چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم

نویسنده : جواد خانی
|
تاریخ نوشته : 1400/06/23
|
تعداد نظر : 0نظر
چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم

چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم می تواند سوال بسیاری از کاربران باشد؛ چرا که متاسفانه امروزه هک اینستاگرام به یکی از دغدغه های بسیار کلیدی برای کاربران تبدیل شده است و به همین دلیل بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام می تواند مهمترین نگرانی کاربران به حساب آید که به هر دلیل اطلاعات آنها توسط هکر به سرقت رفته است. اینستاگرام یکی از شبکه های ارتباطی قوی خصوصا در حوزه بازار یابی محتوایی محسوب می شود که اگر شما بتوانید به درستی از قابلیت های این شبکه استفاده کنید و یا با تنظیمات آن آشنایی کامل داشته باشید شاید حتی با خطر هک شدن پیج خود رو به رو نشوید ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش بازگردانی پیج هک شده آشنا کنیم؛ چرا که به هیچ عنوان کار سختی نیست و تنها باید از چند نکته کلیدی برای پاسخ به سوال چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم استفاده کنید و به نحو احسن با آن آشنا شوید.

دلیل هک اکانت اینستاگرام

به هر دلیلی اکانت اینستاگرام ممکن است هک شود که در این میان، شما نباید نگران باشید. به این دلیل که به واسطه آموزش هایی که به شما ارائه می شود می‌توانید ترفندهای خاص بازیابی پیج خود را آموزش ببینید و هر چه سریعتر این مشکل را رفع کنید. با توجه به اهمیت این سوال که چ چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم شما در ابتدا باید بدانید که اکانت اینستاگرام شما چگونه هک می شود که برخی از کاربران این گونه فکر می کنند، هک اینستاگرام توسط یه هکر سایبری انجام می شود اما آنچنان که تصور می کنید این موضوع تا این حد پیچیده نیست.

چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم

برای اطلاع از موارد مهم امنیت پیج اینستاگرام روی لینک کلیک کرده تا تمامی آموزش ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام را رایگان مشاهده کنید.

بعضی از شرایط به خاطر بی توجهی شما نسبت به برخی از تنظیمات اینستاگرام ممکن است، افراد سودجو و هکر از این موضوع سوء استفاده کنند و با هک پیج شما به اطلاعات شخصی دست پیدا کنند. انتخاب یک رمز عبور قوی صددرصد می تواند شما را از این خطر دور نگه دارد. متاسفانه برخی به این موضوع توجهی ندارند و این چنین است که با توجه به سوال چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم به دنبال دلیل هک پیج خود هستند و یا حتی استفاده از تایید دو مرحله ای را امری غیر ضروری می دانند و از روش های کاربردی برای جلوگیری از هک اینستاگرام استفاده نمی کنند.

نحوه بازگردانی پیج هک شده

چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم را شما می توانید با روش های زیر به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در اولین روش شما بهتر است اینستاگرام خود را به فردی کارشناس در این زمینه بسپارید تا به صورت آنلاین این مشکل را برای شما برطرف کند. شما با مراجعه به قسمت پشتیبانی سایت می‌توانید مشکل خود را کارشناس در میان گذاشته و برای هرچه سریعتر رفع شدن این مشکل با کارشناس در ارتباط باشید. این روش ساده ترین و در عین حال بی دردسرترین روشی است که شما برای سوال چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم پیدا می کنید.
روش دوم شما به واسطه استفاده از نرم افزار اینستاگرام می توانید به بازیابی اکانت هک شده خود بیاندیشید که باید مراحل زیر را دنبال کنید:
وارداپلیکیشن اینستاگرام خود گوشی شوید و در صفحه ورود به اکانت (Login) گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید و سپس با توجه به گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید.

آدرس ایمیل و یا یوزر اینستاگرام خود را در را می توانید وارد کنید و گزینه Need more help انتخاب کنید و سپس صفحه‌ای برای شما نمایش داده می شود که گزینه‌های آن باید به نحوی انتخاب گردد که اطلاعات کاملا درستی را در مورد اکانت اینستاگرام‌ خود به پشتیبانی ارائه دهید و برای هک باید گزینه Personal account with photos of me را فعال کنید. با درج کردن مشکل خود در پایان می توانید گزینه Submit Request را وارد کنید.
با انجام دادن موارد بالا ایمیلی از سوی اینستاگرام برای اکانت ایمیل ارسال می شود.
وارد ایمیل دریافتی خود می شوید و بر روی لینکی ارسال شده کلیک می کنید.
( این لینک برای افزایش امنیت اکانت ارسال شده است.)
رمز عبور جدیدی را برای اکانت خود در نظر بگیرید( از رمز عبورهای قوی استفاده کنید.) اینگونه لازم نیست که به چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم بیندیشید.

چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم

حذف اکانت بدست هکر

برخی از هکرها متاسفانه اکانت اینستاگرام کاربر را کاملا غیرفعال می کنند که شما در این حالت بهتر است دیگر به چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم فکر نکنید؛ چرا که هیچ راه حل تضمینی برای بازیابی اطلاعات اکانت اینستاگرام وجود ندارد؛ چرا که با حذف اکانت تمامی پست ها از بین می رود و شما نمی توانید به بازیابی آن بیاندیشید. پس بهتر است همیشه با در نظر گرفتن نکات ایمنی از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری به عمل آورید و همانگونه که به آن اشاره شد از رمز عبور های قوی و تایید دو مرحله ای اینستاگرام استفاده نمایید. تایید دو مرحله ای صددرصد می تواند به شما در این زمینه کمک کند.
جمع بندی
چگونه پیج هک شده را بازگردانی کنیم امروزه سوال بسیاری از کاربران است که بدون در نظر گرفتن نکات امنیتی در اینستاگرام فعالیت می کنند و با این مشکل رو به رو می شوند اما همیشه با وجود رمزهای قوی و فعال کردن تایید دو مرحله ای هک به راحتی نمی تواند برای شما مشکل ساز شود و البته با روش گفته شده می توانید به بازگردانی اکانت خود اقدام کنید و یا با کارشناس در این زمینه مشورت کنید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *