چگونه فالوور واقعی بگیریم

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/07/05
|
تعداد نظر : 0نظر
چگونه فالوور واقعی بگیریم

شبکه های اجتماعی بسیار زیادی وجود دارند که برخی از آن ها دارای طرفداران زیادی در سر تا سر جهان هستند. اینستاگرام نیز یکی از این شبکه های اجتماعی است. همان گونه که می دانید این شبکه اجتماعی دارای محبوبیت بسیاری برای افراد و کاربران خود است. هر کدام از کاربران اینستاگرام به دلیلی خاص به نصب آن و ایجاد حساب کاربری اقدام کرده اند، برخی از افراد به دلایل مختلف و برای کسب کار یا معروف شدن در این شبکه مجازی به دنبال جذب فالوور هستند. فالوور های اینستاگرام به دو دسته فیک و واقعی تقسیم می شوند. آن حساب کاربری در اینستاگرام موفق است که دارای فالوور فعال و واقعی و هم چنین طرفدارانی در این شبکه اجتماعی باشد. برخی از افراد به دنبال راهی هستند که به وسیله آن فالوور واقعی بگیرند و به سرعت افزایش فالوور های پیج خود را با استفاده از روش های متعدد بیش تر کنند. در جواب سوال چگونه فالوور واقعی بگیریم می توان پاسخ داد که خوشبختانه راه ها و روش های گوناگونی برای جذب فالوور واقعی و یا دنبال کننده حساب کاربری خود وجود دارد.

چگونه فالوور واقعی بگیریم

جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه خرید فالوور شوید و از قیمت فالوور با خبر شوید و سفارش خود را انجام دهید.

مهم ترین این راه ها و روش ها این است که شما بر اساس قصد، هدف و یا کسب و کار خود به تولید و تهیه محتوا و مطالب زیبا، جذاب و گیرا اقدام نمایید. چرا که زمانی که شما مطالب و محتوای جذاب و عالی تولید و تهیه کرده باشید و آن را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشته باشید، باعث می شود در صورتی که کاربران اینستاگرام با پیج شما روبه رو شوند به دیدن و پسندیدن محتوا و مطالب شما اقدام کنند. هم چنین برای این که قادر به مشاهده سایر مطالب شما نیز باشند به دنبال کردن پیج شما اقدام می کنند. این گونه است که سرعت افزایش فالوور های شما بیش تر می شود.

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از راه هایی که از طریق آن می توان فالوور واقعی اینستاگرام بگیریم این است که هدف از ایجاد حساب کاربری خودتان را مشخص کنید. چرا که شما با تولید و تهیه مطالب در هم نمی توانید فالوور های فعال و واقعی خود را افزایش دهید، حتی ممکن است همان تعداد فالوور واقعیتان را نیز از دست بدهید. هم چنین سعی کنید محتوا و مطالب جدید و تازه تولید کنید چرا که محتوای تکراری برای دیگر کاربران این شبکه اجتماعی می تواند کمی کسل کننده باشد و باعث عدم موفقیت شما در جذب فالوور واقعی شود. هم چنین از دیگر راه کار هایی که می توانید از طریق آن فالوور واقعی برای حساب کاربری اینستاگرام خود بگیرید این است که فالوور های خود تعامل داشته باشید.

داشتن تعامل با کاربران اینستاگرام کار سخت و نشدی نمی باشد، فقط کافی است کاری کنید که کاربران شما زیر پست هایتان کامنت بگذارند و آن ها را بپسندند. هم چنین شما می توانید با قرار داد پادکست های سوال جواب و یا نظر سنجی با فالوور های خود ارتباط برقرار کنید. چرا که این ارتباط علاوه بر آن که باعث حفظ فالوور های فعلیتان می شود، هم چنین باعث جذب فالوور و دنبال کننده به حساب کاربری شما می شود. این امر به گونه ای است که زمانی فالوور های فعلیتان از محتوا و مطالب شما خوششان آید آن را با دیگر مخاطبان خود به اشتراک می گذارند و برای سایر کاربران این شبکه اجتماعی ارسال می کنند. هم چنین شما با نوشتن کپشن های طولانی در زیر پست هایتان می توانید توجه افراد را به محتوای خود جلب کرده و در نتیجه فالوور واقعی بگیرید.

کارایی استوری و هشتگ ها در چگونه فالوور واقعی بگیریم

توجه داشته باشید که استوری در اینستاگرام بسیار مهم است. چرا که استوری ها خیلی بیش تر از پست ها در اینستاگرام توسط افراد مشاهده می شوند. برای آن که فالوور واقعی بگیریم نباید به هیچ عنوان از استوری های اینستاگرام غافل شویم. لازم به ذکر است که بخش استوری های اینستاگرام دارای امکانات مختلف و جالبی است که برخی از آن ها عبارتند از رای گیری، سیستم نظر سنجی، پادکست های سوال و جواب، شمارش معکوس و مواردی از این قبیل اشاره کرد. این قابلیت های استوری اینستاگرام باعث می شود فالوور های شما اقدام به جواب دادن کنند، این امر باعث ایجاد تعامل بیش تر شما با کاربران خود می شود و نتیجه آن افرایش فالوور های واقعی حساب کاربری شما است. هم چنین در این راه شما می توانید با استفاده کردن از استیکر هایی استوری اینستاگرام نظر کاربران را به حساب کاربری خود و محتوای خود جلب کنید.

کارایی استوری و هشتگ

از دیگر راه کار ها برای گرفتن فالوور واقعی در اینستاگرام توجه کردن و استفاده از هشتگ ها است. شما زمانی که در زیر پست و یا استوری خود از هشتگ های مختلف و اما مرتبط استفاده می کنید، باعث بیش تر دیده شدن پیج خود و جذب فالوور و کاربران واقعی می شوید. به طور کلی می توان گفت که استفاده از هشتگ ها باعث گرفتن فالوور ها و دنبال کننده های واقعی و افرایش سرعت جذب آن ها می شود. لازم است توجه داشته باشید که گرفتن فالوور واقعی و افرایش سرعت جذب آن در یک شب یا یک هفته امکان پذیر نیست اما با رعایت نکات ذکر شده شما در طول دراز مدت می توانید به هدف خود برسید، فقط کافی است اعتماد فالوور های خود را جلب کرده باشید.

جمع بندی
برخی از افراد به دلایل مختلفی قصد دارند که فالوور ها و کاربران فعال خود را افزایش دهید. برای این کار راه ها و روش های گوناگونی وجود دارد که ما در اینجا به شرح کامل این که چگونه فالوور واقعی بگیریم، پرداخته ایم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *