نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/22
|
تعداد نظر : 0نظر
نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام بسیار ساده است. استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه مورد استقبال قرار گرفته است و به همین دلیل شما باید با قفل کردن هدف خود بتوانید به راحتی در این نرم افزار به فعالیت بپردزاید. بسیاری از افراد در پیج خود انواع عکس های خصوصی را شاید منتشر کنند و همین دلیل است که آشنایی با نحوه خصوصی کردن اکانت اینستاگرام بسیار موضوع مهمی است. اهداف متفاوت برای ایجاد پیج اینستاگرام وجود دارد. اما در هر صورت اگر قرار باشد پیج خود را مدیریت کنید، بهتر است پیح خود را خصوصی سازی کنید. این سوال ممکن است برای بسیاری از افراد به وجود آید که چگونه حساب اینستاگرام خود را خصوصی کنیم. حالت خصوصی اینستاگرام به هیچ عنوان کار سختی نیست و تنها باید چند مرحله ساده را در قسمت تنظیمات انجام دهید. آموزش قدم به قدم پرایوت کردن اینستاگرام را در این مقاله به شما آموزش می دهیم.

مراحل خصوصی سازی پیج اینستاگرام

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام را با مراحل مورد نظر شروع کنید و حساب را با امنیت بیشتر همراه کنید. پرایوت کردن پیج اینستاگرام را می توانید در کمتر از یک دقیقه در نظر بگیرید. البته به خاطر داشته باشید که تنظیمات حساب کاربری همیشه حالت پیش فرض را خود در نظر می‌گیرد. اما شما در گام اول باید وارد اینستاگرام شده و حساب خود را لاگین کنید. سپس به واسطه آیکن آدمک به نمایه شخصی خود دست پیدا کنید. اما در منوی بالا که شما در صفحه 3 نقطه را مشاهده می کنید، وارد تنظیمات حساب اینستاگرام خود می شوید و سپس بر روی گزینه پرایوت کلیک کنید، در این حالت پرایوت و گزینه پرایوت اکانت را فعال کنید. ظاهر شدن پیغام مورد نظر را شما می توانید برای پیچ اینستاگرام خود که خصوصی می شود را در نظر بگیرید. با تایید آن تمامی پست ها، عکس ها و ویدیوهای شما تنها برای دسترسی فالوورهای شما وجود دارد.

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

مزایا پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام به راحتی و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود و البته بهتر است بروز رسانی اینستاگرام توجه داشته باشید. به این دیلیل که پرایوت کردن به واسطه این اپلیکیشن به سادگی انجام می شود و این نکته را به خاطر داشته باشید که تنها کسانی که فالوور شما هستند از خدمات شما می توانند استفاده کنند.
با نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام حال که آشنا شدید، بهتر است در مورد مزایای آن نیز اطلاعات لازم را بدست آورید. از جمله مزایای کلیدی و قابل توجه خصوصی کردن پیج اینستاگرام این است که شما می توانید مدیریت و کنترل بیشتر بر روی محتوای پیج خود مانند عکس ها، ویدیوها و استوری ها داشته باشید و همچنین فعالیت‌های شخصی خود را از افراد ناشناس پنهان کنید. اینگونه افراد ناشناس به اطلاعات شما دسترسی ندارد و با سرقت اطلاعات روبرو نمی شوید و محدودیت در استفاده از قابلیت های اینستاگرام باعث می‌شود تا امنیت شما برای فعالیت در این شبکه اجتماعی به راحتی انجام پذیرد.

معایب پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام با این که بسیار ساده است اما معایبی را نیز در نظر دارد.افزایش بازدید پست های اینستاگرام خصوصا برای بازاریابی را از دست می دهید که شما با پرایوت کردن این قابلیت را از دست می‌دهید.اگر فردی پست شما را در دایرکت برای فرد دیگر ارسال کند فرد ناشناس نمی تواند پست شما را مشاهده کنند.پیج شما اگر پیج تجاری باشد با نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام نمی توانید تنظیمات پیج های بیزینسی را نیز در نظر بگیرید.در صورتی که عکس های پیج شما خصوصی و دارای هشتگ هستند پنهان می مانند. تبلیغات شما آنچنان که باید و شاید بازدهی ندارند و پروفایل های خصوصی نیز با مشتریان خود نمی‌توانند تعامل داشته باشند.همیشه پیج شخصی و کاری خود را در اینستاگرام جدا کنید؛ چرا که با پرایوت کردن اکانت اینستاگرام شما بسیاری از قابلیت های اینستاگرام را از دست می دهید.

معایب پرایوت کردن اکانت اینستاگرام

تفاوت پرایوت و حالت عمومی اکانت اینستاگرام

نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام که برای شما در این مقاله توضیح داده شد باعث می شود تمامی اطلاعات شما از افراد ناشناس پنهان بماند. زمانی که قصد داشته باشید به بازاریابی محتوایی بپردازید توصیه ما این است که پیج خود را از حالت پرایوت خارج نمایید. بدین ترتیب نمیتوانید به بهترین شکل ممکن تبلیغات و بازاریابی خود را هدفمند دنبال کنید. در پرایوت انواع پیج های خصوصی تنها فالوور ها می توانند انواع اطلاعات را مشاهده و با آن تعامل برقرار کنند در هر صورت اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که نمی خواهید اطلاعات پیج شما در دسترس همگان قرار بگیرد بهتر است با نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام آشنا شوید که در این حالت قفل اکانت اینستاگرام در کمترین زمان و همانگونه که گفته شد در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
جمع بندی
نحوه پرایوت کردن اکانت اینستاگرام به امنیت پیج شما می پردازد و می توانید در این شبکه پرطرفدار به راحتی به فعالیت بپردازید. اما برای کسب و کارهای اینترنتی که نیاز به بازاریابی محتوایی و تبلیغات است پیشنهاد ما این است که از خدمات پیج عمومی استفاده کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب و یک بازدهی قابل تأمل برسید. ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با آموزش پرایوت کردن ومزایا و معایت پرایوت کردن آشنا کنیم که بتوانید از خدمات اینستاگرام به طور اصولی استفاده کنید و لذت ببرید. هرکدام از خدمات در شرایط به خصوصی ارائه می شود.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *