چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/26
|
تعداد نظر : 0نظر
چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم

سوال چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که اینستاگرام قابلیت پنهان سازی را در تست حساب شما افزوده باشد، هنگامی که برنامه اینستاگرام را باز می کنید یک بنر را مشاهده خواهید کرد. این بنر از شما درخواست می کند تا نحوه نمایش دادن لایک ها در پست ها را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که عدم دریافت این پیغام نشان دهنده قرار نداشتن حساب شما در میان اشخاص انتخابی برای تست کردن چنین آزمایشی می باشد. به خاطر داشته باشید که اگر این ویژگی پنهان پنهان شود شما نیز نمی توانید لایک و بازدیدهای افراد دیگر را در اینستاگرام مشاهده کنید. برای اینکه بدانیم چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم باید یک سری مراحل را طی کرد. در ادامه مطلب این مراحل را به صورت شفاف و روان توضیح خواهیم داد.

نحوه پنهان کردن لایک اینستاگرام

وجود اینکه برای برخی از کاربران بسیار مهم است که لایک های زیادی داشته باشند، اما اینستاگرام برای محدود کردن نمایش تعداد لایک ها اقدام نموده است. با این قابلیت پنهان کردن تعداد لایک های پست برای حفظ حریم شخصی و دلایل دیگر به راحتی و آسانی امکان پذیر می باشد. خوب است بدانید که چنین قابلیتی برای برخی از اکانت های اینستاگرام فعال می گردد. برای اینکه بدانیم چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم این مراحل را انجام دهید. باز کردن برنامه اینستاگرام و ضربه زدن بر روی آیکون پروفایل در پایین صفحه، ضربه روی منوی سه خطی در سمت راست و بالای صفحه، ضربه بر روی تنظیمات و انتخاب گزینه Privacy، انتخاب Posts و روشن کردن علامت Hide like and view Counts برای مخفی کردن پست ها. اکنون با دقت کردن به پست ها می توان متوجه عدم وجود هیچ گونه شماره برای تعداد لایک ها شد.

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم

جهت خرید لایک اینستاگرام می توانید وارد لینک شوید و قیمت لایک اینستاگرام را مشاهده کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

علت پنهان شدن لایک ها در اینستاگرام

اکنون که می دانیم چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم بهتر است با دلیل عدم نمایش لایک ها در این شبکه اجتماعی نیز مطلع شویم. فضای مجازی در کنار آموزنده بودن و همچنین یک شبکه سرگرم کننده سلامت روحی و جسمی افراد را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده است. متاسفانه افراد زیادی هستند که می خواهند با افزایش تعداد لایک پست های خود به شهرت برسند. به طوری که حاضرند هر کاری را برای بالا بردن لایک ها انجام دهند. به همین دلیل مدیران این برنامه برای حذف کردن اطلاعات آماری اینستاگرام اقدام کردند. همانطور که قبلا ذکر کردیم ممکن است قابلیت پنهان شدن لایک اینستاگرام تنها برای بعضی از کاربران فعال شده باشد. علاوه براین در صورتی که در اینستاگرام دارای چندین اکانت می باشید احتمال فعال شدن یکی از اکانت های شما وجود دارد. به هر حال برای آگاهی از فعال شدن این قابلیت شما باید مراحل مذکور را طی نمایید.

چگونگی مخفی کردن لایک اینستاگرام قبل از به اشتراک گذاری پست

ممکن است برای شما جالب باشد که بدانید منظور از سوال چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم هم می تواند قبل و هم بعد از به اشتراک گذاری پست باشد. در بخش قبلی نحوه پنهان کردن لایک بعد از اشتراک گذاری پست ارائه دادیم. اما در این بخش قبل از اشتراک پست را توضیح می دهیم. این کار را در زمان نوشتن کپشن و با استفاده از گزینه Aavanced Settings می توان به راحتی انجام داد. در مرحله بعد لازم است که بر روی علامت گزینه Hide like and view counts on this post ضربه بزنید تا مخفی کردن تعداد لایک پست ها پنهان شود. حال با طی کردن این مراحل می دانیم قبل از اشتراک گذاری پست چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم.

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم

هدف اصلی مخفی کردن لایک اینستاگرام

سخنگوی برنامه فیسبوک اعلام نمود که پنهان کردن لایک اینستاگرام تنها با یک هدف انجام گرفت. علت اصلی مخفی کردن لایک اینستاگرام بیشتر برای جلوگیری از فشار های روحی بود که بر روی کاربرهای اینستاگرام پیش می آمد و باعث جلوگیری از آن شد. او همچنین امیدوار است که کاربران اجازه این را داشته باشند که پست های خود را به راحتی و بدون تحت فشار قرار گرفتن و همچنین به صورت معتبرتر به اشتراک بگذارند. این موضوع مورد استقبال کاربرانی قرار گرفت که به سلامت روح و روان اهمیت می دادند و برای پنهان کردن لایک پست های خود اقدام نمودند. رفته رفته سوال چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم برای همه کاربران پیش آمد. اگر به خاطر داشته باشید در چند سال گذشته تصویر یک تخم مرغ ساده توانست رکورد لایک اینستاگرام را به دست آورد. در واقع این تخم مرغ همانند جرقه ای باعث درگیر شدن ذهن پژوهشگران روان گردید.

جمع بندی
با خواندن مطالب بالا متوجه خواهیم شد که چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم. علاوه براین یاد می گیریم که قبل از به اشتراک گذاری پست هایمان چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم. آغاز شدن پنهان کردن تعداد لایک ها از سوی اینستاگرام برای برخی از کاربران بسیار ناخوشایند بود. البته آن دسته از افرادی که تنها می خواستند از طریق این شبکه اجتماعی در میان مردم جهان به شهرت برسند. از طرفی دیگر بر این باورند که با مخفی کردن لایک اینستاگرام می تواند تا حد بسیار زیادی به سلامت روح و روان انسان کمک کند. به طور کلی فعالسازی قابلیت مخفی کردن لایک ها در اینستاگرام دلایلی مختلفی دارد. کمک به سلامت روح و روان کاربران و جلوگیری کردن از سوء استفاده سایت های دیگر و همچنین اکانت های تبلیغاتی از اکانتی می باشد که پست های آن لایک زیادی خورده است.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *