نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/16
|
تعداد نظر : 0نظر

همان گونه که می دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی و بسیار محبوب در بین افراد در سرتاسر جهان است. این شبکه اجتماعی دارای قابلیت ها کارکرد ها و امکانات بسیاری برای افراد است. شما می ‌توانید با تشکیل یک حساب کاربری در این شبکه اجتماعی از قابلیت ها و کارکرد های متنوع آن بهره ببرید. یکی از این امکانات و قابلیت ها اشتراک عکس و فیلم های مد نظر خود با دیگران یعنی همان افرادی که حساب کاربری شما را دنبال می کنند است. شما عکس و فیلم های مد نظر خود را هم از طریق استوری و هم از طرق پست می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید. در واقع ما در اینجا بیش تر با نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام سر و کار داریم.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

برای مشاهده آموزش صفر تا صد اینستاگرام وارد لینک شوید و بهترین آموزش هارو در جدیدترین نسخه های اینستاگرام مشاهده کنید.

با این که پست گذاشتن در این شبکه اجتماعی کار سخت و مشکلی نمی باشد اما برخی از افراد به دلیل آن که تازه وارد این شبکه اجتماعی شده اند و یا نداشتن اطلاعات قبلی برخی از افراد دچار مشکل می شوند و نمی دانند چگونه باید عکس یا فیلم مد نظر خود را در قالب یک پست با دیگران به اشتراک بگذارند. قبل از آموختن نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام، لازم است بدانید که در صورتی حساب شما خصوصی باشد پست هایی را که در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارید را فقط افرادی که حساب کاربری شما را دنبال می کنند می توانند ببینند، لایک کنند و یا زیر آن ها کامنت بگذارند. اما اگر شما داری یک حساب عمومی در اینستاگرام هستید باید توجه داشته باشید که چه افرادی که شما را دنبال می کنند و چه افرادی که در فالور های شما وجود ندارند می توانند پست های شما را ببینند و آن ها را ذخیر یا سیو بکنند.

چگونه عکس و فیلم را در قالب پست در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم

همان گونه که گفتیم برای برخی از افراد به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم های مد نظر خود در قالب یک پست در حشاب کاربری اینستاگرام خود، کاری مبهم است و به دنبال آموزشی در جهت نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام هستند. برای این کار شما ابتدا باید وارد برنامه اینستاگرام خود شوید، در واقع شما با ورود خودتان به این برنامه به صفحه اصلی اینستاگرام یا همان Home وارد می شوید. در پایین این صفحه تعداد مختلفی آیکون وجود دارد که برای افزودن پست به حساب اینستاگرام خود باید بر آیکون به اضافه کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید عکس یا فیلمی را از گالری خود انتخاب کرده و آن را به عنوان پست تایید کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. هم چنین اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که در صورت تمایل عکس و فیلم در همان لحظه بگیرید و به صورت پست در اینستاگرام آن را به اشتراک بگذارید.

لازم است بدانید که پست گذاری در اینستاگرام یکی از قابلیت ها و کارکرد های مهم این شبکه اجتماعی است، به همین دلیل شما در هنگام پست گذاشتن در حساب کاربری اینستاگرام خود قبل از آن که پست را تایید نهایی کنید می توانید از امکانات ویژه ای استفاده کنید که ما در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت. یکی از این امکانات فیلتر گذاشتن بر روی فیلم و عکس های مد نظر خود است، برای این کار زمانی که فایل مورد نظر خود را انتخاب کردید و بر روی تایید نهایی کلیک کردید. صفحه ای جدید به روی شما باز می شود که در اینجا انواع مختلف فیلتر ها وجود دارد که شما می توانید از آن ها بر روی فیلم یا عکس مورد نظر خود استفاده کنید. بعد از انتخاب کردن فیلتر ها شما باز با کلیک بر روی گزینه تایید یا Next در بالای صفحه اینستاگرامتان وجود دارد، صفحه دیگری به رویتان باز می شود که در این صفحه می توانید به درج متن در زیر پست خود اقدام نمایید.

نحوه درج متن زیر عکس یا فیلم در قالب پست اینستاگرام

پس از آن که فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کردید و به صفحه بعد رفتید، می توانید به درج متن برای زیر پست اینستاگرام خود اقدام نمایید و از این قابلیت استفاده کنید. به این بخش کپشن اینستاگرام نیز می گویند، هر چه متنی که در کپشن اینستاگرام خود به کار می برید زیبا و عالی باشد ارزش پست شما در اینستاگرام برای فالور های شما و آن کسانی که این پست را مشاهده می کنند بیش تر است.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

 

شما علاوه بر آن که در کپشن می توانید انواع مختلف متن ها را قرار دهید، می توانید پیج دل خواهی را در آن زیر تگ کنید تا دیگر افراد در صورت تمایل به دنبال کردن حساب کاربری آن اقدام کنند. پس از انجام مراحل ذکر شده با کلیک بر روی گزینه تایید می توانید پست خود را با موفقیت به اشتراک بگذارید. اگر مراحل گفته شده را به درستی به پایان رسانده باشید باید گفت که شما نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام را به خوبی یاد گرفته اید.

جمع بندی
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در میان تمامی افراد در سر تا سر جهان است. این شبکه اجتماعی دارای قابلیت های بسیاری است که یکی از آن ها اشتراک گذاری فایل های خود به صورت پست با دیگران است. ما در اینجا برای شما نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام خود را به طور کامل توضیح داده ایم و شما با مطالعه این مطالب می توانید به راحتی پست مد نظر خود را در این شبکه اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *