرادی که شما در اینستاگرام حساب کاربری آن ها را دنبال می کنید برای شما بالا می آید. شما با کلیک بر روی اسم مد نظر خود وارد صفحه پی وی آن فرد می شوید، و در صورت آن که قصد ارسال متن یا فایلی را فقط به همان شخص دارید می توانید با خیال راحت به این کار اقدام نمایید. 

 

چگونه وارد دایرکت اینستاگرام فردی بشویم که حساب کاربری آن را دنبال نمی کنیم

برخی اوقات در هنگام معرفی دایرکت اینستاگرام برای برخی افراد این سوال به وجود می آید که آیا می توان بدون آن که حساب کاربری فردی را دنبال کنید و آن را در فالور های خود داشته باشید، وارد پی آن فرد شد. جواب ما به این سوال بله است، اما در اولین مرحله برای این کار شما باید نام کاربری یا همان نامی که فرد مد نظر شما با آن در این شبکه اجتماعی فعالیت دارد را بدانید. سپس زمانی که شما وارد برنامه اینستاگرام می شوید، در قسمت پایینی صفحه اصلی که در مقابلتان باز است یک نماد ذره بین وجود دارد. 

معرفی کامل دایرکت اینستاگرام

شما با کلیک کردن بر روی آن به قسمت بین المللی اینستاگرام وارد می شوید. برای آن که شما بتوانید به دایرکت فرد مد نظر خود پیغامی ارسال کنید باید در قسمت جست و جویی که در بالای این صفحه قرار دارد کلیک کنید و نام کاربری فرد مورد نظر یا همان اسم پیچ او را وارد نمایید. بعد از آن که این حساب کاربری برای شما بالا آمد با کلیک بر روی آن وارد صفحه نمایه او می شوید. در اینجا اگر حساب کاربری فرد مد نظر شما عمومی باشد که بر روی گزینه پیام کلیک کرده و پیام مد نظرتان را به آن فرد ارسال می کنید. اگر حساب آن خصوصی باشد باید بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه پیام ضربه بزنید و پیام خود را به آن ارسال کنید. 

 

نتیجه گیری 

برنامه اینستاگرام دارای قابلیت ها و کارکرد های متنوع و جالبی است. که ما در اینجا علاوه بر توضیح مراحل نصب آن و شرح مطالبی درباره این شبکه اجتماعی، به معرفی دایرکت اینستاگرام که یکی از مهم ترین قابلیت های آن نیز به شمار می رود پرداخته ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *